X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejti, na Filipiny byś wysłała? A to dojdzie? Ja chętnie przygarnę :)

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Kejti, na Filipiny byś wysłała? A to dojdzie? Ja chętnie przygarnę :)
    O kurcze. Nie wiem jak to sie za granice wysyla...

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W porządku Kejti. Ja sobie poszperam po Allegro i chyba zamówię. Ile miesięcy piłaś ziółka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 10:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Oni te paskowe z allegro czy ebay wrzucają hurtowo, bo takich testów chyba nikt nie chce. W dodatku na moich z tyłu jest napisane Made in China :D :D oczywiście wkrecam sobie, że może zafasolkowałam a test mnie oszukuje. Dobrze by było ;)
    W tych paskowych oni nawet żadnego pojemniczka na mocz nie dają. Samemu trzeba sobie kupić w aptece.
    Mam jeszcze sporo tych testów i mój mąż zaraz po owu mi je schował, żeby mnie nie korciło, ale wczoraj nie wytrzymałam i jak go nie było to przeszukałam cały dom i znalazłam je w woreczku za sofą. I siknęłam. Oczywiście negatyw ale im dłużej się gapiłam w ten paseczek tym bardziej widziałam "coś".
    Trzeba będzie zamawiać zioła ojca Sroki. Podobno te zioła jakieś cuda czynią! :P
    o w mordę nawet testy Chińskie ,to co się dziwić ze nie wychodzą :)

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    W porządku Kejti. Ja sobie poszperam po Allegro i chyba zamówię. Ile miesięcy piłaś ziółka?
    Wiesz co ja pilam niecaly miesiac, bo juz pod koniec nie moglam tego nawet powachac bo tak mnie odrzucalo. Niesety mi one nie pomogly. Podobno mozna pic przez 3 miesiace a pozniej miesiac przerwy.

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti91 wrote:
    Wiesz co ja pilam niecaly miesiac, bo juz pod koniec nie moglam tego nawet powachac bo tak mnie odrzucalo. Niesety mi one nie pomogly. Podobno mozna pic przez 3 miesiace a pozniej miesiac przerwy.

    No to się dzisiaj dopiero okaże czy Ci pomogły czy nie. :P
    Jeszcze nic nie jest powiedziane na 100%. Wczoraj wstawiałaś fotkę swoich dwóch testów. Pokazałam mężowi i mówił, że widać drugą kreskę. Uwierz mi, jak on już widzi krechę to to musi być ciąża. Trzymam kciuki!!

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    No to się dzisiaj dopiero okaże czy Ci pomogły czy nie. :P
    Jeszcze nic nie jest powiedziane na 100%. Wczoraj wstawiałaś fotkę swoich dwóch testów. Pokazałam mężowi i mówił, że widać drugą kreskę. Uwierz mi, jak on już widzi krechę to to musi być ciąża. Trzymam kciuki!!
    Nie nie, ziolka juz kilka miesiecy temu pilam, teraz mialam stymulacje clo.
    Hehe no wlasnie u mnie to samo jest :D jak juz maz widzi to cos tam rzeczywiscie jest :D

    Nasturcja lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpiszcie mi @ plamienie sie zaczeło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczynki ;*;) wszystkim testujacym zycze powodzenia!!:) kejti z niecierpluwoscia czekamy na wynik bety;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    wpiszcie mi @ plamienie sie zaczeło
    Tak mi przykro ;(;( :((

  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny pocieszę Was, bo moja dobra koleżanka robiła testy i dopiero po 3 tyg od spodziewanego dnia okresu wyszedł jej bladzioch, także to nie reguła, że jest te 12-14 dpo i musi juz wyjśc pozytywnie.
    A u mnie dziś 19 dpo i 40 dc i zrobiłam betę, bo wizyta u ginka mi się przesuneła, ale niestety wyniki dopiero w poniedziałek będą :/



  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiu przykro mi:(

    relacja z wczorajszego ginekologa:
    - polip
    - jajnik przykleił się do macicy -cokolwiek to znaczy.. skutek taki, że gorzej przechodze owulację z prawego jajnika i dlatego boli aż mi niedobrze
    - nadżerka.

    lekarz super. Chociaż jak się śmiał, że puści transmisję z badania ginekologicznego na korytarz to chciałam go palnąć :P

    kwestia starań:
    - badanie nasienia WHO
    - w czerwcu potwierdzić jeszcze raz owulację (w maju potwierdził na podstawie wykresu i usg)
    - w lipcu SIS (badanie drożności jajowodów)

    Miałam jakiś stan zapalny. Przynajmniej wiem skąd to plamienie w kwietniu..

    Dzięki za troskę ;*

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia najwazniejsze ze wiesz co Ci dolega :) teraz sie wyleczysz i ani rusz a zobaczysz dwie kreseczki :))

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 23 maja 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mam nadzieję :)

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka starała się z mężem o dziecko około 2 lat. Wszystkie badania były zrobione. I on i ona byli w pełni zdrowi. W końcu jak tak naprawdę wrzuciła na luz i wbiła sobie do głowy, że nie zależy jej już na dziecku, zaszła w ciążę. Parę miesięcy po urodzeniu córki znowu zaszła w ciążę. Kolejna córka. Po 8 miesiącach od narodzin drugiego dziecka trzecia ciąża! Urodziła chłopczyka. Teraz chciałaby czwarte, ale jej mąż już wysiada i nie chce :P
    Także dużo daje kwestia psychiki. Każda z nas o tym wie, ale tak ciężko zacząć olewać starania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 11:12

    Izuniaa89, Malenq lubią tę wiadomość

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 23 maja 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Moja koleżanka starała się z mężem o dziecko około 2 lat. Wszystkie badania były zrobione. I on i ona byli w pełni zdrowi. W końcu jak tak naprawdę wrzuciła na luz i wbiła sobie do głowy, że nie zależy jej już na dziecku, zaszła w ciążę. Parę miesięcy po urodzeniu córki znowu zaszła w ciążę. Kolejna córka. Po 8 miesiącach od narodzin drugiego dziecka trzecia ciąża! Urodziła chłopczyka. Teraz chciałaby czwarte, ale jej mąż już wysiada i nie chce :P
    Także dużo daje kwestia psychiki. Każda z nas o tym wie, ale tak ciężko zacząć olewać starania.
    Ja mam nadzieje, że teraz zajmę się badaniami ale że nie będę miała czasu o tym myśleć bo trzeba ślub przygotować. Wczoraj w końcu ustaliliśmy datę ! :)

    Nasturcja, ewcia21k lubią tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Pysiaaa21 Autorytet
    Postów: 283 117

    Wysłany: 23 maja 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam wlasnie od gina robila mi usg dopochowe w macicy nic nie widac ale dla mnie to raczej za wszescnie zeby cos zobaczyc.. plamienia ustaly.. dala mi skierowanie do laboratorium na test z moczu szkoda ze tutaj w Holandii nie robia bety.. bd dzisiaj dzwonic z wynikiem a jak nie dostane @ kazala przyjsc za tydzien w piatek.

    samira lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgpp4cuceo.png
    8 IUI nie udanych :(
    04.09.2015 - ICSI w Holandii zarodek dwudniowy 4 C :(
    10.12.2015 - criotransfer w Holandii zarodek 5 C :(
    23.10.2017 - ICSI w Polsce blastusie 3BC i 3CB - cb :(
    08 i 11.2021 - 2 x ICSI w Belgii NIE UDANE
    29.03.2022 - niespodzianka - ciąża naturalna <3 termin 06.12.2022 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia kiedy macie datę??:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia to dobrze ze zadowolona jestes mowiłam Ci ze fajny lekarz nic mu o mnie nie mowiłas bo jak sie dowie że miałam torbiel a on dowiedzila sie pozniej to bede miała bure:)a moge zapyta cdlaczego zlecil ci badanie nasie nia i droznosci? jajowodów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 11:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to juz gratuluje izunia jak data ślubu ustalona

‹‹ 313 314 315 316 317 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ