X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny chyba jestem nienormalna. Jak zerkam do kwietniówek i widze tyle tych <3 przy nickach to z jednej strony strasznie sie ciesze ze tyle dziewczyn jest szczesliwych i zazdroszcze im pozytywnie bardzo i życze spokojnej ciazy i slicznych, zdrowych maluchow a z drugiej strony tak mi strasznie smutno ze nie moge sobie tego <3 wpisac i pewnie szybko nie wpisze. Pierwszy raz jakos mnie to zdołowało i mam podzielone uczucia :( mozecie stwierdzic ze jestem jakas nienormalna ale jakos ak to przed chwilka poczulam, taki smutek ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 20:21

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak myślicie kiedy mogę testować ?? 12 kwietnia dostałam krwawienie z odstawienia tabletek które trwało 5 dni. Przed braniem tabsów mój cykl miał 29-30 dni- miesiączki wystepowały regularnie. Czy moge przyjac date 12 maja?

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Kurcze dziewczyny chyba jestem nienormalna. Jak zerkam do kwietniówek i widze tyle tych <3 przy nickach to z jednej strony strasznie sie ciesze ze tyle dziewczyn jest szczesliwych i zazdroszcze im pozytywnie bardzo i życze spokojnej ciazy i slicznych, zdrowych maluchow a z drugiej strony tak mi strasznie smutno ze nie moge sobie tego <3 wpisac i pewnie szybko nie wpisze. Pierwszy raz jakos mnie to zdołowało i mam podzielone uczucia :( mozecie stwierdzic ze jestem jakas nienormalna ale jakos ak to przed chwilka poczulam, taki smutek ;(

    też żałuję, że nie mogę być na tej liście z zaznaczonym <3 ale miejmy nadzieję, że w maju bedzie lista pełna <3 :)

    atdc8iikup31msj2.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bedzie, chyba ze sie wypisze i nie wstawie sobie (-)
    Sorka dziewczyny za wprowadzanie negatywnej atmosfery ale jakos zwatpiłam od kilku godzin ze jest szansa na powodzenie jakiekolwiek w tym cyklu :(

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Dziewczyny jak myślicie kiedy mogę testować ?? 12 kwietnia dostałam krwawienie z odstawienia tabletek które trwało 5 dni. Przed braniem tabsów mój cykl miał 29-30 dni- miesiączki wystepowały regularnie. Czy moge przyjac date 12 maja?
    Myśle ze jak najbardziej, możesz wtedy testowac :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek, rozumiem Twoje poirytowanie , pewnie dlatego, że patrzysz na swój wykres i zaczynać wątpić w cykl owulacyjny. Jeżeli masz długie cykle to i jest możliwość, że owulacja wystąpi nawet 24 dc. Mierz tak czy owak temp. do końca, bo może pojawi się skok i wówczas nabierzesz ochoty na igraszki :)
    Ja jak głupia czasami patrzę na wykresy zakończone zielonym kropkiem i też tak sobie marze, żeby i mi się to przytrafiło jak najszybciej. W końcu się uda zobaczysz. Tylko nie wolno się poddawać i działać. Jak rybak chce złowić rybę to musi wędkę zarzucić... Będzie dobrze ja to wiem, i wiem że każdej z nas się uda.

    kasiatoja lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też damy czadu majóweczki :)

    Zielone kopki będą wyskakiwać jeden po drugim a-kuku.gif a-kuku.gif a-kuku.gif a-kuku.gif a-kuku.gif....
    Czego sobie i Wam życzę z całego serca :)

    kwiatuszek789, olencja, Gwiazdeczka27, isabelle, Agnieszka GreenApple, Tamka, Lila84, Kaśka, Laura lubią tę wiadomość

    211042976e.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni cykl miał 30 dni, poprzedni 33, wczesniejszy 28 wiec owulki tak pozno nie powinno być. Tym bardziej poprzednio byla teoretycznie 15 dc a we wczesniejszym cyklu jeszcze wczesniej. Stad moje smutki.
    A chyba wole nastawić sie na porazke nic sie pozniej rozczarowac.

    Ale Wam wszystkim bez wzgledu jak bedzie u mnie życze Fasolek :) i bede bardzo Wam kibicowac :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówię Ci kwiatuszku: "Niezbadana jest siła konia i organizm kobiety" ;)

    Cuda wianki dziewczyny na Ovf przerabiały... I z wydawałoby się bezowulacyjnych cykli piękne fasolki zakwitały :)

    Głowa do góry! :)

    olencja, kwiatuszek789, Gwiazdeczka27, zielarka, Tamka, Laura lubią tę wiadomość

    211042976e.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszku,bierzesz dupka wiec moze byc bezowulacyjny,jesli dobrze rozkminiam dzialanie progesteronu w tabsach :D jak skonczysz kuracje to bedzie i owulejszon:)

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja, dupek byl w poprzednih cyklach i owu byla, przynajmniej dalo sie ja wyznaczyc. Chyba, ze rzeczywiscie organizm juz zaczal inaczej reagowac na dupka i sie zablokowal. dupka to ja bede brala caly zcas pewnie bo przy nim jeszcze nie wyregulowala sie @

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze faktycznie tam u kwietniówek czerwono się zrobiło od wstawionych serduszek...... to jakiś cud normalnie. ALE jest i nadzieja, że i u nas jest to możliwe!!!

    isabelle lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka od ktorego dc mierzysz juz normalnie temp? Bo chyba nie od pierwszego? :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    To znalazłam:
    Obniżony poziom estradiolu obserwowany jest w przebiegu zespołu Turnera. Niski poziom estradiolu związany jest w istnieniem takich chorób, jak hipogonadyzm (niedoczynność gonad), zespół policystycznych jajników, niedoczynność przysadki. Poziom estradiolu może się obniżyć w wyniku zaburzenia odżywiania (np. anoreksja) lub bardzo dużego wysiłku fizycznego.

    Dziewczyny na OF chwalą czerwone wino na poprawę endo.

    Jestem w trakcie kuracji: czerwone wino wytrawne, migdały, orzechy, do tego witaminy B i A+E :) A wysiłek fizyczny...hmm starania to nie przelewki :D

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gwiazdeczka prosi o wiruski na majówkach :)
    wysyłam bardzo duzo. <3 ********************************

    kwiatuszek789, Gwiazdeczka27, kasiatoja, Anastazjaaa, Tamka, Lila84 lubią tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Kochane :) dzielcie sie tymi serduchami :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoja droga kaarolaa gratuluje :) podczytywałam Was troszke w kwietnioweczkach ;)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    korci mnie castagnus:/ w sumie niewiem po co mi,boje sie ze sie rozreguluje calkowicie ale z drugiej strony moze by pomogl


    u5cvp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pięknego słonecznego dnia <3 a ja po woli godzę się ze świadomością, że chyba jednak nie będę w maju testowała .. mój wykres prawie płaski jak od linijki :| i chyba znowu będzie bezowulacyjny cykl.. :O aczkolwiek do prawdopodobnej owulacji mam jeszcze 3/4dni.. w sb mam usg to mam nadzieję, że już wszystko się rozjaśni i albo tutaj zostanę albo będę musiała się usunąć :( 2134692i1efm9d6gf.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie skacze jak glupia ta temp ale owulki nie ma. Zaluje ze na testy owu sie nie zdecydowalam :-\ nie chcialam sie nakrecac a tak naprawde to teraz jesrem bardziej zestresowana niz jakbym je robila. Ale coz. Czekam na @ i bede myslala co zrobic z dupkiem czy go przesunac czy ryzykowac jeszcze jeden cykl.

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ