X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Odsapnelam. Nie ma tragedii wyniki nn 4plus ponoc.
    7dpo
    Prg20.97 ponoc zajebiscie
    E 156. Jest ok nogloby byc blizej 200.
    Endo 7.6mm

    Dostalam acesan 50 2x1 od dzis i estrogem 2x1

    20go beta i jak plus to tel do kliniki umowic usg. Jak ninus to odstawic leki. @ ma byc 24.05.

    Jak minus to maz wiazania z hialuronianem i dna plemnika i 14dc wizyta z prg,e, lh.

    Jak mnie gin zjebala mowi ze mam swietne wyniki a skoro nie badalam wczesniej endo to kto wie moze takie mam i juz. Mowi ze sie liczy endo ok owu a ja mialam 9..wiec wielkiej roznicy nie ma czyli jest ok. Zyczyla pozytywnego wyniku, nie dzwigac, nie przemeczac sie. Eh! Ten prg chociaz jest zajebisty!

    Będzie wszystko dobrze ! nie potrzebnie się zamartwiasz :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Odsapnelam. Nie ma tragedii wyniki nn 4plus ponoc.
    7dpo
    Prg20.97 ponoc zajebiscie
    E 156. Jest ok nogloby byc blizej 200.
    Endo 7.6mm

    Dostalam acesan 50 2x1 od dzis i estrogem 2x1

    20go beta i jak plus to tel do kliniki umowic usg. Jak ninus to odstawic leki. @ ma byc 24.05.

    Jak minus to maz wiazania z hialuronianem i dna plemnika i 14dc wizyta z prg,e, lh.

    Jak mnie gin zjebala mowi ze mam swietne wyniki a skoro nie badalam wczesniej endo to kto wie moze takie mam i juz. Mowi ze sie liczy endo ok owu a ja mialam 9..wiec wielkiej roznicy nie ma czyli jest ok. Zyczyla pozytywnego wyniku, nie dzwigac, nie przemeczac sie. Eh! Ten prg chociaz jest zajebisty!
    a widzisz? mówiłam? :* hehhe to dobrze że gin pozytywnie zjebała :D

    Daisy lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, wspaniałe wiadomości! teraz tylko czekać na fasolkę! przecież musi zakiełkować, nie ma powodu, żeby nie!

    kurcze, nie pomyślałam, żeby estradiol dzisiaj zrobić... zrobiłam tylko testosteron, progesteron i prolaktynę.. jakoś nie przyszło mi do głowy, że E sprawdzać..

    Daisy lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ja ide do niego w czerwcu o ile nie zajde miaalam teraz ale zycie wyszło inaczej
    a co się stało, że nie poszłaś teraz? hmm czyli mogę się liczyć z długim terminem?

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Odsapnelam. Nie ma tragedii wyniki nn 4plus ponoc.
    7dpo
    Prg20.97 ponoc zajebiscie
    E 156. Jest ok nogloby byc blizej 200.
    Endo 7.6mm

    Dostalam acesan 50 2x1 od dzis i estrogem 2x1

    20go beta i jak plus to tel do kliniki umowic usg. Jak ninus to odstawic leki. @ ma byc 24.05.

    Jak minus to maz wiazania z hialuronianem i dna plemnika i 14dc wizyta z prg,e, lh.

    Jak mnie gin zjebala mowi ze mam swietne wyniki a skoro nie badalam wczesniej endo to kto wie moze takie mam i juz. Mowi ze sie liczy endo ok owu a ja mialam 9..wiec wielkiej roznicy nie ma czyli jest ok. Zyczyla pozytywnego wyniku, nie dzwigac, nie przemeczac sie. Eh! Ten prg chociaz jest zajebisty!
    to teraz nic tylko czekać na fasolkę :):) Powodzenia!

    Daisy lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Daisy, wspaniałe wiadomości! teraz tylko czekać na fasolkę! przecież musi zakiełkować, nie ma powodu, żeby nie!

    kurcze, nie pomyślałam, żeby estradiol dzisiaj zrobić... zrobiłam tylko testosteron, progesteron i prolaktynę.. jakoś nie przyszło mi do głowy, że E sprawdzać..
    ja się wybieram na badania 21ego, ale wciąż nie wiem jakie zrobić haha

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn dlugi w sensei tydzien zazwyczaj tyle czekałam izuunia :) gora poltora .no dla mnie to długo bo jak ci pisalam ja che juz i teraz .nie poszlam bo mialam problemy zcisnieniem wylądowałam na pootowiu tam cisnienie 150/100 dostałam tabletki zle sie czułam musiłam iśc na ekg dzisaj musze zbadac tsh ale miłam ok to nie wina tsh bo mailam 2.8 to jest ok ale lekarz sie uparł wie cdzisaj ide juz jest ok cisnienie wmiare wnormie i juz nie skacze jak opętane wie cna czerwiec sie umowie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 11:37

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    tzn dlugi w sensei tydzien izuunia :) gora poltora .no dla mnie to długo bo jak ci pisalam ja che juz i teraz .nie poszlam bo mialam problemy zcisnieniem wylądowałam na pootowiu tam cisnienie 150/100 dostałam tabletki zle sie czułam musiłam iśc na ekg dzisaj musze zbadac tsh ale miłam ok to nie wina tsh bo mailam 2.8 to jest ok ale lekarz sie uparł wie cdzisaj ide juz jest ok cisnienie wmiare wnormie i juz nie skacze jak opętane wie cna czerwiec sie umowie
    myślałam, że mi wywalisz jakimś miesiącem czy dwoma:D dzisiaj mam 15dc i tż wziął wolne. Ale ja nadziei sobie nie robię. a w przyszły tygodniu może być.. bo on wraca po 19. No, ale z drugiej strony po co wtedy iść? to chyba lepiej znów poczekać do następnego cyklu..

    miotam się :(

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bede dzisaj kolo ciebie ide do remedium po tabletki a jutro krew pobrać ,ja tez miałam isc na monitoring do niego ale moje cisnienie miało inne plany ahah pojde w czerwcu teraz wiem kiedy mam owulke to sie umowie do niego na czerwiec napewno mnie zruga że nie przyszłam w kwietniu bo do niego dzwoniłam ikazał mi przyjsc hi a co ja mogee ze tak mi wywalilo cisnienie .ja zawsze dzwonie do niego ipytam prosze zeby mnie przyjąl szybko no chyba że wrejestracji mnie zapisza za tydzien to nie ale jak za 2 tygodnie to dzownie i pytam czy moge szybciej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 11:41

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak Kasiu to lepiej poczekać. U mnie tsh gites bo 1,52... a Tobie zdrówka :*

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    bede dzisaj kolo ciebie ide do remedium po tabletki a jutro krew pobrać
    a co to remedium?:D

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz rodzinny tzn koło ciebie no prawie on jest na ul zofii kossak szczuckiej koło kościola masz za szkoła podstaowwa kosciól za biedronka o tak lepiej to minuta drogi od biedronki na rolnej ahah wszytko jest obok siebie w przeciagu 2 minut drogi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 11:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra wracam do pracy kurde bo nic nie zarobie

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia, może skonsultuj to z Daisy, ona jest naszą encyklopedią chodzącą ;)

    mnie gin zleciła estradiol, lh, fsh, tsh, glukozę, morfologię w pierwszej jazie cyklu, a w drugiej prolaktynę, testosteron i progesteron

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybeńka jak dobrze cie widzieć :******

    Rybeńka lubi tę wiadomość

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu to miłej pracy! i dziękuję za pomoc:) u mnie dzisiaj luuuuz :)

    Tamka dziękuję ;*ja myślałam o prolaktynie i progesteronie w 21dc. ale nie wiem czy to ma sens jesli w 1 fazie nie zrobię..

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny JADĘ... za jakieś 40 min max bd w szpitalu, mam nadzieje ze mi się uda szybko z tymi wynikami <3 Trzymajcie się :*

    przedszkolanka:), Tamka, Daisy, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia mizelka sciskamy Cie mocno buziaki i nie denrwuj się :************

  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka trzymamy kciuki :):*

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    Kasiu to miłej pracy! i dziękuję za pomoc:) u mnie dzisiaj luuuuz :)

    Tamka dziękuję ;*ja myślałam o prolaktynie i progesteronie w 21dc. ale nie wiem czy to ma sens jesli w 1 fazie nie zrobię..

    MNie gin uczulała na to, żeby robić wszystkie hormony w tym samym cyklu, nie wiem czemu ale mówiła, że to ważne..

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ