X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 7 marca 2013, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Miłego dnia!

    alexis, kotek27 lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 7 marca 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, miłego dnia życzę również! :))
    Mnie brzuch pobolewa jak na okres, ale dziwna sprawa bo od 3 dni mam piekelną zgage, która obudziła mnie w nocy z 4 na 5 marca i trwa do dziś. Nawet nie wiedziałam, że to zgaga bo nigdy w życiu jej nie miałam, sądziłam, że bół gardła na początku... Zobaczymy jutro pojutrze powinna przyjść @, może się nie pojawi :)) Diabeł mnie podkusił i test zrobiłam w 24 dc, wyszedł negatywny, wiem za szybko go zrobiłam. Teraz dopiero zrobie gdy @ sie nie pojawi.
    Pozdrawiam!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2013, 07:32

    jola23, karoam, samira lubią tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek27 powtórz test :) ja mam tak samo zawsze niecierpliwa, zeby juz zatestować:) niestety jeszcze nigdy nie zobaczyłam dwóch kreseczek, ale mam nadzieje zobaczyć:)
    zaglądam na ten wątek, choć może już pora zawitać na marcowe starania:)w tym miesiącu wizyta 21.03 także jak teraz się nie uda, to wiosną starania ruszą pełną parą:)
    pozdrawiam :)

    kotek27 lubi tę wiadomość

  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 7 marca 2013, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jola23 powtórze zapawne test chyba że @ mnie uprzedzi. Narazie iskierka nadzieji sie tli :)) Gdy pojawi sie za dwa dni wredny okres przeniose się na marcowe starania :))
    Mniejmy nadzieje, że jeśli nie teraz to wiosną będzie nam to dane :))
    pozdrawiam

    82dox1hp47sulw8a.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 7 marca 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki:-)Alexis gratuluje z calego serducha dbaj teraz o siebie i spokojnych 9 miesiecy:-) trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo dobrze :-)dziekuje za slowa otuchy wszstkim juz mi troche lepiej przynajmniej w moje urodziny bedziemy mogli poszalec z moim narzczonym bo juz @ nie bedzie bo przyszla o 3 dni wczesniej i zaczac staranka na luzie :-)i w koncu zaczelam mierzyc temperature. milego dnia :-)

    kotek27, alexis lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek27 wrote:
    jola23 powtórze zapawne test chyba że @ mnie uprzedzi. Narazie iskierka nadzieji sie tli :)) Gdy pojawi sie za dwa dni wredny okres przeniose się na marcowe starania :))
    Mniejmy nadzieje, że jeśli nie teraz to wiosną będzie nam to dane :))
    pozdrawiam

    trzymam mocno kciuki :) ja dopiero za tydzień testuje, więc też jeszcze tu przycupłam:) kurcze dziewczyny musimy przegonić te nasze wredne @ !

    kotek27 lubi tę wiadomość

  • anetta28 Przyjaciółka
    Postów: 88 80

    Wysłany: 7 marca 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry lutowe starania chyba pozytywne :) robiłam rano test i wyszedł pozytywny tylko ta druga keseczka bledsza ! bardzo bledzsa co o tym myślicie ? czy to ciąża ?

    alexis, karoam, kotek27, Smutas, darijka, aniczka, martula lubią tę wiadomość

    88c5vfxmn8jvi88i.pnguwo9qqmzdsfh2qsq.pngo148x1hp1do4rowx.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 7 marca 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    czesc dziewczynki:-)Alexis gratuluje z calego serducha dbaj teraz o siebie i spokojnych 9 miesiecy:-) trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo dobrze :-)dziekuje za slowa otuchy wszstkim juz mi troche lepiej przynajmniej w moje urodziny bedziemy mogli poszalec z moim narzczonym bo juz @ nie bedzie bo przyszla o 3 dni wczesniej i zaczac staranka na luzie :-)i w koncu zaczelam mierzyc temperature. milego dnia :-)

    Madzianko dzięki ale nie wiem czy te miesiące spokojne będą...wczoraj mi szefowa oznajmiła, żebym zaczęła się rozglądać za nową pracą bo chce firmę zamknąć i to już w kwietniu podobno...nie wiem co mam robić...tutaj mam umowę o pracę na pół etatu do końca 2015 roku...nie wiem- zastanawiam się czy jej nie powiedzieć ze w ciąży jestem, może znajdzie dla mnie jakieś rozwiązanie najlepsze, a z tego co tam wyczytałam to i tak nie może mnie teraz zwolnić, więc nic nie tracę...cienko będzie jak robotę stracę, a nie dość że ciężko o nową pracę, to jeszcze nikt raczej mnie nie zatrudni od razu na umowę o pracę...tylko np. na okres próbny 3 miesięcy a nie wiem czy po tym poronieniu jednym nie będę musiała na zwolnienie iść niedługo...nie wiem co postanowi mój ginekolog...ale lipa!!! Od wczoraj cały czas o tym myślę...może Wy macie jakieś pomysły??

    km5shdges7mhg8ze.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 7 marca 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetta28 wrote:
    dzień dobry lutowe starania chyba pozytywne :) robiłam rano test i wyszedł pozytywny tylko ta druga keseczka bledsza ! bardzo bledzsa co o tym myślicie ? czy to ciąża ?

    Gratuluję Anetta28!!! Ja też miałam na początku bladziutka kreseczkę, pod okno musiałam podchodzić żeby ją zobaczyć ;) i jestem w ciąży, także i Tobie gratuluję :) zrób sobie najlepiej jeszcze test z krwi beta HCG- i powtórz go po 48 godzinach- ja za jedno badanie płaciłam w szpitalu 20 zł.

    anetta28 lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 7 marca 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetta28 wrote:
    dzień dobry lutowe starania chyba pozytywne :) robiłam rano test i wyszedł pozytywny tylko ta druga keseczka bledsza ! bardzo bledzsa co o tym myślicie ? czy to ciąża ?

    anetta- cichutkie gratulacje! (zeby nie zapeszyc) powtorz test moze za pare dni, zeby sie upewnic? :)

    alexis- faktycznie sytuacja niezbyt ciekawa, ale biorac pod uwage Twoj stan i wczesniejsze problemy, radziabym na razie sie wstrzymac z praca, i upewnic czy nie ma przeciwskazan dla Ciebie. A moze uda Ci sie znalezc cos na pol etatu, lub zdalna- przez internet (nie wiem jakie masz kwalifikacje) Z drugiej strony z praca dla ciezarnej to raczej ciezko. pracodawcy jakby nie bylo unikaja tego jak moga :/

    1usaej28ly44zrzp.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 7 marca 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    madzianka wrote:
    czesc dziewczynki:-)Alexis gratuluje z calego serducha dbaj teraz o siebie i spokojnych 9 miesiecy:-) trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo dobrze :-)dziekuje za slowa otuchy wszstkim juz mi troche lepiej przynajmniej w moje urodziny bedziemy mogli poszalec z moim narzczonym bo juz @ nie bedzie bo przyszla o 3 dni wczesniej i zaczac staranka na luzie :-)i w koncu zaczelam mierzyc temperature. milego dnia :-)

    Madzianko dzięki ale nie wiem czy te miesiące spokojne będą...wczoraj mi szefowa oznajmiła, żebym zaczęła się rozglądać za nową pracą bo chce firmę zamknąć i to już w kwietniu podobno...nie wiem co mam robić...tutaj mam umowę o pracę na pół etatu do końca 2015 roku...nie wiem- zastanawiam się czy jej nie powiedzieć ze w ciąży jestem, może znajdzie dla mnie jakieś rozwiązanie najlepsze, a z tego co tam wyczytałam to i tak nie może mnie teraz zwolnić, więc nic nie tracę...cienko będzie jak robotę stracę, a nie dość że ciężko o nową pracę, to jeszcze nikt raczej mnie nie zatrudni od razu na umowę o pracę...tylko np. na okres próbny 3 miesięcy a nie wiem czy po tym poronieniu jednym nie będę musiała na zwolnienie iść niedługo...nie wiem co postanowi mój ginekolog...ale lipa!!! Od wczoraj cały czas o tym myślę...może Wy macie jakieś pomysły??

    ALEXIS NORMALNIE IDZ NA ZWOLNIENIE L4 DO KONCA CIĄŻY I MIMO TEGO ZE ZAKŁAD ZLIKWIDUJA TO I TAK BEDZIES DOSTAWAC 100 WYNAGRODZENIA

    alexis lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 7 marca 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    alexis wrote:
    madzianka wrote:
    czesc dziewczynki:-)Alexis gratuluje z calego serducha dbaj teraz o siebie i spokojnych 9 miesiecy:-) trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo dobrze :-)dziekuje za slowa otuchy wszstkim juz mi troche lepiej przynajmniej w moje urodziny bedziemy mogli poszalec z moim narzczonym bo juz @ nie bedzie bo przyszla o 3 dni wczesniej i zaczac staranka na luzie :-)i w koncu zaczelam mierzyc temperature. milego dnia :-)

    Madzianko dzięki ale nie wiem czy te miesiące spokojne będą...wczoraj mi szefowa oznajmiła, żebym zaczęła się rozglądać za nową pracą bo chce firmę zamknąć i to już w kwietniu podobno...nie wiem co mam robić...tutaj mam umowę o pracę na pół etatu do końca 2015 roku...nie wiem- zastanawiam się czy jej nie powiedzieć ze w ciąży jestem, może znajdzie dla mnie jakieś rozwiązanie najlepsze, a z tego co tam wyczytałam to i tak nie może mnie teraz zwolnić, więc nic nie tracę...cienko będzie jak robotę stracę, a nie dość że ciężko o nową pracę, to jeszcze nikt raczej mnie nie zatrudni od razu na umowę o pracę...tylko np. na okres próbny 3 miesięcy a nie wiem czy po tym poronieniu jednym nie będę musiała na zwolnienie iść niedługo...nie wiem co postanowi mój ginekolog...ale lipa!!! Od wczoraj cały czas o tym myślę...może Wy macie jakieś pomysły??

    ALEXIS NORMALNIE IDZ NA ZWOLNIENIE L4 DO KONCA CIĄŻY I MIMO TEGO ZE ZAKŁAD ZLIKWIDUJA TO I TAK BEDZIES DOSTAWAC 100 WYNAGRODZENIA

    Jesteś tego pewna a-koczek?? Bo wiem, że zwolnić mnie może jak likwiduje firmę bez względu na to czy jestem w ciąży i że bym mogla wtedy dostawać jakiś zasiłek w wysokości zasiłku macierzyńskiego- ale pewnie niewielki ten zasiłek...szczególnie jak na pół etatu pracuję ledwo ponad rok...25 idę do ginekologa i mogę go poprosić o zwolnienie L4- myślę że nie będzie problemów jak powiem mu jaka jest sytuacja moja...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • anetta28 Przyjaciółka
    Postów: 88 80

    Wysłany: 7 marca 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    anetta28 wrote:
    dzień dobry lutowe starania chyba pozytywne :) robiłam rano test i wyszedł pozytywny tylko ta druga keseczka bledsza ! bardzo bledzsa co o tym myślicie ? czy to ciąża ?

    Gratuluję Anetta28!!! Ja też miałam na początku bladziutka kreseczkę, pod okno musiałam podchodzić żeby ją zobaczyć ;) i jestem w ciąży, także i Tobie gratuluję :) zrób sobie najlepiej jeszcze test z krwi beta HCG- i powtórz go po 48 godzinach- ja za jedno badanie płaciłam w szpitalu 20 zł.

    hej alexis :) też podchodzę do okna i nonstop patrzę się na tą drugą kreseczkę bo uwierzyć nie mogę :) chcę sie cieszyć ale też sie boję :(

    88c5vfxmn8jvi88i.pnguwo9qqmzdsfh2qsq.pngo148x1hp1do4rowx.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 7 marca 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetta28 wrote:
    alexis wrote:
    anetta28 wrote:
    dzień dobry lutowe starania chyba pozytywne :) robiłam rano test i wyszedł pozytywny tylko ta druga keseczka bledsza ! bardzo bledzsa co o tym myślicie ? czy to ciąża ?

    Gratuluję Anetta28!!! Ja też miałam na początku bladziutka kreseczkę, pod okno musiałam podchodzić żeby ją zobaczyć ;) i jestem w ciąży, także i Tobie gratuluję :) zrób sobie najlepiej jeszcze test z krwi beta HCG- i powtórz go po 48 godzinach- ja za jedno badanie płaciłam w szpitalu 20 zł.

    hej alexis :) też podchodzę do okna i nonstop patrzę się na tą drugą kreseczkę bo uwierzyć nie mogę :) chcę sie cieszyć ale też sie boję :(

    Spokojnie- ja też narazie spokojnie do tego wszystkiego podchodzę...bez większych emocji bo już jestem po jednym poronieniu (10tc), takze wiem, że nie zawsze 2 kreseczki oznaczają rzeczywiście 9 miesięcy ciąży i poród...czasem niestety pewne przykre rzeczy się dzieją i niestety nie mamy na to większego wpływu, zrób narazie badania, jutro z rana znów możesz test sikany zrobić- zobaczysz czy kreseczka jest mocniejsza...jak nawet nie będzie mocniejsza to się tez nie przejmuj bo ja miałam bladą non stop przez 4 dni...ale test z krwi potwierdził,że w ciągu 48 godzin beta HCG zwiększył mi się nawet trzykrotnie, powodzenia Ci życzę :)

    anetta28 lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 7 marca 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetta gratulacje :)

    anetta28 lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 7 marca 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetta28 wrote:
    alexis wrote:
    anetta28 wrote:
    dzień dobry lutowe starania chyba pozytywne :) robiłam rano test i wyszedł pozytywny tylko ta druga keseczka bledsza ! bardzo bledzsa co o tym myślicie ? czy to ciąża ?

    Gratuluję Anetta28!!! Ja też miałam na początku bladziutka kreseczkę, pod okno musiałam podchodzić żeby ją zobaczyć ;) i jestem w ciąży, także i Tobie gratuluję :) zrób sobie najlepiej jeszcze test z krwi beta HCG- i powtórz go po 48 godzinach- ja za jedno badanie płaciłam w szpitalu 20 zł.

    hej alexis :) też podchodzę do okna i nonstop patrzę się na tą drugą kreseczkę bo uwierzyć nie mogę :) chcę sie cieszyć ale też sie boję :(

    Anetta super, gratuluję! Najlepiej idź na betę tak jak Alexis radzi i będziesz miała 100% pewności.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 7 marca 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetta28 wrote:
    dzień dobry lutowe starania chyba pozytywne :) robiłam rano test i wyszedł pozytywny tylko ta druga keseczka bledsza ! bardzo bledzsa co o tym myślicie ? czy to ciąża ?

    Anetta28 też śle ciche by nie zapeszyć gratulację!! Cieszy mnie taka wiadomość, warto się starać i nie tracić nadzieji!
    A który cykl się staraliście? i test robilas w ktorym dniu cyklu?
    Pozdrowienia i uściski! :)))))))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2013, 10:32

    anetta28 lubi tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 7 marca 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetta gratuluje :)

    alexis, moja kumpela tez byla w ciąży, gdy likwidowali miejsce pracy, spółka ogłosiła upadłość i sie likwidowała. Dziewczyna poszła na zwolnienie i normalnie dostawała kase. Później na macierzynskim tez dostawała, oczywiście po macierzynskim nie miala do czego wracac,ale świadczenia dostawała do końca.

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutowe starania zakończone klapą!!!:-(

  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 7 marca 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapewne też jutro bądź pojurze napisze, że dostałam @ i na nowo!!
    ;/
    AGA30 - wiem, że to zbyt mało poscieszające ale nie jesteś sama jest nas wiele!! :))

    samira, AGA 30 lubią tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ