X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 5 lutego 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady cudna księżniczka

    Dobuska poruszyłaś bardzo ważny temat, fajnie, że mieliście taki cudowny wieczór.

    Słyszałam, ze po seksie bez orgazmu są córeczki. Ciekawe ile w tym prawdy. W przydaku trzeciej by się zgadzało. Byłam tak zajęta płodzeniem, że totalnie zamknięta na przyjemność. Pierwszej i drugiej to nie mam pojęcia, bo wtedy częstotliwość serduszek była wysoka.

    Zuza_22 tulę

    dobuska, Lady Savage lubią tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 lutego 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się cieszę, że Dobuska udało Wam spędzić fajowski wieczóra z bardzo dobrym seksem.

    W sumie ja się Wam przyznam że od czasu ciąży w tym cyklu mam najlepszy seks na świecie, chyba to magiczna aura teściowej XD że podsłuchuje.


    Aria :P w moim przypadku się sprawdziło z córką.

    dobuska, wszamanka, Annie1981 lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 5 lutego 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czytam codziennie ale się nie odzywam. 7dc i dopiero okres się skończył. Jutro wyniki i wizyta u giną i się szkole przed nią. Chce clo mam pozna owulacje i długie cykle. Przeczytam ze jajeczka mogą być "stare" przez pozna owu ile cło nie bierze się przy miesniakach bo od tego rosną szybciej. Internet naprawdę może nakrecic

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 lutego 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieeeki:*:*

    Dziewcztyny mam pytanie, widzę, że czasami bierzecie witaminę D lub aspirynę. Mogłaby któraś mi wytłumaczyć po co i kiedy się bierze? Kompletuję apteczkę na nowy cykl. :)

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 5 lutego 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis tez negatyw. Wiec czekam na @ I zaczynam nowy cykl prawdopodobnie na podwojnej dawce clo.

    Ja naprawde czuje ze od czasu staran to sie bardzo z mężem do siebie zbliżyliśmy. Po kazdym serduszku czuje taka prawdziwa miłość i radość ze jestesmy tak blisko i razem. I jesli ktos kiedykolwiek mi powie ze dzieci rodzą sie z milosci to nie uwierzę :D.

    jade na duze zakupy zapomnieć o smutkach.

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 lutego 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    U mnie dzis tez negatyw. Wiec czekam na @ I zaczynam nowy cykl prawdopodobnie na podwojnej dawce clo.

    Ja naprawde czuje ze od czasu staran to sie bardzo z mężem do siebie zbliżyliśmy. Po kazdym serduszku czuje taka prawdziwa miłość i radość ze jestesmy tak blisko i razem. I jesli ktos kiedykolwiek mi powie ze dzieci rodzą sie z milosci to nie uwierzę :D.

    jade na duze zakupy zapomnieć o smutkach.
    Ja też zaczynam z podwójną dawką clo, oby @ przyszły do nas jak najszybciej!:)

    CarPer lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 lutego 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2020, 14:28

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 5 lutego 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka470 lay savage jedna z wielu – dziękuje 
    Domuska po twoim wspisie sama nabrałam ochoty na taki wieczór, choć przy @ to mało romatyczne hehe 
    W staraniach jestem nowa, a wasze rady to jak skarbnica wiedzy :)

    Jedna_z_Wielu, dobuska, Lady Savage lubią tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 lutego 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2020, 14:28

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 5 lutego 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytajac z jedna z wielu dziewczyny mogłybyście się wypowiedzieć jak duże ma znaczenie ilość snu? Bo bardzo bym chciała zacząć mierzyć od tego cyklu a nie ma szans na sen dłuższy niz te min 3h, a nawet jeśli to nie o tej samej godz :(

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 lutego 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2020, 12:07

    dobuska lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 lutego 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dobuska a nawiązując do Twojej wcześniejszej wypowiedzi : Ty krewetki jesz,a jaje hoduję :D
    o proszę! :P Ale jak hodujesz? dla siebie czy jakaś hodowla?:)

    Nie umieszczaj tej tempki, ona nie jest już wiarygodna. :)

    Sen ma bardzo duże znaczenie jak i mierzenie o tej samej godzinie =/- 0,5 h. Inaczej temperatury nie będą wiarygodne i wyjdzie jedna wielka sinusoida;p

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 lutego 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2020, 12:07

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 lutego 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dzięki w takim razie nawet jako puste kułeczko ( ignorowana temp ) jej nie umieszczać ?

    Hodowla taka dla mnie hihi - akwarystyka <3
    jako ignorowaną możesz sobie wpisać, ale ie bierz jej w ogóle pod uwagę. :))

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 5 lutego 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)
    nie było mnie przez weekend w domu, wyjechaliśmy w gości :P
    wszystkim zaciążonymm gratuluję a z tymi co przyszła @ spotkamy się w marcu :)
    ja jak w piątek odstawiłam dupka to od wczoraj mam zabarwiony na brązowo śluz. nie wiem co to oznacza, nigdy tak nie miałam. dziś, najpóźniej jutro powinna przyjść @. nie czuję się na ciążę, mówię Wam. jednak z tyłu głowy chodzi myśl, że jakby jednak się udało to czy to odstawienie dupka nie zaszkodzi? jak myślicie? jutro rano dla wszystkiego jeszcze zatestuję.

    jedna_z_wielu my mamy z mężem akwarium z rybkami :)

    dobuska ja biorę wit D w końskich dawkach. wyszedł mi duży niedobór a witamina D jest jedną z najważniejszych i uważana jest za witaminę płodności. przy twoich chorobach polecam bardzo zbadać i suplementować.

    lady córka sama słodycz :)

    lecę do kościoła laski!

    dobuska, Lady Savage lubią tę wiadomość

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 lutego 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2020, 12:07

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 5 lutego 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska fajne masz nastawienie i tylko pogratulowac :-) no i zazdroszcze w sensie bardzo pozytywnym tak fajnego męża. Masz w nim wielkie oparcie a to najwazniejsze. Tworzycie super parke, bardzo sie kochacie i na pewno dzidzia sie zaraz u Was pojawi.
    Sama nabralam ochoty na taka randke z mezem we dwoje z milym zakonczeniem ;-)

    Tak w ogole to uwielbiam krewetki <3

    Jedna_z_Wielu, dobuska, Annie1981 lubią tę wiadomość



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 5 lutego 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Pytajac z jedna z wielu dziewczyny mogłybyście się wypowiedzieć jak duże ma znaczenie ilość snu? Bo bardzo bym chciała zacząć mierzyć od tego cyklu a nie ma szans na sen dłuższy niz te min 3h, a nawet jeśli to nie o tej samej godz :(

    Sorki że się wtrącę :) Zaszłam w drugą ciążę gdy córka miała 7 miesięcy, a że do dziś nie przesypia nocy to wtedy moje pomiary temp były zwykle po ok 2 h snu, bo co tyle się budzimy.
    Więc ja po prostu mierzyłam rano, absolutnie nie o tej samej godzinie ale zwykle około 6, bo o tej wstajemy. I jak np spałam od 4 do 6 to mierzyłam i zaznaczałam na wykresie, ale jeśli np o 4 była pobudka a kolejna o 5:30 a potem o 6:30 wstawałyśmy to mierzyłam o 5:30 i o 6:30 i po wstaniu wprowadzałam do wykresu temperaturę z pomiarem po większej dawce snu czyli z godziny 5:30 ALE jednocześnie zaznaczałam na wykresie by nie brać tego pomiaru pod uwagę. :) troche kombinowane, ale że moja młoda 3 h rzadko kiedy przespała to nie było innej opcji. A i nie dało sie pobudki przeprowadzić łagodniej, żeby np nie wstawać z łóżka, bo śpi w swoim pokoju na górze a my na dole, więc po takim chodzeniu juz jednak "czas" się zerował od położenia się do łózka :)

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za informacje ;-). Jutro przedzwonie do klinik i nas zapisze na badanko arsenalu mojego M.

    Dobuska super podejście, świetny wieczór mieliście. Aż zazdroszcze. My mieszkamy z teściami wiec takie wieczory mamy jak ich nie ma w domu. Chyba tego mi najbardziej brakuje...

    Lady Savage masz śliczną córcie :* ❤️

    Ja biorę witaminę D, bo ponad 2 lata temu wyszedł mi niedobór i endokrynolog powiedział ze witmina D ma duże znaczenie związane z tarczycą. Potwierdzam, wczesniej moja niedoczynność bardzo szybko postępowała, co 3 miesięczna kontrola i ciągle TSH wzrastało. Od 2 lat biore codziennie witaminę D i moje TSH trzyma sie na ładnych poziomach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2017, 13:45

    dobuska, Lady Savage lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 15:04

    Lady Savage, evve, -Monika-, Anulka0407, spioch, Fruska, kaka470 lubią tę wiadomość

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ