X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Zielone Kropki 2014 :)
Odpowiedz

Lutowe Zielone Kropki 2014 :)

Oceń ten wątek:
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    marta83 uciekam <3 Jak masz jeszcze jakieś pytanka to pisz śmiało ale odpisze Ci jutro :)
    a powyzej ? a te badanie moze pokazac ciaze ? dzieki kochana za pomoc <3 do juterka:)

    marta
  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane odzywam sie po jakims czasie bo w tym cyklu postanowilam wrzucic na luz nie prowadzic wykresu,choc czesto wchodze was poczytac bo to juz moje uzaleznienie;) mi juz skonczyla sie @, w srode wyjezdzamy z mezem na weekend wW góry akurat na przewidywana owulke, mam nadzieje ze to nam pomoze,ostatnio w Ciaze zaszlam w podrozy poslubnej zero stresu zlych mysli,niestety nasze szczescie nie trwalo dlugo...ale teraz jestem pelna nadziei;)w walentynki mysle ze bede mogla zatestowac wspanialy to bylby prezent. Zycze go sobie i wam to miesiac milosci wiec uda sie :)
    Goraco was kochane pozdrawiam i zycze powodzenia
    Ps przepraszam za pisownie ale moj laptop pojechal do naprawy i uzywam tableta mamy ktorego nie znosze;)

    marta83, Iwka, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    enopka
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e3w3a wrote:
    Hej kochane odzywam sie po jakims czasie bo w tym cyklu postanowilam wrzucic na luz nie prowadzic wykresu,choc czesto wchodze was poczytac bo to juz moje uzaleznienie;) mi juz skonczyla sie @, w srode wyjezdzamy z mezem na weekend wW góry akurat na przewidywana owulke, mam nadzieje ze to nam pomoze,ostatnio w Ciaze zaszlam w podrozy poslubnej zero stresu zlych mysli,niestety nasze szczescie nie trwalo dlugo...ale teraz jestem pelna nadziei;)w walentynki mysle ze bede mogla zatestowac wspanialy to bylby prezent. Zycze go sobie i wam to miesiac milosci wiec uda sie :)
    Goraco was kochane pozdrawiam i zycze powodzenia
    Ps przepraszam za pisownie ale moj laptop pojechal do naprawy i uzywam tableta mamy ktorego nie znosze;)
    TO TRZYMAM KOCHANA KCIUKI ZEBY CI SIE UDALO, MI JAK SIE UDA W TYM CYKLU A TO NIE POWIEM MEZOWI OD RAZU TYLKO BEDZIE MIAL PREZENT NA WALENTYNKI :) ALE TO JUZ CZAS POKAZE.

    samira lubi tę wiadomość

    marta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    a w ktorym dniu po owu mozna go zbadac?????i ile to kosztuje?
    przeważnie bada się go w 21dc lub jak wiesz kiedy owulka była to jak pisała Iwka w 7-8dpo

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Witam w ten zimny sobotni poranek, energia jest aż trochę za dużo. Strzeliłam sobie w kolano kupując ten test kilka dni temu bo teraz mnie korci. ale tak pomyślałam że możne w przyszłym tygodniu zrobię bete, na pewno jest bardziej wiarygodna. Miłego dnia wszystkie lutowym testerkom :)

    samira lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej lutowe kropki:D

    mnie już też test kole w oczy hahaha:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki to byłoby zbyt piekne zeby mogło byc prawdziwe. Ide zaraz do gina. Jutro wam napisze o co z tym chodzi :) u mnie gin kazał zrobić żeby wiedzieć czy jajeczko pęka. W mazowieckim wojewódzztwie to koszt 13zł

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O,jest nadzieja :)
    Daj znać koniecznie! A testu nie robisz? to już 11dpo, może coś być widać ;)

  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    postanowiłam sobie, że nie będę testowała dopóki nie spóźni mi się miesiączka:-) ciekawe czy wytrzymam? test w szafce jest, od paru miesięcy mam zawsze w zapasie...w styczniu mnóstwo <3 mam nadzieję, że u nas będzie podobnie:-) mówią, że nadzieja umiera ostatnia tak więc trzymam się tej myśli i żyję dalej.
    Ehhh czasem fajnie byłoby zasnąć i obudzić się dopiero w dniu @ ;-)

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś skok temperatury, ale prawdę mówiąc czuje, że @ nadciąga wielkimi krokami :( Jeszcze chwila cierpliwości :)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    Miłego Dnia

    ja tez mam testy dwa jeszcze z allegro co miałam przy owulacyjnych i strumieniowy taki z Rossmanna, były dwa za 15zł to kiedyś kupiłam :) Ten z Rossmanna fajny bo strumieniowy długi i z taka szybka w miejscu wyniku

    A wiecie ze mam nawet test z przed prawie dziewiętnastu lat jak zaszłam w ciążę z synem i nawet w dobrym stanie ,mimo tak długiego czasu prawie wcale nie wyblakł ,nie mam na nim daty ale robiłam go pod koniec lutego i tylko jeden.

    Teraz jak się udało ;) to termin tez byłby na październik :D

    Matylda36, santoocha, marta83, Eweloka84 lubią tę wiadomość

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :):) jak tam samopoczucia dzisiaj?

    marta
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam mega nerwy az sama ze sobą wytrzymać nie mogę ciągle się czepiam i krzyczę chyba muszę już iść spać żeby to przeczekać :/

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w południe musiałam się położyć. Spałam aż 2,5 godz. Trzeba trochę winka się napić dziś :) Moi mężczyźni szaleją teraz :)3`

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czemu dwa dni po owu boli mnie strasznie prawy jajnik, taki bol pojawiajcy sie i znikajacy masakra jakas, a ja niewiem co sie dzieje, :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 20:21

    marta
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dziś dzień rezygnacji... Jakoś mam dziwne przeczucie, że mam cykl bezowulacyjny. Śluzu mało, testy ovu wychodzą non stop z jedną kreską, drugiej widać bardzo słaby cień... Będzie ta owulacja czy nie będzie? :(

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    A ja mam dziś dzień rezygnacji... Jakoś mam dziwne przeczucie, że mam cykl bezowulacyjny. Śluzu mało, testy ovu wychodzą non stop z jedną kreską, drugiej widać bardzo słaby cień... Będzie ta owulacja czy nie będzie? :(
    dzisiaj masz spadek tempki wiec moze jutro nadejdzie glowa do gory :)ja mam zawsze malo sluzu a jednak owu jest potwierdzona u gina :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 21:42

    marta
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby! Z ciekawości zmierzyłam temp i mam 36,07.
    Ale to nie miarodajne o tej porze. Czekam na męża aż posłusznie się ogoli, z rumcajsem nie będę się kochała ;)

    marta83 lubi tę wiadomość

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Oby! Z ciekawości zmierzyłam temp i mam 36,07.
    Ale to nie miarodajne o tej porze. Czekam na męża aż posłusznie się ogoli, z rumcajsem nie będę się kochała ;)
    hehehe dobra jestes ja ci mowie jutro bedzie owu :)

    marta
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Oby! Z ciekawości zmierzyłam temp i mam 36,07.
    Ale to nie miarodajne o tej porze. Czekam na męża aż posłusznie się ogoli, z rumcajsem nie będę się kochała ;)
    hehehe dobra jestes ja ci mowie jutro bedzie owu :) wiec do dziela kochana :)

    marta
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ