X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 11 marca 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    karoam wrote:
    alexis- nie bardzo sie znam na tym, ale to chyba nie jest zbyt drastyczny spadek? Nie martw sie na zapas kochana :)
    anetta- trzymam kciuki :)

    hehe najpierw ja Ciebie pocieszałam z temperaturą a teraz Ty mnie pocieszasz :) dzięki :)

    Trzeba sie wspierac ;)

    kotek27, alexis lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 11 marca 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja wsparcie jest bardzo ważne!!
    Myślcie pozytywnie, wrótce musi się nam udać :)))

    alexis, karoam lubią tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 11 marca 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie boli janik prawy po praniu tak nagle zaczal mnie bolec i czasami brzuch jak na okres i tak zastanawiam sie czy to normalne gin dopiero w czwartek masakra....

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, zerknijcie na mój wykres, chyba @ idzie co?:(

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 11 marca 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maia1991 wrote:
    a mnie boli janik prawy po praniu tak nagle zaczal mnie bolec i czasami brzuch jak na okres i tak zastanawiam sie czy to normalne gin dopiero w czwartek masakra....

    maia1991, ja bym na Twoim miejscu nospę sobie wzięła na wszelki wypdek i magnez- rozkurczowo i przeciwskurczowo...jak miałam skurcze w poprzedniej ciąży to magnez (MGNEZIN) dostawałam 3 razy dziennie a nospę 2 razy dziennie...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 11 marca 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jola23 wrote:
    hej dziewczyny, zerknijcie na mój wykres, chyba @ idzie co?:(

    No wyglada na to, ze idzie...

    maia- trzymaj sie, mam nadzieje, ze bol szybciutko minie! :)

    Mnie procz wzdecia to i zaparcie meczy :( No tak mi sie teraz cos w brzuchalu kotluje ze masakra :/

    1usaej28ly44zrzp.png
  • anetta28 Przyjaciółka
    Postów: 88 80

    Wysłany: 11 marca 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ten czas dzisiaj po mału leci :) chcę żeby była juz 19 :) cały dzień mnie mdli ale z tego powodu to się cieszę :) jak już bębę miała potwierdzenie od lekarza to jutro mówię szefowi o nowinię oj napewno się ucieszy , dobrze że umowę mam do grudnia :)

    88c5vfxmn8jvi88i.pnguwo9qqmzdsfh2qsq.pngo148x1hp1do4rowx.png
  • anetta28 Przyjaciółka
    Postów: 88 80

    Wysłany: 11 marca 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maia1991 wrote:
    a mnie boli janik prawy po praniu tak nagle zaczal mnie bolec i czasami brzuch jak na okres i tak zastanawiam sie czy to normalne gin dopiero w czwartek masakra....

    hej maia1991 mnie tez pobolewa brzuch jak na @ i czasami jajnik w pierwszej ciąży pamiętam też tak miałam i wszystko było w porządku :) wszystko jest ok nie martw się pozdrawiam

    88c5vfxmn8jvi88i.pnguwo9qqmzdsfh2qsq.pngo148x1hp1do4rowx.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 11 marca 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maia1991 wrote:
    a mnie boli janik prawy po praniu tak nagle zaczal mnie bolec i czasami brzuch jak na okres i tak zastanawiam sie czy to normalne gin dopiero w czwartek masakra....

    maia mnie też pobolewa raz z prawej strony raz z lewej trochę kłuje czasami ciągnie, ale to wszystko delikatnie, bo macica przygotowywuje się do ciązy jest wszystko ok nie martw sie, ja bóle na @ miałam przez dwa tygodnie do 36 dnia cyklu teraz już ustały :)

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 11 marca 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    I ja trzymam kciuki za Was- Kotek i Karoam- niech @ trzym się od Was z daleka :)

    Jak Wam weekend minął?? Mi tak jak wczesniej czas szybko leciał, tak teraz się dłuuuży...już się wizyty u ginekologa doczekać nie mogę- a tu jeszcze 15 dni do niej :(

    No a w tym tygodniu czeka mnie poważna rozmowa z szefową...mam nadzieję, ze zgodzi się na pójść na moje propozycje...chodzi o moją przyszłość także też trzymajcie kciuki, proszę!

    alexis ja mam wizytę 26 marca i widzę jak czas mi się dłuzy, jeszcze nigdy tak wolno nie leciał. mam mnóstwo wątpliwości choć wiem , że musi i będzie ok :) jutro idę na bete po tygodniu od pierwszej jestem ciekawa jaki będzie przyrost :) pozdrawiam

    alexis lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 11 marca 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darijka wrote:
    alexis wrote:
    I ja trzymam kciuki za Was- Kotek i Karoam- niech @ trzym się od Was z daleka :)

    Jak Wam weekend minął?? Mi tak jak wczesniej czas szybko leciał, tak teraz się dłuuuży...już się wizyty u ginekologa doczekać nie mogę- a tu jeszcze 15 dni do niej :(

    No a w tym tygodniu czeka mnie poważna rozmowa z szefową...mam nadzieję, ze zgodzi się na pójść na moje propozycje...chodzi o moją przyszłość także też trzymajcie kciuki, proszę!

    alexis ja mam wizytę 26 marca i widzę jak czas mi się dłuzy, jeszcze nigdy tak wolno nie leciał. mam mnóstwo wątpliwości choć wiem , że musi i będzie ok :) jutro idę na bete po tygodniu od pierwszej jestem ciekawa jaki będzie przyrost :) pozdrawiam

    No to obie w takim razie czekamy Darijko :) Cieszę się, że sama nie jestem...od razu mi raźniej :) ale damy radę- jeszcze tylko (aż) 2 tygodnie :) ja już betę robiłam- tzn robiłam 2 razy ale jeszcze przed terminem spodziewanej @...przyrost mi dobry wyszedł, więc chyba raczej trzeci raz nie muszę robić...progesteron też zrobiłam, a dziś w drodze do pracy kupiłam sobie pojemniczek na mocz i chyba jutro z rana pójdę do labaratorium oddać mocz do badania, morfologię zrobić i TSH, tak żeby na 1 wizytę już te wyniki mieć...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 11 marca 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja byłam już na pierwszej wizycie tydzień temu zobaczyłam tylko pęcherzyk ciążowy, mi gin co prawda nie kazał ponownie robić bety, ale jakoś dzisiaj mnie natchnęło i stwierdziłam, że zobaczę jak rośnie żeby się trochę uspokoić bo nie powiem, ale napięcie trochę jest i będzie dopóki nie zobaczę bijącego serduszka, progesteron też badałam miałam 28,5, i chyba jutro też sobie zrobię te morfologię.alexis czyli mamy razem 26 wizytę ?

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 11 marca 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darijka wrote:
    no ja byłam już na pierwszej wizycie tydzień temu zobaczyłam tylko pęcherzyk ciążowy, mi gin co prawda nie kazał ponownie robić bety, ale jakoś dzisiaj mnie natchnęło i stwierdziłam, że zobaczę jak rośnie żeby się trochę uspokoić bo nie powiem, ale napięcie trochę jest i będzie dopóki nie zobaczę bijącego serduszka, progesteron też badałam miałam 28,5, i chyba jutro też sobie zrobię te morfologię.alexis czyli mamy razem 26 wizytę ?

    Ja mam 25go, czyli w poniedziałek wieczorem, i to będzie moja pierwsza wizyta, bo ginekolog mi powiedział, ze jak nic się nie będzie działo, nie będe miała plamień, nie będzie mnie brzuch bolał itp to mam się zgłosić do niego w 6 albo nawet 7 tygdoniu, żeby własnie juz mógł fasoleczkę z serduszkiem na usg zobaczyć...ja tez się denerwuję...

    I widzę, ze już EKSPERTKĄ jestem hehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2013, 18:24

    samira lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • anetta28 Przyjaciółka
    Postów: 88 80

    Wysłany: 11 marca 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i już po wizycie 6 tydzień ;) książeczkę ciaży już mi założył :)

    samira, karoam, alexis, kotek27, aniczka lubią tę wiadomość

    88c5vfxmn8jvi88i.pnguwo9qqmzdsfh2qsq.pngo148x1hp1do4rowx.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 11 marca 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo jak tu miło, ciążowo się zrobiło:) Ja się powoli też przenoszę na marcowe starania (chociaż starać już mi się nie chce, lenistwo silniejsze)-środa-piątek @.
    Karoam może nie zostaniesz sama na placu boju, a nawet jeśli to i tak życzę, byś zamknęła to forum bardzo, bardzo szczęśliwą wiadomością!

    anetta28, samira, karoam, alexis, kotek27 lubią tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 12 marca 2013, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Gunia- ja mam termin @ podobnie wiec niedlugo wszystko powinno sie wyjaśnić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2013, 06:10

    1usaej28ly44zrzp.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 12 marca 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś u mnie 32 dzień cyklu, okres spóźnia się tylko 1 dzień-zrobiłam test ciążowy i sama niewiem. Drugiej kreska prawie niewidoczna jest cień cienia jak to się mówi :)
    Zaznaczę że to test ten cienkiutki z allegro dodawany gratis do testów owulacyjnych. Robiąc test w 24 dc wyszedł negatywny i nie miałam złudzeń co do drugiej kreski,dziś zrobiłam i coś tam się pojawiło jak się wytęrzy wzrok. Powtórzę test jutro. Tylko mi nie gratulujcie proszę - bo wiecie-naprawdę nie nakręcam się!!
    Pozdrawiam
    ps. od kilku dni bóle jak na okres jednak trochę inne...

    alexis, karoam lubią tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 12 marca 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek27 wrote:
    Dziewczyny dziś u mnie 32 dzień cyklu, okres spóźnia się tylko 1 dzień-zrobiłam test ciążowy i sama niewiem. Drugiej kreska prawie niewidoczna jest cień cienia jak to się mówi :)
    Zaznaczę że to test ten cienkiutki z allegro dodawany gratis do testów owulacyjnych. Robiąc test w 24 dc wyszedł negatywny i nie miałam złudzeń co do drugiej kreski,dziś zrobiłam i coś tam się pojawiło jak się wytęrzy wzrok. Powtórzę test jutro. Tylko mi nie gratulujcie proszę - bo wiecie-naprawdę nie nakręcam się!!
    Pozdrawiam
    ps. od kilku dni bóle jak na okres jednak trochę inne...

    Kotku ja bym na Twoim miejscu popędziła do apteki po najczulszy test ciążowy a nawet 2 albo 3 testy dla pewności i go powtórzyła- nawet jeszcze dziś w ciągu dnia...bo na betę z krwi...jest najbardziej pewny i można go robić nawet popołudniu- ostatnio robiłam popołudniu (po godz.13) w laboratorium w szpitalu za 20 zł a wyniki odebrałam tego samego dnia po godz. 15, więc bardzo szybko- jeszcze nie gratuluję ale trzymam kciuki mocno :)

    km5shdges7mhg8ze.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 12 marca 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek to czekamy na jutrzejszy test.&&

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 12 marca 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za rady dziewczyny! Poczekam do jutra. Dziś mam wolne- a mieszkam za miastem i na betę napewno się nie wybiorę. Poczekam do jutra i zrobie kolejny test. Trzymajcie kciuki-panicznie boję się, że @ przyjdzie, a mała iskierka nadzieji się rozpaliła.
    Ściskam i miłego dnia życzę :))))

    alexis lubi tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ