X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 8 lutego 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    + Przy czym z tego co zaobserwowałam, ginekolodzy lubią jak w 7 dpo ma się progesteron na poziomie co najmniej dolnej granicy dla I trymestru w rozpisce NIE dla fazy lutealnej!! Moja gin nawet zażyczyła sobie min. 15 ng/ml, inaczej luteina.

    spioch lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 8 lutego 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Staram sie juz ponad dwa lata, w tym roku stuknie mi 35 lat. Przeszłam juz otwarta operacje wyrostka robaczkowego, laparoskopię, jestem 3 nieudane cykle na CLO. I jutro rozpoczynam kolejny na tej samej dawcę a na maj mam juz wyznaczone spotkanie na IVF.
    Wiele bym dała zeby udało sie naturalnie ale wiem ze skoro dawka pozostała ta sama to szanse sa zadne. Zreszta pielęgniarka juz pytała czy mam wyznaczone kolejne spotkanie w klinice :(.
    Wiecie co, to jest naprawde smutne ale mam wrażenie ze nigdzie nie pasuje. Do zadnej grupy społecznej.


    Jak to do żadnej gupy? No co Ty... Takich staraczek jest mnóstwo, tylko tak niewiele się ujawnia. Żyjemy tez w świecie singli/singielek... Wiele osób nawet tego nie ma, wciąż czeka na miłość i jak my okupujemy ovufriend, tak oni portale randkowe, wierząc, że jutro się odmieni. Wiem, że przychdzą kryzysy, ja tez mam bardzo słabe dni. Ale naprawdę mamy najbliższą osobę, a to już DUUUżo. No i ej żyjemy w czasach, gdzie już JEST IVF. Koleżanka mojej mamy pewnie w naszych czasach miałaby dzieci, a tak niestety....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 21:00

    qosia, Annie1981 lubią tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carpar przytulam ale nie pisz tak jakbyś była gorsza :-( kochana jesteś na równi z każda inna staraczką. Ja mocno trzymam kciuki za Ciebie :* i mocno Cie ściskam :* jesteś naprawdę twarda ze walczysz!

  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 8 lutego 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia oraz spelnienia wszystkich marzeń :-)

    CarPer sciskam Cie mocno kochana. Wszystko sie ulozy :** zycze duzo sily.

    Pozdrawiam Was wszystkich!

    Annie1981 lubi tę wiadomość



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 8 lutego 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za wsparćie! Wiele to dla mnie znaczy!
    Musze chyba jednak odespać ta bessę niedźwiedzim snem :D bo mi juz nadzieji zabrakło.

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 8 lutego 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer kochana co ty za glupoty wypisujesz ? ;) <3
    Zgadzam sie z toba mi_lejdi . najwazniejsze dziewczyny ze mamy w kims wsparcie :) na dobre i zle...
    Chociaz bywaja trudne chwile, wiadomo , ale zawsze jest ktos kto pomoze :) i kto bedzie sie razem z nami cieszyl z sukcesow i 2 kreseczek na tescie :)

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 8 lutego 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie - z okazji ślubu życzę Wam obojgu (a w zasadzie trojgu) całego mnóstwa miłości i nieskończonego szczęścia! <3

    CarPer - masz prawo mieć gorszy dzień, nie odmawiaj sobie prawa do chandry czy frustracji, to ludzkie uczucia i całkowicie potrzebne. Staranie się potrafi być takie dołujące, zwłaszcza to długotrwałe, kiedy kobieta każdego dnia cyklu musi być "czujna", brać wspomagacze, uważać na siebie etc. A bzdurami o "daniu na luz" można sobie buty powycierać. Ale wiesz, co jest w tym wszystkim najlepsze - to, że po każdej, nawet najmroczniejszej nocy zawsze przychodzi dzień. I dla nas też kiedyś zaświeci słońce! Życzę tego Tobie i wszystkim starającym się dziewczynom!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 21:58

    e.wela, Anulka0407, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • karolcia22 Znajoma
    Postów: 26 13

    Wysłany: 8 lutego 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny.
    Zycze Wam powodzonka i szczesliwego konca.
    My testujemy 23.02.2017 mam nadzieje ze ty razem pojawia sie piekne dwie kreski :)

    kaka470, aciulka lubią tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 8 lutego 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caper babo ja ci dam! Jak to niepasujesz do zadnej grupy? Tworzysz z nami wspaniala grupe starajacych sie :) i na pewno naturalnie zajdziesz ;) nie tym razem to nastepnym, jak moja kumpela 3 lata starania, udane ivf i 2 miechy po porodzie zaliczyla wpadke ;) i teraz jest w 2 ciazy, naturalnej, czego i tobie zycze ;)

    KarolaFasola lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 9 lutego 2017, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie dziś spadek temperatury więc raczej zmierza wszystko ku @ ...

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 9 lutego 2017, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry moje kochane, witam sie z dobrą wiadomością, na wczorajszej wizycie pokazał się płyn w zatoce D więc owu była :-) w związku z tym proszę o wpisanie na listę na 23ego lutego a jest to podobnież ogólnopolski dzień walki z depresją :-D więc mam nadzieję że nie będę w tym dniu smutna :-D
    Gorszą inf jest to że dostałam 3 miesięczny zakaz jakichkolwiek obserwacji więc OF pójdzie w odstawke, ale na forum będę zaglądać !
    Przerwa w obserwacjach ma być dla nas odpoczynkiem i wyciszeniem. Dodatkowo okazało się że mój wyjeżdża w marcu na 2 tygodnie I ominie nas owulacja także oprócz braku obserwacji będzie też brak myślenia czy się udało więc mam nadzieję na całkowity reset umysłowy

    Ewka przykro :-(

    spioch, e.wela, Lola83, Jedna_z_Wielu, evve, kaka470, Annie1981, anciaa lubią tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, na długo zapamietam ten dzień...

    Budzik zadzwonił o 5.20, wsadziłam termometr w usta i czekam... pika- odłozyłam i myslę sobie poleże chwilkę. Ale tak mi się zachciało siku, że szok. Poszłam, nasiurałam w pojemnik, zrobiłam test.... czekam chwile z zaspanymi oczami.... nic. Jedna kreska. Test powędrował do kosza a ja do łóżka, poleżałam 5 minut, dałam mężowi buziaka i wstałam szykowac się do pracy. Myślę, a zobacze czy na pewno negatyw.... i co????? I kur.... dwie kreski :) :) :) Przecieram oczy ze zdumienia, myślę ale jak to????? wybiegłam do męża, pokazuje mu, a on, że "jak jest jedna to jesteś w ciąży" heheheh-faceci :P Mówie mu żeby sie przypatrzył... no ale twierdził, że nie widzi bo śpi jeszcze i żebym to lepiej sprawdziła czyli poszła na krew (idę po 8).

    Ja się pytam jak to mozliwe??? hehehe. kompletnie na to nie liczyłam.
    Ale martwi mnie, że dziś termin @ a tu taki bladzioch.... ech....

    https://naforum.zapodaj.net/87a449a55f6e.jpg.html

    Lola83, spioch, sloneczkowa mama, e.wela, srebrzysta, qosia, aria40, evve, kaka470, kate88:), anusiak5, Annie1981, anciaa lubią tę wiadomość

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Cześć dziewczyny, na długo zapamietam ten dzień...

    Budzik zadzwonił o 5.20, wsadziłam termometr w usta i czekam... pika- odłozyłam i myslę sobie poleże chwilkę. Ale tak mi się zachciało siku, że szok. Poszłam, nasiurałam w pojemnik, zrobiłam test.... czekam chwile z zaspanymi oczami.... nic. Jedna kreska. Test powędrował do kosza a ja do łóżka, poleżałam 5 minut, dałam mężowi buziaka i wstałam szykowac się do pracy. Myślę, a zobacze czy na pewno negatyw.... i co????? I kur.... dwie kreski :) :) :) Przecieram oczy ze zdumienia, myślę ale jak to????? wybiegłam do męża, pokazuje mu, a on, że "jak jest jedna to jesteś w ciąży" heheheh-faceci :P Mówie mu żeby sie przypatrzył... no ale twierdził, że nie widzi bo śpi jeszcze i żebym to lepiej sprawdziła czyli poszła na krew (idę po 8).

    Ja się pytam jak to mozliwe??? hehehe. kompletnie na to nie liczyłam.
    Ale martwi mnie, że dziś termin @ a tu taki bladzioch.... ech....

    https://naforum.zapodaj.net/87a449a55f6e.jpg.html


    Super! nie taki bladzioch:P oby ciemnial!

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek po cichu ci juz gratuluje :* Milo sie czyta takie rzeczy z rana ;-)

    Zgredek 12 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek gratulacje:)

    u mnie dziś 28 dc i grypa. Ciekawe ile mi się cykl wydluzy przez to choróbsko

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia22 wrote:
    Witam Dziewczyny.
    Zycze Wam powodzonka i szczesliwego konca.
    My testujemy 23.02.2017 mam nadzieje ze ty razem pojawia sie piekne dwie kreski :)

    W moje urodziny :) to musza byc 2 kreseczki ! ;) <3

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek. Z dnia na dzien bedzie ciemniejsza ;)
    Gratuluje <3

    Zgredek 12 lubi tę wiadomość

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki u mnie wreszcie wczoraj wieczorem zjawiła się spoznialska @ także już oficjalnie idę na marzec :) ale będę tu do was zaglądać :* kibicuje Wam wszystkim bardzo bardzo mocno i mam nadzieje ze Was nie zobaczę na marcowym testowaniu :D ;)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 22:55

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 9 lutego 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Cześć dziewczyny, na długo zapamietam ten dzień...

    Budzik zadzwonił o 5.20, wsadziłam termometr w usta i czekam... pika- odłozyłam i myslę sobie poleże chwilkę. Ale tak mi się zachciało siku, że szok. Poszłam, nasiurałam w pojemnik, zrobiłam test.... czekam chwile z zaspanymi oczami.... nic. Jedna kreska. Test powędrował do kosza a ja do łóżka, poleżałam 5 minut, dałam mężowi buziaka i wstałam szykowac się do pracy. Myślę, a zobacze czy na pewno negatyw.... i co????? I kur.... dwie kreski :) :) :) Przecieram oczy ze zdumienia, myślę ale jak to????? wybiegłam do męża, pokazuje mu, a on, że "jak jest jedna to jesteś w ciąży" heheheh-faceci :P Mówie mu żeby sie przypatrzył... no ale twierdził, że nie widzi bo śpi jeszcze i żebym to lepiej sprawdziła czyli poszła na krew (idę po 8).

    Ja się pytam jak to mozliwe??? hehehe. kompletnie na to nie liczyłam.
    Ale martwi mnie, że dziś termin @ a tu taki bladzioch.... ech....

    https://naforum.zapodaj.net/87a449a55f6e.jpg.html
    gratuluje cudowna wiadomość z rana!!! może teraz rozpocznie sie lawina 2 kresek u reszty dziewczyn;)rozumiem że nic nie zapowiadało u ciebie tego zielonego zakończenia? daj znać jaka beta! trzymamy kciuki

    hchypc0zgq8syrex.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ