X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pierwsza, jutro powtórka więc zobaczymy :) W umie mieści sie w normach dla 4-5 tydzień. Muszę wyluzowac bo i tak nic nie zrobie jeśli coś jest/miałoby pójśc nie tak...

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek super :) gratulacje :)

    Zgredek 12 lubi tę wiadomość

  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Mysle ze mie jest mala ja w 4 tyg i 5 mialam 54, wiec jest ok ciesz sie ciaza zgredku

    To mój wynik z 4t+0d i 28 więc pasuje :P

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu dziewczyny ale mam nerwy. Uczelnia tak nas wypuściła w pole jeśli chodzi o obronę pracy licencjackiej że szok. Teraz siąść i płakać. Ja mam już gotową pracę a muszę ją pisać od nowa nie w formie pracy ale w formie projektu. Banda złodziei tylko pieniądze brać chcą :/ teraz to już na bank mi się okres z nerwów spóźni :/

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 22:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Sloneczkowa współczuję, sama wiem ile nerwów kosztuje poprawa pracy. U mnie tydzien przed oddaniem zmienilo sie kilka ustaw na ktore sie powolywalam i promotor uznal ze nie moge takiej pracy oddac
    Wiesz zmienić kilka ustaw to nie problem ale ja muszę wyrzucić swoje 150 stron pracy do kosza i pisać cos zupełnie innego i w zupełnie innej formie o której bladego pojęcia nie mam :/

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 10 lutego 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczkowa mama współczuje co za oszuści. Ja właśnie pisze licencjacką i ledwo mi to idzie masakra.tym bardziej że cały czas siedze na of i patrze w ten wykres jak sroka w kość zamiast sie skupić na pisaniu pracy.

    zgredek na pewno jest ok, gratuluje! jak twoje objawy?sa czy nie ma

    hchypc0zgq8syrex.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 10 lutego 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa współczuję. Mialam wstretna promotorke wiec tez zle wspominam prace mgr

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mówię wam nerwy mam takie że szlag mnie zaraz trafi. W październiku gadka że nam promotor odradza projekty a teraz połowa lutego i takie cyrki. W dwa miesiące pracy nie napisze. Mowy nie ma. :( a chciałam się obronić i spokojnie urodzić a tu dupa blada. Ani obrony ani ciąży :(

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 10 lutego 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    u mnie dzis pozytyw :)

    Gratulacje :)

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 10 lutego 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    jestem lekko przerazona :D chociaz wiedzialam,ze zaciazylam,piersi mi to mowily :D
    Gratuluje!!!!!!!
    A jak te piersi ci to powiedziały? zdradź tą tajemnice, mnie co miesiąc bolą od owulacji 2 tyg. jak cholera i nic...

    hchypc0zgq8syrex.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 10 lutego 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Tak pierwsza, jutro powtórka więc zobaczymy :) W umie mieści sie w normach dla 4-5 tydzień. Muszę wyluzowac bo i tak nic nie zrobie jeśli coś jest/miałoby pójśc nie tak...


    Zgredek ciesz się stanem i spróbuje zrelaksować! :)

    Choć wiem, że to trudne. Sama dziś chodzę i sobie powtarzam "milejdi ta fasolka już jest albo jej nie ma i choćbyś się skichała tego nie zmienisz!" Ta niewiedza tak nas denerwuje, ale oprócz nerwów nic nam z tego nie przybędzie...;)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 10 lutego 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 22:56

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 10 lutego 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie mi lejdi tak jak mi gin wczoraj powiedział tylko w terminie @ możemy wytropic że jest cos na rzeczy a do tej pory wszystko w organiźmie jest jak na @

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    No niekoniecznie zmienic kilka ustaw... robilam projekt ktory normowaly jakies ustawy, po ich zmianie, byly inne normy i tym samym caly projekt byl do kosza, no ale mniejsza o to ;-) Tak czy inaczej współczuję.
    Pierwsza obrone strasznie wspominam, ale na mgr bylo juz zupelnie inaczej :-)
    A myślałam że to trochę inacZej miałam w pracy. Też w takim bądź razie współczuję Ci bardzo :/

    Czyli ty robiłaś projekt? Jak to wygląda ? Co on musi posiadać? My mamy pisać a kompletnie nie wiemy jak to ma wyglądać :/ czeski film

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 10 lutego 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie dzis endokrynolog rozjebał.mam mu na następna wizyte przyniesc badanie nasienia męża.a ja nwet nie mam pojęcia czy w naszej oklolicy idzie je zrobic wogóle.taka oto odp na prawie 3 lata starąn ale tak na całkowitym luzie

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 10 lutego 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    Gratuluje!!!!!!!
    A jak te piersi ci to powiedziały? zdradź tą tajemnice, mnie co miesiąc bolą od owulacji 2 tyg. jak cholera i nic...
    mnie tez bola ale nie az tak jak teraz,jakby wybuchnac mialy

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 10 lutego 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Anna Stesia to trzymam kciuki za test :)

    u mnie juz plamienie,wiec @ za rogiem.

    Dzięki serdeczne:) A plamienie może różne rzeczy oznaczać, więc bądź dobrej myśli. Dopóki biała bielizna, dopóty piłka w grze.

    Morena - gratulacje i życzę spokojnej ciąży!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwole sie niezgodzic z tymi objawami, pierwsze moga sie pojawic po zagniezdzeniu - moze to byc sennosc, mocne klucia ( takie ja mialam). W pierwszej ciazy tak mnie kłuło ze bylam pewna, ze mam jakąs paskudną torbiel, dopiero google mnie uswiadomilo ze to byc ciaza i pobieglam po test ( to bylo przed terminem @ )

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 10 lutego 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna GRATULUJE

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ