X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 lutego 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Mój mąż ma poniżej normy ruchliwość żywotność, mała ilość plemników i morfologia 1% i na te wyniki p. dr powiedziała że proferil może troche pomóc ale nie w dużym stopniu i z takimi wynikami to tylko in vitro, szczerze to liczę na to że pomoże, kazała zrobić dodatkowe badania, hormony: FSH TSH, prolaktyna testoseron, usg jąder, i badania nasienia SCD, MSOME, robiliście też ? byliście gdzieś z wynikami męża?
    wszystkie te badania robilismy.bylismy w klinice juz i wstenie nam proponowali inseminacje ale to bylo pol roku temu i na razie chcielismy naturalnie ale chyba sie nie uda..

    860i3e5edambhnvb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    A o pierwszego też się długo staraliście?
    Pierwsze było zaskoczeniem ;) nie staralismy się w ogóle. :) pewnie dlatego jest. Nigdy nie leżałam po. Ale zazwyczaj ♡ były tylko rano.

  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 11 lutego 2018, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Pierwsze było zaskoczeniem ;) nie staralismy się w ogóle. :) pewnie dlatego jest. Nigdy nie leżałam po. Ale zazwyczaj ♡ były tylko rano.
    U mnie też pierwsze udało się bez starań, drugie na początku starań, a teraz klops... Nasze przyszłe trzecie dziecko sprawdza chyba naszą cierpliwość. Chcę wiedzieć, że będzie miała cierpliwych staruszków, zanim się pocznie
    ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2018, 01:18

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 11 lutego 2018, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 10 dni po zastrzyku, kiedy mogę test zrobić, żeby wynik nie był zafałszowany?

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jak jest z temp po lekkich % wieczorem dzien przed ? Duzo jest zawyżona czy lepiej w ogóle jej nie brać pod uwagę? :) Kasiulka to zycze szybkiego powiększenia rodziny :) :)

  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 11 lutego 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    tak sobie czytałam wcześniejsze posty i pomyślałam, że też czeka mnie biel wizyra, ale dzisiaj wstałam po 6 i myślę chce mi się siusiu, więc wykorzystam test. Pojawiła się blada druga kreska, a po chwili pociemniała. Tak sobie siedzę i patrzę na ten test i nie-dowierzam.

    Szimi, Marryy, pumka1990 lubią tę wiadomość

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka a który dpo u Ciebie ?
    To chyba można gratulowac :)

  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 11 lutego 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a mnie cisza w eterze...
    @nie ma... Zawsze rano była a tu nycz.

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 11 lutego 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli dobrze rozumiem dpo to wychodzi 17dpo. Albo po prostu wytłumaczcie mi proszę co i jak? (może to śmieszne) :D
    Chyba, że ile dni po przewidywanym okresie to wtedy 3 dni.

    Mam zero objawów, byłam pewna, że przyjdzie okres, teraz jedynie co sutki są wrażliwe, ale przypisałabym to okresowi. Piersi jak małe były tak małe są.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2018, 08:19

    Karolcia27 lubi tę wiadomość

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dokładnie czyli po terminie @-okresu. To wielkie gratulacje :D

  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 11 lutego 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Człowiek niby dorosły, świadomy pewnych poczynań, a w szoku. :D

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 11 lutego 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    Jestem 10 dni po zastrzyku, kiedy mogę test zrobić, żeby wynik nie był zafałszowany?


    Mnie dr kazała 16 dni po zastrzyku

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 11 lutego 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dpo to nie dni po owulacji?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 11 lutego 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    wszystkie te badania robilismy.bylismy w klinice juz i wstenie nam proponowali inseminacje ale to bylo pol roku temu i na razie chcielismy naturalnie ale chyba sie nie uda..


    no i jak Wam wyszły te badania ? wszystko oki?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    a dpo to nie dni po owulacji?
    Tak dni po owulacji :D

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 11 lutego 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1Malinka1 wrote:
    Jeżeli dobrze rozumiem dpo to wychodzi 17dpo. Albo po prostu wytłumaczcie mi proszę co i jak? (może to śmieszne) :D
    Chyba, że ile dni po przewidywanym okresie to wtedy 3 dni.

    Mam zero objawów, byłam pewna, że przyjdzie okres, teraz jedynie co sutki są wrażliwe, ale przypisałabym to okresowi. Piersi jak małe były tak małe są.

    Tak, dpo to dni po owulacji, czyli u Ciebie 17:-) gratuluję:-) a <3 były codziennie?ile się staraliacie?i to będzie pierwsze maleństwo?

    Ja miałam dziś okropny sen, w ogóle w ostatnich dniach takie głupoty mi się śnią, wczoraj że byłam gdzieś nad morzem i uciekałam przed jakimiś kibolami i schowałam się w mieszkaniu jakiejś babki, a jak zadzwoniłam do męża żeby ich "załatwił" to mi powiedział że później będzie za bardzo zmęczony, żeby iść na siłownię :-P haha a dziś śniła mi się operacja psa, ale jak już leżał na stole rozcięty to weterynarze zaczęli pić i zrobili tam imprezę...co za głupoty, ale to tez przez to że faktycznie w piątek mamy operację psa.

    Kto jeszcze dzisiaj testuje?:-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2018, 09:10

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 11 lutego 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    Jestem 10 dni po zastrzyku, kiedy mogę test zrobić, żeby wynik nie był zafałszowany?
    U mnie 4 dni po zastrzyku był pozytywny test a 10 dni już nie było śladu po nim

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 11 lutego 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    no i jak Wam wyszły te badania ? wszystko oki?
    Tak te badania ok,na jadrach malutkie żylaki ale ponoć nie mają wpływu na tą morfologie bo przepływy są w porządku i nic się nie przegrzewa. Nie wiadomo skąd taka niska morfologia. Dodatkowo ja mam niski progesteron bo 11,4 mg a lekarz twierdzi że w normie i żadnego dupka nie chce dać :/ a wczoraj jak @ przyszla to był mój 11dpo więc mega mi się skróciła faza lutealna nie wiem dlaczego,zawsze mój cykl trwał 29/30 a w tym miesiącu 26:/ a jak dostalam ja teraz to tak mnie zalewa że się boje czy to nie jakieś poronienie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2018, 09:19

    860i3e5edambhnvb.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 11 lutego 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Mój mąż ma poniżej normy ruchliwość żywotność, mała ilość plemników i morfologia 1% i na te wyniki p. dr powiedziała że proferil może troche pomóc ale nie w dużym stopniu i z takimi wynikami to tylko in vitro, szczerze to liczę na to że pomoże, kazała zrobić dodatkowe badania, hormony: FSH TSH, prolaktyna testoseron, usg jąder, i badania nasienia SCD, MSOME, robiliście też ? byliście gdzieś z wynikami męża?


    MałaMi, mój mąż miał małą ilość 7 mln / ml i ok 30 mln w całym ejakulacie (czyli stanowczo za mało) do tego miał kiepską ruchliwość. Po profertilu (3 miesiące) ilość ponad 30 mln / ml i 136 mln w całym, ruchliwość też się poprawiła.

    Robiliśmy hormony, wszystko w normie, USG jąder, SCD na pewno i coś jeszcze ale nie wiem co to MSOME. Wszystko w normie.

    Nie wiem jak złe macie wy wyniki, ale u nas profertil pomógł jak widać i myślę, że warto spróbować.

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 11 lutego 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie jest 17dpo :)Dziękuję za wyjaśnienie.

    Karolcia27 to nasz pierwszy cs i <3 dosłownie tylko raz w przypuszczalny dzień owulacyjny. Dlatego nie dowierzam.

    34ywby0.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2018, 09:48

    Ola_45, pumka1990, ams, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ