X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Wy co byscie zrobimy na moim miejscu ?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym iwonka poczekala i zrobiła test sikaniec za kilka dni jesli wyjdzie slad drugiej kreski to idz na bete

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 16:12

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja ja kiedys juz zrobilam tutaj wywod nt wiesiolka, ze on powoduje skurcze, bo to starodawny srodek poronny, dlatego nalezy go stosowac tylko do owu, zeby nie wywolac skurczy po ew. zaplodnieniu. A ponoć efekty w śluzie widać po 3 msc zazywania. :)

    Iwonka ja bym się wstrzymała :) Czemu nie masz wykresu? Nie prowadzisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje ;) jak pepino czulosc 10 nie pokazal drugiej kreski w dniu @ to oznacza ze musze sie pogodzic ze @ nadejdzie

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja ciągle czekam na wynik... jakbym się lepiej czuła to bym pojechała do tego lab. i zrobiła im dym..a co do @ jest teraz "delikatniejsza" i już taka jasna a nie jak ten pierwszy rzut okropny fujj :|
    Iwonkaa jeśli jesteś po terminie @ to śmiało możesz iść na betę już powinno być wiadomo co i jak.. :)
    Może jak mąż z pracy wróci to z nim podjadę..oj się nasłuchają tam dziś ode mnie ..lepiej niech raz dwa wstawią te wyniki do neta bo będzie źle..a nawet jak nie dziś to przy okazji i tak im kulturalnie to wypomnę :x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 16:15

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy od dzis zaczynam znow prowadzic wiec udostepnie :))

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy ja właśnie brałam do owulki tylko. Ale ja teoretycznie nie musiałam brać, bo śluz zawsze był u mnie książkowy. Teraz nie było go wcale. Trudno, u mnie się nie sprawdził. Więcej nie biorę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 16:19

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do śluzu to naturalnym sposobem na jego zwiększenie prócz wypijania dużej ilości wody to też picie soków marchewkowych niekoniecznie tylko z marchwi ale coś np. jak kubuś itp. u mnie się sprawdziło :P

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena nie kuś mnie kobieto... :P
    Ja tu na Filipinach ryczę za Kubusiem i Dr Witt multiwitamina :'(

    Rybeńka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslałam że dr witt to wszedzie jest kubus ok ale dr witt dobry tez jest sok granini

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 16:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda lena to moze zadzwon i zapytaj sie o wyniki ;)

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalnie krzywdę bym zrobiła tym laborantkom :| siostra była odebrać swoje wyniki i spytała o moje to pani stwierdziła, że część badań nie została wykonana bo mieli awarię i dopiero po 18stej mam sprawdzić no niech ich szlag jasny trafi :-/ mają nr. telefonu pacjenta to nawet z łaski swojej nie zadzwonią..a człowiek siedzi i nie wie co ze sobą zrobić...

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo najgorsze to czekanie ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz Magda. Spokojnie. Co się odwlecze to nie uciecze :P
    Może połóż się trochę, zdrzemnij, to lrzynajmniej nie będziesz się stresować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak się zastanawiam, i myślę, że chciałabym sobie zrobić badania takie podstawowe bo może z nich wyjdzie, że może nie mam owulki czy coś jest nie tak.. wiecie może jakie to trzeba badania zrobić??:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli podejrzewasz ze nie masz woulki idz na monitoring cyklu tzn najlepeij umów sie do gina tuz po owulacji np masz 14 dnia to idz 16 i on ci powie czy pęcherzyk pękł czy nie jesli nie to powinien ci dac tabletki na dojrzewanie pecherzyka i pekanie tzn zalezy jakiego masz gina moze ci kazac przyjsc pozniej zeby zobaczyc czy wkoncu pekł albo w nastepnym cyklu ja a co do hormonów jak nie mialas nigdy badanych zrób sobie tsh to jest hormon tarczycy jego za wysoki poziom moze podnosic poziom prolaktyny ktora jesli jest wysoka moze zablokowac ci owulke mozesz tez progesteron zbadac czy masz prawidowy poziom no i usg dopochwowe czy nie masz zapalen ale to pewnie robi ci przy każdej wizycie tzn ja tak mam ze mam usg na kazdej wizycie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 18:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Kasiu bardzo za informację :)!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma za co ale zacznij od monitoringu żeby sie upewnic czy masz owulacje wiesz nasz wykres to jedno a usg to inna bajka ale ważne zebys poszła po owulce kilka dni bo tak jak przyjdziesz za wczesnie powie ci ze masz jeszcze raz przyjsc apo co wydawac 2 razy kase ja chodze raz 3 dni po owulce wtdy jest widoczny płyn w zatoce douglasa zpeknietego pęcherzyka o ile była owulka .progesteron tez mozesz zbadac no i tsh ale zacznij od owulki bo jak nie masz woulki to cala reszta psu na bude

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 maja 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FSH 3-5dc
    LH 3-5dc
    TSH 3-5dc
    ft3 3-5dc
    ft4 3-5dc
    E 3-5, i tez w okresie okoloowulacyjnym, mozesz robic kilka dni pod rzad by spr czy pecherzyk rosnie))
    PRG - 7dpo)
    PRL - 3-5dc i potem 7dpo (2 razy)

    No i badanie nasienia koniecznie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 18:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok ok w czwartek idę do gina ale nawet jak @ przyjdzie to i tak pójdę.:)

‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ