X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)
    u mnie oczywiście negatyw, @ nadal brak. co raz bardziej przypuszczam, że owulka jednak była 13dc (ovu ovu nie mógł się z tym zdecydować)

    jak małpy nie będzie to zatestuję jeszcze 16.05, ale moje nadzieje są zerowe…
    nie mogłam dzisiaj zmierzyć temp bo spałam 2 h :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2014, 08:21

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 11 maja 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki. Nie było mnie tu przez jedna dobe a nowe serducha sie pojawiły.Wspaniale, gratuluje.
    sylwiaśta159 jakbym mogła Cię prosic o edytowanie i dopiesanie przy mnie @ to byłabym wdzięczna :) Nie bede kopiowała listy 3 raz na stronce :)

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 11 maja 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, czy wyniki testów owulacyjnych mogą wychodzić pozytywnie dzień, dwa po wykrytej owulacji przez OF?

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 11 maja 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita u mnie przeważnie mam 3 dni które mogę zaliczyć do pozytywnych :-) z czasem nauczyłam się kiedy jest ten mega pozytyw haha

    julita lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 11 maja 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temp znowu w górę, a teraz chciałabym lekki spadek(czytaj implantacja). No nie dogodzisz ;))

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 maja 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    Kochane, czy wyniki testów owulacyjnych mogą wychodzić pozytywnie dzień, dwa po wykrytej owulacji przez OF?

    Kochana, widze ze uzywasz domowego lab. Nie wiem jak to dziala. Na normalnych paskowych testach pewnie byloby widac, ktory jest jasniejszy, ktory mocniejszy..W sumie to serduszkuj nadal i tyle :) Pięknie Ci idzie :)

    A u mnie 3 dpo i spadek :( No tez nie dogodzisz. Jakos ten cykl widzialam inaczej, ale widze juz ze nie bedzie sie co ludzić. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2014, 09:45

    julita lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 maja 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    cześć dziewczyny :)
    u mnie oczywiście negatyw, @ nadal brak. co raz bardziej przypuszczam, że owulka jednak była 13dc (ovu ovu nie mógł się z tym zdecydować)

    jak małpy nie będzie to zatestuję jeszcze 16.05, ale moje nadzieje są zerowe…
    nie mogłam dzisiaj zmierzyć temp bo spałam 2 h :(
    jezeli bylo 13dc to jeszcze za wczesnie na test :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 maja 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba mam zapalenie pęcherza.. dopiero co się wyleczyłam.. miałam spokoj dwa tygodnie albo i więcej a tu znów........ no by to ;/ biorę ziołowy urosept czy cos .. mialam w razie co.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 maja 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Witajcie...krokodylku uhmmm..naprawdę masz ten cykl zakręcony jak nie powiem co....ale nadal trzymam kciuki:) maj trwa...:)
    sylwia, krokodylek :( buuu ale mocno, mocno, trzymam zaciśnięte rączki:)

    Dziewczynki ja nie mam zbytnich nadziei bo serduszka były dopiero po owulce. Nie napalam się w każdym bądź razie. :)

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 maja 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    chyba mam zapalenie pęcherza.. dopiero co się wyleczyłam.. miałam spokoj dwa tygodnie albo i więcej a tu znów........ no by to ;/ biorę ziołowy urosept czy cos .. mialam w razie co.

    Mi lekarz zapisał Floragyn, to można kupić w aptece bez recepty, globulki dopochwowe. Powiedział że jak jestem zmęczona albo dużo współżyję to sobie stosować, żeby zapalenie pęcherza nie powróciło. Kazał to stosować oczywiście dopiero po wyleczeniu zapalenia pęcherza. Mówił że nie przeszkadza staraniom i jest bezpieczne w razie fasoli. Stosowałam na razie dwie i jest ok.

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 11 maja 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Dziewuszki za odpowiedź.

    Daisy za twoją poradą poserduszkuję jeszcze kilka dni, w końcu OF może przesunąć linię do przodu.
    Zastanawiam się czy dzisiaj też zrobić test owu i się upewnić czy znowu będzie pozytyw? Daisy Domowe Lab to testy paskowe, także porównując trzy test wyniki są identyczne.


    Kurcze wszystkie testy z allegro wychodziły negatywnie - źle, teraz wszystkie testy z domowego lab wychodzą pozytywnie - też niedobrze, ech...

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 maja 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita ja mam testy z allegro i jeszcze mnie nigdy nie zawiodły. Moze za krotko je robilas, za pozno zaczelas? Ja w zeszlym cyklu robilam testy przez 20 dni i doczekalam owulki :D Moze masz tak wysokie LH ze Cię tak długo trzyma?

    A co do testu to dla samego sprawdzenia bym zrobila test, ja wczoraj jeszcze tez robilam, dla swietego spokoju, ale pokazal sie poowulacyjny sluz wiec dzis juz daję sobie spokoj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2014, 10:10

    julita lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 maja 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Mi lekarz zapisał Floragyn, to można kupić w aptece bez recepty, globulki dopochwowe. Powiedział że jak jestem zmęczona albo dużo współżyję to sobie stosować, żeby zapalenie pęcherza nie powróciło. Kazał to stosować oczywiście dopiero po wyleczeniu zapalenia pęcherza. Mówił że nie przeszkadza staraniom i jest bezpieczne w razie fasoli. Stosowałam na razie dwie i jest ok.
    to chyba i za zainwestuje, bo mnie to chyba wykonczy, albo zaczekam do wizyty w czwartek, a umówię się jak jednak będzie test na +

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 11 maja 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Julita ja mam testy z allegro i jeszcze mnie nigdy nie zawiodły. Moze za krotko je robilas, za pozno zaczelas? Ja w zeszlym cyklu robilam testy przez 20 dni i doczekalam owulki :D Moze masz tak wysokie LH ze Cię tak długo trzyma?

    A co do testu to dla samego sprawdzenia bym zrobila test, ja wczoraj jeszcze tez robilam, dla swietego spokoju, ale pokazal sie poowulacyjny sluz wiec dzis juz daję sobie spokoj :)


    W tym cyklu robiłam testu od 5 dc, ale testy z allegro - negatywne, dopiero w 14 dc zrobiłam te z domowego lab i jednoczesnie z allegro i przez te 3 dni z allegro wychodzily nadal negatywne a z domowego lab pozytywne. Także niepokoi mnie to i nie faje spokoju.

    Też pomyślałam, że mam wysokie LH, jutro ide na monitoring także dopyt gina, a test zrobię jeszcze dzisiaj.

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 maja 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita moze te allegro sa dla Ciebie niezbyt czule, a moze te z domowego lab. sa zbyt czule, stad tez ciagly plusik?
    Co do LH to po piku powinien on spadac, wiec kto wie moze poprostu cos z testami..jak chcesz to potem poszukam sprzedawce skad ja kupuje testy owu na allegro to Ci podam to soie w przyszlym cyklu wyprobujesz. Bo testy moga byc wiesz takie same niby, ale moze kazdy dostawca dostaje jakas inna partie? Lepsza, gorsza? Sama nie wiem..Ale zycze zielonosci i zadnych wiecej testow owu! <3

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 11 maja 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok Daisy, jak będziesz mogła to podeślij mi później linka to testów które zakupiłaś :)


    <3

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 11 maja 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ przyszla.

    takzde trzymam za wac kciuki - bede zagladac a z czescia pewnie spotkamy sie w watku Czerwcowe testowanie- czerwcowki.

    mam nadzieje ze kiedys sie uda :(

    milej niedzieli - dawac serduszka! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2014, 10:38

    atdcqtkf2affvuei.png
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 11 maja 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety plamienie przemienilo sie w krwawienie lekkie takze zaczynamy nowy cykl staramy sie dalej

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 maja 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    @ przyszla.

    takzde trzymam za wac kciuki - bede zagladac a z czescia pewnie spotkamy sie w watku Czerwcowe testowanie- czerwcowki.

    mam nadzieje ze kiedys sie uda :(

    milej niedzieli - dawac serduszka! :)


    Sloneczna no wlasnie chcialam wejsc na Twoj wykres a tu lipa! :/ Czekaj na mnie na czerwcu bo pewnie przyjde i tak. :*

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 maja 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny co ten maj taki nie po naszej mysli!!!! :(

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ