X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mam niespodziankę ;/ teściowa przyjechała na 2 tyg, no to na bank nie będzie seksu ;/

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Wiesz co są różne opinie...mogło tak być, że wysoka tempka podniszczyła mu plemniki i badanie wyjdzie niemiarodajne ale żeby zrobić ponownie musielibyście czekać 3 mies
    Druga jest taka, że dopiero wpływ tej gorączki będzie za 3 mies widoczny w obniżonych parametrach nasienia
    Ja osobiście zrobiłabym badanie, jakby były słabsze zrobiłabym za 3-4 mies powtórkę jeśli wam się nie uda zajść


    Ja robiłam test owulacyjny z ciekawości 7 i 8 dpo, były te kreski tak jasne że niedostrzegalne a dziś 10 dpo wyraźnie ściemniała oczywiście nie na tyle aby test owu uznać za pozytywny, co to może być? Problemy hormonalne?

    Mialam identycznie. Tluklam testy owu, ktorej niby nir bylo w terminie, a noz jeszcze przyjdzie. Byla caly czas biel az do 8 dpo kiedy pojawila sie wyrazna kreska, ale nie tak jak kontrolna. Na drugi dzien rano wyszedl bladzioch na ciazowym

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    No i mam niespodziankę ;/ teściowa przyjechała na 2 tyg, no to na bank nie będzie seksu ;/

    Cos Ty. Tesciowke z maluchrm na spacer i bzyku bzyk!

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    No i mam niespodziankę ;/ teściowa przyjechała na 2 tyg, no to na bank nie będzie seksu ;/
    No to dowalila tesciowa....

    Ta kreska na tym owu jest widoczna lecz nie ciemna ale dwa dni i trzy dni temu to jej prawie nie bylo

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciak. I jak Sekret? :)

    Spioch. Pierwszy pozytyw się liczy, nawet jak wychodzą przez kilka dni :)

    SusannaDean. Mi też przed testowaniem zawsze śniły się pozytywne testy a w realu były negatywy. Dopiero w 6cs stało się tak jak mi się przyśniło :) Twój czas też nadejdzie :)
    Kreski na teście owu raz są a raz znikają cały cykl (raczej nie tak ciemne jak owu lub przed owu), więc nie ma sensu do nich przywiązywać uwagi. Są one zależne od poziomu LH w organizmie, który nie jest cały czas stały.

    Lola83. Mdłości raz mogą być a raz nie i jest to jak najbardziej normalne. Poza tym czy u Ciebie nie za szybko na nie? ;) Czytałam, że na tym etapie ciąży to bardziej są one prawdopodobne z nerwów niż zatrucia ;)

    spioch lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    Cos Ty. Tesciowke z maluchrm na spacer i bzyku bzyk!

    no akurat mam na rano :( dopiero coś o 16 będę w domu :( a zuza o 18-19 już śpi więc spacer o tej porze odpada.
    Coś wymyślę, a jak się nie uda to jeszcze będzie marzec, kwiecien itd :p nikt nie zapowiada końca świata :P

    Lola83 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    No i mam niespodziankę ;/ teściowa przyjechała na 2 tyg, no to na bank nie będzie seksu ;/

    O rany, i tak wpadła niezapowiedziana??? U nas, mimo ze tesciowke kocham naprawde szczerze to jak dzwoni do meza i mowi ze chciałaby przyjechać to maz mowi ze musi mnie zapytac :D. I to wcale nie to ze ja jestem jakas hetera. Zwyczajnie ustalamy nasz plan. Ale nigdy sie jeszcze nie zdarzyło zeby teściowej odmówić bo autentycznie uwielbiam jej towarzystwo. To jets bardzo sympatyczna kobieta.
    A nie możecie jakos w nocy po ciuchu :D. Macie osobny pokoj?

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carper, tak, 17.50 puk puk, ja na R patrzę, on na mnie: spodziewasz się kogoś? Nie, otwieram drzwi a tam, niespodzianka!! Teściowa :3 z tekstem że na 2 tyg i czy nie mam nic przeciwko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2017, 19:43

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage to może dodać waszym przytulankom dodatkową jakość :) hi hi

    hops przepraszam,czytałam twój post i zapomniałam odpisać, jasne że cię pamiętamy, cieszę się że wracasz do starań :)
    ja w lutym jeszcze nie próbuje, jak wszystkie tu zaciążą to przeniosę się na marzec
    teraz mam w planach rozpoczęcie nowej pracy, więc trochę głupio by było gdybym od razu po miesiącu czy dwóch poszła na zwolnienie, a tak jak w marcu się postaramy to do czerwca jak się uda popracuję - muszę podreperować budżet bo na wyprawkę nawet nie będę miała :)

    Savanah ja też w poprzedniej ciąży miałam pozytywy w testach ovu od 7 dnia, a testy ciążowe wychodziły negatywne, więc życzę ci by u ciebie też tak teraz było :)

    Lady Savage lubi tę wiadomość


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. O rany Lady ale niespodzianka :/

    Mnie dziś polamalo chodzę jak pokraka tak mnie plecy bola :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Carper, tak, 17.50 puk puk, ja na R patrzę, on na mnie: spodziewasz się kogoś? Nie, otwieram drzwi a tam, niespodzianka!! Teściowa :3 z tekstem że na 2 tyg i czy nie mam nic przeciwko.

    Może perpekstywa kochania sie na tajniaka wzbudzi w was wielką namiętność :D znów jak nastolatki :D po cichu żeby rodzice nie slyszeli ;-)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Margolciak. I jak Sekret? :)

    Spioch. Pierwszy pozytyw się liczy, nawet jak wychodzą przez kilka dni :)

    SusannaDean. Mi też przed testowaniem zawsze śniły się pozytywne testy a w realu były negatywy. Dopiero w 6cs stało się tak jak mi się przyśniło :) Twój czas też nadejdzie :)
    Kreski na teście owu raz są a raz znikają cały cykl (raczej nie tak ciemne jak owu lub przed owu), więc nie ma sensu do nich przywiązywać uwagi. Są one zależne od poziomu LH w organizmie, który nie jest cały czas stały.

    Lola83. Mdłości raz mogą być a raz nie i jest to jak najbardziej normalne. Poza tym czy u Ciebie nie za szybko na nie? ;) Czytałam, że na tym etapie ciąży to bardziej są one prawdopodobne z nerwów niż zatrucia ;)

    Ja się tylko dzielę z wami spontanicznymi myślami :) Nie znam się na testach owu raczej się zestresowałam, ze hormony coś nie tak mam i nie słyszałam aby testy owulacyjne rzeczywiście pokazywały ciążę. Jak coś to za słabego proga miałam aby w to wierzyć

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przed chwilą z czystej ciekawości sikłam sobie na test owu , dziś to mój 17 dp i powiem wam Szok !!!!! Jeszcze nigdy nie miałam takiego testu owu .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d071453b404b.jpg

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    Lady Savage to może dodać waszym przytulankom dodatkową jakość :) hi hi

    hops przepraszam,czytałam twój post i zapomniałam odpisać, jasne że cię pamiętamy, cieszę się że wracasz do starań :)
    ja w lutym jeszcze nie próbuje, jak wszystkie tu zaciążą to przeniosę się na marzec
    teraz mam w planach rozpoczęcie nowej pracy, więc trochę głupio by było gdybym od razu po miesiącu czy dwóch poszła na zwolnienie, a tak jak w marcu się postaramy to do czerwca jak się uda popracuję - muszę podreperować budżet bo na wyprawkę nawet nie będę miała :)

    Savanah ja też w poprzedniej ciąży miałam pozytywy w testach ovu od 7 dnia, a testy ciążowe wychodziły negatywne, więc życzę ci by u ciebie też tak teraz było :)

    Ja rozpoczelam prace od początku stycznia ale nie ustajemy w staraniach :D... nie mamy na to czasu. No ale jesli przez 2 lata sie ne udało to dlaczego miałoby teraz sie udać... dlatego ryzyko niewielkie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli sama się bawisz w testowanie testem owu jak jesteś w ciaży, sprawdzasz teorię dziewczyn? :) :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2017, 20:41

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    A ja przed chwilą z czystej ciekawości sikłam sobie na test owu , dziś to mój 17 dp i powiem wam Szok !!!!! Jeszcze nigdy nie miałam takiego testu owu .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d071453b404b.jpg

    mój test owulacyjny w ciąży był taki sam :) piękne krechy

    kaka470, SusannaDean lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:03

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Czyli sama się bawisz w testowanie testem owu jak jesteś w ciaży, sprawdzasz teorię dziewczyn? :) :) :)
    Dokładnie zawsze mnie to zastanawiało czy tak jest , wcześniej zapomniałam a dziś jak was czytałam to pomyślałam zrobię

    spioch lubi tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean. Ja mam pozytywne testy owu w ciąży, chociaż nie zawsze tak się zdarza. Hormon LH i HCG ma bardzo podobną budowę, dlatego testy owu często mylą LH z HCG i wychodzą pozytywne :)
    Oto moje:

    d8nea.jpg
    1zvy3qw.jpg

    spioch, Lady Savage lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe to co piszecie dziewczyny.
    Mój test owu wygląda słabiej od tych twoich ale jest widocznie ciemniejszy niż sprzed 2 i 3 dni bo tam ledwo widać było

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ