X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 17 marca 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Kotku-mi również bardzo przykro- w szczególności, że test narobił nadziei...ale widzę,że się nie poddajesz- i o to chodzi! Życzę szczęścia w następnym cyklu!!!

    Nie mogę sie poddać, nie ja hehe! Mam nadzieje, ze i Tobie i mi i wszystkim innym uda sie! Nie mogę tylko pojąć, dlaczego aż 3 rodzaje testów pokazały mi blada różowa druga kreskę, przecież nie biorę żadnych leków :/ jak widać życie płata nam niezłe figle. A w moim życiu zawsze jest tak ze czego sie nie podejmę, zawsze mam jakieś ekscesy. Zawsze :))

    karoam lubi tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 17 marca 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotku bardzo mi przykro...nie znam się za bardzo ale moim zdaniem mogło to być wczesne poronienie- wskazywałyby na to testy, które pokazywały 2 kreski no i to, że miesiączkę masz spóźnioną, bardziej obfitą niż zazwyczaj...podobno ponad 50% ciaz konczy sie poronieniem, a kobiety często nawet nie zdaja sobie sprawy z tego, że byly w ciazy, miesiączka się poprostu spóźnia i jest bardziej obfita niż zazwyczaj...ale nie chcę żebyś się tym załamywała...poronienie na tak wczesnym etapie nie ma żadnego wpływu na kolejne ciąże...każda ciąża jest inna...trzymam za Ciebie kciuki, idź jeszcze do ginekologa prywatnie- może coś innego powie...trzymaj się cieplutko

    karoam lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 17 marca 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi również bardzo przykro... Może to była ciąża biochemiczna. Z ciąży biochemicznej jest taka pociecha, że nie ma żadnych przeszkód, żebyście zaszły w ciążę taką "prawdziwą". Głowa do góry!

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 17 marca 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi sie wydaje, ze to było wczesne poronienie, czy tam ciąża biochemiczna. Naprawde mialam zawsze skape miesiaczki a tu mnie zalalo i to w dodatku po terminie. Przykro mi ale sie nie zalamalam, tym bardziej ze nie ma przeszkod by starac sie w tym cyklu. Koncze juz sie nad soba uzalac, trzeba zaczac myslec pozytywnie!! Dziekuje, super ze moge z Wami pogadac, Bo w sprawe wtajemniczony jest tylko moj M.

    alexis, karoam lubią tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 17 marca 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek27 wrote:
    Tez mi sie wydaje, ze to było wczesne poronienie, czy tam ciąża biochemiczna. Naprawde mialam zawsze skape miesiaczki a tu mnie zalalo i to w dodatku po terminie. Przykro mi ale sie nie zalamalam, tym bardziej ze nie ma przeszkod by starac sie w tym cyklu. Koncze juz sie nad soba uzalac, trzeba zaczac myslec pozytywnie!! Dziekuje, super ze moge z Wami pogadac, Bo w sprawe wtajemniczony jest tylko moj M.

    Trzymam mocno kciuki żeby teraz sie udało, żeby fasolinka się u Ciebie zagnieździła dobrze na całe 9 miesięcy!!! Powodzenia!

    kotek27 lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 17 marca 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotku- Twoja postawa jest godna nasladowania! Mocno trzymam kciuki, zeby w tym cyklu nie bylo zadnych niespodzianek (no nie liczac tej wyczekiwanej "niespodzianki")

    alexis, kotek27 lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 17 marca 2013, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, jestescie kochane. :))))

    karoam lubi tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
‹‹ 83 84 85 86 87
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ