X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Dziewczyny jak to jest z tymi testami po większym czasie niż 5 min. U mnie po tym czasie w poprzednim cyklu był biały a dziś widzę cień cienia

    Nie wiem jak to jest z tymi testami. Ja im nie ufam wcale, a i tak je robię xD

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Dziewczyny jak to jest z tymi testami po większym czasie niż 5 min. U mnie po tym czasie w poprzednim cyklu był biały a dziś widzę cień cienia

    Ja też nie wiem, nigdy nawet bladziocha nie zobaczyłam.
    Podobno nie powinno się brać pod uwagę testu po tym czasie.

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiem że sporo dziewczyn po czasie zobaczyła bladziochy i teraz rosną w kilogramy

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawe jutro pewnie powtórzę albo wieczorem zrobię innej firmy

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to lepiej chyba na jutro czekać :)
    Ja nie wiem, nie znam się... nie jestem fanatykiem testowania XD

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety dostałam wlasńie @ w 34dc. Powiedzcie proszę jak zrobie pakiet z linka w 4dc (poniedzialek) to bedzie ok? dodatkowo cos jeszcze zrobić? na krzywe cukrowe nie mamwolnego póki co bo musze do pracy. Bede wdzieczna za info i z ukrycia 3mam kciuki za resztę;) A tak myślałam że przed 30stką zajdę heh a tu lipa bo marzec za rogiem;)

    https://badamysie.pl/produkt/pakiet-badan-hormonalnych-dla-kobiet/

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mąż na to badanko nasionka a 1 marca nowy ginekolog. Ten Fabijanski z Wrocka hmm heh. zobaczymy;)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    to lepiej chyba na jutro czekać :)
    Ja nie wiem, nie znam się... nie jestem fanatykiem testowania XD

    Hehe a może i miałaś rację :)
    Wszystko okaże się w najbliższym czasie . Juz się nie mogę doczekac kolejnego dnia :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diamond, jako słodyczożerca współczuje konieczności stosowania diety o niskim IG :( ale z drugiej strony wiadomo, że to jest zdrowsze dla każdego, więc może czasem dobrze mieć taki nakaz od lekarza. Jak sobie sama postanawiam, że nie jem słodyczy to niestety o odstępstwa nie trudno :P

    Różowe słońce... Powtórz test. Rozmazana krecha, ale jednak krecha, jak na moje coś się święci.

    Klaudyś, Twój wykres rzeczywiście wygląda całkiem nieźle, więc jeszcze się nie załamuj :)

    Ams, a jak tam u Ciebie? Powiedziałaś rodzicom? :D Jaka reakcja? :)

    ams lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale życie kobiet mogło by być łatwiejsze XD jak nie jest w ciąży sika na żółto jak jest w ciąży sika na zielono, jak ma dni płodne to na fioletowo XD i wszystko było by jasne a nie jakieś kreski, plamki, bladziochy itp XD

    water, agniecha2101, Tekana, Paula_071, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    Ale życie kobiet mogło by być łatwiejsze XD jak nie jest w ciąży sika na żółto jak jest w ciąży sika na zielono, jak ma dni płodne to na fioletowo XD i wszystko było by jasne a nie jakieś kreski, plamki, bladziochy itp XD
    Haha ciekawie by było :p
    Gorzej jak ktoś choruje na nietrzymanie moczu a tu dzien płodny i białe spodnie na fioletowo :p

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Jutro mąż na to badanko nasionka a 1 marca nowy ginekolog. Ten Fabijanski z Wrocka hmm heh. zobaczymy;)

    Polecam Fabijańskiego :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D wolała bym białe spodnie na fioletowo niż jakieś śledztwo prowadzić. i tyle myślenia, gdybania, a z nietrzymaniem moczu można sobie radzić na inne sposoby :)

    AleksandraW lubi tę wiadomość

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Polecam Fabijańskiego :)

    Jesteś zadowolona? Ja bardzo liczę że nami pokieruje heh. Będe u niego z wynikami swoimi i męża. Zobaczymy:) Tylko nie wiem czy mówic prawde że to 9cykl? czy podkolorować?

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Jesteś zadowolona? Ja bardzo liczę że nami pokieruje heh. Będe u niego z wynikami swoimi i męża. Zobaczymy:) Tylko nie wiem czy mówic prawde że to 9cykl? czy podkolorować?

    Możesz powiedzieć, że starasz się prawie rok czy jakoś tak :P a pakiet badań z linka jest okej na początek :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diamond dobrze że jesteś zdiagnozowana, może teraz szybko się uda za co trzymam kciuki ;*

    Madame ja też jakoś średnio się czuje. W ogóle jestem zmęczona po tym tygodniu pracy. Cały weekend mam zamiar nie robić nic. Dziś domowe spa, książka, winko, serial.
    Teraz spokojniejszy tydzień będzie pod względem pracy i tego że już po owulacji.
    Nie liczę na wiele ale chyba jednak wezmę dupka...

    LISTA STARACZEK

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Możesz powiedzieć, że starasz się prawie rok czy jakoś tak :P a pakiet badań z linka jest okej na początek :)

    Dzięki. A powiedz czy 4dc będzie okej? Myślałam że @ będzie wcześniej to bym jutro poszła domlabo a tak to 3dc będzie w niedziele więc lipa trochę:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam znowu podglądanie tych moich nie pękniętych pęcherzyków co się tam z nimi stało ... jakoś nie mam pozytywnego nastawienia skoro nie pękły w 48h ;/

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 23 lutego 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Dzięki. A powiedz czy 4dc będzie okej? Myślałam że @ będzie wcześniej to bym jutro poszła domlabo a tak to 3dc będzie w niedziele więc lipa trochę:)

    Ja osobiście robiłam te badania w 3 dc, bo tak kazał mój lekarz, ale dziewczyny tu wielokrotnie pisały, ze te badania robią między 3 a 5 dc. Jeden dzien nie wydaje się duża różnica.

    Pati88 lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Gosiaczek220891 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 23 lutego 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dziewczyny to prawda ze test owulacyjny wykrywa wczesną ciążę. WsYstkie testy owu ktore robilam po owulacji wychodZily pozytywnie, test ciazowy zrobiony w dniu okresu pozytywny

    Gosiaczek220891
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ