X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    najlepsza jest beta, ona nigdy nie oszuka.......


    Oj oszuka, oszuka. Bledy w laboratorium zdarzaja sie naprawde czesto..wystarzczy przetrzepac fora..

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    ok, z góry dzieki :*

    wiem, że ona głupio robiła, ale naprawdę do niej nie docierało.
    dziecko było z wpadki, zadowolona z tego średnio.
    do zbyt bystrych nie należała nigdy, ale żeby dziecko okaleczyć.. nie wiem
    nie wiem czemu tak robiła... czemu kuzyn na to nie reagował(dziecko miał już z poprzedniego związku, to chyba wiedział coś)
    na szczęście to nie moja rodzina, tzn ona, kuzyna mi szkoda strasznie :(
    naprawdę ludzie są fascynujący.. ja dziecko to bym nosiła na rękach i najchętniej opatulała watą żeby nic nie uszkodzić hehe :D jeju, jak bym chciała takie małe.. :) a takich co nie szanują najchętniej bym upierdzieliła przy samej szyi..

    co do programu jak bys miala jakis problem pisz, pomogę :D jakby co :D chociaz nie jest skomplikowany, jak normalna karta cyklu na papierze i ładnie można potem wydrukować :))) i zanieść do lekarza jakby co :D

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa to jak znajdziesz daj mi znać, bo też mam os :)

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    dzięki, mizzelka! szkoda, że jest na windowsa, ale może poszukam coś pod os :)
    ja mam siódemkę... i nie działa u cb? szkoda kurde. bo dobry w miarę program bez bajerów.. ale poszukaj może na dobreprogramy :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ja w ogole nie toletuje laktozy wiec dla mnie kawa bez mleka to akurat zadna nowosc od wielu, wielu lat. Tak samo nie ruszam smietany, kefiru, maslanki..Od razu poznam zupe na smietanie..godzina w kibelku murowana..niestety. Jest to dosc uciazliwe. Przetworzony nabial toleruje czyli jogurty itp. Ale czysciochy niestety nie.
    ja toleruje ale nienawidzę serów, mleka itp.. pracuje od lat w gospodarce i jak patrzę na te krówska to mi się odechciewa :D nie to że nie higenicznie oddaje się mleko bo nie ma mowy, co drugi dzien probówki robią i kontrolę, ale po prostu to są bydlaki i najchętniej bym je pozabijała na mięcho :D

    Daisy lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Oj oszuka, oszuka. Bledy w laboratorium zdarzaja sie naprawde czesto..wystarzczy przetrzepac fora..
    nie wiem, wlasnie mialam isc do drugiego lab ale tam wychodzą głupoty jak cholera. facet poszedl na badania wyszlo ze ma bialaczkę, pojechal do wawy juz załamany i zrobili mu drugie badania a on zdrowy jak ryba?
    a jak ja robilam to mi wyszło że nie mam nerek hahah :D
    także omijam te prywatne lab, wolę w szpitalu :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mleko drogie czy nie drogie najlepiej karmić piersia i jak słysze czasem ze dziewczyny karmia tylko dwa-trzy tygodnie bo podobno pokarmu nie maja to mnie skreca...

    a co do tych serków i tymbarkow... brr.. głupota ludzka nie zna granic...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 10:55

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja mama miala aby 4 miesiące... potem już nie, a znów kuzynka cycki ma jak donice (takich to w zyciu nie widzialam).. a karmiła aby dwa miesiace nawet nie...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    ja mam siódemkę... i nie działa u cb? szkoda kurde. bo dobry w miarę program bez bajerów.. ale poszukaj może na dobreprogramy :)

    nie zadziała, bo mam inny system operacyjny
    la, nie mogę nic znaleźć, ale jak będę miała chwilę to sprawdzę, może przez jakiś emulator pójdzie z instalki pod win :) dam znac na 92-95 boo tu sie potem nie przekopiemy :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak kawa to nie był dobry pomysł, jeździ mi w brzuchu i bulgoce, nie dobrze mi... ja pierdziele co mnie podkusiło, ble.. ide przepłukać gardło.. bo myć zębów to się boję.. jescze mi się odbija.

    aż mi się w głowie kręci...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 11:07

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    nie zadziała, bo mam inny system operacyjny
    la, nie mogę nic znaleźć, ale jak będę miała chwilę to sprawdzę, może przez jakiś emulator pójdzie z instalki pod win :) dam znac na 92-95 boo tu sie potem nie przekopiemy :)
    przeze mnie bo piszę jak głupia sorki.. :*

    ja postaram się też w wolnym czasie coś poszukać, i bd pisać normalnie OS? czy jakoś tak?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co mnie najbardziej drażni... ja rozumiem starsze pokolenie itp... inne poglady i wiadomo że starych drzew sie nie przesadza...

    ale teraz mamy taką wiedze, internet, ksiażki itp...

    pierwszy kryzys laktacyjny i dziewczyny juz zapychaja maluszki butlą bo trzeba dokarmiac... jak dokarmia to się pokarm nie tworzy i zaczyna się błedne koło które zazwyczaj konczy się odstawieniem od cyca...

    Bara112 lubi tę wiadomość

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo szybko chyba rezygnują z karmienia, widzę po sis męża, jak to jest ciężko, a łatwiej jest dać butlę..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la, jesli masz może tez iphone to ja korzystałam już z apek takich jak period plus, womanlog calendar i kindara tertility tracer
    2 ostatnie dosyć dobre, ale ovu mi je zastąpiło ;)

    mizzelka system dokładnie to osx, wersja raczej nie jest wazna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 11:08

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    helenkq wrote:
    mleko drogie czy nie drogie najlepiej karmić piersia i jak słysze czasem ze dziewczyny karmia tylko dwa-trzy tygodnie bo podobno pokarmu nie maja to mnie skreca...

    a co do tych serków i tymbarkow... brr.. głupota ludzka nie zna granic...


    Ja karmilam 3 tygodnie od porodu. Naprawde nie ma co się skręcać. ;)

    kasiatoja lubi tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Jednak kawa to nie był dobry pomysł, jeździ mi w brzuchu i bulgoce, nie dobrze mi... ja pierdziele co mnie podkusiło, ble.. ide przepłukać gardło.. bo myć zębów to się boję.. jescze mi się odbija.

    aż mi się w głowie kręci...


    mam nadzieję, że to objawy ciąży <3

    mizzelka, Daisy lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.nmpr.bfe.pl/logowanie/index_logowanie.php?login=demo&pass=demo12 nie wiem chyba według mnie darmowe i on-line

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem że nie ma ;) bo to w sumie decyzja każdej z nas...

    ja karmiłam długo i wiem jaka to wygoda i dla mnie i dla dziecka...
    czasem jest naprawdę ciezko, niektóre nie chcą to decyzja kazdej znas...

    jesli któras chce karmic piersia to nie trzeba sie zniechecac... nie ma jak ciepłe i gotowe mleko o 3 w nocy hihi

    zanim zaczeły płakac to juz miały cyca w buzi, possac i spac... i ja też...

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak szukam po tych kartach online, sprawdziłam już enpr.pl i jest tragiczne...

    na iner.pl wygląda ciekawie, niby jacyś specjaliści mogą nam wykres omówić itd
    to co dałaś wyzej też ciekawe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 11:18

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 maja 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co u mnie niestety nerwy wziely gore. Dosc stresujaca sytuacja w domu, ktora opisalam z grubsza wyzej i niestety nieszczescie gotowe. Wstawanie co 2 h w nocy i przygotowywanie mleka naprawde bylo katorgą i to przez dlugi czas. No ale niestety, stres u mnie od razu objawial sie u dziecka, do tego za sciana 'tesciowie' dracy morde ze dziecko placze i ze halasuje w srodku nocy, no i stalo sie. :/

‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ