X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Nie mam jak czytac w tygodniu tylu postów, wiec tak z doskoku zaglądam :-. Pochwalę się -wczoraj byłam na monitoringu w 15 dniu cyklu i jest w prawym jajniku pecherzyk 21x23 mm. :-)) Dzisiaj dostałam Pregnyl i zobaczymy może w tym cyklu.... Zaziębiona jestem, temperatura mi coś skacze, nie nakręcam sie za bardzo. Dodatkowo biorę tez duphaston.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet teraz wszyscy chorzy, paskudna jest tegoroczna grypa ;/ ja też chora ;/ nie liczę że w tym cyklu coś będzie.

    Anet85 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czuje sie grypowo tylko gardlo...takze.

    Co do dzis to po 21 powinnam miec wynik proga bo bylam w labo, dzis 8 dpo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A maz do mnie ze ostatnio tez bylam "przeziebiona" a okazalo sie ze ciaza

    Lady Savage, Anet85, spioch lubią tę wiadomość

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Anet teraz wszyscy chorzy, paskudna jest tegoroczna grypa ;/ ja też chora ;/ nie liczę że w tym cyklu coś będzie.

    A mowia ze szanse sa bo organizm wtedy sie broni i bardziej mobilizuje organy do prawidłowej pracy zeby zwalczyć wirusa dlatego nie trać nadzieji! Czytałam na innym forum ze wiele dziewczyn zaszło wlasnie podczas przeziebieńia ;).

    Sloneczkowa a moze to Ty tak stresujesz meza??? Odpoczywacie i serduszkujecie w gumce??? Dobrze zrozumiałam? To dla mnie zupełnie nie do pojecia. Porozmawiaj z mężem, powiedz kiedy masz dni płodne i jak będziecie mieli oboje akurat ochote to do dzieła. Nie ma sensu odkładać staran i serduszkowac w gumce... strata czasu No i "nasienia" :D. Cos chyba między wami brak zrozumienia. Ktorys dopowiada sobei chyba jakas historie. Nie wiem czy mam racje ale grunt to byc szczerym ze sobą. Mowić o własnych uczuciach a nie oczekiwać ze ta druga osoba sie domyśli!

    Dołączam do przeziębionych. Tez gardło mnie dzis złapało. Wczoraj było u nas okropnie zimno aja wyszłam z psami i mnie maksymalnie owialo.

    dobuska, Annie1981, wszamanka, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś usypiam na stojąco nie wiem czemu i zimno mi cały czas

    p19ucsqvnm5skatr.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dooti tulę!!!

    Susanna trzymam kciuki za proga!!!

    Słoneczkowa, pewnie, że oddech się przyda. Fajnie, że umiesz się zdystansować, ja bym pewnie focha miała.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    A mowia ze szanse sa bo organizm wtedy sie broni i bardziej mobilizuje organy do prawidłowej pracy zeby zwalczyć wirusa dlatego nie trać nadzieji! Czytałam na innym forum ze wiele dziewczyn zaszło wlasnie podczas przeziebieńia ;).

    Sloneczkowa a moze to Ty tak stresujesz meza??? Odpoczywacie i serduszkujecie w gumce??? Dobrze zrozumiałam? To dla mnie zupełnie nie do pojecia. Porozmawiaj z mężem, powiedz kiedy masz dni płodne i jak będziecie mieli oboje akurat ochote to do dzieła. Nie ma sensu odkładać staran i serduszkowac w gumce... strata czasu No i "nasienia" :D. Cos chyba między wami brak zrozumienia. Ktorys dopowiada sobei chyba jakas historie. Nie wiem czy mam racje ale grunt to byc szczerym ze sobą. Mowić o własnych uczuciach a nie oczekiwać ze ta druga osoba sie domyśli!

    Dołączam do przeziębionych. Tez gardło mnie dzis złapało. Wczoraj było u nas okropnie zimno aja wyszłam z psami i mnie maksymalnie owialo.


    Dołączam do Ciebie i też uważam, ze najlepiej to porozmawiać nawet o swoich niepokojach czy oczekiwaniach...a odpoczynek od starań to nie seks w gumce...bo w takim odpoczynku często dziewczyny zachodzą... ile się słoneczkowa staracie już? Do tego trzeba podchodzić z dystansem, wiem, łatwo się mówi, sama mam z tym problem, ale tak jest chyba najbezpieczniej

    CarPer, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Dooti tulę!!!

    Susanna trzymam kciuki za proga!!!

    Słoneczkowa, pewnie, że oddech się przyda. Fajnie, że umiesz się zdystansować, ja bym pewnie focha miała.
    Dzięki :)
    No zobaczymy, dla porównania w kwietniu 2016 miałam 7 dpo 12 a 8 dpo 12,6... niby wynik ok, mam nadzieję teraz że coś lepiej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dołączam do Ciebie i też uważam, ze najlepiej to porozmawiać nawet o swoich niepokojach czy oczekiwaniach...a odpoczynek od starań to nie seks w gumce...bo w takim odpoczynku często dziewczyny zachodzą... ile się słoneczkowa staracie już? Do tego trzeba podchodzić z dystansem, wiem, łatwo się mówi, sama mam z tym problem, ale tak jest chyba najbezpieczniej


    Wiecoe teraz jest czas ze się w ogóle nie staramy. Tzn robimy kiedy mamy ochotę i jak mamy ochotę. Nie ma kompletnie starań. Ostatnio trochę było nerwowki mąż widzę że też zwatpil ja też. Więc takie niestaranie się obecnie dużo nam daje. Seks w gumce jest kiedy mamy ochotę a kiedy mamy ochotę bez to jest bez. Oboje taką formę przyjelismy w tym cyklu tak trochę głupie to rozwiązanie wiem ale dzięki temu w ogóle nie myślę czy mam płodne czy nie i mąż też się wyluzowal. W tym cyklu dopiero dwa czy trzy razy w ogóle było cokolwiek więc to na zasadzie będzie co będzie. Odpoczynek dobrze nam zrobi a w następnym cyklu czy za dwa cykle będziemy walczyć porządnie. A teraz tak nam obecnie dobrze. :) mimo wszystko próbowaliśmy się nie starać bez ale oboje jednak o tym myslelismy że może się uda a tak jak jest w zabezpieczeniu to o tym nie myślimy cieszymy się sobą i nie ma takiej spiny

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczkowa mama rób tak by było Wam dobrze :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co to nam się sprawdza. Mówię wam już dawno mi tak dobrze nie było z mężem jak ostatnim razem jak się nie spinalismy :) musiałam się pochwalić przepraszam :)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Póki co to nam się sprawdza. Mówię wam już dawno mi tak dobrze nie było z mężem jak ostatnim razem jak się nie spinalismy :) musiałam się pochwalić przepraszam :)
    No to super. Najważniejsze ze wy sie dogadujecie ;-)

    Po prostu napisalas wcześniej ze masz śluz płodny jak nigdy i ze.pech to pech. Nie zrozum mnie źle bo ja ci kibicuje kochana i nie życzę Ci źle. Ale jak sie odpuszcza to sie odpuszcza i nie zwraca sie uwagi na takie rzeczy jak śluz itp. Wszystkie my tu moglysmy odebrać ze Tobie jednak na tym zależy i wcale nie odpuscilas. Wszystkie raczej chcą cie wspierać niż krytykować dlatego mam nadzieje ze zrozumiesz mnie dobrze ;-)

    Lady Savage, Annie1981, wszamanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    No to super. Najważniejsze ze wy sie dogadujecie ;-)

    Po prostu napisalas wcześniej ze masz śluz płodny jak nigdy i ze.pech to pech. Nie zrozum mnie źle bo ja ci kibicuje kochana i nie życzę Ci źle. Ale jak sie odpuszcza to sie odpuszcza i nie zwraca sie uwagi na takie rzeczy jak śluz itp. Wszystkie my tu moglysmy odebrać ze Tobie jednak na tym zależy i wcale nie odpuscilas. Wszystkie raczej chcą cie wspierać niż krytykować dlatego mam nadzieje ze zrozumiesz mnie dobrze ;-)
    Też tak pomyślałam

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    No to super. Najważniejsze ze wy sie dogadujecie ;-)

    Po prostu napisalas wcześniej ze masz śluz płodny jak nigdy i ze.pech to pech. Nie zrozum mnie źle bo ja ci kibicuje kochana i nie życzę Ci źle. Ale jak sie odpuszcza to sie odpuszcza i nie zwraca sie uwagi na takie rzeczy jak śluz itp. Wszystkie my tu moglysmy odebrać ze Tobie jednak na tym zależy i wcale nie odpuscilas. Wszystkie raczej chcą cie wspierać niż krytykować dlatego mam nadzieje ze zrozumiesz mnie dobrze ;-)
    dokładnie tak samo to odebrałam.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    3d1df302d1316b6bmed.jpg

    Dziewczyny to już pozytywny test owulacyjny prawda?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 20:47

    Lady Savage, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    3d1df302d1316b6bmed.jpg

    Dziewczyny to już pozytywny test owulacyjny prawda?!

    Ja sie nie znam na tych testach ale działajcie dzis końiecznie bo na moje to wyglada jak pozytyw :).

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Sloneczkowa mysle ze spioch ma racje, poprzytulac sie nie zaszkodzi a takie "niestaraniowe" moze okazac sie akurat tym szczesliwym ;-)
    Dooti mocno trzymam kciuki za ten cykl
    Susanna temp. faktycznie u Ciebie wysoko. Ja mam ogolnie niskie temp, przed ovu 36.3 po ovu 36.7. Myslicie ze to normalne?
    Ja mam jeszcze niższe :) Przed owu od 36,2 do 36,3 a po ovu mam 36,5

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch ja taki miałam dzień przed wyznaczoną owulacją. Na następny dzień kreska była jeszcze ciemniejsza, a kolejnego dnia już bledsza. Także ja takiego nie uznałam za pozytyw, ale to zależy chyba też trochę indywidualnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak już pozytyw, a jak nie to za 2 h mógłby już być !

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ