X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    hejka kochane <3
    gratuluje wszystkim zafasolkowanym :)
    u mnie tempka spadła :( może to nie ten cykl :(
    jak nie ten to następny;*

    kasia nie moge się przyzwyczaić do Twojego nowego avka..

    Kasia * lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a taki sobie izuncia strzeliłam na poprawe humoru bo @ że sie nie udało no cóz smutno mi jest ale ehh ide do gina za tydzien iniech mi da jakies talbeciory na wywołanie owulki albo niech mi ogólnie pomoze bo zwariuje

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki za pozostałe "testerki" oby Wam się udało..
    a ja już od dawien dawna nie miała aż tak bolesnego pierwszego dnia @ .. w sumie to niezły pakiet na dzień matki dostałam...ból gardła, katar, temp. i jeszcze @ ... już dwie nospy za mną ciekawe ile przede mną...i co pokażą wyniki z sb. hCg teraz to wolałabym żeby już były niskie albo zerowe bo jak okaże się, że było wysoko to oszaleję .. :| pozdrawiam :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie tak piersi zaczęły boleć...;/

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    3mam kciuki za pozostałe "testerki" oby Wam się udało..
    a ja już od dawien dawna nie miała aż tak bolesnego pierwszego dnia @ .. w sumie to niezły pakiet na dzień matki dostałam...ból gardła, katar, temp. i jeszcze @ ... już dwie nospy za mną ciekawe ile przede mną...i co pokażą wyniki z sb. hCg teraz to wolałabym żeby już były niskie albo zerowe bo jak okaże się, że było wysoko to oszaleję .. :| pozdrawiam :)
    i to pewnie dlatego mamy nie badać wcześniej...

    Kasiu dziękuję za wczorajszego smska;*

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • marrtka Autorytet
    Postów: 511 716

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    U mnie już nadziei nie ma :( wczoraj zrobiłam rano test płytkowy innej firmy i wyszło coś takiego
    http://www.tinypic.pl/d73armcydq7n

    A dzisiaj rano miałam już spadek temperatury także powiem wam jedynie, że nigdy już nie spojrzę na żadne cienie cienia, bo tylko się nakręca emocjonalnie. Tak naprawdę ttlko wyraźna lub bardzo gruba druga krecha zwiastuje ciążę.
    Jest mi smutno, źle, ogólnie jestem bardzo przybita. Ale nie płaczę. Jakoś nie potrafię siedzieć i ryczeć nad testem ciążowym. Chyba mnie jakaś znieczulica wzięła.
    Miłego dnia dziewczyny. Mam nadzieję, że pokażą się dzisiaj jakieś serduszka.

    Nasturcja, ja miałam cień cienia na teście paskowym 3 dnia przed @, ale nie zaznaczałam na wykresie. W dzień spodziewanej @ druga kreska już była wyraźna (na teście płytkowym), ale nie tak mocna jak kontrolna (gdzieś tam zapodałam zdjęcie w linku), następnego dnia beta prawie 300 :) głowa do góry! :) Dwie grube krechy były u mnie dopiero 4 dni po spodziewanej @.

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

    dxomkrhms4puy6o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maartka czyli jak ja dzis mialam jedna gruba kreche i mam dostac okrews dzis ale narazie nie ma to jest jeszcze jakas szansa na pozytywny test?

  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mizzelka ;)

    z pracy byłam zmuszona zrezygnować :/ ponieważ mam leżeć i najlepiej plackiem, ale trudno zmiana priorytetów - fasolka jest dla mnie najważniejsza. Zaczęłam kombinować z zatrudnieniem i od jutra "pracuję" :P jakieś macierzyńskie z ZUSu trzeba mieć hehe :P

    mizzelka, szpilka lubią tę wiadomość

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma za co izunia wiesz ze dobrze Ci życze no właśnie po to moje drogie mamay nie robić bety ani testów żeby niebyło potem płaczu że poleciala ciąża na która i tak nie miałysmy wpływu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 12:33

    marrtka lubi tę wiadomość

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonaa11 wrote:
    maartka czyli jak ja dzis mialam jedna gruba kreche i mam dostac okrews dzis ale narazie nie ma to jest jeszcze jakas szansa na pozytywny test?
    dopóki @ nie ma jest nadzieja!

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    nie ma za co izunia wiesz ze dobrze Ci życze no właśnie po to moje drogie mamay nie robić bety ani testów żeby niebyło potem płaczu że poleciala ciąża na która i tak nie miałysmy wpływu
    tylko to tak pięknie się mówi by wcześniej nie testować, gorzej jak są takie osoby np. jak ja, które muszą w miarę szybko wiedzieć czy jest ciąża by móc dalej działać by ona przetrwała...no ale czasu się nie cofnie...

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • marrtka Autorytet
    Postów: 511 716

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonaa11 wrote:
    maartka czyli jak ja dzis mialam jedna gruba kreche i mam dostac okrews dzis ale narazie nie ma to jest jeszcze jakas szansa na pozytywny test?

    w poprzednim cyklu testowałam w dzień spodziewanej @, jedna krecha i ni cholery nawet cienia nie było. @ przyszła wieczorem. Nie ma się co nakręcać z testowaniem i chodzeniem na betę przed terminem @. ja mimo bety i zalożonej karty ciąży u ginekologa, czekam na następną wizytę i badanie za 2 tyg. wtedy do mnie dotrze, jeśli wszystko będzie ok :) Dziewczyny, tylko spokój nas uratuje :)

    aisza lubi tę wiadomość

    dxomkrhms4puy6o2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilaaa_88 wrote:
    hej mizzelka ;)

    z pracy byłam zmuszona zrezygnować :/ ponieważ mam leżeć i najlepiej plackiem, ale trudno zmiana priorytetów - fasolka jest dla mnie najważniejsza. Zaczęłam kombinować z zatrudnieniem i od jutra "pracuję" :P jakieś macierzyńskie z ZUSu trzeba mieć hehe :P
    o jeny oby wszystko było git :) może to tylko taki początek, będzie z niego rozrabiaka widzę :D
    życzę powodzenia :) oby się udało :))

    Bara112 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda lena ja mam niski progesteron i tez muszę od razu brac lutke jak zajde mnie tez było cholernie ciezko nie testowac ale uwierzcie mi juz jedną leciutka kreskę na tescie mam za soba która potem znikneła juz nie che tego przezywac po raz kolejny mialam wtedy tak silny okres myślałam że sie nie pozbieram bo lało sie i lało jak z kranu ze mnie dlatego rozumiem Twoje obawy madziu to zawsze bedzie tylko Twoja decyzja Ty musisz wiedzieć jak sie czujesz .my mozemy Ci powiedizec co sadzimy , dlatego ja mowię Ci co przęzyłam ijak sie wtedy czułam dlatego ja wolę poczekać Wy zrobicie jak uważacie kazdna znas ma inne doświadczenia dobrze ze wtedy bety nie robiłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 13:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale sie zaciąga nad mikołowem jak walnie gradem znowu :(((

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaglądam aby pogratulować nowym majowym mamuśkom :)
    rośnijcie zdrowo :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 maja 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    magda lena ja mam niski progesteron i tez muszę od razu brac lutke jak zajde mnie tez było cholernie ciezko nie testowac ale uwierzcie mi juz jedną leciutka kreskę na tescie mam za soba która potem znikneła juz nie che tego przezywac po raz kolejny mialam wtedy tak silny okres myślałam że sie nie pozbieram bo lało sie i lało jak z kranu ze mnie dlatego rozumiem Twoje obawy madziu to zawsze bedzie tylko Twoja decyzja Ty musisz wiedzieć jak sie czujesz .my mozemy Ci powiedizec co sadzimy , dlatego ja mowię Ci co przęzyłam ijak sie wtedy czułam dlatego ja wolę poczekać Wy zrobicie jak uważacie kazdna znas ma inne doświadczenia dobrze ze wtedy bety nie robiłam
    ja nie mam pretensji :) ani nic w ten deseń ;) sama wiem jak to jest stracić Maluszka..ale może kiedyś się uda..

    Kasia * lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 26 maja 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ale sie zaciąga nad mikołowem jak walnie gradem znowu :(((
    no nie gadaj.. ja chcę słoneczko..

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 26 maja 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    ja nie mam pretensji :) ani nic w ten deseń ;) sama wiem jak to jest stracić Maluszka..ale może kiedyś się uda..
    bety dalej brak?

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziu jasne ze nikt nie ma pretensji kochana tak sobie rozmawiamy oj kobietki musi byc dobrze nie ma innego wyjścia

‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ