X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiek191 wrote:
    kejti jeśli masz możliwosć to idz na bete, będzie wszystko wiadomo:)

    dziewczyny jak to jest z tymi testami które są lepsze te o czułości 10 czy 25?

    jeśli mogę wtrącić to lepsze są z czułością 20-25 pokazują stan faktyczny a te 10 mogą pokazywać wzrost naturalny hormonu co interpretujemy jako ciążę a potem zaraz @ przyłazi ,i najwcześniej robić test ze 2 dni po terminie @ ,no chyba ze betę

    chociaż kiedyś wypowiadała się lekarz żeby dla pewności betę robić parę dni po @ a test silany to nawet z tydzień po @ albo i później ,mniej rozczarowań

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 09:44

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zamoczony w pojemniczu nie jest miarodajny. Powinna byc zalaczona pipetka do testu, a jak nie ma to chociaz strzykawka pobrac mocz z pojemnika i naniesc na test.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira dziękuje z odpowiedź:) czyli nadzieja jeszcze jest:) choć się nie nastawiam:)

    mój mąż to już dziś się pytał czy zrobiłam test a jak powiedziałam mu ze negatyw to mówi ze to nie możliwe bo cały czas chodzę śpiąca a taka nigdy nie byłam:)

    samira lubi tę wiadomość

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    Test zamoczony w pojemniczu nie jest miarodajny. Powinna byc zalaczona pipetka do testu, a jak nie ma to chociaz strzykawka pobrac mocz z pojemnika i naniesc na test.
    Tzn chodzi o ten test strumieniowy nie plytkowy.

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti91 wrote:
    Bylam juz rano na becie bo i tak juz sama nie wiem co mam myslec :(
    Wynik bedzie ok 15.
    Boje sie ze nic z tego :(
    Ten ktory wyszedl negatywny to byl bobo test strumieniowy, tylko ze ja zrobilam go z moczu w pojemniczku, poprostu zamoczylam. Moze cos zle zrobilam i dlatego. Nigdy wczesniej strumieniowego nie robilam.
    jeśli strumieniowy to na 10sekund pod strumień moczu ale można tak jak ty zrobiłaś do słoika czy pojemniczka włożyć na 15s do kreski zaznaczonej i na to samo wychodzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie lipne testy z eBay. Przysłali mi ich chyba ze 25. Są o czułości 10u/ml. W środku taki cienki paseczek, którego końcówkę zamacza się do pojemniczka z moczem. Ale jak widać w ciąży nie jestem, więc to co trzeba to wskazuje. Wiem jedno - nigdy więcej nie zamawiam testów z eBay. Oni je hurtowo sprzedają albo zazwyczaj dorzucają do innych produktów. Zamówiłam sobie lrzez eBay termometr z dwoma miejscami po przecinku i właśnie te nieszczęsne testy mi też wrzucili do paczki. 25 owulacyjnych i 25 ciążowych.
    Kejti u Ciebie ewidentnie wczoraj było widać drugą kreskę. Słaba, ale była. A dzisiaj... no sama nie wiem. Mało co tam widać. Dobrze, że zrobiłaś betę. Sądzę, że jesteś w ciąży a testy po prostu się z Tobą drażnią.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 09:50

    kejti91 lubi tę wiadomość

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, czekam na wynik i wszystko sie wyjasni.
    Dzieki DZiewczyny za pomoc <3

    samira lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Ja mam takie lipne testy z eBay. Przysłali mi ich chyba ze 25. Są o czułości 10u/ml. W środku taki cienki paseczek, którego końcówkę zamacza się do pojemniczka z moczem. Ale jak widać w ciąży nie jestem, więc to co trzeba to wskazuje. Wiem jedno - nigdy więcej nie zamawiam testów z eBay. Oni je hurtowo sprzedają albo zazwyczaj dorzucają do innych produktów. Zamówiłam sobie lrzez eBay termometr z dwoma miejscami po przecinku i właśnie te nieszczęsne testy mi też wrzucili do paczki. 25 owulacyjnych i 25 ciążowych.
    Kejti u Ciebie ewidentnie wczoraj było widać drugą kreskę. Słaba, ale była. A dzisiaj... no sama nie wiem. Mało co tam widać. Dobrze, że zrobiłaś betę. Sądzę, że jesteś w ciąży a testy po prostu się z Tobą drażnią.
    Ojj tyle testow to bym nie chciala miec :D ale dali gratis :D
    Chcialabym zeby bylo tak jak piszesz :-) czekam cieroliwie :-)

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewentualnie ciąża była, a to poronienie samoistne, które się zdarzają. Oczywiście, ci tego nie życzę.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiek191 wrote:
    samira dziękuje z odpowiedź:) czyli nadzieja jeszcze jest:) choć się nie nastawiam:)

    mój mąż to już dziś się pytał czy zrobiłam test a jak powiedziałam mu ze negatyw to mówi ze to nie możliwe bo cały czas chodzę śpiąca a taka nigdy nie byłam:)
    nadzieja jest zawsze :)

    zawsze masz takie długie cykle ??

    a widzę jeśli owu wystąpiła tak jak zaznaczone na wykresie to dopiero masz 13dpo więc cierpliwości :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti91 wrote:
    No nic, czekam na wynik i wszystko sie wyjasni.
    Dzieki DZiewczyny za pomoc <3
    a to na tym strumieniowym miałaś ten cień ??

  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    nadzieja jest zawsze :)

    zawsze masz takie długie cykle ??

    a widzę jeśli owu wystąpiła tak jak zaznaczone na wykresie to dopiero masz 13dpo więc cierpliwości :)

    mam PCOS także po odstawieniu tabletek miałam 42dc, 54 i ostatni 72, ten jest kolejny także u mnie to norma:) ale owulacja potwierdzona u gin:)

    samira lubi tę wiadomość

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a to na tym strumieniowym miałaś ten cień ??
    Nie nie. Wlasnie na tym strumieniowym nic nie bylo.

    samira lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ja polecam z allego testy owu ale kasetowe ,paskowe są do dupy a na tamtych lepiej widać ,są ciut droższe ale pewniejsze http://allegro.pl/10-x-kasetowe-testy-owulacyjne-1-ciazowy-gratis-i4266668210.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 09:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiek191 wrote:
    mam PCOS także po odstawieniu tabletek miałam 42dc, 54 i ostatni 72, ten jest kolejny także u mnie to norma:) ale owulacja potwierdzona u gin:)
    jak potwierdzona to OK :) to ważne

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti91 wrote:
    Tzn chodzi o ten test strumieniowy nie plytkowy.

    Tak strumieniowy. Mocz trzeba jakos zaplikiwac,aby wyszedl wiarygodny test. Proponuje strzykawke to najlepsze rozwiazanie.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa juz i tak po wszystkim, nie mam juz zadnego. Moze to i lepiej :D czekam na bete :-)

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti91 wrote:
    Nie nie. Wlasnie na tym strumieniowym nic nie bylo.
    trzymam wobec tego kciuki za bete pozytywną :)

    kejti91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni te paskowe z allegro czy ebay wrzucają hurtowo, bo takich testów chyba nikt nie chce. W dodatku na moich z tyłu jest napisane Made in China :D :D oczywiście wkrecam sobie, że może zafasolkowałam a test mnie oszukuje. Dobrze by było ;)
    W tych paskowych oni nawet żadnego pojemniczka na mocz nie dają. Samemu trzeba sobie kupić w aptece.
    Mam jeszcze sporo tych testów i mój mąż zaraz po owu mi je schował, żeby mnie nie korciło, ale wczoraj nie wytrzymałam i jak go nie było to przeszukałam cały dom i znalazłam je w woreczku za sofą. I siknęłam. Oczywiście negatyw ale im dłużej się gapiłam w ten paseczek tym bardziej widziałam "coś".
    Trzeba będzie zamawiać zioła ojca Sroki. Podobno te zioła jakieś cuda czynią! :P

    samira lubi tę wiadomość

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Oni te paskowe z allegro czy ebay wrzucają hurtowo, bo takich testów chyba nikt nie chce. W dodatku na moich z tyłu jest napisane Made in China :D :D oczywiście wkrecam sobie, że może zafasolkowałam a test mnie oszukuje. Dobrze by było ;)
    W tych paskowych oni nawet żadnego pojemniczka na mocz nie dają. Samemu trzeba sobie kupić w aptece.
    Mam jeszcze sporo tych testów i mój mąż zaraz po owu mi je schował, żeby mnie nie korciło, ale wczoraj nie wytrzymałam i jak go nie było to przeszukałam cały dom i znalazłam je w woreczku za sofą. I siknęłam. Oczywiście negatyw ale im dłużej się gapiłam w ten paseczek tym bardziej widziałam "coś".
    Trzeba będzie zamawiać zioła ojca Sroki. Podobno te zioła jakieś cuda czynią! :P
    Jesli chcesz to wysle Ci te ziola bo mam cala torebke a juz nie bede uzywala :-)

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
‹‹ 312 313 314 315 316 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ