X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • KaRa Autorytet
    Postów: 680 1639

    Wysłany: 8 marca 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki. Gratuluje wszystkich lutowych fasolek! Moj lutowy cykl jeszcze trwa.
    Dziewczyny ktore sa w ciazy- zapisujcie sie na liste obecnych ciezarowek w temacie CIAZA. Jest juz ponad 50 dziewczyn! Porodowki beda mialy roboty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2013, 21:26

    anetta28, karoam, alexis lubią tę wiadomość

    atdczbmhr11b1825.png[/url]
    relg3e5e91k07fd9.png
  • ewajoanna Przyjaciółka
    Postów: 70 253

    Wysłany: 8 marca 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetta28 wrote:
    dobry wieczór kobitki :) zrobiony drugi test i kreseczka wyrazna prawie jak pierwsza :) ale prezent na dzień kobiet :) oj cycuszki tak bolą i coś mnie dzisiaj mdliło :)tak sie cieszę :)

    Gratuluję i życzę spokojnej i bezproblemowej ciąży

    anetta28 lubi tę wiadomość

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 9 marca 2013, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Miłego dnia dziewczyny :)

    anetta28, alexis lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 9 marca 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Również udanego dnia życzę:)!

    alexis, karoam lubią tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • anetta28 Przyjaciółka
    Postów: 88 80

    Wysłany: 9 marca 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry :) również życzę miłego dnia :) ja do pracy idę na 12 godzin :( obudziły mnie poranne mdłości :)

    karoam lubi tę wiadomość

    88c5vfxmn8jvi88i.pnguwo9qqmzdsfh2qsq.pngo148x1hp1do4rowx.png
  • anetta28 Przyjaciółka
    Postów: 88 80

    Wysłany: 9 marca 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewajoanna wrote:
    anetta28 wrote:
    dobry wieczór kobitki :) zrobiony drugi test i kreseczka wyrazna prawie jak pierwsza :) ale prezent na dzień kobiet :) oj cycuszki tak bolą i coś mnie dzisiaj mdliło :)tak sie cieszę :)

    Gratuluję i życzę spokojnej i bezproblemowej ciąży

    Dziękuje i nawzajem :)

    88c5vfxmn8jvi88i.pnguwo9qqmzdsfh2qsq.pngo148x1hp1do4rowx.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 9 marca 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetta28 wrote:
    Dzień Dobry :) również życzę miłego dnia :) ja do pracy idę na 12 godzin :( obudziły mnie poranne mdłości :)

    Uważaj na siebie.

    alexis, anetta28 lubią tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 9 marca 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) wolna sobota nareszcie!!! dziś leniuchuję ile się da...tylko jeden wypad mnie czeka do MC Donalda po jakies zabawki dla siostrzenicy- z rana mnie taką prośbą obudziła :) Miłego weekendu wszystkim życzę :)

    karoam, anetta28 lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 9 marca 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och zazdroszcze weekendu...ja wolne tylko w srody- ale to juz niedlugo ;)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 9 marca 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wspomnienie 40 Męczenników, czyli jakby Dzień Mężczyzn... przeglądam internet w poszukiwaniu przepisu na jakieś szybkie, proste i smakowite ciacho i najlepiej bez pieczenia, żeby A. się nie zorientował, że coś kombinuję... Co prawda mój Mąż twierdzi, że męczenikiem nie jest, ale jakies rafaello albo tiramisu nie zaszkodzi... Może macie jakiś pomysł na zrobienie niespodzianki naszym Panom?

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • nicol Debiutantka
    Postów: 9 21

    Wysłany: 9 marca 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lutowe starania zakonczone ciaza test pozytywny:)

    alexis, karoam, martula, samira, anetta28, gocha04, aniczka, Effcia28 lubią tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 9 marca 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nicol gratuluje ,a ja musze jeszcze poczekac do poniedziałku bo może jeszcze wpaść @@

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 9 marca 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zostane mama gratulacje nicol:)

    alexis, karoam, martula, samira, anetta28, gocha04 lubią tę wiadomość

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 9 marca 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla Was w takiem razie Nicol i Maia1991!!! Jednak w tym walentynkowym miesiącu jest trochę magii :) miejmy nadzieję że i marzec ze względu na wczorajsze wielkie święto kobiet i jutrzejsze troszkę mniej ważne ale jednak święto mężczyzn przyniesie nam duuużo ciąż :) Powodzenia!!!

    karoam, maia1991, anetta28, gocha04 lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) jak sobotnie samopoczucie? mnie jakiś dołek dopadł...
    mój lutowy cykl jeszcze trwa :) wczoraj i przed wczoraj strasznie mnie mdliło, sama już nie wiem czy sobie wmawiam... ale brzuchol już boli jak na @:( we wtorek planuje zrobić test, ale chyba znów się nie udało :(:(:(

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 9 marca 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia wrote:
    Jutro wspomnienie 40 Męczenników, czyli jakby Dzień Mężczyzn... przeglądam internet w poszukiwaniu przepisu na jakieś szybkie, proste i smakowite ciacho i najlepiej bez pieczenia, żeby A. się nie zorientował, że coś kombinuję... Co prawda mój Mąż twierdzi, że męczenikiem nie jest, ale jakies rafaello albo tiramisu nie zaszkodzi... Może macie jakiś pomysł na zrobienie niespodzianki naszym Panom?

    Mój mąż wczoraj mi powiedział że chciałby żebym zrobiła takie galaretkowe ciasto...każda warstwa z innej galaretki- no i w każdej z tych warstw mają być utopione różne rodzaje owoców tj, banany, brzoskwinie, anansy, pomarańcze albo mandarynki- dużo pierdzielenia z tym będzie- już wolałabym chyba coś upieć...pytałam go też co na prezent by chciał...pytam się bo raz mu na urodziny portfel kupiłam- to było ze 3 lata temu...i portfel do tej pory leży w opakowaniu gdzieś w szufladzie...jak teraz się zapytałam to powiedział, ze chce poprostu doładowanie konta na chomiku żeby mógł sobie nowe gry pościągać :/ no cóż-w takim razie dostanie kasę...

    Wiecie co jeszcze?? Wczoraj byłam w wielkim szoku (takim pozytywnym)...mój mąż, patrząc jak ja tutaj na forum coś czytałam, pisałam zapytał się czy mogłabym mu znaleźć jakieś forum dla przyszłych tatusiów...ależ zaskoczona byłam... :) coś tam mu znalazłam ale niestety na forum dla tatusiów w większości kobiety się wypowiadały hehe nawet tam męzczyźni nie są wolni...ale powiedziałam, ze jest dużo artykułów dla meżczyzn, którzy mają zostac tatusiami, albo tymi tatusiami już zostali...także chyba mój mąż chce się przygotować :)

    km5shdges7mhg8ze.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 9 marca 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maia, Nicol- serdeczne gratulacje!! :D

    Ja tak do 15.03 oczekuje na malpe wiec chyba zostane ostatnia na placu boju ;) Wszystkie juz prawie zafasolkowane albo na marcowych staraniach ;)

    maia1991 lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 9 marca 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jola23 wrote:
    Cześć dziewczyny :) jak sobotnie samopoczucie? mnie jakiś dołek dopadł...
    mój lutowy cykl jeszcze trwa :) wczoraj i przed wczoraj strasznie mnie mdliło, sama już nie wiem czy sobie wmawiam... ale brzuchol już boli jak na @:( we wtorek planuje zrobić test, ale chyba znów się nie udało :(:(:(

    ja tez z dnia na dzien czula ze przyjdzie @ale dzis testowalam cos czulam ze nie wyjda a tu wyszly 2 grube kreski szok :)

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 9 marca 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Maia, Nicol- serdeczne gratulacje!! :D

    Ja tak do 15.03 oczekuje na malpe wiec chyba zostane ostatnia na placu boju ;) Wszystkie juz prawie zafasolkowane albo na marcowych staraniach ;)

    bedzie dobrze trymam kciuki :)

    karoam lubi tę wiadomość

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 9 marca 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki maia :)

    1usaej28ly44zrzp.png
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ