X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • anetta28 Przyjaciółka
    Postów: 88 80

    Wysłany: 13 marca 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mdłości meczą :) piersi coraz mocną bolą ;) , ale z tego to sie bardzo cieszę :) bardzo szczęśliwa :)

    Gunia, alexis, kotek27 lubią tę wiadomość

    88c5vfxmn8jvi88i.pnguwo9qqmzdsfh2qsq.pngo148x1hp1do4rowx.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 13 marca 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia wrote:
    Alexis a z Twoim suwaczkiem wszystko ok? Chyba nie odlicza dni, zatrzymał się na 4 tyg. i 4 dniu ciąży.
    O, i Papieża wybrali, za niecałe pół godzinki okaże się kogo, pozdrawiam dziewczynki i przepraszam za me gadulstwo

    Odlicza...tzn u mnie suwaczek pokazuje 4 tydz i 6 dzień...jutro będzie 5 tygodni :)
    Mamy nowego Papieża Franciszka :) nawet sympatyczny... :)

    aniczka, kotek27 lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 14 marca 2013, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kobitki- oficjalnie kończę lutowe starania. @ przylazła, więc wskakuje na marzec!

    1usaej28ly44zrzp.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 14 marca 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    No kobitki- oficjalnie kończę lutowe starania. @ przylazła, więc wskakuje na marzec!

    Ojjjj...szkoda...już myslałam, że nie przyjdzie do Ciebie...ale i tak cały czas trzymam kciuki za Ciebie Karoam- będę co jakis czas zaglądać na marcowe starania i na Twój wykres :) ktoś jeszcze został na lutowych?? Bo się pogubiłam...

    karoam lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 14 marca 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetta28 wrote:
    mdłości meczą :) piersi coraz mocną bolą ;) , ale z tego to sie bardzo cieszę :) bardzo szczęśliwa :)

    a w którym tygodniu jesteś? bo mnie od dwóch dni też mdłości coś złapały, jeszcze trochę i wyląduje z głową w kibelku, mnie to piersi golą od 26 dnia cyklu do dziś :)najgorzej mam po zjedzeniu, zresztą nie mam praktycznie apetytu, ale wiem, że choć troszkę musze zjeść.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 14 marca 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    karoam wrote:
    No kobitki- oficjalnie kończę lutowe starania. @ przylazła, więc wskakuje na marzec!

    Ojjjj...szkoda...już myslałam, że nie przyjdzie do Ciebie...ale i tak cały czas trzymam kciuki za Ciebie Karoam- będę co jakis czas zaglądać na marcowe starania i na Twój wykres :) ktoś jeszcze został na lutowych?? Bo się pogubiłam...

    Ano ja zostałam :/ Co prawda nadziei nie mam, od dość dawna, @ do końca tygodnia ma być, ale nadal "Lutowe" choć nie "staranka", a "przeczekanie". Pozdrawiam Dziewczynki tu jeszcze zaglądające...

    alexis, karoam lubią tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 14 marca 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem jak tam kotek, czy w końcu tą betę zrobiła...

    Gunia- trzymam kciuki za Ciebie &&

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 14 marca 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Alexis, choć ja jestem zrezygnowana- zero objawów czegokolwiek, nawet @ cicho siedzi:) A u Ciebie widzę piąty tydzień się zaczął, jak samopoczucie? Czujesz odmianę?:)

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 15 marca 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia wrote:
    Dzięki, Alexis, choć ja jestem zrezygnowana- zero objawów czegokolwiek, nawet @ cicho siedzi:) A u Ciebie widzę piąty tydzień się zaczął, jak samopoczucie? Czujesz odmianę?:)

    Cycki bolą, senna jestem, ziewam non stop i poza tym nic- nie mam mdłosci żadnych ani nic z tych rzeczy...co mnie najbardziej denerwuje to wzdęcia i zaparcia...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 15 marca 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexis- dzieki za mile slowa :)
    Gunia- no mam nadzieje, ze cos sie tam u Ciebie zakotwiczy ;)

    alexis lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 15 marca 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kończę temat!!! :)Miesiączka nadeszła nazbyt niespodziewanie - ból godzinke przed krwawieniem to nowość, nie powiem, żeby to było złe w porównaniu z męczeniem się półtora tygodnia przed @. Ostatnia na forum jestem, czyli i marcowe staranka zakończę, ech, takie życie:) Mam nadzieję, że uda mi się zaciążyć bez pomocy lekarzy (na razie i tak na luzie do tego podchodzę...)

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 15 marca 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia- trzymam kciukasy za nowy cykl :)

    Gunia lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 16 marca 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm...na głównej stronie lutowych starań jest napisane że ostatni post napisała kotek...a postu od niej brak...ciekawe jak tam u niej...Kotku odezwij się...

    kotek27 lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 16 marca 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że mi się przywidziało, ale potwierdzam, że tez widziałam Kotka... Czekamy na jakiekolwiek info...

    alexis, kotek27 lubią tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 16 marca 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, napisałam post ale go usunelam!!! Z zalu i goryczy, wiec musicie zrozumiec ;) Napisałam piękne rzeczy ze trzymam za Was kciuki i ze mi sie udało chyba zafasolkowac.
    Opowiem wam w skrocie.
    Wyobrazcie sobie ze przed wczoraj moj M. Kupił mi jakiś super czuły test i robiłam go o poranku wyszły dwie piękne różowe kreseczki, widoczne ze moj M. Już nawet zaczol wierzyć ze sie udało. Bo na te poprzednia blada ledwo co widoczna kreskę wcale nie zareagował. Mówiąc ze jego zdaniem test negatywny, ale to facet. Wiec wierząc ze sie udało mówiłam sie do ginekologa na 25.03 obliczajac ze to bedzie 6tydzien i 2 dzień. Ale w dniu dzisiejszym przyszło krwawienie, sadzilam ze to plamienie, pojechałam do pracy a z godziny na godzinę coraz większe krwawienie, obfite niż moje zwyczajne miesiączki... Już chciałam sie z tym pogodzić, ale wiedziałam ze rozsądniej będzie jechać do lekarza. Moj M mnie namówił, przekonując żebyśmy nie żal wali ze nie pojechaliśmy. Wiec udalisny sie na pogotowie, przyjol mnie lekarz zrobił USG dopochwowe i stwierdził, ze to miesiaczka, ze spoznila mi sie tylko 5,6 dni ze robię z tego wielkie halo. Zazwyczaj jestem wygadana, ale mnie zamurowalo.... Przykro mi i nie wierze już w testy te tzw sikane... A u Was mam nadzieje nastroje lepsze. Pozdrawiam Was i dziękuje za zainteresowanie moja historia :***

    82dox1hp47sulw8a.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 16 marca 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokonczajac moja wypowiedz, ponieważ jeszcze kilka słów mi sie nasuwa. Lekarz wykluczył ciaze ale mówił, ze skoro twierdze ze jestem w ciazy to mam zrobic bete, ale czy jest Wogole sens? Przede wszystkim mowilam jak do slupa, ze podejrzewam ciaze, a nie jestem w Ciazy. Poczułam sie wysmiana przez tego wiesmoka ze szpitala. Z zasady naprawde lekceważe swoje zdrowie, i to ze Wogole pojechałam na izbę przyjęć wymagało ode nie wiele odwagi. 25 pójdę do gina prywatnie dowiem sie czegoś wiecej.

    82dox1hp47sulw8a.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 16 marca 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotku przykro mi bardzo! Nie pojmuję, jak to jest możliwe, że nasze organizmy płatają nam takie figle?! "Żyjemy z nimi 24h/dobę", a one nami-jak marionetkami! Kurde nooooo, strasznie mi żal, Kotku, nie wiem, co napisać, ale naprawdę jest mi smutno, ja też już w nic nie wierzę, aniw testy owu, ani te ciążowe, ani w mierzenie temperatury - po co, skoro wszystko jest hipotetyczne? test owu niby pokazuje "przed owu", ale kto go tam wie, czysta chemia! Temperatura - potwierdza owulację po 4 dniach, a wcześniej to nie łaska, a testy ciązowe to w ogóle porażka!
    Dlaczego lekarzy nie interesuje ciało kobiety i reakcje w nim zachodzące, czy naprawdę jest aż tak bardzo nieodgadnione, że naukowo nie da się nic stwierdzić na 100%? Jak tak to każda z Kobiet jest istnym Cudem-nauka tego nie jest w stanie ogarnąć!

    P.s. wkurza mnie to...

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 16 marca 2013, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotku27 bardzo mi przykro rozumiem jak sie czujesz niejedna z nas to przechodzila wiem ze zadne slowa cie nie pociesza a najbardziej boli znieczulica tych ktorzy sa od tego zeby pomagac

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 17 marca 2013, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniczka, Gunia dziękuje za dobre słowa :) jest w porządku, twarda ze mnie babka. Tylko dziwna konsternacja, sadzilam ze dwie kreski to dwie kreski, a tu okres. Teraz nie zatestuje, szybciej niż tydzień po spodziewanym terminie @. O ile Wogole sie uda. Wszystkim zafasolkowanym wiele zdrowia i mądrych lekarzy życzę, a pozostałym tak jak i sobie duuuzo cierpliwości!!! Miłej niedzieli ;)

    82dox1hp47sulw8a.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 17 marca 2013, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotku-mi również bardzo przykro- w szczególności, że test narobił nadziei...ale widzę,że się nie poddajesz- i o to chodzi! Życzę szczęścia w następnym cyklu!!!

    kotek27 lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
‹‹ 83 84 85 86 87
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ