Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Zielone Kropki 2014 :)
Odpowiedz

Lutowe Zielone Kropki 2014 :)

Oceń ten wątek:
  • pati2704 Znajoma
    Postów: 24 21

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przez jakieś 4 wcześniejsze miesiące byłam bardzo "napalona" na dzidzie ale grudzień sobie odpuściłam i w sumie dopiero jak zaczął mnie pobolewać brzuch to zaczęłam podejrzewać że mogło się udać:) poczekamy zobaczymy :) 23 mam wizyte u gina...nie mogę się doczekać...

    Eweloka84, _Ania_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2fwaflw1kp9ib3jj.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie, ja to zaliczyłam dwie porazki, teraz zaczełam 4 cykl jak na razie lipa.. od poniedziałku ide sobie po robic badanka i 20 planuje isc do gienka juz czesc wyników bede miec i akurat przed ovu bede to moze cos mi powie

    Chanela lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • pati2704 Znajoma
    Postów: 24 21

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a myślisz że monitorowanie owulacji mogę robić na nfz? bo moja gin ma straszne kolejki a prywatnie 100 za wizyte...bo jeśli teraz nic z tego nie będzie to chciałabym mieć jakąś "kontrolę" nad kolejnym cyklem...

    2fwaflw1kp9ib3jj.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mój gienek w ogóle nie przyjmuje na fundusz... kiedys miałam monitoring u innej to kasowała mnie mniej niz wizyte 30 zł jakos bo co chwile do niej latałam

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo podoba mi się określenie "gienek" :)

    Eweloka84, pati2704 lubią tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak pieszczotliwie ;)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,spokojnej nocki :)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o samirka założyłaś wątek a w gole się nie meldujesz ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie Iwke wcieło??:)

    nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 -
    2 -
    3 -czekaja
    4 -
    5 - samira ,mycha28 ,Robotka1 ,Eweloka84
    6 - wirbażka
    7 -
    8 - rastafanka
    9 -
    10 -
    11 -
    12 -
    13 -
    14 -
    15 -
    16 -
    17 -
    18 -
    19 -
    20 -
    21 -
    22 -
    23 -
    24 -
    25 -
    26 - Ania1986
    27 -
    28 - Karmelek

    to ja się pozwolę do was dopisać :) w styczniu musieliśmy niestety odpuścić :( ale za to wierzę że w lutym pozytywnie zaatakujemy :)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się odpisuję. Póki co czekam na @ i na listę się nie wpisuję, bo sama nie wiem na kiedy. Jak tylko @ przyjdzie, to wtedy się wpisze :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej karmelek!!!:*

    karmelek lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Hej karmelek!!!:*
    czesc Aniu :-). widze ze Tobie tez się nie udało załapać na styczeń:/
    nie mogę teraz podejżeć Twojego wykresu ale czemu jestes wpisana tak daleko??

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    bardzo podoba mi się określenie "gienek" :)

    Też by mi się może podobało, gdyby nie zbieżność imion z moim teściem :P

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    czesc Aniu :-). widze ze Tobie tez się nie udało załapać na styczeń:/
    nie mogę teraz podejżeć Twojego wykresu ale czemu jestes wpisana tak daleko??
    kochana ja testuje 26 stycznia, a tak mnie wpisano ;) powinnas widziec moj wykres bo jest udostepniony :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Ania_ wrote:
    Też by mi się może podobało, gdyby nie zbieżność imion z moim teściem :P
    heheheheheheh ;) Ania wyslalam Ci zaproszenie pare dni temu :P

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, przepraszam, ale nie do końca to wszystko jeszcze ogarniam! Już zaakceptowane :)

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moge sie dolaczyc @ wczoraj zawilala 2 dni wczesniej niestety brak mi juz sil :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka przykro mi :(
    wierze że w końcu musi być lepiej!

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz chyba stracilam nadzieje pol nocy przeplakalam chyba musze sobie odpuscic moze nie jest mi dane zostac mama...

    p19us65glzzsn3k4.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ