X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny :) pierwszy raz w zyciu snily mi sie pozytywne testy, robilam ich mnostwo w tym snie :) no i dzis 10 dpo i zatestowalam 25tka paskowa i tam nic hehe :) no raczej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:

    Miśka jako ksiegowa moge Tobie poradzić program do rozliczania pitow ze strony ministerstwa finansów e-deklaracje. Najbezpieczniejszy i najłatwiejszy. Z pomocą internetu i tego programu dacie radę. :)Musisz mieć tylko swój zeszłoroczny PIT, żeby zweryfikować nowy przed wysłaniem.

    A możesz mi wysłąć link, bo zupełnie nie wiem jak tto znaleźć :/

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Nie mam pojęcia, ale u mnie od czasu zobaczenia pęcherzyka 17 mm, do objawów owulacji i jej oznaczenia na wykresie minęło 8 dni. Co w teorii jest możliwe, jeśli rośnie 1 mm na dobę, to by miał 24-25 mm, czyli wielkość w sam raz do pękania. Jednak czy to w praktyce możliwe, nie wiem. Za mało się na tym znam.


    Doma mi też lekarz mówił, że pęcherzyk rosnie ok 1-2 mm na dobę.Chociaż u Ciebie też może mieć on 27 mm w przewidywanym dniu owulacji. Może tak ma właśnie być -zastanawiam się czy on w ogóle pękł. W czwartek mam jechać znowu na USG, aby zobaczyć czy pękł. Ale do czwartku to jeszcze 4 dni. Przeglądałam cykle dziewczyn które brały Pregnyl i sporadycznie bolały jej jajniki może w -3-4 przypadkach. Mogłoby przestać boleć to byłabym spokojniejsza. Pozdrawiam

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z gardłem coraz gorzej ostatnio tak chorowałam w październiku.... Jakaś tragedia hehe

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    czesc dziewczyny :) pierwszy raz w zyciu snily mi sie pozytywne testy, robilam ich mnostwo w tym snie :) no i dzis 10 dpo i zatestowalam 25tka paskowa i tam nic hehe :) no raczej :)

    Susanna masz plan! Do lekarza w lutym i to nie jedynie na monitoring ale mysle ze powinnaś z nim przedyskutować cała swoja historie staran. Masz juz wybranego jakiegoś specjalistę?


    Ciekawe to z tym pulsacyjnym wydzielaniem progesteronu... tez juz o tym gdzies czytałam ale moj lekarz nic nie wspominał o tym. Moze sprawdzenie trzech miesiecy pod rząd cos pokaże...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Susanna masz plan! Do lekarza w lutym i to nie jedynie na monitoring ale mysle ze powinnaś z nim przedyskutować cała swoja historie staran. Masz juz wybranego jakiegoś specjalistę?


    Ciekawe to z tym pulsacyjnym wydzielaniem progesteronu... tez juz o tym gdzies czytałam ale moj lekarz nic nie wspominał o tym. Moze sprawdzenie trzech miesiecy pod rząd cos pokaże...
    Nie nie mam, będę musiała wybierać z dostępnych w ośrodkach, które pzu ma na liście, na szczęście sporo tego :) Teraz to nic z tym nie zrobię jedynie mogę zacząć pozytywnie nowy cykl :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Susanna masz plan! Do lekarza w lutym i to nie jedynie na monitoring ale mysle ze powinnaś z nim przedyskutować cała swoja historie staran. Masz juz wybranego jakiegoś specjalistę?


    Ciekawe to z tym pulsacyjnym wydzielaniem progesteronu... tez juz o tym gdzies czytałam ale moj lekarz nic nie wspominał o tym. Moze sprawdzenie trzech miesiecy pod rząd cos pokaże...
    O tym pulsacyjnym wydzielaniu trochę poczytałam, ale ile jest w tym prawdy? Poza tym na dużej liczbie stron piszą, że ponad 5 znaczy, ze owu była..może rzeczywiście była dzień czy dwa później niż mi się zdawało? Sama nie wiem, ale objawy odczuwane w takim razie mam takie same jak podczas cykli ze 100 % owulacją (ten zakończony ciążą miał to samo) jak i może bez niej ?

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:03

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:59

  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nie nie mam, będę musiała wybierać z dostępnych w ośrodkach, które pzu ma na liście, na szczęście sporo tego :) Teraz to nic z tym nie zrobię jedynie mogę zacząć pozytywnie nowy cykl :)
    Mogłabyś napisać o co chodzi z tym pzu? Bo ja jestem ubezpieczona z mężem u niego w pracy, ale nic mi w zasadzie nie wiadomo o tych sprawach. Są jakieś zniżki w tych ośrodkach o których mówisz? Czy o co chodzi :)

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciak wrote:
    Mogłabyś napisać o co chodzi z tym pzu? Bo ja jestem ubezpieczona z mężem u niego w pracy, ale nic mi w zasadzie nie wiadomo o tych sprawach. Są jakieś zniżki w tych ośrodkach o których mówisz? Czy o co chodzi :)
    ubezpieczenie dodatkowe (oprócz tego chorobowego co dostajesz odszkodowania np), za mnie pobierają 50 zł za męża 20 zł, dostęp do wielu placówek i specjalistów na zasadzie PAKIETU KOMFORTOWEGO, po prostu prywatna opieka medycznna zasadzie luxmed czy medicover, ale tu pzu podpisało umowy z wieloma oddziałami przychodniami i mamy listę gdzie można korzystać :) infolinia cię na wszystko umawia, bo nie wiem czy jest portal pacjenta jeszcze do logowania

    Margolciak lubi tę wiadomość

  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    A mnie dzisiaj bardzo boli prawy jajnik. Nie wiem czy to możliwe zeby pęcherzyk od piątku rana (podanie pregnylu) do dzisiaj jeszcze nie pękł? Dziwny mam ten cykl, tak jeszcze nigdy nie miałam.
    Ja miałam podany zastrzyk tylko z gonapeptylu na pęknięcie w poprzednią sobotę i wydaje mi się że owu była w poniedziałek rano. Od wtorku kazali mi brać dupka. Mnie od podania zastrzyku przez trzy dni tak bolało całe podbrzusze, że mogłam nie wychwycić pęknięcia pęcherzyka na tej podstawie. Wszystko jest możliwe także polecam jeszcze dziś podziałać :)

    Anet85 lubi tę wiadomość

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    ubezpieczenie dodatkowe (oprócz tego chorobowego co dostajesz odszkodowania np), za mnie pobierają 50 zł za męża 20 zł, dostęp do wielu placówek i specjalistów na zasadzie PAKIETU KOMFORTOWEGO, po prostu prywatna opieka medycznna zasadzie luxmed czy medicover, ale tu pzu podpisało umowy z wieloma oddziałami przychodniami i mamy listę gdzie można korzystać :) infolinia cię na wszystko umawia, bo nie wiem czy jest portal pacjenta jeszcze do logowania
    Dzięki :) kurczę człowiek płaci i nie wie za co nawet. Jutro musi się mąż dowiedzieć czy też to mamy. Dobrze by było, bo jak nasza walka jeszcze trochę potrwa to można zbankrutować :)

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Miska proszę :)
    http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/e-deklaracje/do-pobrania/-/asset_publisher/rG2P/content/aplikacja-e-deklaracje-desktop-umozliwiajaca-osobom-fizycznym-zlozenie-formularzy-elektronicznych-bez-kwalifikowanego-podpisu-elektronicznego?redirect=http%3A%2F%2Fwww.finanse.mf.gov.pl%2Fpp%2Fe-deklaracje%2Fdo-pobrania%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_rG2P%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_count%3D1#p_p_id_101_INSTANCE_rG2P_


    Spioch dlaczego masz mieszane uczucia co do objawów u mnie?

    Bo objawy są super, coś się na pewno dzieje. To ciągnięcie w brzuchu daje nadzieje i trzymam za to kciuki. Ja po prostu patrze już na objawy bardzo sceptycznie i nie chce pisać "oo to na pewno dzidzia" bo jak się okaże, że nie (tfu tfu tfu) to rozczarowanie jest jeszcze większe. Kurcze mam nadzieje ze dobrze mnie rozumiesz bo nie wiem jak to wytłumaczyć. Ale mocno Ci kibicuje kochana, może źle to troche zabrzmiało. nie miałam tego na celu ;-)

    przepraszam chyba mam dzisiaj ciężki dzień...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciak wrote:
    Dzięki :) kurczę człowiek płaci i nie wie za co nawet. Jutro musi się mąż dowiedzieć czy też to mamy. Dobrze by było, bo jak nasza walka jeszcze trochę potrwa to można zbankrutować :)
    Jeśli nie macie to warto zapytać czy mają możliwość. Mój mąż płaci 200 zł za to wszystko, bo po 67 zł mamy to ubezpieczenie co wypłacają np za urodzenie maluszka, to pewnie macie :) Mamy stawkę 1,8 tys zł x2 bo oboje mamy ubezpieczenie :) A to o czym pisałam to inne, właśnie dostęp do lekarzy i świadczeń medycznych, to jest też nowość jakaś w pzu

  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kilku dni jestem strzepkiem nerwów... Nie mogę sobie poradzić z moimi wybuchami emocji-czyżby to wpływ castagnusa? Tylko że on miał właśnie poskromić moje humorki. :(
    A dawno ich już nie miałam.

    geeky-2017-12-12.jpg
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jeśli nie macie to warto zapytać czy mają możliwość. Mój mąż płaci 200 zł za to wszystko, bo po 67 zł mamy to ubezpieczenie co wypłacają np za urodzenie maluszka, to pewnie macie :) Mamy stawkę 1,8 tys zł x2 bo oboje mamy ubezpieczenie :) A to o czym pisałam to inne, właśnie dostęp do lekarzy i świadczeń medycznych, to jest też nowość jakaś w pzu
    Nie tylko w PZU. U mnie w pracy jest w Allianz ;) tylko ja jeszcze nie mogę z tego korzystać bo to jest dla wieloletnich pracowników a ja jestem tu gdzie jestem dopiero 2 lata

    geeky-2017-12-12.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Nie tylko w PZU. U mnie w pracy jest w Allianz ;) tylko ja jeszcze nie mogę z tego korzystać bo to jest dla wieloletnich pracowników a ja jestem tu gdzie jestem dopiero 2 lata
    Ale mają beznadziejne podejście, 2 lata to już długo :)

  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :-)
    Spioch piekne te kreseczki twoje. To trzymmm kciuki i dzialajcie!
    Mnie juz dopadly mdlosci poranne niedobrze mi od rana :-(
    Jeszcze troche luty i posypia sie fasolki. Trzymam kciuki za Was!

    e.wela, kate88:) lubią tę wiadomość



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ale mają beznadziejne podejście, 2 lata to już długo :)
    A trzeba przepracowac 5... :/

    geeky-2017-12-12.jpg
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ