X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Pecherzyk pekl ale endo tylko 7mm.. :( :( :( czekam a wyniki. No nie ma szans na zagniezdzenie :( :( :(
    nie miło, choć czytalam że z małym endo i jakoś się zagnieżdża.. bo jak szukalam info o usg moim..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    a mnie znów gna, cholera! :D
    JESTEŚ W CIĄZY :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nawet będzie to okres to się tez ucieszę bo zacznę nowy cykl a takie czekanie na nie wiadomo co też mnie dobijało. Brzuch zaczyna boleć - chyba się zbliża. Ja okresu nie miałam 9 miesięcy przez tabsy więc prawie zapomniałam jak to jest mieć swój naturalny okres ;) Ale wcześniej żadnych nitek z krwią nie miałam ;)

    atdc8iikup31msj2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    dziewczyny czy zawsze przy zagniezdzaniu jest spadek temperatury u mnie zamist spasc choc na jeden dzien to sie podnosi wie ktoraś ?
    dopiero 6dpo a zagniezdzanie od 7 do 12dpo moze byc ;) ale moze i wczesniej, nie zaprzeczam :P

    Anutka lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bara112 teraz te mam juz sporo słuzu jakby wogóle niebyło tej fazy z suchościa czy jak to nazwiecie do owulki mokro teraz tez wmiare hmm moze to jakies zapalenie dotego jajjniki mnie bola codziennie no fakt łśuz nie smierdzi brzydko mówiąc nic nie boli ani nie swedzi nie wiem nie lubie takich niejasnych sytuacji

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    dziewczyny czy zawsze przy zagniezdzaniu jest spadek temperatury u mnie zamist spasc choc na jeden dzien to sie podnosi wie ktoraś ?
    NIE KONIECZNIE MUSI BYC SPADEK, ZAZWYCZAJ JEST, ALE TO NIE REGUŁA :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Pecherzyk pekl ale endo tylko 7mm.. :( :( :( czekam a wyniki. No nie ma szans na zagniezdzenie :( :( :(

    Nie smutaj kochana <3

    atdc8iikup31msj2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    JESTEŚ W CIĄZY :)
    Anutka ale to ze stresu dziś :D

    ale jak się uda to mianuję cię moją wróżką :D wiedzą, kapłanem itp :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej!
    Kasia nie mam nic przeciwko kawie;)
    kwiatuszek789 dobrze prawi, że możemy razem z Kasią wózki oglądać:D
    isabelle i belldandy gratuluję! Aż mi sie buźka śmieje jak to czytam:):) Miło:):)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Jak nie jak tak! Musi być dobrze;* powiedz mi jeszcze, powtarzałaś betę?
    Jeszcze nie powtarzałam, miałam jutro jechac 48h po pierwszej ale nie wiem czy będę miala jak także jak cos to może po niedzieli dopiero powtórzę dla sprawdzenia czy ładnie przyrasta :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lzy same sie cisna do oczu no masakra tego sie nie spodziewalam :( gin gdzies poleciala bo jakas laska zemdlala po pobraniu krwi. Nic mi nie zostalo jak czekac na @ pewnie juz niebawem bedzie jak takie endo :( dlatego tak mi sutki przestaly wadzic pewnie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki mizelka bo juz sie zastanwiałam bo moja tempka jakos nie ma ochoty na spadek pnie sie wgore amnie coraz bardziej zimno no cóz moj organizm zawsze robił mi na złość i nie tak jakbym chciała zero współpracy:)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Pecherzyk pekl ale endo tylko 7mm.. :( :( :( czekam a wyniki. No nie ma szans na zagniezdzenie :( :( :(
    pierwsze lepsze forum
    "no wiec tak... ja tez miałam zawsze cienkie endometrium... w ciążę zaszłam przy endo 8mm, takze cienkim endo się nie przejmuj- moim zdaniem.. no oby nie było zbyt cienkie np. 3-4 mm, ale od 8mm jak widac się udaje...
    Swego czasu tez byłam na clo, tez pecherzyki ładnie pekały z z poczęcia nici... w koncu udało mi sie w cyklu w którym nie brałam nic a nic... trzeba wrzucic na luz (wiem ze łatwo sie to mówi bo my staralismy sie 2 lata) takze wiem jak to jest. "

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    no bara112 teraz te mam juz sporo słuzu jakby wogóle niebyło tej fazy z suchościa czy jak to nazwiecie do owulki mokro teraz tez wmiare hmm moze to jakies zapalenie dotego jajjniki mnie bola codziennie no fakt łśuz nie smierdzi brzydko mówiąc nic nie boli ani nie swedzi nie wiem nie lubie takich niejasnych sytuacji
    Kochana jeszcze kilka dni cierpliwości i wszystko będzie jasne!

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    pierwsze lepsze forum
    "no wiec tak... ja tez miałam zawsze cienkie endometrium... w ciążę zaszłam przy endo 8mm, takze cienkim endo się nie przejmuj- moim zdaniem.. no oby nie było zbyt cienkie np. 3-4 mm, ale od 8mm jak widac się udaje...
    Swego czasu tez byłam na clo, tez pecherzyki ładnie pekały z z poczęcia nici... w koncu udało mi sie w cyklu w którym nie brałam nic a nic... trzeba wrzucic na luz (wiem ze łatwo sie to mówi bo my staralismy sie 2 lata) takze wiem jak to jest. "
    widzisz daisy bez stresu:)

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokadnie izuniaa na kawke chetnie to sie jakos dogadamy a potem za pare mieisecy izuniaa bedziemy siedziały z pieknymi brzusiami iwybierały wozki :****

    Anutka lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę się zdrzemnąć, bo wstałam dziś po piątej i jakoś mnie muli, a i tak obiadu na razie nie robię, a mieszkanie posprzątane.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Jak nawet będzie to okres to się tez ucieszę bo zacznę nowy cykl a takie czekanie na nie wiadomo co też mnie dobijało. Brzuch zaczyna boleć - chyba się zbliża. Ja okresu nie miałam 9 miesięcy przez tabsy więc prawie zapomniałam jak to jest mieć swój naturalny okres ;) Ale wcześniej żadnych nitek z krwią nie miałam ;)

    Ja wczesniej miałam nitki czerwone ze sluzem - w poprzedniej ciazy ;)

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    no dokadnie izuniaa na kawke chetnie to sie jakos dogadamy a potem za pare mieisecy izuniaa bedziemy siedziały z pieknymi brzusiami iwybierały wozki :****
    no pewnie, czemu nie:) dzisiaj dzwonie do doktorka... zobaczę na kiedy uda mi się umówić..

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    no bara112 teraz te mam juz sporo słuzu jakby wogóle niebyło tej fazy z suchościa czy jak to nazwiecie do owulki mokro teraz tez wmiare hmm moze to jakies zapalenie dotego jajjniki mnie bola codziennie no fakt łśuz nie smierdzi brzydko mówiąc nic nie boli ani nie swedzi nie wiem nie lubie takich niejasnych sytuacji
    Mnie tez jajniki bolały ;) raz jeden a raz drugi a teraz juz tylko sikam czesto :)
    Trzymam kciuki by u Ciebie ten śluz i jajniki były objawami ciazy :)

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ