X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylku to tylko dlatego że nowy ginek mi ją wreszcie dał :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta jednak dobry lekarz to podstawa.
    Mnie wkurza podejście ginekologów "Działać, działać. Jak się nie uda przez pół roku to będziemy podawać leki". Nawet badań im się zlecić nie chce. I stóweczka za wizytę. Problem z głowy.
    A niestety mój problem (PCO) zostaje. No ale, na dobrego lekarza teraz trafić to ciężko.

  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Magdalena, no ja powtarzam jak mantrę - odczepcie się od sztywnego dnia owulacji! ja miałam i w 11 i w 21! nasz organizm to nie maszyna, wszystko się może zdarzyć, 10 mm to bardzo ładnie, pęcherzyki rosną nawet 3 mm na dobę! będzie dobrze !


    Dokładnie! OF to tylko program, który opiera się na statystykach, a jak wiadomo "statystyczny Polak" nie istnieje :)
    Każda z nas jest inna i trzeba bardziej "wsłuchiwać" się w siebie iż ufać wykresom :)
    Takie jest moje zdanie :)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    211042976e.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiatoja wrote:
    Dokładnie! OF to tylko program, który opiera się na statystykach, a jak wiadomo "statystyczny Polak" nie istnieje :)
    Każda z nas jest inna i trzeba bardziej "wsłuchiwać" się w siebie iż ufać wykresom :)
    Takie jest moje zdanie :)
    ale ja nie bazuję wyłącznie na OF..tylko na monitoringu i takie dostałam dziś info po USG, ale za ok 10dni mam kolejną wizytę kontrolną przed @ żeby zapisać CLO to jeszcze zobaczymy czy tam coś rosło czy nie...ale chociaż już wiem co było przyczyną tych prawie 3 letnich starań w których było brak powodzenia...

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze Madziu :)

    Mam taką koleżankę, która przez 5 lat starała się o dziecko. Jeździła po lekarzach, robiła monitoringi, brała leki, ziółka, odwiedzała znachorów, wróżki i wiele innych rzeczy... i nic. A kiedy już pogodziła się z tym, że nie będzie miała dzieci i zaprzestała wszelkiej farmakologii i innych czarów w niedługim czasie okazało się że pod jej sercem drugie serce bije... To serce to obecnie 1,5 roczny Marcel :)

    kapela.gif

    ...Życie jest małą ściemniarą, wróblicą, wygą, cwaniarą... ;)




    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    211042976e.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    ale ja nie bazuję wyłącznie na OF..tylko na monitoringu i takie dostałam dziś info po USG, ale za ok 10dni mam kolejną wizytę kontrolną przed @ żeby zapisać CLO to jeszcze zobaczymy czy tam coś rosło czy nie...ale chociaż już wiem co było przyczyną tych prawie 3 letnich starań w których było brak powodzenia...
    Najważniejsze że wiesz na czym stoisz :) Teraz tylko działać i będeie Bobasek :) JA tam mam prawie 4 lata za sobą i dopiero wiem co mi jest i działam w kierunku dzidzi będzie dobrze :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą mój obecny ginek jest super pomógł mojej szwagierce 2 razy w ciążę zajść mojej koleżance i wielu wielu innym kobietką :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta takich kobiet jak TY- Z JAJAMI nam tu trzeba hej hoo!!

    potforzasta lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajo to ja już zniosłam :D podobno temp. na to wskazuje.
    Poza tym po co mam się załamywać jak to mi nie pomoże?? Wolę wziąć się w garść i działać już odwiedziłam 4 ginusiów i jednego endo i dopiero 4 gin się mną zajął odpowiednio szkoda że tak długo musiałam go szukać a wszyscy go odradzali a ja na przekór zawsze robię i poszłam i co dopiero się teraz dowiedziałam że dzięki niemu tyle osób w koło ma dzieciaczki.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaah do dupy są ci nasi lekarze. ;/ dobrze ze ty znalazlas odpowiedniego w konuc :)

    potforzasta lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jakbym się stosowała do tego co mówią to bym nie poszła a nie od parady został ordynatorem :)

    Dobrze że ja przewrotowiec :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2014, 17:15

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się cieszę bo mimo ze wiem ze to niewiele znaczy ale mam pięknie płodny niesamowicie rozciagliwy sluz :) galareta wręcz :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wstyd sie przyznac (ale co tam, sami swoi tutaj:D) chodze do łazienki i ciąglę "grzebię" :D czy przypadkiem już się nie skończył, no oszaleję :D

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    i wstyd sie przyznac (ale co tam, sami swoi tutaj:D) chodze do łazienki i ciąglę "grzebię" :D czy przypadkiem już się nie skończył, no oszaleję :D
    A co tam wstyd :D Grzebiesz u siebie w końcu :) JA mam aktualnie kremowy ale grzebać nie muszę bo sam wypływa :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grzebiesz u siebie :D hahahahaha:D ale ty juz raczej po owulce?:)

    potforzasta lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak raczej tak chociaż miało jej teoretycznie nie być.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak Ci lekarz powiedział?

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    tak Ci lekarz powiedział?
    No tak powiedział ale to było w 14 dc a owu wychodzi że była w 21-22. A ktoś mi pisał że lekarz specjalnie mógł tak powiedzieć żebym się nie spinała. Hmm no sama nie wiem. A ja wczoraj głupia kupowałam szwagierki synkowi smoczek i nie sprawdziłam dobrze i kupiłam za mały bo od 0 do 6 miesięcy a powinien być coś około 18 miesięcy :/

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i lekarz może sie mylić :)) a prezencik wymień :))

    potforzasta lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie da się bo paragon wyrzuciłam a małemu już kupiłam drugi. No nic może jeszcze komuś się przyda niedługo.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ