X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie teraz to tak jajniki i wszystko napieprza że chyba nospę łyknę,masakra jakaś, od owulki pobolewało ale nie az tak ehh. Mam wrażenie że chlusnę zaraz ale do @ jeszcze z tydzień ...Zresztą mnie to wiecznie te jajniki bolą,zwłaszcza prawy, niemalże cały cykl, a co najlepsze to najmniej lub wcale podczas @ a tak codziennie.Taka chyba moja uroda ale wolałbym żeby przed @ mnie nic nie bolało,nadzieja wtedy większa by była...

    relgh371ssmqv4f3.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na usg macica powiększona, pęcherzyka brak (jeśli dobrze zrozumiałam, to właśnie to dziś organizm wydalił w formie takiego - przepraszam za obrazowość - olbrzymiego gluta), krwawienie powinno ustąpić do poniedziałku, jeśli się tak nie stanie, albo jeśli się nasili to mam przyjść po leki. Wszystko będzie ok i można się dalej starać, tylko muszę w tym cyklu zbadać progesteron, a w ogóle to uprzedzili mnie, że jeden cykl może być bezowulacyjny teraz lub z opóźnioną owulacją. W ten sposób kończy się jedna na 6 ciąż, tyle, że nie wszystkie kobiety tak wnikliwie się obserwują i mogą nawet nie wiedzieć, że doszło do samoistnego poronienia, ponieważ w 90% przypadków następuje ono mniej więcej w terminie miesiączki, ewentualnie z kilkudniowym opóźnieniem i zazwyczaj wygląda jak zwykły okres. Mam się zgłosić, gdyby pojawiły się silne bóle podbrzusza, gorączka lub wymioty. I tyle. A teraz wybaczcie, głowa mnie od tego wszystkiego boli, a mąż wrócił do domu idę się przytulić, nie chcę teraz siedzieć sama.

    oar89jcgzipdaets.png
  • anka8820 Ekspertka
    Postów: 201 161

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja mam testowanie na 12 maja,ale już dzisiaj testowałam i jest słabsza kreska od kontrolnej,ale jest, test pozytywny

    M4DZI4, Krokodylica, chmurreczkaa, mizzelka, adk_1989, Brawurka84, kwiatuszek789, Mua, przedszkolanka:), Monifah, Daisy, zonaboba lubią tę wiadomość

    ojxerl68zpp0dnjs.png uwo9dqk35cdxwpkq.pngqtch47g9q574lwns.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CassieMK wrote:
    Na usg macica powiększona, pęcherzyka brak (jeśli dobrze zrozumiałam, to właśnie to dziś organizm wydalił w formie takiego - przepraszam za obrazowość - olbrzymiego gluta), krwawienie powinno ustąpić do poniedziałku, jeśli się tak nie stanie, albo jeśli się nasili to mam przyjść po leki. Wszystko będzie ok i można się dalej starać, tylko muszę w tym cyklu zbadać progesteron, a w ogóle to uprzedzili mnie, że jeden cykl może być bezowulacyjny teraz lub z opóźnioną owulacją. W ten sposób kończy się jedna na 6 ciąż, tyle, że nie wszystkie kobiety tak wnikliwie się obserwują i mogą nawet nie wiedzieć, że doszło do samoistnego poronienia, ponieważ w 90% przypadków następuje ono mniej więcej w terminie miesiączki, ewentualnie z kilkudniowym opóźnieniem i zazwyczaj wygląda jak zwykły okres. Mam się zgłosić, gdyby pojawiły się silne bóle podbrzusza, gorączka lub wymioty. I tyle. A teraz wybaczcie, głowa mnie od tego wszystkiego boli, a mąż wrócił do domu idę się przytulić, nie chcę teraz siedzieć sama.
    przytulam mocno, najważniejsze, że nie zostałaś zignorowana

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie, przykro mi. Przytulam :*

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CassieMK przykro mi.
    Czyli jednak czasem lepiej nie wiedzieć. :(

    Moja bratowa dzisiaj była u mnie z córciami i jedna się pyta "mamo a kiedy ciocia urodzi dzidziusia?" hehehehe.

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CassieMK wrote:
    Na usg macica powiększona, pęcherzyka brak (jeśli dobrze zrozumiałam, to właśnie to dziś organizm wydalił w formie takiego - przepraszam za obrazowość - olbrzymiego gluta), krwawienie powinno ustąpić do poniedziałku, jeśli się tak nie stanie, albo jeśli się nasili to mam przyjść po leki. Wszystko będzie ok i można się dalej starać, tylko muszę w tym cyklu zbadać progesteron, a w ogóle to uprzedzili mnie, że jeden cykl może być bezowulacyjny teraz lub z opóźnioną owulacją. W ten sposób kończy się jedna na 6 ciąż, tyle, że nie wszystkie kobiety tak wnikliwie się obserwują i mogą nawet nie wiedzieć, że doszło do samoistnego poronienia, ponieważ w 90% przypadków następuje ono mniej więcej w terminie miesiączki, ewentualnie z kilkudniowym opóźnieniem i zazwyczaj wygląda jak zwykły okres. Mam się zgłosić, gdyby pojawiły się silne bóle podbrzusza, gorączka lub wymioty. I tyle. A teraz wybaczcie, głowa mnie od tego wszystkiego boli, a mąż wrócił do domu idę się przytulić, nie chcę teraz siedzieć sama.
    ehhh.. ja ostatnią @ miałam baaaaaardzo bolesną.. ale na USG po dwóch dniach od pozytywnego testu aby zaznaczyl mi że była owulka ale nic więcej.. sama nie wiem.. Ale już jest nadzieją, jest szansa.. Następnym razem musi się udać. Trzymaj się, mi też było przykro bo była euforia a tu.. dupa.. :(

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, gratulację!

    Swoją drogą zobaczcie jak tu się przewijają dobre i złe wieści. Dlaczego nie mogę być tylko dobre? :(

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka8820 wrote:
    hej ja mam testowanie na 12 maja,ale już dzisiaj testowałam i jest słabsza kreska od kontrolnej,ale jest, test pozytywny
    Gratuluję i ja chyba się skusze jutro albo pojutrze(12dpo) :)

    anka8820, Daisy lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Anka, gratulację!

    Swoją drogą zobaczcie jak tu się przewijają dobre i złe wieści. Dlaczego nie mogę być tylko dobre? :(
    Życie, raz rani, raz pobłogosławi, Uczy.

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • anka8820 Ekspertka
    Postów: 201 161

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Gratuluję i ja chyba się skusze jutro albo pojutrze(12dpo) :)
    ja też robiłam 12dpo a od tygodnia juz cos czulam

    ojxerl68zpp0dnjs.png uwo9dqk35cdxwpkq.pngqtch47g9q574lwns.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Życie, raz rani, raz pobłogosławi, Uczy.

    Wiesz co, ja jestem zdania, że cierpienie nie uszlachetnia. Ale na pewno jeśli człowiek o nic nie musi się starać to nie docenia tego co ma w pełni i tak jak powinien.

    julita, Magda_lena88, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie jestem z Tobą! Trzymaj się cieplutko, wszytko będzie dobrze!
    Wkrótce się zazieleni u KAŻDEJ Z NAS :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka8820 wrote:
    ja też robiłam 12dpo a od tygodnia juz cos czulam

    Ale masz na myśli, że miałaś przeczucie? Czy może jakieś objawy?

    anka8820 lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Wiesz co, ja jestem zdania, że cierpienie nie uszlachetnia. Ale na pewno jeśli człowiek o nic nie musi się starać to nie docenia tego co ma w pełni i tak jak powinien.
    Cierpienie daje do myślenia, poskramia człowieka, żeby nie być czasem zbyt pewnym siebie.. I myślisz dość realistycznie, nie bujając w obłokach, czasem taki stoicyzm się przydaje, ale u nas kobiet.. to raczej nierealne.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Dobre wieści ode mnie :) Skoro Daisy się pochwaliła się (trzymam kciuki Kochana!!!) to i ja :)

    Już wcześniej chyba pisałam, że poniedziałkowy montoring w 14dc pokazał dwa pęcherzyki - 22 i 24,5mm. Już podobno gotowe do pęknięcia. Działania były, tak więc szanse są i to podwójne. Tym bardziej, że dziś byliśmy z Mężusiem u urologa-androloga, który stwierdził, że w obrazie usg itd. wszystko w najlepszym porządku, a kiepska morfologia plemników prawdopodobnie była pozostałością po zakażeniu bakteryjnym z początku roku, a dodatkowo spowodować ją mógł niski poziom testosteronu ( badaliśmy hormonki i takie cuda wyszły, o dziwo!!!). Dostaliśmy receptę na testosteron, kazał brać salfazin i androwit po 1 dziennie i czekać na efekty :D Jeśli w tym cyklu się nie uda to zrobić posiew nasienia, jak wynik będzie ok to próbować, a jeśli znowu nic to powtórzyć badanie nasienia. Liczymy na to, że się uda, nowa wiara i nadzieja dzisiaj w nas zakiełkowała :D
    Trzymajcie kciuki, są nam bardzo potrzebne :)

    Super wieści o tych dwóch pęcherzykach :) A kiedy testujesz?

    Cassie, przykro mi bardzo, wiem co czujesz...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Ale masz na myśli, że miałaś przeczucie? Czy może jakieś objawy?
    objawy pewnie są podobne.. ja coś czuje troszkę że jest nie tak, ale boję się za wcześnie wykonać test, tym bardziej że nie wiem kiedy ta małpa by przyszła.. ale myślę że pierwszy test można spróbować w ten 12dpo.. najwyzej poprawić 15dpo albo 14dpo

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • anka8820 Ekspertka
    Postów: 201 161

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Ale masz na myśli, że miałaś przeczucie? Czy może jakieś objawy?
    tak piersi od samej owulki mnie bolały no i mleczny śluz

    ojxerl68zpp0dnjs.png uwo9dqk35cdxwpkq.pngqtch47g9q574lwns.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Cierpienie daje do myślenia, poskramia człowieka, żeby nie być czasem zbyt pewnym siebie.. I myślisz dość realistycznie, nie bujając w obłokach, czasem taki stoicyzm się przydaje, ale u nas kobiet.. to raczej nierealne.

    Na pewno w Twoich słowach jest wiele prawdy. Ale mam w około siebie tyle bezsensownego cierpienia ostatnio, że nie widzę z tego żadnego pożytku. I nie mówię tu o jakichś zwykłych niepowodzeniach ale o śmierci mojej matki chrzestnej z powodu nowotworu i śpiączki mojego dobrego kolegi, który prawdopodbnie już nigdy nie będzie sprawnym człowiekiem. Jeżeli w ogóle przeżyje. I o ile ja faktycznie w tym momencie bardziej doceniam życie i czas spędzony z najbliższymi to nie wiem jaki pożytek z tego dla nich.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka8820 wrote:
    tak piersi od samej owulki mnie bolały no i mleczny śluz
    u mnie się zrobił przezroczysty od wczoraj, ale jak wiecej go jest to taki niby biały i suchość, to pewnie u mnie nic z tego.. lipa.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ