X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ja tez sie nie znam. W tamtym cyklu robilam je źle a zostało mi parę i chce je wykorzystać. Niby jak testowa jest ciemniejsza od kontrolnej to pozytyw i tak tu jest więc nie wiem jak to odczytać ;-)

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) noo spioch do dzieła XD:)

    spioch lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znowu mnie w d... mają bo nikt w labo nie odbiera zapłaciłam za cito a cisza wyników nie ma.....

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch, tak racja, ja źle spojrzałam, faktycznie testowa jest ciemniejsza a nie odwrotnie. Działajcie!

    spioch lubi tę wiadomość

  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Dołączam do was... testować będę gdzieś w okolicach 20 lutego :)

    10 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5.49...yyyy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem zdziwiona wynikiem proga..coś nie halo.....

  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Tylko kiedy mam tego dupka zacząć brać? Bo za czorta nie mogę rozczytać na kartce od lekarza czy 2 czy 3 dni po ovu :/

    Miśka mi zaznaczyła ginka tak od 14dcdo23dc. Z umownym przyjęciem, że owu była 14dc. Więc w zasadzie od razu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 21:49

    h44eskjo413gi85k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wzielam dupka teraz 2 tabl..ostatnio tez nawet 10 nie bylo a byla ciaza ... boje sie bo teraz wynik jest katastrofalny..
    wedlug mnie owu byla kij z wynikiem..
    pobiore 3 dni zatestuje i odstawie a potem lekarz....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 21:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie normy / Faza lutealna . ng/ml 3.34 25.56

  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Ja sie nie znam na tych testach ale działajcie dzis końiecznie bo na moje to wyglada jak pozytyw :).

    Pozytywny ii to jeszcze jak :D Szalej maleńka :D

    spioch lubi tę wiadomość

    h44eskjo413gi85k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktos mi pomoze??

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    takie normy / Faza lutealna . ng/ml 3.34 25.56
    Ja nie wiem dokładnie ale mi powiedziała ze jesli na CLO po trzech miesiącach progesteron bedzie poniżej 10 to mi zwiększa dawkę. Bez CLO wyszło mi 8 co wg mojego lekarza świadczyło o braku owulacji. W zcwartek bede wiedziała więcej...

  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susann ja Ci nie pomogę bo się kompletnie na tym nie znam ale nawet jeśli nie brałabym nic na własną rękę, z dupkiem może być różnie. Weźmiesz i odstawisz spadnie ci progesteron i poronisz. To nie są tabletki dostępne bez recepty w aptece, więc brałabym jedynie po konsultacji z lekarzem. Ale to mówię jak ja bym zrobiła, na pewno sama bym nie brała duphastonu.

    h44eskjo413gi85k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm to jak rozróżnić miesiąc z owu od miesiąca bez owu skoro każdy ma ból owulacyjny a teraz te testy wyszły? kpina. Odechciewa się wszystkiego. Wiem też że wynik powyżej 3 ng to znaczy, że owu była....a według norm też...co nie znaczy, ze była a tylko pokazuje jak mnie organizm w konia robi.....ile razy lekarz dostrzegał owu a tu lipa na to wychodzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczyka wrote:
    Susann ja Ci nie pomogę bo się kompletnie na tym nie znam ale nawet jeśli nie brałabym nic na własną rękę, z dupkiem może być różnie. Weźmiesz i odstawisz spadnie ci progesteron i poronisz. To nie są tabletki dostępne bez recepty w aptece, więc brałabym jedynie po konsultacji z lekarzem. Ale to mówię jak ja bym zrobiła, na pewno sama bym nie brała duphastonu.
    Ale nie zaszkodzi nie odstawie przed testem, a poza tym teraz to i tak nic nie pomoże dupek

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    hm to jak rozróżnić miesiąc z owu od miesiąca bez owu skoro każdy ma ból owulacyjny a teraz te testy wyszły? kpina. Odechciewa się wszystkiego. Wiem też że wynik powyżej 3 ng to znaczy, że owu była....a według norm też...co nie znaczy, ze była a tylko pokazuje jak mnie organizm w konia robi.....ile razy lekarz dostrzegał owu a tu lipa na to wychodzi

    Z tego co ja wiem to lekarz nie jest w stanie stwierdzić czy owu wystąpiła czy nie. Mi trzech lekarzy powiedziało ze "moze sadzić ze wystąpiła" ale pewności nigdy nie ma. Co do boli owulacyjnych to ja juz wpisałam wczesniej. Nigdy ich nie czuje mimo ze testy zawsze wychodza mi pozytywne. I widać wzrost temparatury. Ale jak wiadomo ani pozytywne testy ani wzrost temperatury tez nei świadczy o przebytej owu. Bo owulacja to jeste magia ;). I ludzkie oko tego nie zobaczy :D

    wszamanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szwagierka miała 8ng w 7 tyg.... to pamiętam. Tak naprawdę nic nie wiem i odechciewa się

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Z tego co ja wiem to lekarz nie jest w stanie stwierdzić czy owu wystąpiła czy nie. Mi trzech lekarzy powiedziało ze "moze sadzić ze wystąpiła" ale pewności nigdy nie ma. Co do boli owulacyjnych to ja juz wpisałam wczesniej. Nigdy ich nie czuje mimo ze testy zawsze wychodza mi pozytywne. I widać wzrost temparatury. Ale jak wiadomo ani pozytywne testy ani wzrost temperatury tez nei świadczy o przebytej owu. Bo owulacja to jeste magia ;). I ludzkie oko tego nie zobaczy :D
    Magia oj tak...w internecie co człowiek to opinia...nie wiem nie znam się, wiem jedno, nie planowałam, ale idę do lekarza w lutym...

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Magia oj tak...w internecie co człowiek to opinia...nie wiem nie znam się, wiem jedno, nie planowałam, ale idę do lekarza w lutym...

    Bardzo dobra decyzja!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 22:30

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ