X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Zielone Kropki 2014 :)
Odpowiedz

Lutowe Zielone Kropki 2014 :)

Oceń ten wątek:
  • AniaPoznań Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 2 lutego 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miała być lutowa zielona kropeczka a przyszło plamienie :(

    9ewn43r8j7gb9pim.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 2 lutego 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienie może czasem zwiastować coś dobrego jak u mnie :) zatem głowa do góry :)

    Eweloka84, AniaPoznań lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 2 lutego 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki Staranek styczeń-luty 2014

    Styczeń:
    23 - Ciapulinka
    27 - IK
    28 - Smutas
    29 - Ania1986 (-)
    30 - malutka1989571

    Luty:
    1 - olitka, _Ania_(-), Iwka(-)
    2 - dynamiczna
    3 - czekaja(-) ,Nata ,Waniulka ,samira
    4 - Pisellini
    5 - mycha28 ,Eweloka84
    6 - wirbażka ,mika85
    7 - marta83
    8 - rastafanka
    9 - santoocha, battinka
    10 - K4lina ,Madziara, Maniuś, angela34
    11 -
    12 -
    13 - pati2704
    14 - yojiona, aniulkab86 ,blue00 ,Dorotucha ,Dosiasta, kalitria ,XxMoniaXx, anka_a
    15 -
    16 - Ewelina27
    17 -
    18 - agatasssss, rewelka, Gosiacu
    19 -
    20 - klif
    21 - niutek
    22 -
    23 -
    24 -
    25 - karola_aa
    26 - czarnula87
    27 - Milcia, Ania1986
    28 - Miśkaa ,Kasndra

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 2 lutego 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś serduszka pogubił :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 2 lutego 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja niewytrzymam :(
    Dlaczego sie znow nie udalo?no dlaczego...chodze po tych lekarzach dosłownie raz w miesiącu nawet i dwa razy i ciągle slyszę tą samą spiewke ze super ze jest jajeczkowanie duzo pęcherzyków ze zdrowa wyniki super...już po prostu w to niewierze!!!
    to Dlaczego mi sie nieudaje?
    Jeszcze tydz do testowania ale juz wiem ze nieposzlo czuje sie identycznie jak m-c temu nawet piersi mnie niebola...a gdyby cos bylo to juz powinny bolec!
    w wysoką temp niewierze wogóle bo miesiąc temu mialam do dnia @(tej małpy) 37.2 -i co na nic mi to!
    ch dobrze ze od jutra do pracy to tak czlowiek niebedzie myslam a w weekend to normalnie po scianach chodzę :(((

    Mowie dzis do męża ze nie chce mi sie zyc...nic mi w zyciu niewychodzi(tzn no nie moge zajść w tą wyczekiwaną ciążę), po prostu sie doluje ciągle non stop!tak bardzo chcę i co?skutek odwrotny :((

    malutka1989571 lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 2 lutego 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki Staranek styczeń-luty 2014 <3

    Styczeń:
    23 - Ciapulinka <3
    27 - IK <3
    28 - Smutas <3
    29 - Ania1986 (-)
    30 - malutka1989571 <3

    Luty:
    1 - olitka, _Ania_(-), Iwka(-)
    2 - dynamiczna <3
    3 - czekaja(-) ,Nata ,Waniulka ,samira
    4 - Pisellini
    5 - mycha28 ,Eweloka84
    6 - wirbażka ,mika85
    7 - marta83
    8 - rastafanka
    9 - santoocha, battinka
    10 - K4lina ,Madziara, Maniuś, angela34
    11 -
    12 -
    13 - pati2704
    14 - yojiona, aniulkab86 ,blue00 ,Dorotucha ,Dosiasta, kalitria ,XxMoniaXx, anka_a
    15 -
    16 - Ewelina27
    17 -
    18 - agatasssss, rewelka, Gosiacu
    19 -
    20 - klif
    21 - niutek
    22 -
    23 -
    24 -
    25 - karola_aa
    26 - czarnula87
    27 - Milcia, Ania1986
    28 - Miśkaa ,Kasndra

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 2 lutego 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Ja robilam dzis test niby jest jakis cien ale sie nie nakrecam na dodatek od czwartku mam dola bo dowiedzialam sie jak pojechalismy do znajomych ze przyjaciolka mojego T jest w ciazy w 2 miesiacu z 3 dzieckiem ciagle dowiaduje sie o nowych ciazach a u nas cisza juz nie mam sily do walki chyba ... :-(

    Madzianka tobie to już można pogratulować :D
    Nawet cien cienia to juz ciąża :)))

    Iwka lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 2 lutego 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka, a badałaś sobie drożność jajowodów, albo nasienie męża?

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 2 lutego 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka kochanie ja mam tak samo, wszystkie wyniki moje i męża idealne hsg i laparoskopia to potwierdziły, ale wiesz co? Nie możesz tak mówić i myśleć, musisz nabrać troszeczkę dystansu do staranek bo się wykończysz. Uśmiechnij się i pomyśl że będzie dobrze, negatywne nastawienie Ci nie pomoże więc uszy do góry, przytul i ucałuj męża 0slonce.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2014, 12:04

    marta83, Eweloka84, anka_a, samira, BATTINKA, paaulla84, Kate 75, ewelina27, MOI, Ciapulinka, Maniuś lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 2 lutego 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Dziewczyny ja niewytrzymam :(
    Dlaczego sie znow nie udalo?no dlaczego...chodze po tych lekarzach dosłownie raz w miesiącu nawet i dwa razy i ciągle slyszę tą samą spiewke ze super ze jest jajeczkowanie duzo pęcherzyków ze zdrowa wyniki super...już po prostu w to niewierze!!!
    to Dlaczego mi sie nieudaje?
    Jeszcze tydz do testowania ale juz wiem ze nieposzlo czuje sie identycznie jak m-c temu nawet piersi mnie niebola...a gdyby cos bylo to juz powinny bolec!
    w wysoką temp niewierze wogóle bo miesiąc temu mialam do dnia @(tej małpy) 37.2 -i co na nic mi to!
    ch dobrze ze od jutra do pracy to tak czlowiek niebedzie myslam a w weekend to normalnie po scianach chodzę :(((

    Mowie dzis do męża ze nie chce mi sie zyc...nic mi w zyciu niewychodzi(tzn no nie moge zajść w tą wyczekiwaną ciążę), po prostu sie doluje ciągle non stop!tak bardzo chcę i co?skutek odwrotny :((
    przedewszystkim kochana nie doluj sie , glowa do gory, trzeba byc dobrej mysli i nie koncentruj sie tylko na tym ze chce zajsc w ciaze, bo robisz sobie blokade, mysl o czym innym wyjedzcie gdzies z mezem, ja przez dwa miesiace tak swirowalam, teraz juz nie, nawet tempke mierze jak wstane bez nastawiania budzika jak wczesniej, kazdej z nas tutaj sie uda nie w tym miesiacu to moze w nastepnym, glowka do gory :)

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    marta
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 2 lutego 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma starała się ponad rok i nic im nie wychodziło. Dopiero jak sobie odpuściła i zdała się na los, zaszła w ciążę. Stres ją blokował. Teraz ma dwoje dzieci.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • AniaPoznań Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 2 lutego 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    plamienie może czasem zwiastować coś dobrego jak u mnie :) zatem głowa do góry :)

    dziękuję za pocieszenie, oby tak właśnie było. Tobie gratuluję i szczęśliwej ciąży życzę :)

    9ewn43r8j7gb9pim.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 2 lutego 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam plamienie jakieś 5 dni w czasie ciąży w ciągu kolejnych 2 miesięcy . Dopiero przy drugim stwierdziłam, że to nie wygląda na okres a byłam wtedy już w 10 tc!

    Ważne żeby się nie rozhulało i nie pojawiła się wstrętna @.

    santoocha, AniaPoznań, samira, Iwka lubią tę wiadomość

  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 2 lutego 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka skąd pomysł ze piersi muszą bolec i to tak szybko jak mówisz tydzień przed @ mogą a nie muszą kazda kobieta jest inna mi się udało z beta w 10dpo a dopiero od wczoraj rwia mnie piersi dziś termin @ i dopiero bola pozatym żadnych objawów ciąża to nie choroba żeby wyszukiwać bole i nastawiać się Boże nic mnie nie boli i nie zaszłam owszem miałam lekkie bole ciągnięcie jajników lekki bol w pachwinie ale wszystko to było również przed okresem dziś dostałam opryszczkę która czasem też dostawałam przed @ ja też byłam momentami zdolowana lekarka mi powiedziała z takim nastawieniem ze się nie udało to napewno pani nie zajdzie i zmieniłam myślenie o 180stopni teraz ten miesiąc w końcu się uda wejdź sobie na hetmana w kalendarz owulacyjny mi pomógł bo właśnie z niego korzystałam w tym mies. Wiem ze to trudne i łatwo się mówi jak juz zaszłam ale to samo przeżywałam i to samo wtszukiwalam dawałam mężowi cynk myśl pozytywnie i wrzuć trochę na luz i nie myśl tylko o tym ja zaszłam dopiero teraz w 13cyklu starań moze wspolzyjcie tylko w same dni plodne tak jak ja uparlam się ze ten miesiąc zajde bo się postaramy zalicze wszystkie dni plodne i się udalo santoocha ma racje a to jak reagujesz do meza też ma skutek moze on ci tego nie powie ale dla faceta też to jest stres a to zle wpływa na plemniki nie doluj go tak bo będzie się czul winny ja miałam wysłać go na badanie nasienia a jak to by było ok to miałam iść na drożność jajowodów powiedziałam nie będę wysyłać meza i go stresować bo jeden plemnik zawsze się trafi sprytny problem tkwi we mnie ze za bardzo naciskam wole wydać kasę na res niż na badania i dodatkowy stres zrezygnowałam i się udało tu tej jest super cale ovu i forum dziewczyny wspierają ale to nas wkreca i wykańcza psychicznie kazda z nas to potwierdzi a ciąża to jak gra w totolotka niestety trzeba cierpliwości i tego wam życzę kochane kazda z was zajdzie w odpowiednim czasie widocznie ktoś nad nami czuwa i wybiera ten odpowiedni moment:-) za błędy przepraszam ale pisze z teł. Wysyłam wam dużo dużo wiruskow dla was aby trafiły w te jaja :-D

    Eweloka84, santoocha, samira, BATTINKA, ewelina27, Ciapulinka lubią tę wiadomość

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 2 lutego 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za odpowiedz, za pocieszenie i że tu jesteście;) naprawde do dla mnie bardzo wiele. Nawet niemam kim porozmawiac na codzien...odnosze wrazenie ze nawet moja przyjaciólka mnie nierozumie :( ciagle mowi ze przesadzam i mam wziąć na wstrzymaie!dobrze mówic gorzej zrobic...! no może ma racje ale ja nie teo oczekuje :((
    wiecie spinam sie tak tez dlatego ze mój mąz jest na wyjazdach luty to ostatni m-c gdzie bedzie na miejscu w marcu wyjazdza na 1,5 mca i tak bedziemy sie widziec i niewidziec...

    Ide w pn. na te wyniki (progesteron i prolaktyna)zobaczymy czy jest wszystko w normie?
    a na badaniu jajowodów nie bylam bo lekarze(i to kilku) po zrobieniu usg mówią ze jest nie to ze dobrze tylko SUPER! k...mac ciekawe zktorej strony!
    dziekuja wam kochane raz jeszcze naprawde. Ciesz sie ze trafilam na takie forum!
    Pozdrawiam

    Eweloka84, samira lubią tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 2 lutego 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Battinka, a badałaś sobie drożność jajowodów, albo nasienie męża?


    Santocha kochana jajowodow nie badalam bo niby lekarze mowia ze problemu ze mna zadnego niema to 3cs wiec oni problemu nie robia...maz moj ma 29 lat wiec mysle ze chyba nie ten wiek jeszcze 9zreszta i tak powiedzial ze nigdzie nie pojdzie na to badanie!) :(

    Wiesz ja mam za sobą 2 ciąze, jedna udana(córcia 6 lat) i teraz w sierpniu byla II ciąza(nieudana-puste jajo, poronilam samoistnie) i po tym poronieniu nie moge zajsc. a przeciez w I i II ciąze zaszłam za p i e r w s z y m razem!jak to mozliwe...sama nieiwiem...jedna wielka zagadka:(

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 2 lutego 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Santocha kochana jajowodow nie badalam bo niby lekarze mowia ze problemu ze mna zadnego niema to 3cs wiec oni problemu nie robia...maz moj ma 29 lat wiec mysle ze chyba nie ten wiek jeszcze 9zreszta i tak powiedzial ze nigdzie nie pojdzie na to badanie!) :(

    Wiesz ja mam za sobą 2 ciąze, jedna udana(córcia 6 lat) i teraz w sierpniu byla II ciąza(nieudana-puste jajo, poronilam samoistnie) i po tym poronieniu nie moge zajsc. a przeciez w I i II ciąze zaszłam za p i e r w s z y m razem!jak to mozliwe...sama nieiwiem...jedna wielka zagadka:(
    Kobieto nie łam się!!! ja w dwie ciąze zaszłam bez problemu, pierwsza poroniłam, druga pozamaciczna z usunieciem jajowodu.. z jednym teraz jeszcze trudniej... i co? walczymy dalej..teraz sama poszłam na badania hormonów, z wynikami do lekarza i w koncu machina ruszyła.. mąz moj tez ma 29 lat a lekarz moj kazał zrobic badanie nasienia... tez mojemu nie po nosie ale idzie w przyszym tyg dowiedziec sie o terminy, pozniej z moimi i jego wynikami do gienka jak ok to drożnosc bedzie sprawdzac jednego jajowodu, ten cykl stracony bo owulka była z prawego jajnika a tam włąsnie jajowodu nie mam, ale wiem po monitoringu ze jest owulka to juz plus!
    głowa do góry!!
    idz moze gdzies na konsultacje ja tak robila.. porozmawiaj z mezem o tym badaniu, przeciez mozna isc w parze na to, ja z meze ide zeby sie nie stresował i jak cos to mu "pomoge" :) trzymaj sie i nie załamuj!!! :)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 2 lutego 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka dziekuje za rade moj mezus powiedzial dzis ze jak bedzie trzeba to pojdzie na badanie nasienia czyli cos jest na rzeczy:)) ciesze sie;)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety musze się z przykrością wypisać z 28 lutego :(:( @ nadal nie przyszła, także czeka mnie czekania albo wywołanie okresu luteiną... nie wiem co się dzieje, od listopada wszystko szwankuje u mnie :(

    Styczeń:
    23 - Ciapulinka <3
    27 - IK <3
    28 - Smutas <3
    29 - Ania1986 (-)
    30 - malutka1989571 <3

    Luty:
    1 - olitka, _Ania_(-), Iwka(-)
    2 - dynamiczna <3
    3 - czekaja(-) ,Nata ,Waniulka ,samira
    4 - Pisellini
    5 - mycha28 ,Eweloka84
    6 - wirbażka ,mika85
    7 - marta83
    8 - rastafanka
    9 - santoocha, battinka
    10 - K4lina ,Madziara, Maniuś, angela34
    11 -
    12 -
    13 - pati2704
    14 - yojiona, aniulkab86 ,blue00 ,Dorotucha ,Dosiasta, kalitria ,XxMoniaXx, anka_a
    15 -
    16 - Ewelina27
    17 -
    18 - agatasssss, rewelka, Gosiacu
    19 -
    20 - klif
    21 - niutek
    22 -
    23 -
    24 -
    25 - karola_aa
    26 - czarnula87
    27 - Milcia, Ania1986
    28 - Kasndra

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 2 lutego 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meczy mnie zgaga i lapie chyba jakies przeziebienie masakra :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ