X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie, babka bardzo konkretna, sama wszystko tłumaczy, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne:) przepisala mi Clo, jeszcze przed końcem cyklu umówiła usg, bo u siebie w gabinecie niestety nie ma.. I kazała odstawić termometr i wykresy, bo to niepotrzebnie stresuje, a my mamy plan zajść w ciążę na luzie przy Clo;) pozytywnie mnie nastawiła:)

    Anulka0407, spioch, kate88:), kaka470, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Ja już po wizycie, babka bardzo konkretna, sama wszystko tłumaczy, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne:) przepisala mi Clo, jeszcze przed końcem cyklu umówiła usg, bo u siebie w gabinecie niestety nie ma.. I kazała odstawić termometr i wykresy, bo to niepotrzebnie stresuje, a my mamy plan zajść w ciążę na luzie przy Clo;) pozytywnie mnie nastawiła:)

    Clo zaczynasz brać na poczatku kolejnego cyklu? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 12:56

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź.
    Pojdę na dniach i zobyczymy, w połowie cyklu wizyta.
    Acha i te badania spokojnie z początku cyklu robić tak?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej 3-5 dc

    dziwię się, że starasz się tak długo i takich podstawowych badań nie robiłaś...

  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę na 15 na wizytę, niestety moja gin. już nie przyjmuje, żałuje bo była rewelacyjna. Idę do nowej i też się stresuję :)



    h44eskjo413gi85k.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Clo zaczynasz brać na poczatku kolejnego cyklu? ;)
    Tak, 3-7dz po pół tabletki;)

    spioch lubi tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja sie tak stresuje jakby to jakiś egzamin byl. U nas w mieście sami faceci wiec ciezko mi na sama myśl jak mam to wszystko powiedzieć. I byłam przed chwila w WC i patrzę a tu śluz rozciagliwy a to dopiero 10dc może owulka będzie szybciej ;-) zaczne chyba od dzisiaj robic testy owu. No i gin jutro rozwieje wszystkie watpliwosci na USG ;-) obym dotrwała spokojnie do jutra...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 13:09

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja w ciąży miałam 10, trzeba łykać luteinę po II kreskach i nie martwić się na zapas, a z 12 owu na pewno była

    Dzieki kochana :) Mam recepte na dupka bez terminu, w razie pozytywnego testu mam brac od razu.

    spioch lubi tę wiadomość

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Kurde ja sie tak stresuje jakby to jakiś egzamin byl. U nas w mieście sami faceci wiec ciezko mi na sama myśl jak mam to wszystko powiedzieć. I byłam przed chwila w WC i patrzę a tu śluz rozciagliwy a to dopiero 10dc może owulka będzie szybciej ;-) zaczne chyba od dzisiaj robic testy owu. No i gin jutro rozwieje wszystkie watpliwosci na USG ;-) obym dotrwała spokojnie do jutra...
    Nie żeby coś, ale u mnie śluz rozciągliwy od 11 dc, a owulka ewentualnie 17dc, lub później bo pozytywny test owu dopiero 19 dc :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Nie żeby coś, ale u mnie śluz rozciągliwy od 11 dc, a owulka ewentualnie 17dc, lub później bo pozytywny test owu dopiero 19 dc :P

    Tak wiem wiem ze to różnie bywa ze śluzem ale u mnie śluz płodny jest krotki czas no i poprzedni cykl podejrzewam ze był bez owulacji więc owulacja może być szybciej. Jutro się okaże i zaczne od dziś testy robić wieczorem

    Doma90 lubi tę wiadomość

  • Gosiaczek91 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, ja testuje 31.01 / 01.02.

    Owu według aplikacji Ladytimer, której używam, aby mniej więcej ucelować miałam mieć 14/15 stycznia.

    16 nad ranem miałam objawy jak grypa- katar, kaszel, było mi bardzo zimno, to mój mi zrobił aspiryne jak sie okazało, no to wypiłam, poszłam do roboty, a potem jak nowo narodzona.

    Pomyślałam, kurde może to była owulacja więc nastepnego dnia serduszkowanie ale wieczorem więc nie nastawiam sie jakoś super pewnie.
    Acz w tym miesiącu to sie jak nigdy naserduszkowałam, bo mielismy urlop wiec codziennie %%% i było przyjemniej :P

    Od wczoraj bardzo mnie mdli, nie mogę pic ulubionej kawy bo mi nie smakuje, zmieniły mi się smaki - ALE nie robię sobie nadziei, gdyż przed @ zwykle mam podobne objawy ( poza mdłościami) i pierwszy raz nie bolą mnie piersi - a zwykle bolą tydzień przed ....

    Pewnie myślicie, że się doszukuje róznic w odniesieniu do poprzednich cykli - no tak, bo bardzo się wsłuchuje w swoje ciało, ponieważ chciałabym być mamą.

    Ostatnie dwa cykle były obiecujące w listopadzie - dzien przed cień cienia a nastepnego dnia okres... a w grudniu to samo, nawet pobiegłam na betę wynosiła 1,8 i okres przyszedł dwa dni spóźniony.

    Tak więc nie chce się znowu rozczarować....

    Ściskam Was.

    P.S czy widzicie mój wykres? Bo staram sie go wkleić tak jak Wy w podpis

    10 cs
    2 cs były z inofem
    problemy z tarczycą i gospodarką hormonalną organizmu
    diagnostyka w kierunku PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może trochę sie pospieszylam z tym śluzem ale w tamtym cyklu go nie było a tu 10dc i taka niespodzianka. Trochę mi kamień spadł z serca. Taka glupota a jak cieszy ;-) hihu

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Może trochę sie pospieszylam z tym śluzem ale w tamtym cyklu go nie było a tu 10dc i taka niespodzianka. Trochę mi kamień spadł z serca. Taka glupota a jak cieszy ;-) hihu

    I to jak szybko! Super sa szybkie owulacje, rachu ciachu i czekamy na tescik.

    Nie taka glupota, bez owu nie ma dziedzica!

    spioch, e.wela lubią tę wiadomość

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek91 wrote:
    Hej Dziewczyny, ja testuje 31.01 / 01.02.

    Owu według aplikacji Ladytimer, której używam, aby mniej więcej ucelować miałam mieć 14/15 stycznia.

    16 nad ranem miałam objawy jak grypa- katar, kaszel, było mi bardzo zimno, to mój mi zrobił aspiryne jak sie okazało, no to wypiłam, poszłam do roboty, a potem jak nowo narodzona.

    Pomyślałam, kurde może to była owulacja więc nastepnego dnia serduszkowanie ale wieczorem więc nie nastawiam sie jakoś super pewnie.
    Acz w tym miesiącu to sie jak nigdy naserduszkowałam, bo mielismy urlop wiec codziennie %%% i było przyjemniej :P

    Od wczoraj bardzo mnie mdli, nie mogę pic ulubionej kawy bo mi nie smakuje, zmieniły mi się smaki - ALE nie robię sobie nadziei, gdyż przed @ zwykle mam podobne objawy ( poza mdłościami) i pierwszy raz nie bolą mnie piersi - a zwykle bolą tydzień przed ....

    Pewnie myślicie, że się doszukuje róznic w odniesieniu do poprzednich cykli - no tak, bo bardzo się wsłuchuje w swoje ciało, ponieważ chciałabym być mamą.

    Ostatnie dwa cykle były obiecujące w listopadzie - dzien przed cień cienia a nastepnego dnia okres... a w grudniu to samo, nawet pobiegłam na betę wynosiła 1,8 i okres przyszedł dwa dni spóźniony.

    Tak więc nie chce się znowu rozczarować....

    Ściskam Was.

    P.S czy widzicie mój wykres? Bo staram sie go wkleić tak jak Wy w podpis
    Jak masz podejrzenie biochemicznej to może acard wdrozyć? Wiem, że zalecają przy nieznanej przyczynie utrat czy ciąż biochemicznych, sama stosuje od 4 cykli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    I to jak szybko! Super sa szybkie owulacje, rachu ciachu i czekamy na tescik.

    Nie taka glupota, bez owu nie ma dziedzica!

    Hihi humor mi sie poprawił od razu ;-)

    wszamanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Gosiaczek.

    Niestesty jeśli chodzi o objawy to nie jestem dobrym doradcą. W poprzednich cyklach widziałam w sobie mnóstwo objawów Ciazowych i wszystkie kończyły sie @ ale to nie znaczy ze u ciebie sie tak skończy. Trzymam kciuki za fasolke. A na wykresie widać tylko serduszka, bez temp śluzu i obserwacji szyjki trudno jest cokolwiek powiedzieć.

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch
    u mnie też płodny śluz od 10 dc, obstawiam owulkę 14-15 dc. w 15 dc mam podgląd u gina :)

    spioch lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    spioch
    u mnie też płodny śluz od 10 dc, obstawiam owulkę 14-15 dc. w 15 dc mam podgląd u gina :)

    Kurcze trzymam kochana za nas kciuki ❤️ ja jutro ide mam nadzieje ze tam jest jakis pęcherzyk który sie odznacza od reszty ;-) śluz to dobry znak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie 5 dpo wczoraj jajnik bolał dziś spokój piersi ok, w zesłym cyklu po owu aplikowałam luteinę i bolały mnie piersi a teraz nic mam nadzieję że prog ok, w czwartek będzie 7dpo pójdę zbadać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No u mnie 5 dpo wczoraj jajnik bolał dziś spokój piersi ok, w zesłym cyklu po owu aplikowałam luteinę i bolały mnie piersi a teraz nic mam nadzieję że prog ok, w czwartek będzie 7dpo pójdę zbadać

    Susan Dean trzymam kciuki❤️

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ