X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Na pewno w Twoich słowach jest wiele prawdy. Ale mam w około siebie tyle bezsensownego cierpienia ostatnio, że nie widzę z tego żadnego pożytku. I nie mówię tu o jakichś zwykłych niepowodzeniach ale o śmierci mojej matki chrzestnej z powodu nowotworu i śpiączki mojego dobrego kolegi, który prawdopodbnie już nigdy nie będzie sprawnym człowiekiem. Jeżeli w ogóle przeżyje. I o ile ja faktycznie w tym momencie bardziej doceniam życie i czas spędzony z najbliższymi to nie wiem jaki pożytek z tego dla nich.
    Ja już życia doświadczyłam ale w ostatnich latach od najgorszej strony a nieszczęścia zaczęły się od 2009 roku. Rak złośliwy skóry mojej mamy koło nosa, wycinanie, radioterapia. Byłam tym wycieńczona
    2010 kwiecien zginął śmiercią tragiczną mój ojciec, maszyna wymóżdżyła mu mózg, niestety to widziałam.. zazwyczaj w stresowych sytuacjach reaguje trzeźwo.. Mama ledwo kontaktowała, potem pogrzeb itp.. To na zawsze pozostanie w mojej pamięci i nigdy tego nie wymarzę, starsznie za nim tęsknię... nigdy sie do tego nie przyzwyczaję..
    2011 rak mamy powraca, zostajemy same na gospodarce, ledwo wyrabiam z pracą.. Dużo ludzi się odwróciło od nas, bo za dużo się napomagali^^
    2013 planujemy slub, jezdzimy z dziadkiem na badania.. na wiosnę cios..
    dowiadujemy się że ma rozległego raka, moze pożyc dwa dni, dwa miesiące a my co mu powiemy? dziadek umrzesz za kilka dni.. musiałam wszystkiego się nauczyć,
    mama nie mogła znaleźć pracy ale jakims cudem sie udalo a ja zostawalam sama z babcia z leżącym dziadkiem, pieluchy itp niestety.. musiałam to ogarnąć wraz z pracą w gospodarce do tej pory się dziwie jak mogłam to pogodzić wciąż z nauką
    maj 2013 dziadek umiera w szpitalu bo byl w agonii.. a caly czas lezal w domu ale kilka dni ledwo oddychal.. odwiedzilam go kilka godzin przed smiercią.. tego też nigdy nie zapomnę..
    Także Śmierć jest najlepszym nauczycielem, uczy pokory i dystansu do życia, uczy trzeźwiego myślenia, ale wciąż łudze się że może mi się uda zajść w ciążę.. ciągle mam pod górkę :( to takie niesprawiedliwe, przepraszam ale się rozpisałam :(

    zizia_a, Elfik lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek pod wpływem doświadczeń diametralnie się zmienia.. po prostu emocji jest coraz mniej... wysysa nadzieję.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALE NIE MA CO SIĘ W SUMIE DOŁOWAĆ, MUSIMY SIĘ TU WSPIERAĆ :)

    M4DZI4, Daisy, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Ja już życia doświadczyłam ale w ostatnich latach od najgorszej strony a nieszczęścia zaczęły się od 2009 roku. Rak złośliwy skóry mojej mamy koło nosa, wycinanie, radioterapia. Byłam tym wycieńczona
    2010 kwiecien zginął śmiercią tragiczną mój ojciec, maszyna wymóżdżyła mu mózg, niestety to widziałam.. zazwyczaj w stresowych sytuacjach reaguje trzeźwo.. Mama ledwo kontaktowała, potem pogrzeb itp.. To na zawsze pozostanie w mojej pamięci i nigdy tego nie wymarzę, starsznie za nim tęsknię... nigdy sie do tego nie przyzwyczaję..
    2011 rak mamy powraca, zostajemy same na gospodarce, ledwo wyrabiam z pracą.. Dużo ludzi się odwróciło od nas, bo za dużo się napomagali^^
    2013 planujemy slub, jezdzimy z dziadkiem na badania.. na wiosnę cios..
    dowiadujemy się że ma rozległego raka, moze pożyc dwa dni, dwa miesiące a my co mu powiemy? dziadek umrzesz za kilka dni.. musiałam wszystkiego się nauczyć,
    mama nie mogła znaleźć pracy ale jakims cudem sie udalo a ja zostawalam sama z babcia z leżącym dziadkiem, pieluchy itp niestety.. musiałam to ogarnąć wraz z pracą w gospodarce do tej pory się dziwie jak mogłam to pogodzić wciąż z nauką
    maj 2013 dziadek umiera w szpitalu bo byl w agonii.. a caly czas lezal w domu ale kilka dni ledwo oddychal.. odwiedzilam go kilka godzin przed smiercią.. tego też nigdy nie zapomnę..
    Także Śmierć jest najlepszym nauczycielem, uczy pokory i dystansu do życia, uczy trzeźwiego myślenia, ale wciąż łudze się że może mi się uda zajść w ciążę.. ciągle mam pod górkę :( to takie niesprawiedliwe, przepraszam ale się rozpisałam :(


    podziwiam za siłę....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2014, 20:06

    mizzelka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mua Przyjaciółka
    Postów: 69 71

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie - bardzo Ci współczuję :( trzymaj się i pamiętaj że za każdą chmurką zawsze czai się słońce

    anka - gratulacje i zdrówka Wam życzę.

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka jesteś silna babka. Brawa dla Ciebie.

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka podziwiam podziwiam i gratuluję takiego hartu ducha!!!

    mizzelka lubi tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka po tym co przeszłaś, ten cykl musi być szczęśliwy! mocno trzymam kciuki aby się udało <3

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ktos kiedys pisal ze jak temp sie utrzyma wyzsza 18 dni to ciaza prawie pewna?

    bo u mnie nadal nic!! codziennie rano wydaje mi sie ze za chwile dostane @ a potem mija! no i kolejny dzien minal...

    ale test ujemny rano znowu..

    mam nadzieje ze nic mi sie zlego tam nie dzieje..

    atdcqtkf2affvuei.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Ja już życia doświadczyłam ale w ostatnich latach od najgorszej strony a nieszczęścia zaczęły się od 2009 roku. Rak złośliwy skóry mojej mamy koło nosa, wycinanie, radioterapia. Byłam tym wycieńczona
    2010 kwiecien zginął śmiercią tragiczną mój ojciec, maszyna wymóżdżyła mu mózg, niestety to widziałam.. zazwyczaj w stresowych sytuacjach reaguje trzeźwo.. Mama ledwo kontaktowała, potem pogrzeb itp.. To na zawsze pozostanie w mojej pamięci i nigdy tego nie wymarzę, starsznie za nim tęsknię... nigdy sie do tego nie przyzwyczaję..
    2011 rak mamy powraca, zostajemy same na gospodarce, ledwo wyrabiam z pracą.. Dużo ludzi się odwróciło od nas, bo za dużo się napomagali^^
    2013 planujemy slub, jezdzimy z dziadkiem na badania.. na wiosnę cios..
    dowiadujemy się że ma rozległego raka, moze pożyc dwa dni, dwa miesiące a my co mu powiemy? dziadek umrzesz za kilka dni.. musiałam wszystkiego się nauczyć,
    mama nie mogła znaleźć pracy ale jakims cudem sie udalo a ja zostawalam sama z babcia z leżącym dziadkiem, pieluchy itp niestety.. musiałam to ogarnąć wraz z pracą w gospodarce do tej pory się dziwie jak mogłam to pogodzić wciąż z nauką
    maj 2013 dziadek umiera w szpitalu bo byl w agonii.. a caly czas lezal w domu ale kilka dni ledwo oddychal.. odwiedzilam go kilka godzin przed smiercią.. tego też nigdy nie zapomnę..
    Także Śmierć jest najlepszym nauczycielem, uczy pokory i dystansu do życia, uczy trzeźwiego myślenia, ale wciąż łudze się że może mi się uda zajść w ciążę.. ciągle mam pod górkę :( to takie niesprawiedliwe, przepraszam ale się rozpisałam :(




    Jesteś dzielna...

    mizzelka lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam testerki ???:-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za chwilę Eurowizja, ciekawe jak wypadnie Cleo? Oglądacie? :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam ale jakoś mnie tak naszło na napisanie, zazwyczaj nie lubię o tym rozmawiać, ale dzięki waszym dopingom, rozmowom, te forum no po prostu uwielbiam :) wszystkie się wzajemnie wspieracie, jak bratnie dusze <3 czujecie się podobnie ale nie poddajecie się.. Jestem szczęśliwa, że tu trafiłam :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze w pracy wiec nei ogladam Cleo- no ale ciekawe jak tam maslo0 beda tluc:) :D

    julita lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka - podziwiam i gorąco dopinguję :)
    anka - gratulacje :)
    A Eurowizję będę oglądać, we wtorek miałam falstart - przygotowałam popcorn, gorącą czekoladę i czekałam jak głupia na Polskę :P
    a dzisiaj powtórka z rozrywki :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na jakim programie jest eurowizja??

    paprotka lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka w kupie siła :D

    mizzelka lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    a na jakim programie jest eurowizja??

    na TVP1 o 21.00
    Cleo występuje 5 w kolejce

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilaaa_88 wrote:
    mizzelka - podziwiam i gorąco dopinguję :)
    anka - gratulacje :)
    A Eurowizję będę oglądać, we wtorek miałam falstart - przygotowałam popcorn, gorącą czekoladę i czekałam jak głupia na Polskę :P
    a dzisiaj powtórka z rozrywki :)



    Haha to tak jak ja :D też się przygotowywałam we wtorek

    kamilaaa_88 lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to spoznie sie pare minut , juz koncze prace, :) moze sie zalapie!!!!! a beedzie Luxuria?:)

    atdcqtkf2affvuei.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ