X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 18 lutego 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    liloe wrote:
    samira wrote:
    a dzięki :* dziewczyny idę do szkoły policealnej -florystyka :) nauka trwa rok ,jest bezpłatna jak i materiały do nauki ,jedynie nie można kompozycji zabierać do domu...i kończy się egzaminami tytuł technik florysta :)

    najlepsze jaja będą jak w tym czasie zaciążę ;)

    Nie jaja tylko przeznaczenie jak już :)

    Możecie spojrzeć na mój wykres, bo ja już nic nie rozumiem :( znowu temperatura spadła, test owu już 4 dobę dodatni (kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej), skąd ten spadek? Z rana mdłości już drugi dzień (coś mnie bierze chyba), dziś nawet musiałam sobie postój zrobić w drodze do pracy. Śluz mleczny rozciągliwy lekko lepki. Miałam brać luteinę, ale przez ten spadek temperatury już zgłupiałam - byłam pewna, że owulacja była w piątek...

    Kiedy powinnam brać tą luteinę, co myślicie? Poradźcie coś proszę, bo ja tu już wariuję...

    z luteina trzeba uważać bo może zatrzymać owu lepszy jest duphaston bo on jej nie wstrzymuje ...

    samira a ja wręcz przeciwnie dostałam luteine od gina na leczenie cyklów bezowulacyjnych, i tak też jest napisane na ulotce, więc raczej luteina pomaga w owulacji a nie zatrzymuje...

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    liloe wrote:
    samira wrote:
    a dzięki :* dziewczyny idę do szkoły policealnej -florystyka :) nauka trwa rok ,jest bezpłatna jak i materiały do nauki ,jedynie nie można kompozycji zabierać do domu...i kończy się egzaminami tytuł technik florysta :)

    najlepsze jaja będą jak w tym czasie zaciążę ;)

    Nie jaja tylko przeznaczenie jak już :)

    Możecie spojrzeć na mój wykres, bo ja już nic nie rozumiem :( znowu temperatura spadła, test owu już 4 dobę dodatni (kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej), skąd ten spadek? Z rana mdłości już drugi dzień (coś mnie bierze chyba), dziś nawet musiałam sobie postój zrobić w drodze do pracy. Śluz mleczny rozciągliwy lekko lepki. Miałam brać luteinę, ale przez ten spadek temperatury już zgłupiałam - byłam pewna, że owulacja była w piątek...

    Kiedy powinnam brać tą luteinę, co myślicie? Poradźcie coś proszę, bo ja tu już wariuję...

    z luteina trzeba uważać bo może zatrzymać owu lepszy jest duphaston bo on jej nie wstrzymuje ...

    samira a ja wręcz przeciwnie dostałam luteine od gina na leczenie cyklów bezowulacyjnych, i tak też jest napisane na ulotce, więc raczej luteina pomaga w owulacji a nie zatrzymuje...

    to ja już nic nie kumam :D

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcąc nie chcąc wprowadziłam dezorientację ;)

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 18 lutego 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    dziewczyny a ja się wybieram do szkoły :D w sobotę zaczynam :)

    super pomysl

    samira lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do tej szkoły to też taka myśl za mną chodzi, żeby się zapisać do jakiejś policealnej :)
    samira narobiłaś mi ochoty żeby się zapisać :)
    odkąd nie pracuję, to siedzę w domu cały czas i się nudzę i w dodatku przytyło mi się... Muszę coś z tym zrobić :)

    samira, liloe lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    a co do tej szkoły to też taka myśl za mną chodzi, żeby się zapisać do jakiejś policealnej :)
    samira narobiłaś mi ochoty żeby się zapisać :)
    odkąd nie pracuję, to siedzę w domu cały czas i się nudzę i w dodatku przytyło mi się... Muszę coś z tym zrobić :)

    no i dobrze tak zrób ,fajnie ze kogoś tym zmobilizuję ,niby to dwie soboty i niedziele w miesiącu,przez rok ale zawsze coś ,jakiś nowy zawód i może pasja :D

    Libra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    samira wrote:
    dziewczyny a ja się wybieram do szkoły :D w sobotę zaczynam :)

    super pomysl

    aaa dzięki :)

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super Samira :) Ja też robię podyplomówkę. Jeszcze pół roku mi zostało :)Ale czasami jest ciężko, w tyg praca, w weekend szkoła a jeszcze mały ciągle chciałby mnie mieć przy sobie :)

    samira lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sobie pomyślałam,a propo nauki, że jeśli będę w ciąży i pójdę już na zwolnienie to chciałabym zarobić jakiś kurs językowy :) niestety poliglotą nie jestem, ale trochę podszkolić angielski można :)

    Nina82, samira, gocha04 lubią tę wiadomość

  • Nina82 Ekspertka
    Postów: 235 414

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja też tak kombinowałam :) Ale już nie jestem pewna, czy chcę iść tak szybko jak pierwotnie planowałam na zwolnienie... :)

    iv0915nmtn0pw8ol.png

    3jgx3e3kcagyktpu.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki! Po tym jak przestały mi się trząść łapki i trochę ochłonęłam spieszę donieść - JESTEM W CIĄŻY!!!

    Dzisiaj po południu zrobiony test, krecha testowa bledsza od kontrolnej, ale nie pozostawiająca wątpliwości :) Jutro rano jeszcze raz zrobię i lecę na bętę!

    Ściskam Was wszystkie!!!!

    samira, liloe, sama_ja, Meginka, agula, Amicizia, ann2224, Libra, olaola, malinka5020, gocha04 lubią tę wiadomość

  • Nina82 Ekspertka
    Postów: 235 414

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Malvinka! :) Super!

    Malvinka lubi tę wiadomość

    iv0915nmtn0pw8ol.png

    3jgx3e3kcagyktpu.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 18 lutego 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Malvinka lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    Dziewczynki! Po tym jak przestały mi się trząść łapki i trochę ochłonęłam spieszę donieść - JESTEM W CIĄŻY!!!

    Dzisiaj po południu zrobiony test, krecha testowa bledsza od kontrolnej, ale nie pozostawiająca wątpliwości :) Jutro rano jeszcze raz zrobię i lecę na bętę!

    Ściskam Was wszystkie!!!!

    Gratuluję !!! aż mi łzy stanęły w oczach ,się wzruszyłam no :D

    Malvinka lubi tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 18 lutego 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

    A Ty samirko nie rycz, tu się cieszyć trzeba, nie ryczeć ;)

    Powiem Wam, że bardzo mi się teraz to Wasze wsparcie i cieszenie się przydaje. Bo ja jestem (oprócz tego, że szczęśliwa) po prostu PRZERAŻONA... o.O

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

    A Ty samirko nie rycz, tu się cieszyć trzeba, nie ryczeć ;)

    Powiem Wam, że bardzo mi się teraz to Wasze wsparcie i cieszenie się przydaje. Bo ja jestem (oprócz tego, że szczęśliwa) po prostu PRZERAŻONA... o.O

    ale to z radości ,jak się takie nowiny widzi :D

    i myślę ze jak się dowiem ze jestem w ciąży to odczucia będę miała takie jak ty :)

    Malvinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina82 wrote:
    sama_ja też tak kombinowałam :) Ale już nie jestem pewna, czy chcę iść tak szybko jak pierwotnie planowałam na zwolnienie... :)

    w pierwszej ciąży poszłam na zwolnieni w 17 tygodniu, teraz poszłabym szybciej :) cieszyłabym się chwilami w domu z córcią, no i zaoszczędzilibyśmy na nani :)

    Malvinka gratuluję :)

    Malvinka, samira lubią tę wiadomość

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 18 lutego 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Malvinko :) każda wiadomość o nowej zaciążonej jest teraz dla mnie ogromną radością :) ciekawa jestem ile jeszcze dobrych wiadomości przyniesie ten walentynkowy, miłosny miesiąc :) mam ogromną nadzieję, że duuużo no i że ja się załapię do tych szczęściar, Malvinko życzę Ci teraz duużo zdrówka, spokoju, pogody ducha i przepięknych 9 miesięcy!!!

    Malvinka lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 18 lutego 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję jeszcze raz wszystkim!

    A tak jeszcze żeby się uśmiechnąć... Widziałyście dzisiejsze Demotywatory?
    http://demotywatory.pl/4053739/Matka

    :D

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    Dziękuję jeszcze raz wszystkim!

    A tak jeszcze żeby się uśmiechnąć... Widziałyście dzisiejsze Demotywatory?
    http://demotywatory.pl/4053739/Matka

    :D

    hehe dobre i prawdziwe ;)

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ