X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Gwiazdeczka, mnie cały czas zastanawia, jak podnoszę takiego "pajaca" z podłogi - spodnie, w nich majtki i skarpetki, to wszystko połączone z koszulką i bluzą - jak on się z tego rozbiera?! jak on to jednym ruchem z siebie ściąga?! a jak go pytam DLACZEGO to się wala po podłodze, to słyszę: nie chciałem Cię budzić, kochanie... ;)

    Tamka padłam ze śmiechu. Normalnie leżę i kwiczę. :)

    Tamka lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    17 :/
    JA mam aktualnie około 46. Około bo już dokładnie nie liczę :(

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to miło mi Krokodylku ;) aczkolwiek jak kolejny raz w tygodniu rozczłonkowuję pajaca to krew mnie zalewa... :P

    Lila84 wrote:
    Tamka owulka się skrada małymi kroczkami ;)

    ona chyba wykonuje Moonlight a'la Michael Jackson - sunie powoli, robi obrót, następnie zawraca i znów sunie powoli :/ eh, byleby przylazła!

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka podziwiam Twojego męża mój nie to że rozrzuca ale zawiesi na krzesło i pyta czy mu złożę a jak odmówię to zawsze mówi że i tak złożę bo nie lubię bałaganu :D

    Tamka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, potforzasta, dżentelmen , nie ma co ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    I oby to był ostatni ;)
    Trzymam kciuki:)

    Lila84 lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    JA mam aktualnie około 46. Około bo już dokładnie nie liczę :(
    Baaardzo mocno trzymam kciuki :)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    JA mam aktualnie około 46. Około bo już dokładnie nie liczę :(
    Jejku:( ale jestescie pod opieka lekarza,prawda?


    u5cvp2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero zmieniłam na nowego bo 3 poprzednich nie chciało się za nas wziąć a ten od razu zestaw badan i od 2 tygodni leczę moją tarczycę a z mężem wszystko ok. Jak w tym cyklu się nie uda to będę brać Clo i duphaston :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Dopiero zmieniłam na nowego bo 3 poprzednich nie chciało się za nas wziąć a ten od razu zestaw badan i od 2 tygodni leczę moją tarczycę a z mężem wszystko ok. Jak w tym cyklu się nie uda to będę brać Clo i duphaston :)
    Potforku,to super ze trafilas na zdrowego doktorka,ja mam nadzieje zajsc zanim bede hosterycznie szukala jakiegos ze zdrowym podejsciem do bezplodnosci:( niby mieszkam w wawie ale tu,szukanie lekarza na nfz to jak szukanie igly w stogu siana:(


    u5cvp2.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak jak potforzasta zmieniłam lekarza kilka miesięcy temu i od tego czasu działamy na maxa. Jestem po trzeci cyklu z Clo i po drugim z Pregnylem ( i mam nadzieję że ostatnim ) ale jeśli tym razem się nie uda to czeka mnie hsg :/

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA chodzę prywatnie ;) Na Nfz jak miałam to mi nawet USG nie robił że nie powiem o badaniach. Fakt drogo wychodzi ale po prawie 4 latach ja mam dość słuchania że młoda jestem i mam czas i jakbym nie poszła to w nieskończoność bym się starała.

    Cynamonek30, Magda_lena88 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio bylam na nfz u lekarza co mial usg w gabinecie,oczywiscie go nie uzyl,bo po co.....a ile masz wiosenek?


    u5cvp2.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha a mój jak ma np. nie wie jak zagaić to mówi "kurde ale mam już bałagan w szafkach" i zawsze mnie to śmieszy, bo nie powie normalnie czy mu posprzątam tylko leci na okrętkę...ahhh te facetyyy

    Tamka lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi, skąd ja to znam ;) tylko troszkę odwrotnie - ja mówię: ale masz bałagan w szafie, a on - uhm...... i jest jasne, że bałagan zniknie tylko wtedy, gdy ja się za niego zabiorę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2014, 14:24

    Rubi lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Ja ostatnio bylam na nfz u lekarza co mial usg w gabinecie,oczywiscie go nie uzyl,bo po co.....a ile masz wiosenek?
    We wrześniu skończę 26 lat. Lekarze na NFZ nic nie robią najwyżej skierują Cię na prywatną wizytę i to najlepiej u nich. JA teraz chodzę do ordynatora naszego szpitala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2014, 13:39

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj uwaza ze porzadek w szafce to chora sytuacja a jego burdel jest normalny i nie zyczy sobie porzadku:(


    u5cvp2.png
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    JA chodzę prywatnie ;) Na Nfz jak miałam to mi nawet USG nie robił że nie powiem o badaniach. Fakt drogo wychodzi ale po prawie 4 latach ja mam dość słuchania że młoda jestem i mam czas i jakbym nie poszła to w nieskończoność bym się starała.
    też wybrałam ta opcje ide z marszu- bo tak bym sie pewnie rozmyśliła :) zawsze mam usg i macanie cycków ;) i wizyta trwa z 30min :) tylko denerwuje mnie brak koszulek nie lubie hasac z p,,, na wierzchu- dlatego zawsze mam tunike na sobie :)

    zi13skjo0ong6u20.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nie ma bałaganu bo ciągle albo mu składam ciuchy albo sprzątam w szafce co tydzień z dwojga złego wolę iść i sama złożyć a nie potem wszystko wywalać :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Rubi, skąd ja to znam ;) tylko troszkę odwrotnie - ja mówię: ale masz bałagan w szafie, a ona - uhm...... i jest jasne, że bałagan zniknie tylko wtedy, gdy ja się za niego zabiorę ;)
    Hehe u mnie jest tak samo :) tylko jak już się wkurze i posprzątam to chodzi i marudzi że nic znaleźć nie może..

    Tamka lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ