Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • wszamanka Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie, babka bardzo konkretna, sama wszystko tłumaczy, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne:) przepisala mi Clo, jeszcze przed końcem cyklu umówiła usg, bo u siebie w gabinecie niestety nie ma.. I kazała odstawić termometr i wykresy, bo to niepotrzebnie stresuje, a my mamy plan zajść w ciążę na luzie przy Clo;) pozytywnie mnie nastawiła:)

Anulka0407, spioch, kate88:), kaka470, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Ja już po wizycie, babka bardzo konkretna, sama wszystko tłumaczy, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne:) przepisala mi Clo, jeszcze przed końcem cyklu umówiła usg, bo u siebie w gabinecie niestety nie ma.. I kazała odstawić termometr i wykresy, bo to niepotrzebnie stresuje, a my mamy plan zajść w ciążę na luzie przy Clo;) pozytywnie mnie nastawiła:)

Clo zaczynasz brać na poczatku kolejnego cyklu? ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 12:56

• Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź.
    Pojdę na dniach i zobyczymy, w połowie cyklu wizyta.
    Acha i te badania spokojnie z początku cyklu robić tak?

wallbash.gif

down.gif

Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej 3-5 dc

dziwię się, że starasz się tak długo i takich podstawowych badań nie robiłaś...

• Koniczyka Przyjaciółka

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę na 15 na wizytę, niestety moja gin. już nie przyjmuje, żałuje bo była rewelacyjna. Idę do nowej i też się stresuję :)

h44eskjo413gi85k.png
  • wszamanka Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Clo zaczynasz brać na poczatku kolejnego cyklu? ;)
    Tak, 3-7dz po pół tabletki;)

spioch lubi tę wiadomość

d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja sie tak stresuje jakby to jakiś egzamin byl. U nas w mieście sami faceci wiec ciezko mi na sama myśl jak mam to wszystko powiedzieć. I byłam przed chwila w WC i patrzę a tu śluz rozciagliwy a to dopiero 10dc może owulka będzie szybciej ;-) zaczne chyba od dzisiaj robic testy owu. No i gin jutro rozwieje wszystkie watpliwosci na USG ;-) obym dotrwała spokojnie do jutra...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 13:09

• Lola83 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja w ciąży miałam 10, trzeba łykać luteinę po II kreskach i nie martwić się na zapas, a z 12 owu na pewno była

Dzieki kochana :) Mam recepte na dupka bez terminu, w razie pozytywnego testu mam brac od razu.

spioch lubi tę wiadomość

Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Doma90 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Kurde ja sie tak stresuje jakby to jakiś egzamin byl. U nas w mieście sami faceci wiec ciezko mi na sama myśl jak mam to wszystko powiedzieć. I byłam przed chwila w WC i patrzę a tu śluz rozciagliwy a to dopiero 10dc może owulka będzie szybciej ;-) zaczne chyba od dzisiaj robic testy owu. No i gin jutro rozwieje wszystkie watpliwosci na USG ;-) obym dotrwała spokojnie do jutra...
    Nie żeby coś, ale u mnie śluz rozciągliwy od 11 dc, a owulka ewentualnie 17dc, lub później bo pozytywny test owu dopiero 19 dc :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Nie żeby coś, ale u mnie śluz rozciągliwy od 11 dc, a owulka ewentualnie 17dc, lub później bo pozytywny test owu dopiero 19 dc :P

Tak wiem wiem ze to różnie bywa ze śluzem ale u mnie śluz płodny jest krotki czas no i poprzedni cykl podejrzewam ze był bez owulacji więc owulacja może być szybciej. Jutro się okaże i zaczne od dziś testy robić wieczorem

Doma90 lubi tę wiadomość

• Gosiaczek91 Znajoma

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, ja testuje 31.01 / 01.02.

Owu według aplikacji Ladytimer, której używam, aby mniej więcej ucelować miałam mieć 14/15 stycznia.

16 nad ranem miałam objawy jak grypa- katar, kaszel, było mi bardzo zimno, to mój mi zrobił aspiryne jak sie okazało, no to wypiłam, poszłam do roboty, a potem jak nowo narodzona.

Pomyślałam, kurde może to była owulacja więc nastepnego dnia serduszkowanie ale wieczorem więc nie nastawiam sie jakoś super pewnie.
    Acz w tym miesiącu to sie jak nigdy naserduszkowałam, bo mielismy urlop wiec codziennie %%% i było przyjemniej :P

Od wczoraj bardzo mnie mdli, nie mogę pic ulubionej kawy bo mi nie smakuje, zmieniły mi się smaki - ALE nie robię sobie nadziei, gdyż przed @ zwykle mam podobne objawy ( poza mdłościami) i pierwszy raz nie bolą mnie piersi - a zwykle bolą tydzień przed ....

Pewnie myślicie, że się doszukuje róznic w odniesieniu do poprzednich cykli - no tak, bo bardzo się wsłuchuje w swoje ciało, ponieważ chciałabym być mamą.

Ostatnie dwa cykle były obiecujące w listopadzie - dzien przed cień cienia a nastepnego dnia okres... a w grudniu to samo, nawet pobiegłam na betę wynosiła 1,8 i okres przyszedł dwa dni spóźniony.

Tak więc nie chce się znowu rozczarować....

Ściskam Was.

P.S czy widzicie mój wykres? Bo staram sie go wkleić tak jak Wy w podpis

10 cs
    2 cs były z inofem
    problemy z tarczycą i gospodarką hormonalną organizmu
    diagnostyka w kierunku PCOS
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może trochę sie pospieszylam z tym śluzem ale w tamtym cyklu go nie było a tu 10dc i taka niespodzianka. Trochę mi kamień spadł z serca. Taka glupota a jak cieszy ;-) hihu

Annie1981 lubi tę wiadomość

• Lola83 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Może trochę sie pospieszylam z tym śluzem ale w tamtym cyklu go nie było a tu 10dc i taka niespodzianka. Trochę mi kamień spadł z serca. Taka glupota a jak cieszy ;-) hihu

I to jak szybko! Super sa szybkie owulacje, rachu ciachu i czekamy na tescik.

Nie taka glupota, bez owu nie ma dziedzica!

spioch, e.wela lubią tę wiadomość

Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek91 wrote:
    Hej Dziewczyny, ja testuje 31.01 / 01.02.

Owu według aplikacji Ladytimer, której używam, aby mniej więcej ucelować miałam mieć 14/15 stycznia.

16 nad ranem miałam objawy jak grypa- katar, kaszel, było mi bardzo zimno, to mój mi zrobił aspiryne jak sie okazało, no to wypiłam, poszłam do roboty, a potem jak nowo narodzona.

Pomyślałam, kurde może to była owulacja więc nastepnego dnia serduszkowanie ale wieczorem więc nie nastawiam sie jakoś super pewnie.
    Acz w tym miesiącu to sie jak nigdy naserduszkowałam, bo mielismy urlop wiec codziennie %%% i było przyjemniej :P

Od wczoraj bardzo mnie mdli, nie mogę pic ulubionej kawy bo mi nie smakuje, zmieniły mi się smaki - ALE nie robię sobie nadziei, gdyż przed @ zwykle mam podobne objawy ( poza mdłościami) i pierwszy raz nie bolą mnie piersi - a zwykle bolą tydzień przed ....

Pewnie myślicie, że się doszukuje róznic w odniesieniu do poprzednich cykli - no tak, bo bardzo się wsłuchuje w swoje ciało, ponieważ chciałabym być mamą.

Ostatnie dwa cykle były obiecujące w listopadzie - dzien przed cień cienia a nastepnego dnia okres... a w grudniu to samo, nawet pobiegłam na betę wynosiła 1,8 i okres przyszedł dwa dni spóźniony.

Tak więc nie chce się znowu rozczarować....

Ściskam Was.

P.S czy widzicie mój wykres? Bo staram sie go wkleić tak jak Wy w podpis
    Jak masz podejrzenie biochemicznej to może acard wdrozyć? Wiem, że zalecają przy nieznanej przyczynie utrat czy ciąż biochemicznych, sama stosuje od 4 cykli

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    I to jak szybko! Super sa szybkie owulacje, rachu ciachu i czekamy na tescik.

Nie taka glupota, bez owu nie ma dziedzica!

Hihi humor mi sie poprawił od razu ;-)

wszamanka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Gosiaczek.

Niestesty jeśli chodzi o objawy to nie jestem dobrym doradcą. W poprzednich cyklach widziałam w sobie mnóstwo objawów Ciazowych i wszystkie kończyły sie @ ale to nie znaczy ze u ciebie sie tak skończy. Trzymam kciuki za fasolke. A na wykresie widać tylko serduszka, bez temp śluzu i obserwacji szyjki trudno jest cokolwiek powiedzieć.

Lady Savage lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch
    u mnie też płodny śluz od 10 dc, obstawiam owulkę 14-15 dc. w 15 dc mam podgląd u gina :)

spioch lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    spioch
    u mnie też płodny śluz od 10 dc, obstawiam owulkę 14-15 dc. w 15 dc mam podgląd u gina :)

Kurcze trzymam kochana za nas kciuki ❤️ ja jutro ide mam nadzieje ze tam jest jakis pęcherzyk który sie odznacza od reszty ;-) śluz to dobry znak

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie 5 dpo wczoraj jajnik bolał dziś spokój piersi ok, w zesłym cyklu po owu aplikowałam luteinę i bolały mnie piersi a teraz nic mam nadzieję że prog ok, w czwartek będzie 7dpo pójdę zbadać

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No u mnie 5 dpo wczoraj jajnik bolał dziś spokój piersi ok, w zesłym cyklu po owu aplikowałam luteinę i bolały mnie piersi a teraz nic mam nadzieję że prog ok, w czwartek będzie 7dpo pójdę zbadać

Susan Dean trzymam kciuki❤️

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego