X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    hmm zobaczysz jakie wyniki proga, moze faktycznie nie bylo...

    Teraz zaczelam czytac, ze ten wynik 12 tez nie jest jakis szalowy i o ciazy raczej nie ma mowy, a moze i nawet owu nie bylo:(

    Boshe chyba sie wypisze z tego forum, bo dostane na leb :(


    Nie wypisuj się...
    Ja, dzięki Wam wszystkim dziewczyny, dopiero zaczęłam uczyć się tych wszystkich objawów itp.
    I czasem dobrze jest też się wyżalić komuś kto ma te same rozterki, problemy itd....
    I głowa do góry!
    Jak nie ten cykl to następny! W końcu musi się udać :)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta
    tez brałam Ovarin i miałam książkowo owulki 14-15 dc
    w ciąże niestety nie zaszłam

    ale wróciłam znów do brania, zobaczymy, dziś 11 dc i śluz rozciągliwy, w sobotę 15 dc podgląd u gina ;)

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    Nie wypisuj się...
    Ja, dzięki Wam wszystkim dziewczyny, dopiero zaczęłam uczyć się tych wszystkich objawów itp.
    I czasem dobrze jest też się wyżalić komuś kto ma te same rozterki, problemy itd....
    I głowa do góry!
    Jak nie ten cykl to następny! W końcu musi się udać :)

    Tylko ile nerwow mnie to kosztuje :/ badanie, analizowanie, niby owu nie bylo, bo te glupie testy nie pokazywaly tak ciemnej linii jak testowa. Mimo, ze ja czulam, ze byla. Teraz sie okazuje, ze jednak moze byla, tak jak mi sie wydawalo. ALE moze mierna, a na ciaze i tak nie mam co liczyc.

    Po co mi to wszystko, nic to nie wprowadzilo wartosciowego, a siedze i glowkuje. Troche jestem zla na siebie.

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    Tylko ile nerwow mnie to kosztuje :/ badanie, analizowanie, niby owu nie bylo, bo te glupie testy nie pokazywaly tak ciemnej linii jak testowa. Mimo, ze ja czulam, ze byla. Teraz sie okazuje, ze jednak moze byla, tak jak mi sie wydawalo. ALE moze mierna, a na ciaze i tak nie mam co liczyc.

    Po co mi to wszystko, nic to nie wprowadzilo wartosciowego, a siedze i glowkuje. Troche jestem zla na siebie.

    Czasem zdarzają się gorsze dni. Każda z nas ma do nich prawo.
    Ja niestety przez to ,że też testy wychodzą negatywne, a wykres temp. wygląda jak wygląda mam stresa. Niby to dopiero 2 cykl starań, ale już na początku takie sytuacje wprowadzają u mnie masakryczny spadek pozytywnego myślenia. No i jeszcze te lata, które lecą...Młodsza już nie będę :(
    No ale cóż...albo się uda albo nie...
    Lola i tak mamy szczęście, że już mamy kochane pociechy :)

    Lola83 lubi tę wiadomość

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U mnie już dzisiaj spokojniej. Zajęłam się w końcu dzieckiem bo przez ten pogrzeb to nawet czasu dla małej nie było. Tęskni za wszystkimi mocno za babcią dziadkiem bo oni cały czas w rozjazdach byli ale teraz może się uspokoi to mała też odpocznie. Wczoraj nie chciala mi zostać w domu na czas pogrzebu więc musiałam ja że sobą wziąć co odchorowywuje teraz katarem ale no damy radę. Ja też z resztą przeziebiona to obie smarkamy.

    Niestety mimo chęci pewnie was nie nadrobię :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w pracy wiec ciezko mi nadrobić wcześniejsze wiadomości. Postaram sie to zrobić jak będę po pracy wieczorem. Mam do was prośbę. Jutro ide pierwszy raz do ginekologa z tematem starań. Wczesniej chodzilam ale tylko na kontrole i cytologie. Nie wiem w ogóle jak zacząć, czy powinnam zadać mu jakies pytania? Planuje mu pokazać badania które robilam w poprzednim cyklu w 3 i 22 dniu. Czy cos jeszcze? Przepraszam może to dziecinne ale Bardo sie boje jutrzejszej wizyty :-(

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śpioch, ja mam wizytę u nowej gin za pół godziny, i zaczynam głupio panikować, no bo właśnie co ja jej właściwie mam powiedzieć o co pytać!? A jeszcze rano tak normalnie do tej wizyty podchodziłam. Głupia głowa, głupia... ;)

    spioch lubi tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym jeszcze wydrukowała wykresy temperatur jak macie :)

    spioch lubi tę wiadomość

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:02

    spioch lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2020, 11:53

    Anulka0407, kaka470, spioch lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Witam można?

    20.02.2017 ;)

    Choć trochę nie wierzę, aby był powód, bo troche napięta syt. w domu, ale pierwszy raz oficjalnie na pierwszej stronie będe :)

    Humor przez @ wiadomo jaki...

    Trzymam kciuki za miesiąc zakochanych, że będzie ktoś nowy w serduszku ( i pod serduszkiem )
    Ten miesiąc będzie rekordowy w fasolki :)
    Czyż źle mówie ( piszę ) ?

    Pozdrawiam Was dziewczynki :D
    Witam! kochana mocno za Ciebie trzymam kciuki!!:):):):):)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Witam! kochana mocno za Ciebie trzymam kciuki!!:):):):):)

    Ja za Ciebie również :* <3

    Dziękuje :*

    Wierzę, że CLO przyniesie idealny finał ;)

    dobuska lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    hmm zobaczysz jakie wyniki proga, moze faktycznie nie bylo...

    Teraz zaczelam czytac, ze ten wynik 12 tez nie jest jakis szalowy i o ciazy raczej nie ma mowy, a moze i nawet owu nie bylo:(

    Boshe chyba sie wypisze z tego forum, bo dostane na leb :(
    Ja w ciąży miałam 10, trzeba łykać luteinę po II kreskach i nie martwić się na zapas, a z 12 owu na pewno była

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie mam moje drogie.
    Mam zlecenie zrobienia TSH i PRL przed wizytą u gin. I pytanie brzmi co to ma pokazać ?
    Jeśli pyt. głupie to z góry przepraszam.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak wyniki beda złe, to dostaniesz leki

    za wysoka PRL blokuje owulacje i zagnieżdżenie

    TSH dla staraczek powinno być 1-2 , inaczej też leki trzeba brać, bo to utrudnia zajście w ciażę

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH to tarczyca, jeśli ma się niedoczynność lub nadczynność to mogą być problemy z zajściem w ciężę.

    Dziewczyny, mimo moich niemiarodajnych pomiarów temperartura rośnie. Jestem ciekawa czy owu zaznaczy mi owulację. Ja mimo pozytywnego wczoraj testu owu czuję, że była w 17 dc. Co wy myślicie jak patrzycie na mój wykres?

    Ogólnie nastawiłam się już na kolejny miesiąc starań, ale jakoś mniej pesymistycznie, niż jeszcze tydzień temu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Pytanie mam moje drogie.
    Mam zlecenie zrobienia TSH i PRL przed wizytą u gin. I pytanie brzmi co to ma pokazać ?
    Jeśli pyt. głupie to z góry przepraszam.

    Czy nie masz czasem niedoczynności lub nadczynności tarczycy, do tego TSH przy staraniach powinno być maks do 2.5 najlepiej około 1. A wysoka PRL zazwyczaj blokuje owulację, zmniejsza poziom progesteronu no i może powodować poronienia. Lepiej zbadać bo może to ale nie musi być powodem niepowodzen

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma
    17 albo 19 dc, okaze się na dniach czy tempka jeszcze pojdzie w gorę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @doma na ta chwile niestety ja nie jestem stwierdzić kiedy ta owulka :-(

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Doma
    17 albo 19 dc, okaze się na dniach czy tempka jeszcze pojdzie w gorę :)
    Dzięki :) W oba dni się w sumie wstrzeliliśmy, więc oby coś z tego było!

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ