X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Bardzo dobra decyzja!
    Byłam pewna że owu wystąpiła :) i mogło tak być a prog słaby zobaczymy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moja gin mówi że o owulacji świadczy wynik powyżej 8...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy inaczej, słyszałam , że powyżej 3ng, powyżej 10 i powyżej 15... także już nie wiem. Zostawiam to, byłam pewna, że owu była, już nie jestem. U ilu lekarzy byłam tyle opinii... takie same objawy w cyklach z owu jak w cyklach bez...głowa mała na moje wku*wienie

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, bierz dupka, nie zaszkodzi, ale jakby nie wyszło doradzałabym Tobie monitoring, możesz udostępnić wykres?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 22:56

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Susanna, bierz dupka, nie zaszkodzi, ale jakby nie wyszło doradzałabym Tobie monitoring
    Byłam na 5 monitoringach w 12 cyklach każdy z owu, więc .......

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Susanna, bierz dupka, nie zaszkodzi, ale jakby nie wyszło doradzałabym Tobie monitoring, możesz udostępnić wykres?
    Nie prowadzę, bo bym już całkiem zgłupiała

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BEZ OBRAZY SUSANNA :)
    a mierzysz temperaturę? bo jak inaczej jesteś pewna, że owulacja była??

    wszamanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne, monitoring?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wepchnęłam się dziś na monitoring i potwierdziła że świeżo po owu i tak jak SusannaDean mówiłaś 3 dni po ovu dupka zacząć brać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    BEZ OBRAZY SUSANNA :)
    a mierzysz temperaturę? bo jak inaczej jesteś pewna, że owulacja była??
    Nie obrażam się ale na 99% byłam pewna, a temperatura jest zaburzona bo jestem przeziębiona, więc nic to nie da

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Testy owulacyjne, monitoring?
    testy, ból owu (wczesniej to samo i tak samo a jeszcze monitoring bywał)

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok to może napisz spokojnie, co już sprawdzałaś, jakie były wyniki monitoringu, czy robiłaś jakieś badania, ty i partner.

    Temperatura duzo Ci powie, pod warunkiem, że mierzysz ją o tej samej porze.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch. Testowa kreska jest mocniejsza od kontrolnej, więc to pozytyw na 100% :) Dziewczyny chyba pomyliły kreseczki, bo faktycznie na pierwszy rzut oka nie wiadomo która jest która ;)
    Do dzieła! :)

    SusannaDean. Faktycznie ten Twój prog jakiś dziwny. Ja nie wierzę, że owu nie było, ale też się tak na tym nie znam. Ciekawe co na to by lekarz powiedział.

    spioch lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    ok to może napisz spokojnie, co już sprawdzałaś, jakie były wyniki monitoringu, czy robiłaś jakieś badania, ty i partner.

    Temperatura duzo Ci powie, pod warunkiem, że mierzysz ją o tej samej porze.
    Wszystko sprawdzałam :) Nie mam ochoty pisać tego po wtóry, badania hormonów już 3 raz w ciągu 12 cykli, mąż miał badane nasienie - rewelacyjne (słowa lekarki w klinice leczenia niepłodności), każdy monitoring orzekł, ze owu była, jak pisałam 5 ich było na te 12 cykli.. przeciwciała antykardilipinowe po poronieniu...

    No dziwny ten prog nie wierzę, ze owu nie było. Niestety nie mam jak iść do lekarza dopiero po 10 lutym zacznie obowiązywać mnie nowe ubezpieczenie więc wtedy pójdę będzie nowy cykl i podam te badania i powtórze te z 3 dc estradiol , lh, fsh...
    Wiem o temperaturze, ale jestem chora....mam gorączkę np i cieżko mi sobie wyobrazić że nie ma to wpływu na wynik..

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean. To musisz wierzyć, że owu była a w lutym skonsultuj te wyniki z ginem. Trzymam kciuki :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę co będzie, ale zdziwiona jestem tym. Nic teraz nie zrobię zobaczymy przyszły cykl. Chociaż wzięłam dupka może nie jest za późno tego też nie wiem

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Wszystko sprawdzałam :) Nie mam ochoty pisać tego po wtóry, badania hormonów już 3 raz w ciągu 12 cykli, mąż miał badane nasienie - rewelacyjne (słowa lekarki w klinice leczenia niepłodności), każdy monitoring orzekł, ze owu była, jak pisałam 5 ich było na te 12 cykli.. przeciwciała antykardilipinowe po poronieniu...

    No dziwny ten prog nie wierzę, ze owu nie było. Niestety nie mam jak iść do lekarza dopiero po 10 lutym zacznie obowiązywać mnie nowe ubezpieczenie więc wtedy pójdę będzie nowy cykl i podam te badania i powtórze te z 3 dc estradiol , lh, fsh...
    Wiem o temperaturze, ale jestem chora....mam gorączkę np i cieżko mi sobie wyobrazić że nie ma to wpływu na wynik..


    Trzymaj sie Sus, wiem, że jesteś rozczarowana progiem, w dodatku z gorączką. Jutro może na spokojnie podasz wyniki z normami. Oczywiście trzymam kciuki, żeby się udało. Może u Ciebie rośnie wolniej, może owu była później niż myslisz. Wszystko jest możliwe.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S ja dziewczyny okres mialam 8 stycznia. Około 15 stycznia mialam owulacji festiwal zm paskami. Od kilku dni śluz juz gesty i zostawiając żółte ślady na wkladce. Zrobiłam sobie test konsultacyjny dzi i wyszedł pozytywny. Testy ciążowe negatyw.e wczoraj. Co ja mam myśleć?

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nr ICD9 / Nazwa badania Wynik Jedn.
    Norma
    min.
    Norma
    max.
    Grafika
    313 N55 / Progesteron
    / Wynik w surowicy 5.49 ng/ml


    / Faza folikularna . ng/ml 0.15 1.4
    / Srodek cyklu . ng/ml 4.44 28.03
    / Faza lutealna . ng/ml 3.34 25.56
    / I trymestr ciazy . ng/ml 11.22 90
    / II trymestr ciazy . ng/ml 25.55 89.4
    / III trymestr ciazy . ng/ml 48.4 422.5
    / Po menopauzie . ng/ml 0 0.73

    Takie normy. Fakt, nienajlepiej się czuję. Ale zobaczymy może nie wszystko stracone, najwięcej mi mówiło o owu ładne testy wszystko a tu zonk, może jednak była..okaże się

  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gowniane autouzupelnianie na smartfonach... :/

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ