X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    ej słuchajcie, mam świetny pomysł na figurę modelki po ciąży :)
    jak już będziemy mieć dzieciątko i nałożymy ograniczenie, że np. słodycze podajemy raz w tygodniu to MY musimy również się do tego zastosować a na pewno ubędzie kg :D bo w tej chwili u mnie codziennie wpada coś słodkiego do brzuszka :D
    GOOD IDEA :D

    julita lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    no to jedziemy na jednym wózku! ;) jak się spóźniliśmy 15 minut na ognisko, które zorganizował, to wyobrażasz sobie, co się działo :P ehh, ciężkie charaktery wojsko w ludziach wytwarza...


    tak moj ma manie na temat czystości... pedant straszny... ja lubie porządek ale nie robię ze sprzątania mojego celu życiowego...

    przynajmniej mam lżej bo jak jestem zajęta to sam się bierze i sprząta...

    brr... tylko najbardziej mnie wkurza że nie odkłada na miejsce tylko do pierwszej szafki z brzegu... a potem szukam i nie znajduje a znajduje jak nie potrzebne


    z moimi musiałam chodzić do dentysty od 3 lat... przynajmniej nie uciekają z fotela ale przednie zabki łdne tylko 4 i 5 im się psują

    tzn starszej młodsza ma trochę zepsute z przodu ale to od picia słodkiej herbatki z butelki jak tylko zaczely sie psuc butelkę zjadł piesek (sama oddała hehe) i juz sie nie pogarsza

    w przyszłości nie bedzie zadnych butelek tylko jak z pierwsza cyc a potem juz normalnie..e

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 09:46

    Tamka lubi tę wiadomość

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    helenkq wrote:
    brr... i bądz tu madra... mam wrażenie że uwulka się zbliza a testy nic... i nie wiem czy mam zwidy czy cos...

    Kochana mozesz miec ktorki pik LH i Ci testy nie wykryja..nic tylko <3 i sie nie zamartwiac tyle :) Bo stres jeszcze Ci owulke przesunie. :)

    No ja tez slyszalam ze te testy owu to niby sciema. Ale u mnie sie sprawdzają zawsze, a potrafilam robic np przez 20 dni, 2, 3 razy dziennie zeby zobaczyc co sie dzieje i bach doczekalam piku LH i faktycznie byla tez na testach widoczna :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daisy ja dentysty sie boję najzwyczajniej w świecie.. a moja sis jak byla mała to jak zabolało ją to kopnęła dentystkę w nogi hahah :D

    Daisy lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    helenkq wrote:
    tak moj ma manie na temat czystości... pedant straszny... ja lubie porządek ale nie robię ze sprzątania mojego celu życiowego...

    przynajmniej mam lżej bo jak jestem zajęta to sam się bierze i sprząta...

    brr... tylko najbardziej mnie wkurza że nie odkłada na miejsce tylko do pierwszej szafki z brzegu... a potem szukam i nie znajduje a znajduje jak nie potrzebne
    to u mnie mąż taki czyścioch...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    ej słuchajcie, mam świetny pomysł na figurę modelki po ciąży :)
    jak już będziemy mieć dzieciątko i nałożymy ograniczenie, że np. słodycze podajemy raz w tygodniu to MY musimy również się do tego zastosować a na pewno ubędzie kg :D bo w tej chwili u mnie codziennie wpada coś słodkiego do brzuszka :D


    Ja nie jem slodyczy, wiec musisz mi opracowac cos innego :D Moze troche ruchu haha bo poki co to rano wstaje, samochod, przedszkole, samochod, zakupy, samochod, praca, samochod, dom, samochod, praca, samochod, gdzies, samochod, przedszkole, samochod, dom. Masakra! :D

    julita lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    daisy ja dentysty sie boję najzwyczajniej w świecie.. a moja sis jak byla mała to jak zabolało ją to kopnęła dentystkę w nogi hahah :D


    Ja jak ide do dentysty to pierwsze co mowie to ze najpierw znieczulenie, a dopiero potem siadam na fotel. dopiero od 3 lat chodze do kliniki, gdzie wiem, ze jestem w swietnych rekach. A namowil mnie do wizyty tam moj narzeczony oczywiscie i tak trafilam tam ja i corka, i wszystkim polecam ich gabinet. Naprawde fachowcy jakich malo. Jesli ktoras jest z okolic Trojmiasta, to mam na mysli Projekt Usmiech w Gdansku. :)

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p.gifo.gifz.gifd.gifr.gifa.gifw.gifi.gifa.gifm.gif2380823n4k5be9jcf.gif

    Daisy lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mieszkamy w jednym domu z moimi rodzicami na przedmieściach, ale...
    od razu po ślubie przystąpiliśmy do działania aby się usamodzielnić.

    wybudowaliśmy oddzielne wejście z podwórza i zamurowaliśmy wejście po schodach od środka - remont generalny. w chwili obecnej dom stanowi dwa zupełnie odrębne mieszkania, my na górze rodzice na dole, idealnie wyciszyliśmy dawne przejście na dół, tak że czasami zapominamy, że ktoś mieszka pod nami.
    na górze mamy 120m, w tym 2 sypialnie, salon, kuchnię i łazienkę i duży balkon, także przestrzeń mamy idealną. Mieszkanie urządziliśmy od A do Z tak jak sobie zaplanowaliśmy.

    jeszcze jak mieszkaliśmy wszyscy razem, to rodzice na pierwszym miejscy stawiali naszą prywatność, starali się do maksimum ograniczyć wchodzenie na górę, za co ich cenimy. teraz w 100% czujemy się jakbyśmy byli na swoim. Bywa tak, że przez kilka dni nie widujemy się z rodzicami mimo tego, że są pod nami no chyba, że spotkamy się w ogrodzie na kawę :D nie mamy niezapowiedzianych wizyt na górze a jak ktoś coś chce to kontaktujemy się telefonicznie :D

    także jestem dowodem na to, że i tak się da :)

    teściową mam 600 km od domu, przemiła kobieta.

    Tamka, mizzelka lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynyyy...ja dziś zaliczam pierwszy - :( teraz spróbuje w dzień spodziewanej @

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita i ten tekst na koniec: teściową mam 600km od domu, przemiła kobieta

    rozwalił mnie <3

    julita, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile macie procent w detektorze ciąży? ja tylko 18%

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    hej dziewczynyyy...ja dziś zaliczam pierwszy - :( teraz spróbuje w dzień spodziewanej @
    Rubi, jeśli to implantacja to za wcześnie na testowane, poczekaj kilka dni , trzymam kciuki!

    Rubi lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    hej dziewczynyyy...ja dziś zaliczam pierwszy - :( teraz spróbuje w dzień spodziewanej @
    ja już mam dwa, jedziemy dalej :D

    Rubi lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ja nie jem slodyczy, wiec musisz mi opracowac cos innego :D Moze troche ruchu haha bo poki co to rano wstaje, samochod, przedszkole, samochod, zakupy, samochod, praca, samochod, dom, samochod, praca, samochod, gdzies, samochod, przedszkole, samochod, dom. Masakra! :D


    daisy, samochód trzeba zamienić na rower! :D :D
    efekt gwarantowany :D

    Daisy lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Ile macie procent w detektorze ciąży? ja tylko 18%
    u mnie zniknęło a te 18% to jakie jest prawdopodobienstwo ze wyjdzie prawidlowy test.
    mam aby punkty

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    u mnie zniknęło a te 18% to jakie jest prawdopodobienstwo ze wyjdzie prawidlowy test.
    mam aby punkty


    a ile masz pkt?

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Julita i ten tekst na koniec: teściową mam 600km od domu, przemiła kobieta

    rozwalił mnie <3

    haha coś w tym jest :D

    mizzelka, Daisy lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ja jak ide do dentysty to pierwsze co mowie to ze najpierw znieczulenie, a dopiero potem siadam na fotel. dopiero od 3 lat chodze do kliniki, gdzie wiem, ze jestem w swietnych rekach. A namowil mnie do wizyty tam moj narzeczony oczywiscie i tak trafilam tam ja i corka, i wszystkim polecam ich gabinet. Naprawde fachowcy jakich malo. Jesli ktoras jest z okolic Trojmiasta, to mam na mysli Projekt Usmiech w Gdansku. :)
    ja wlasnie teraz chodze do innego dentysty bo wczesniej to same porażki... pod plombą próchnica :O nie wiem jak to możliwe, facetka nie oczyscila, a jak bylam mala to taki chujek mnie straszyl, ale nie przyznalam sie ojcu, a szkoda... :D
    teraz tez mam znieczulenie i nic nie czuje.. mniejszy strach. wlasnie teraz elegancko podleczylam zębole i mam nadzieje ze juz nie bd musiala w trakcie ciązy do niego latać :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    a ile masz pkt?
    kazdego dnia dochodzilo aż do wczoraj chyba.. mam teraz 68/100

    julita lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ