X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 18 lutego 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różni się tym, że jest bardziej dokładny niż zwykły, wyświetla temperaturę z 2 miejscami po przecinku, np. 36,67, a nie 36,6.

    km5shdges7mhg8ze.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 18 lutego 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    good morning ladies :)
    jak tam w poniedzialkowy poranek? mnie chorobsko jakies bierze niestety :/ mam jednak nadzieje, ze mi to cyklu nie rozreguluje za bardzo, a wlasnie teraz jakos powinna byc owulka.

    samira lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    good morning ladies :)
    jak tam w poniedzialkowy poranek? mnie chorobsko jakies bierze niestety :/ mam jednak nadzieje, ze mi to cyklu nie rozreguluje za bardzo, a wlasnie teraz jakos powinna byc owulka.

    oj współczuje ,oby szybko minęła choroba i cykl się nie przestawił ...:)

    agula lubi tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 18 lutego 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kobietki po weekendzie :) Nie odzywałam się, bo mi sieć padła w domku i rodziców na głowie miałam... A teraz w pracy też nie bardzo mogę pisać, więc tylko na chwileczkę wpadłam. Nadrobię to co napisałyście przez weekend później :) Póki co życzę Wam miłego dnia! A między czasie możecie mi skrót najważniejszych informacji zrobić :P

  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 18 lutego 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki. Dzisiaj jakiś humor kiepski i brak nadzieii. No cóż trzeba się jakoś ogarnąć, na 15 do roboty to nie będę miała czasu myśleć. Trzymam kciuki za wszystkie oczekujące na @. Miłego dnia.

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 18 lutego 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    agula wrote:
    good morning ladies :)
    jak tam w poniedzialkowy poranek? mnie chorobsko jakies bierze niestety :/ mam jednak nadzieje, ze mi to cyklu nie rozreguluje za bardzo, a wlasnie teraz jakos powinna byc owulka.

    oj współczuje ,oby szybko minęła choroba i cykl się nie przestawił ...:)

    niestety musze do pracy isc, ale jak wroce odrazu ide do wyrka sie wygrzac i porzadnie wypocic, moze przejdzie :) a jak nie, to nici z urodzinowych igraszek jutro :( samira a co z tymi twoimi plamieniami, idziesz do gina?

    samira lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 18 lutego 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Różni się tym, że jest bardziej dokładny niż zwykły, wyświetla temperaturę z 2 miejscami po przecinku, np. 36,67, a nie 36,6.

    To mój chyba tez jest owulacyjny :p to ten co "dostaliśmy" na poradnictwie :P

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    samira wrote:
    agula wrote:
    good morning ladies :)
    jak tam w poniedzialkowy poranek? mnie chorobsko jakies bierze niestety :/ mam jednak nadzieje, ze mi to cyklu nie rozreguluje za bardzo, a wlasnie teraz jakos powinna byc owulka.

    oj współczuje ,oby szybko minęła choroba i cykl się nie przestawił ...:)

    niestety musze do pracy isc, ale jak wroce odrazu ide do wyrka sie wygrzac i porzadnie wypocic, moze przejdzie :) a jak nie, to nici z urodzinowych igraszek jutro :( samira a co z tymi twoimi plamieniami, idziesz do gina?

    oj to przykre siedzieć w pracy z chorobą.:( .W sumie to nawet lekkie krwawienia nie plamienia ale na razie nie idę do niej ,szukam innego gina bo wkurza mnie jej podejście tyle cykli za mną i żadnych badań jedynie podstawowe i tsh ale nic w kierunku płodności a to już cykl w tej chwili 18 ehhh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ja się wybieram do szkoły :D w sobotę zaczynam :)

    agula, aniczka lubią tę wiadomość

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 18 lutego 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UUUUUU, do jakiej szkoły?

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 18 lutego 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    agula wrote:
    samira wrote:
    agula wrote:
    good morning ladies :)
    jak tam w poniedzialkowy poranek? mnie chorobsko jakies bierze niestety :/ mam jednak nadzieje, ze mi to cyklu nie rozreguluje za bardzo, a wlasnie teraz jakos powinna byc owulka.

    oj współczuje ,oby szybko minęła choroba i cykl się nie przestawił ...:)

    niestety musze do pracy isc, ale jak wroce odrazu ide do wyrka sie wygrzac i porzadnie wypocic, moze przejdzie :) a jak nie, to nici z urodzinowych igraszek jutro :( samira a co z tymi twoimi plamieniami, idziesz do gina?

    oj to przykre siedzieć w pracy z chorobą.:( .W sumie to nawet lekkie krwawienia nie plamienia ale na razie nie idę do niej ,szukam innego gina bo wkurza mnie jej podejście tyle cykli za mną i żadnych badań jedynie podstawowe i tsh ale nic w kierunku płodności a to już cykl w tej chwili 18 ehhh...

    to ja nie jestem daleko za toba, ja mam teraz 15 cykl...pewnie zmien gina, skoro sie nawet nie interesuje, juz dawno powinnas miec jakies badania zrobione. a ja mam nadzieje, ze jakos w pracy wysiedze :) a co to za szkola do ktorej sie wybierasz? :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dzięki :* dziewczyny idę do szkoły policealnej -florystyka :) nauka trwa rok ,jest bezpłatna jak i materiały do nauki ,jedynie nie można kompozycji zabierać do domu...i kończy się egzaminami tytuł technik florysta :)

    najlepsze jaja będą jak w tym czasie zaciążę ;)

    agula, gocha04, liloe, Konwalia lubią tę wiadomość

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 18 lutego 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super bedziesz miala zajecie :) kto wie moze wlasnie wtedy sie uda? :) no ja zmykam juz do pracy, chociaz chetnie bym w domu zostala, bo mi leb peka i zatoki zatkane bleh...no coz, milego popoludnia Wam zycze dziewczyny :)

    samira lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    super bedziesz miala zajecie :) kto wie moze wlasnie wtedy sie uda? :) no ja zmykam juz do pracy, chociaz chetnie bym w domu zostala, bo mi leb peka i zatoki zatkane bleh...no coz, milego popoludnia Wam zycze dziewczyny :)

    Dzięki i oby ci czas w pracy minął spokojnie i szybko :)

  • malinka5020 Koleżanka
    Postów: 39 10

    Wysłany: 18 lutego 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, mam do Was pytanie jak to jest u Was? Dzisiaj u mnie 16 dc i dzisiaj dostałam leciutkiego plamienia, biore je jako plam. owulacyjne ale nie miałam jeszcze skoku temp czy tak może być?

    8e0a731f408c8d7325ae98e764a1b106.png

    [img]http://
    www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20614[/img]

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 18 lutego 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok temperatury występuje zazwyczaj PO owulacji, więc plamienie jak najbardziej może wystąpić przed skokiem.

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 18 lutego 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero teraz zaczęłam nadrabiać i zobaczyłam TO.

    ann, WIELKIE GRATULACJE !!! Spokojnej ciąży! :)

    ann2224 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a dzięki :* dziewczyny idę do szkoły policealnej -florystyka :) nauka trwa rok ,jest bezpłatna jak i materiały do nauki ,jedynie nie można kompozycji zabierać do domu...i kończy się egzaminami tytuł technik florysta :)

    najlepsze jaja będą jak w tym czasie zaciążę ;)

    Nie jaja tylko przeznaczenie jak już :)

    Możecie spojrzeć na mój wykres, bo ja już nic nie rozumiem :( znowu temperatura spadła, test owu już 4 dobę dodatni (kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej), skąd ten spadek? Z rana mdłości już drugi dzień (coś mnie bierze chyba), dziś nawet musiałam sobie postój zrobić w drodze do pracy. Śluz mleczny rozciągliwy lekko lepki. Miałam brać luteinę, ale przez ten spadek temperatury już zgłupiałam - byłam pewna, że owulacja była w piątek...

    Kiedy powinnam brać tą luteinę, co myślicie? Poradźcie coś proszę, bo ja tu już wariuję...

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    samira wrote:
    a dzięki :* dziewczyny idę do szkoły policealnej -florystyka :) nauka trwa rok ,jest bezpłatna jak i materiały do nauki ,jedynie nie można kompozycji zabierać do domu...i kończy się egzaminami tytuł technik florysta :)

    najlepsze jaja będą jak w tym czasie zaciążę ;)

    Nie jaja tylko przeznaczenie jak już :)

    Możecie spojrzeć na mój wykres, bo ja już nic nie rozumiem :( znowu temperatura spadła, test owu już 4 dobę dodatni (kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej), skąd ten spadek? Z rana mdłości już drugi dzień (coś mnie bierze chyba), dziś nawet musiałam sobie postój zrobić w drodze do pracy. Śluz mleczny rozciągliwy lekko lepki. Miałam brać luteinę, ale przez ten spadek temperatury już zgłupiałam - byłam pewna, że owulacja była w piątek...

    Kiedy powinnam brać tą luteinę, co myślicie? Poradźcie coś proszę, bo ja tu już wariuję...

    tu coś o testach owu

    Nie traktuj pozytywnego testu owulacyjnego jako potwierdzenia wystąpienia owulacji. Pozytywny test owulacyjny informuje jedynie o tym, że ciało przygotowuje się do owulacji, a nie że ona wystąpiła. Czasami pomimo pozytywnego testu owulacyjnego do owulacji nie dojdzie lub przesunie się ona w czasie (np. w skutek stresu lub choroby).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    samira wrote:
    a dzięki :* dziewczyny idę do szkoły policealnej -florystyka :) nauka trwa rok ,jest bezpłatna jak i materiały do nauki ,jedynie nie można kompozycji zabierać do domu...i kończy się egzaminami tytuł technik florysta :)

    najlepsze jaja będą jak w tym czasie zaciążę ;)

    Nie jaja tylko przeznaczenie jak już :)

    Możecie spojrzeć na mój wykres, bo ja już nic nie rozumiem :( znowu temperatura spadła, test owu już 4 dobę dodatni (kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej), skąd ten spadek? Z rana mdłości już drugi dzień (coś mnie bierze chyba), dziś nawet musiałam sobie postój zrobić w drodze do pracy. Śluz mleczny rozciągliwy lekko lepki. Miałam brać luteinę, ale przez ten spadek temperatury już zgłupiałam - byłam pewna, że owulacja była w piątek...

    Kiedy powinnam brać tą luteinę, co myślicie? Poradźcie coś proszę, bo ja tu już wariuję...

    z luteina trzeba uważać bo może zatrzymać owu lepszy jest duphaston bo on jej nie wstrzymuje ...

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ