X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Kasiatja a dlaczegoo od nastepnego cyklu dopiero bromka masz brac? Jak Ci gin zalecił, jakie dawkowanie?
    Trzymam kciuki aby pieknie pękł pecherzyk :)

    Kazała jeszcze raz spróbować wykorzystać ewentualną, nadciągającą, "naturalną" owulację ;) i potem wspomagać się luteiną od 18 do 33 dnia cyklu, po czym zrobić test ciążowy i jeśli wyjdzie + to brać dalej, a jeśli - albo przyjdzie @ to wtedy luteinę odstawić i zacząć bromka (codziennie na noc 1 tabl) i zgłosić się za 3 miechy na kontrolę... no chyba, że wcześniej uda się zafasolkować ;)

    211042976e.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    zonaboba widzę że razem testujemy :)
    Trzymam kciukasy <3
    ja to już odliczam, codziennie patrze ile jeszcze dni zostało:P trzymam kciuki oby to był nasz ostatni cykl starań:)

    Lila84 lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiatoja trzymam kciuki:)

    kasiatoja lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny <3 ;*
    Z takim wsparciem, jak pierdyknie, to żeby mnie nie rozerwało ;)
    0laughing.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2014, 23:00

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    211042976e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiatoja trzymam kciuki za pęcherzyk...

    Ja się chyba na majówki nie załapię, chyba że ten cykl się niespodziewanie skończy, a następny będzie krótki... ale narazie się nie łudzę, bo dziś 21dc a nie było jeszcze żadnego skoku... póki co same góry i doliny... chyba szykuje mi się kolejny długaśny cykl... nie wiem co jest ostatnio miałam pierwszy aż tak długi bo @ dostałam po 47 dniach i teraz obawiam się, że znów może się to powtórzyć... Jutro idę oddać krew na badania tarczycowe żeby sprawdzić czy spada, a dodatkowo widziałam, że w mom plani cyklu mój endo-gin zaznaczył, że mają zrobić progesteron i estradiol... ciekawa jestem czy TSH zaczyna coś spadać...

    kasiatoja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)

    kurcze ja też martwię się troszkę, bo u mnie temperatura zamiast spadać jak na owulkę to ona rośnie...powoli rośnie... :((

    możecie zerknąć? Może widzicie coś, czego ja już u siebie nie widzę?

    szczyt sluzu mialam wczoraj...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 06:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :)

    Zaczęłam plamić od rana więc trzymajcie kciuki żeby się rozkręciło to by udało mi się zadzwonić i umówić wizytkę :D

    Miłego dzionka :)

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiatoja wrote:
    Dzięki dziewczyny <3 ;*
    Z takim wsparciem, jak pierdyknie, to żeby mnie nie rozerwało ;)
    0laughing.gif

    Hehe :) Ja również trzymam kciuki!

    kasiatoja lubi tę wiadomość

  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety, @ przyszła nad ranem z siła tsunami - i du#a blada ...

    ale idąc optymistycznym hasłem - nowy cykl - nowa szansa :)

    trzymam za was kciuki, oby jak najwięcej serduszek i zielonego wirusa nam tu w maju się wykluło <3 :*

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny już jutro zaczynamy majowe testowanie ;) Mam nadzieję, że będzie dużo przede wszystkim zdrowych fasolek ;) Ja mam zamiar mierzyć temp do 10 dpo potem chowam termometr głęboko do szafy i czekam albo na @ albo na ciążę. Jednym słowem będzie to dla mnie niespodzianka... Po dwóch poronieniach ciężko czegokolwiek oczekiwać, ale chcę zminimalizować stres na tyle na ile to możliwe ;) ;) ;)

    Cynamonek30, sylwiaśta159, Agnieszka GreenApple, Lila84, zonaboba, rastafanka lubią tę wiadomość

  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem nowa na wątku :)
    U mnie testowanie (jeśli już) będzie 7 maja. Choć nie wiem, czy ta wredna @ nie przyjdzie, bo mam od skoku temperatury linię poziomą równą :)

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 spokojnie, nie zawsze musi występować nagły spadek temperatury tuż przed owulacją. U ciebie temperatura powoli rośnie, testu owulacyjne pozytywne więc tylko trzeba teraz <3 i mieć nadzieję, że się uda :) Zresztą spadek temp. był parę dni wstecz więc to już sygnał , żeby działać :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny
    Kasiatoja: też trzymam kciuki,żeby pękł ładnie,aż tak jak na bliźniaki :P
    Isabelle:ja też się martwię,że u mnie ten cykl bezowulacyjny...Chociaż raczej takich nie miewam/nie miewałam,ale zawsze się taki może zdarzyć,szkoda,że akurat jak na złość echh
    A ja pogodzona z mężem,aż iskry szły :P także kto wie jak się ten maj zakończy :-) Ale w tym cyklu bardziej na luzie,jak się teraz nie uda,to szukam ginekologa od monitoringu dokładnego itp.
    Życzę Wam wszystkim stosunkowo udanych Majóweczek :-) dużo odpoczynku,relaksu,miłosnych igraszek i po majówce tu wracamy z zielonymi kropkami :-)

    Gwiazdeczka27, Tamka, kasiatoja lubią tę wiadomość

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/96182fd48af1.jpg

    Tamka, olencja, kasiatoja, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia89:myślę,że to dobre podejście z tym termometrem.Ja też w tym cyklu schowam na sam koniec,bo np.w poprzednim temperatura dzień przed @ mi bardzo podskoczyła i całe forum włącznie ze mną czekało na fasolkę...A tu bach i spadła bardzo następnego dnia i guzik z tego...

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na tym obrazku jest nagły spadek, ale oczywiście każdy organizm jest inny i ta temperatura może powoli iść w górę aż osiągnie pewien szczyt (owulacja) a potem temp. za sprawą progesteronu utrzymuje się na wyższym poziomie do spodziewanej miesiączki po czym powili spada, lub nagle i przychodzi @, jak jej nie ma to temp. nadal jest na wysokim poziomie co sugeruje ciążę. I oby to ostatnie sprawdziło się chociaż u większości z nas. :)

    Brawurka84 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia89 wrote:
    No dziewczyny już jutro zaczynamy majowe testowanie ;) Mam nadzieję, że będzie dużo przede wszystkim zdrowych fasolek ;) Ja mam zamiar mierzyć temp do 10 dpo potem chowam termometr głęboko do szafy i czekam albo na @ albo na ciążę. Jednym słowem będzie to dla mnie niespodzianka... Po dwóch poronieniach ciężko czegokolwiek oczekiwać, ale chcę zminimalizować stres na tyle na ile to możliwe ;) ;) ;)
    życzę powodzenia :)

    zi13skjo0ong6u20.png
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka,czyli największy spadek w środku cyklu to owulacja (tzn.domniemana) czy dopiero dzień/dni po tym spadku?Np. u mnie w zeszłym cyklu wiem,że organizm na pewno się przymierzał do owulacji i byłam na monitoringu,lekarz przewidział owulację na piątek-i właśnie w piątek rano miałam największy spadek temperatury.Później już nie byłam na monitoringu,żeby na 100% potwierdzić owulację

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gwiazdeczko dziękuję za informację, a czy temp przed ovu ie powinna byc niższa?

    dziewczynkiii juz nie mogę się doczekać pierwszych tescików jutro!!! oby był oczopląs od <3

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udanej majówki 893646fwelto6cxw.gif
    oby tylko pogoda dopisywała :) 51756mvnwecuvvj.gif
    pozdrawiam <3 742469s3709nw4fb.gif

    M4DZI4, Agnieszka GreenApple lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ