X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MACA - czy taka super?
Odpowiedz

MACA - czy taka super?

Oceń ten wątek:
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 21 września 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie ;)

    fresa lubi tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • magda1980 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 21 września 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie maca nie działa zupełnie,biorę prawie dwa miesiace i stwierdzam że jest to jedno wielkie g....Szkoda na to pieniędzy, lepiej kupić sobie za to coś innego na pocieszenie...a co do ciąży w końcu mam już dziecko więc nawet jeśli się nie uda to tragedii nie będzie.Trzymam za Was kciuki dziewczyny

    magda1980
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 22 września 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze cierpliwie poczekam chociażby do końca opakowania, jak nie zadziała to trudno, szkoda tylko wydanych prawie 80 złotych, bo mogłam zainwestować w co innego. Ale póki co czeeeeekam :)!!

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 26 września 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jednak zostane przy ziółkach z Babymama, bo jak można tylko ze zbożowymi i sokami to już nie będę przewalać

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 3 października 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze sięz wami podzielić opinią na temat baby and mama med - juz zauważyłam róznicę - tzn po raz pierwszy mogłam zaobserować jaki rodzaj sluzu mam bo zawsze miałam taki sam a teraz wreszcie zobaczyłam ze jest inny niz zwykle i jest taki jak powinien byc zdrowy śluz z dni poprzedzających owulację także jestem pełna nadziei bo cos ie ruszyło :)

  • magda1980 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 11 października 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, co tam u Was? Jakieś nowinki? Pozdrawiam

    magda1980
  • Mniejsza Mi Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 15 października 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, właśnie zakupiłam macę w tabletkach i będziemy z ukochanym razem brać :) mam nadzieję że będą pozytywne efekty :) Napiszę o naszych wrażeniach. Baś a co za tabletki Ty bierzesz i na co dokładnie?

    hchy3e3kwys50svl.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 15 października 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U nas niestety Maca zupełnie się nie sprawdziła. Brał mąż ale zupełnie nie było żadnych efektów. Opakowanie dokończone mineło troche czasu ale niestety zupełnie żadnych odczuć nawet najmniejszych :( szkoda bo bardzo liczyłam na to cudo.

  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 16 października 2014, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż bierze od kilku dni. Czuje, ze ma więcej energii. Co do nasienia to nie wiem, bo nie robiliśmy jeszcze badań. Pewnie sie okaże pod koniec miesiąca.

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • magda1980 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 16 października 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie było żadnych efektów, tak jakbym łykała jałowy proszek...może jak ktoś bardzo chce i sobie wmawia że to działa to naprawdę działa... nie wiem, ja pasuję, szkoda kasy

    magda1980
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 16 października 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż nie chce tego pic bo mu nie smakuje :-(

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda1980 wrote:
    U mnie nie było żadnych efektów, tak jakbym łykała jałowy proszek...może jak ktoś bardzo chce i sobie wmawia że to działa to naprawdę działa... nie wiem, ja pasuję, szkoda kasy
    powiem Ci tak to nie jest wmawianie sobie ze działa , tylko działa naprawdę przynajmniej na libido, z maca jak z lekami nie na każdego musi działać....

  • magda1980 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 17 października 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się, nie mówię że na nikogo nie działa, na mnie i na kilka dziewczyn z forum akurat nie...na libido nie działa na pewno przynajmniej w moim przypadku,nie widzę żadnej różnicy poza tym co było. Ale życzę Wam dziewczyny wytrwałości i powodzenia

    magda1980
  • Lucy78 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj macie spory art. odnosnie maca.http://new.uncaria.pl/blog/maca_-_korzen_o_wielkich_mozliwosciach.aspx?id=11 Jest to preparat naturalny, nie ma skutków ubocznych nie istnieje ryzyko przedawkowania. Na efekty po kilku dniach nie ma co liczyc. Zreszta myśle ze moga nie byc zauwazalne dla nas golym okiem a wyjda w wynikach badan.
    Przy obecnej modzie na super foods czesto spada jej jakosc, dlatego radze kupowac maca organiczne z certyfikatem i najlepiej nie produkowane w chinach. Ja swoje kupiłam na amazon firmy sevenhills organics.
    Ja swoja porcje dodaje do swiezo wyciskanego soku ( banan, 2x pomarancza i jabłko). Osobiscie smak mi nie przeszkadza, sok jest słodki. Maca zmienia nieco jego smak ale ogólnie jest ok.
    Osobiscie uwazam ze na efekty trzeba czekac nawet kilka mc. Nalezy tez zwraca uwage na diete. Bo jesli maca zapijamy cola, jemy duzo slodyczy i przetworzonych produktów to na cuda nie ma co liczyc. Ja juz na ciąże nie licze kilka mc brania leków rozwaliło mi cykle totalnie, mam przestmulowane jajniki i sporo problemów prze to.
    Jestem na diecie weganskiej by odzyskac zdrowie i tylko tego oczekuje. Pozdrawiam starajace sie i zycze powodzenia :)

  • Mniejsza Mi Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy ja też jestem weganką i zgadzam się z tobą że zdrowa dieta jest bardzo ważna dla organizmu. Niestety lekarze za małą wagę do tego przywiązują.

    hchy3e3kwys50svl.png
  • asia780206 Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 5 lutego 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie drogie Panie. Na początku lutego kończę 37 lat i dostałam najwspanialszy prezent na te urodziny. Dwie kreseczki na teście. Tym razem się uda-wiem to.

    Ballerina, Wojcinka lubią tę wiadomość

  • magda1980 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia780206 wrote:
    Witam ponownie drogie Panie. Na początku lutego kończę 37 lat i dostałam najwspanialszy prezent na te urodziny. Dwie kreseczki na teście. Tym razem się uda-wiem to.
    Gratuluję, będzie dobrze, musi być, prawda? Tyle lat oczekiwania, więc happy end jest wskazany.Bez dzieci to życie jest takie puste,,,a dzieciaki to najwspanialszy majątek , który po nas zostanie...nieoceniony. Daj czasem znać, jak sytuacja, pozdrawiam

    asia780206 lubi tę wiadomość

    magda1980
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Zakupiłam macę. Będę nią karmiła męża razem z pozostałymi suplementami dla panów o słabych nasionkach, dam znać jak nasze obserwacje i reakcje na mace :)

  • Mistica Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak zainwestuję w tą macę... Tym bardziej, że mój Luby jest w trakcie rzucania palenia, spadło mu libido i chęć na cokolwiek, może z czasem pomoże, a zwłaszcza jego plemnikom, które były do tej pory cały czas podtruwane tytoniem... Ja nie palę, nie piję, staram się zdrowo odżywiać, też przetestuję macę, bo w sumie nie zaszkodzi, a kto wie, może wspomoże...

    f3a78f9bc95dea54aa882cb051727bdc.png
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 8 października 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My pijemy proszek z Maca, ja i mój mąż. Ja mam zdecydowanie lepsze samopoczucie, mam więcej energii, mąż również. Ja Mące dodaje do jogurtu jagodowego - polecam, prawie w ogóle nie czuć smaku. Inaczej nie wypije ani nie zjem :-) ja polecam, na pewno nie zaszkodzi. Ja bede pić bo lepiej się czuje :-) mamy Maca z Rainforest

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
‹‹ 11 12 13 14 15
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ