X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 10 lutego 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung we środę robiłam bobo test żółty było to co widziałyście a dziś robiłambobo test ten z duo paku też czułość 25 i biel vizira... wiesz o daje sobie jeszcze dwa msc jak sie nie uda to pójdę do ginki i każe mnie przebadać na wszystkie strony... może to faktycznie problem z implantacją tylko c na to się bierze?

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie problem ponoć jest z transportem żołnierzy :p stąd inseminacje lekarze proponują albo mam się modlic. Nie wiem czy tak jest faktycznie czy takie tylozgiecie macicy moze blokować, czy to nie jakiś inny problem który wyjdzie za x-czasu. Stanie na głowie mi pozostaje po ♡ :p, modlitwa i odkładanie kasy na IUI lub In vitro.

    ams lubi tę wiadomość

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 10 lutego 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    U mnie problem ponoć jest z transportem żołnierzy :p stąd inseminacje lekarze proponują albo mam się modlic. Nie wiem czy tak jest faktycznie czy takie tylozgiecie macicy moze blokować, czy to nie jakiś inny problem który wyjdzie za x-czasu. Stanie na głowie mi pozostaje po ♡ :p, modlitwa i odkładanie kasy na IUI lub In vitro.


    Wcisnelam lajka, za to stanie na glowie :D
    Uwazaj tylko, zeby Maz Cie na nowo nie 'zaatakowal', bo pozycja bylaby wykwintna :D

    Przepraszam, ale dzisiaj mam jakies super samopoczucie. Usmiech od ucha do ucha i wewnetrzna radocha... Ciekawe skad mi sie to wzielo :D Tym bardziej, ze zawsze przed okresem to raczej przymulam i jestem hmmmm nie za bardzo mila :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe musze może odpalić Kamasutre i wypróbować jakąś taka pozycję ;)

    Często się zastanawiam jak powstał syn, bo jakoś się te plemniki tam dostały w końcu ;) chyba cud był poprostu. Wiadomo że licze na nastepny.
    Ja mam wkur..często przed @ i jem q tej drugiej fazie jak głupia. Ale dziś się na spokojnie zrelasuje przy %. Jeszcze kilka dni i testować będę. Może teraz się ten cud nam drugi zdarzył. Kto to wie.
    AMS oby humor trwał jAK najdłużej i przyniósł II kreseczki :) ja owu miałam w pt wiec mamy podobnie termin @. Trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2018, 17:13

    ams lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 10 lutego 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Hehe musze może odpalić Kamasutre i wypróbować jakąś taka pozycję ;)

    Często się zastanawiam jak powstał syn, bo jakoś się te plemniki tam dostały w końcu ;) chyba cud był poprostu. Wiadomo że licze na nastepny.
    Ja mam wkur..często przed @ i jem q tej drugiej fazie jak głupia. Ale dziś się na spokojnie zrelasuje przy %. Jeszcze kilka dni i testować będę. Może teraz się ten cud nam drugi zdarzył. Kto to wie.
    AMS oby humor trwał jAK najdłużej i przyniósł II kreseczki :) ja owu miałam w pt wiec mamy podobnie termin @. Trzymam kciuki


    A na jakiej podstawie stwierdzili że jest problem z transportem "pływaków"?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    A na jakiej podstawie stwierdzili że jest problem z transportem "pływaków"?

    Na każdym usg mi podkreslali ze mam dość duże tyłozgięcie macicy i ze plemniki mają długą i ciężka trasę do przebycia. Niby to taka uroda, która może a nie musi utrudniać zajscia. Teraz w środę byłam u gina I mi powiedzil ze to ze miałam ubytek w ścianie macicy nie było przeszkodą ze najwidoczniej to ta budowa nam utrudnia, nie wiem czy tak powiedział bo nie ma pomysłu czy jak. Bo niby wszystko jest na miejscu. Owu co miesiąc jak w zwgarku , progesteron jest, wyniki mam w normie mój M tez. Jak byłam w klinice na konsultacji ti tez mi lekarz powiedział ze jak nam nie wyjdzie znowu przez kilka cykli to żeby iść na inseminacje. Nie badałam tego wrogiego śluzu jeszcze. Jux nie wiem sama q która stronę uderzać :/

  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 10 lutego 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Na każdym usg mi podkreslali ze mam dość duże tyłozgięcie macicy i ze plemniki mają długą i ciężka trasę do przebycia. Niby to taka uroda, która może a nie musi utrudniać zajscia. Teraz w środę byłam u gina I mi powiedzil ze to ze miałam ubytek w ścianie macicy nie było przeszkodą ze najwidoczniej to ta budowa nam utrudnia, nie wiem czy tak powiedział bo nie ma pomysłu czy jak. Bo niby wszystko jest na miejscu. Owu co miesiąc jak w zwgarku , progesteron jest, wyniki mam w normie mój M tez. Jak byłam w klinice na konsultacji ti tez mi lekarz powiedział ze jak nam nie wyjdzie znowu przez kilka cykli to żeby iść na inseminacje. Nie badałam tego wrogiego śluzu jeszcze. Jux nie wiem sama q która stronę uderzać :/
    Tez mam mocne tylozgiecie i gin każdy stosunek kazał kończyć w pozycji kolanowo łokciowej, ja tak robiłam, a dodatkowo pół godziny później leżałam jak świeca z nogami na ścianie.

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondas_29 wrote:
    Tez mam mocne tylozgiecie i gin każdy stosunek kazał kończyć w pozycji kolanowo łokciowej, ja tak robiłam, a dodatkowo pół godziny później leżałam jak świeca z nogami na ścianie.

    Mi kazał leżeć ale na brzuchu tak właśnie z pol h po. Tyle że to póki vo nic nie dalo a idzie drugi rok juz jak się staramy o drugiego bobasa.

    Blondas_29 lubi tę wiadomość

  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 10 lutego 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro raz się udało to wierze, ze i po raz drugi się uda

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondas_29 wrote:
    Sung a co się dzieje z tarczyca? Wyniki masz złe ?

    Zawsze na początku wyniki tarczycy lecą w dół i trzeba podnieść dawkę. Ja sobie sama dawkuje, bo biorę t3 i t4 i normalnie nie mam z tym problemu... ale tu chodzi o ciążę i odpowiedzialność mnie rozwala...

    Kal a mutacji mthfr albo pai nie masz? One czesto brużdżą przy zagniezdzeniu. I wtedy aspiryna albo clexan. Albo jedno i drugie.
    A tak z domowych sposobów to po owu środek ananasa wcinac.
    Witamina E, mieszane tokoferole, też pomaga, bo rozdzedza krew.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 10 lutego 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina, kolezanka ma tylozgiecie i lekarz doradzil aby serduszkowali tylko od tylu. Po 1,5 roku sie jej udalo.

    Hugolina87 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 lutego 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    wpadlam poinfomorwac,ze wredna @ przyszła 3 dni wczesniej :-(
    niestety nie ma juz chyba dla nas szans.. Robie sobie przerwe od ovu,monitorowania i wpadania w szał objawów ciązowych.
    A Wam z całego serduszka powodzenia :-)

    860i3e5edambhnvb.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 10 lutego 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    hej,
    wpadlam poinfomorwac,ze wredna @ przyszła 3 dni wczesniej :-(
    niestety nie ma juz chyba dla nas szans.. Robie sobie przerwe od ovu,monitorowania i wpadania w szał objawów ciązowych.
    A Wam z całego serduszka powodzenia :-)

    Przykro mi :( a Ty miałaś w tym cyklu stymulację czy tylko ten zastrzyk na pęknięcie?

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 lutego 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Przykro mi :( a Ty miałaś w tym cyklu stymulację czy tylko ten zastrzyk na pęknięcie?
    tylko zastrzyk, pecherzyk mi sam urosl duzy

    860i3e5edambhnvb.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 10 lutego 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 a długo już mąż bierze Profertil? poprawiły mu się wyniki?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 10 lutego 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Zawsze na początku wyniki tarczycy lecą w dół i trzeba podnieść dawkę. Ja sobie sama dawkuje, bo biorę t3 i t4 i normalnie nie mam z tym problemu... ale tu chodzi o ciążę i odpowiedzialność mnie rozwala...

    Kal a mutacji mthfr albo pai nie masz? One czesto brużdżą przy zagniezdzeniu. I wtedy aspiryna albo clexan. Albo jedno i drugie.
    A tak z domowych sposobów to po owu środek ananasa wcinac.
    Witamina E, mieszane tokoferole, też pomaga, bo rozdzedza krew.

    Sung jeśli mogę zapytać? Skąd czerpiesz swoją wiedzę o tych wszystkich lekach i suplementach?Internet?Publikacje naukowe?Czy może pracujesz "w tym temacie"?

    Ja wysłałam w tym tygodniu test i na razie czekam na wyniki, podobno jakoś ok. 2 tyg się czeka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2018, 22:22

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 10 lutego 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    hej,
    wpadlam poinfomorwac,ze wredna @ przyszła 3 dni wczesniej :-(
    niestety nie ma juz chyba dla nas szans.. Robie sobie przerwe od ovu,monitorowania i wpadania w szał objawów ciązowych.
    A Wam z całego serduszka powodzenia :-)

    Ściskam mocno :-* czasem trzeba zresetować, a może wtedy akurat coś zaskoczy:-) życzę tego z całego serca:-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 lutego 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Paula_30 a długo już mąż bierze Profertil? poprawiły mu się wyniki?
    profertil i polfilin bierze dop drugi miesiac wiec nie wiemy jeszcze czy cos pomoglo. Androvit plus, kwas foliowey i duza dawke wit C bierze juz od pol roku i faktycznie zwiekszyla sie liczebnosc i ruchliwosc. Tylko ta morfologia do poprawy profertilem i polifilinem

    860i3e5edambhnvb.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 10 lutego 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż ma poniżej normy ruchliwość żywotność, mała ilość plemników i morfologia 1% i na te wyniki p. dr powiedziała że proferil może troche pomóc ale nie w dużym stopniu i z takimi wynikami to tylko in vitro, szczerze to liczę na to że pomoże, kazała zrobić dodatkowe badania, hormony: FSH TSH, prolaktyna testoseron, usg jąder, i badania nasienia SCD, MSOME, robiliście też ? byliście gdzieś z wynikami męża?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 10 lutego 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Tez mam tyłozgięcie ale mi z kolei każdy lekarz mówił, że mam się tym nie przejmować, a na jednym usg lekarz mi wmawiał że nie mam tyłozgięcia :p

    Pytalam nawet specjalnie o to i żaden mi nawet nie zasugerował jakichś pozycji etc i mówił, że to nie ma znaczenia :(

    Ja odebrałam wynik, prog 17,6 przy normie 1,83-23,9 6/7 dpo. Wydaje mi się, że trochę za niski bo zawsze miałam ponad 20. Więc chyba nie mam co liczyć na ten cykl, jest sens brać luteinę?

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ