X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz Wam powiem dobrą historię ! :D
    Znam dziewczynę, która zrobiła test ciążowy. Wyszedł pozytywny. Zapytała mnie co ma zrobić i powiedziałam, że nie chcę się wymądrzać ale zalecałabym wizytę u lekarza. Wyliczyła sobie, że to czwarty tydzień i zgodnie z moją poradą poszła do lekarza. Powiedziała, że zrobiła test i wyszedł pozytywny i że to chyba 4 tydzień. Pani doktor zważyła ją, zmierzyła ciśnienie i pogratulowała ciąży.
    Zdziwiona pytam no ale jak to nie było usg ani nawet badania?!
    A ona na to... no u internisty byłam.
    Odjebałam! Dziewczyna 27 lat a głupia jakby miała 12 !
    W sumie to może moja wina bo powiedziałam 'idź do lekarza' ale nie sprecyzowałam jakiego.

    Gwiazdeczka27, potforzasta, Tosia 1981, isabelle, chmurreczkaa, M4DZI4, CassieMK, lulu_ovufriend, Monifah lubią tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisz jej ze jest w ciazy na pewno


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa i dodam, że zrobiło mi się głupio i odstąpiłam jej moją wizytę u gina i na następną czekałam miesiąc. :D

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no nie mogę tak odpisać bo jeszcze mnie odnajdzie po IP i mnie zaszlachtuje jak się okaże , że nie jest hehehe

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ze tez ona wiedziala jak sie dzieci robi.......

    Gwiazdeczka27, chmurreczkaa lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Gwiazdka,przeciez mozesz jej powiedziec ze to byla ciaza biochemiczna;) to ja dopiero zaskoczysz!

    natt lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt wrote:
    A teraz Wam powiem dobrą historię ! :D
    Znam dziewczynę, która zrobiła test ciążowy. Wyszedł pozytywny. Zapytała mnie co ma zrobić i powiedziałam, że nie chcę się wymądrzać ale zalecałabym wizytę u lekarza. Wyliczyła sobie, że to czwarty tydzień i zgodnie z moją poradą poszła do lekarza. Powiedziała, że zrobiła test i wyszedł pozytywny i że to chyba 4 tydzień. Pani doktor zważyła ją, zmierzyła ciśnienie i pogratulowała ciąży.
    Zdziwiona pytam no ale jak to nie było usg ani nawet badania?!
    A ona na to... no u internisty byłam.
    Odjebałam! Dziewczyna 27 lat a głupia jakby miała 12 !
    W sumie to może moja wina bo powiedziałam 'idź do lekarza' ale nie sprecyzowałam jakiego.
    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,021_o8_orig.gif

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    a ty potforku masz ladnie kremowy sluz a nie sucho wiec mozliwe ze faolek ;)
    Ale nie za wiele go jest jednak. A już dzisiaj nawet nie wiem czy w ogóle jest jakiś bo nie sprawdzałam. Czekam do jutra jak odbije to się zastanowię nad betą a jak spadnie to nie ma sensu nawet czekać na test bo @ będzie.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    oj Gwiazdka,przeciez mozesz jej powiedziec ze to byla ciaza biochemiczna;) to ja dopiero zaskoczysz!


    nie no jeszcze by pomyślała, że ją jakąś chorobą straszę 490093rq3h2999ue.gif

    natt lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesteśmy słuchajcie okropnie okrutne , no ale ręce opadają czasami i trzeba z siebie to wyrzucić. Może i lepiej zadać głupie pytanie będąc anonimowym i się ośmieszyć, niż zadać komuś "twarzą w twarz" i się do końca skompromitować...

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobra,zarty na bok:) 694714pn317stslu.gif
    ja uciekam z forum do czasu testowania, za duzo uwagi i mysli poswiecam "robieniu dziecka" a to zle na mnie wplywa.
    dziewczeta kochane,zycze duzej ilosci serduszek i do przeczytania za niecale 2 tyg:)

    natt, Gwiazdeczka27, Tosia 1981, kwiatuszek789, chmurreczkaa, M4DZI4 lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam szczerze, że gdybym nie była świadkiem tego zdarzenia to nie uwierzyłabym, że można być takim pajacem i z ciążą lecieć do internisty! :D
    Tym bardziej, że trzy miesiące wcześniej dziewczyna poroniła. Oczywiście nie nauczyła się niczego po pierwszej stracie i znów opowiedziała wszystkim w pracy, że jest w ciąży tylko po zrobieniu jednego testu.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    jesteśmy słuchajcie okropnie okrutne , no ale ręce opadają czasami i trzeba z siebie to wyrzucić. Może i lepiej zadać głupie pytanie będąc anonimowym i się ośmieszyć, niż zadać komuś "twarzą w twarz" i się do końca skompromitować...
    Dobrze ale chyba wiadomo że jak podejrzewa ciążę to nikt jej na podstawie jedngo posta nie zdiagnozują a choćby nawet to żadna z nas nie ma USG w oczach :D Ale fakt takie wypowiedzi nieraz śmieszą bardzo :)

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    nie no jeszcze by pomyślała, że ją jakąś chorobą straszę 490093rq3h2999ue.gif


    Hhahahahahaha! :D


    Paaaaa Olencja! :) Wróć ze zdwojoną siłą...! :)

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja mam nadzieję, że się Tobie uda i również mam nadzieję, że jak do nas wrócisz to się zdziwisz tak wielka ilością czerwonych serc na liście :)

    natt lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • jessieq Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przepraszam, że tak ciągle głowę zawracam, ale myślicie, że jak robiłam betę już 2 razy to jeszcze trzeci raz też powinnam? Dziękuję:)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jassieq jak Ci będzie lepiej to możesz zrobić ja mam zamiar tylko jedną zrobić o ile będzie trzeba bo i tak zaraz muszę do gina lecieć zmienić dawkę euthyroxu.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi osobiście wystarczyły by dwa badania tym bardziej jak jest wszystko ok, i przyrost jest prawidłowy. Ale to już od Ciebie kochana zależy. Teraz jesteś pewnie w fazie zamartwiania się o to czy wszystko jest w porządku. Jest dobrze, i będzie dobrze- musi być. :)

    jessieq lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • jessieq Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta dziękuję, ja też za jakiś czas mam wizytę u edno, więc chyba bez sensu latać co 2 dni do laboratorium skoro 2 wyniki są ok:)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie 2 to już dużo :) Jak ja bym chciała zobaczyć na dniach II k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,024_jI_orig.gif trzymajcie za mnie kciuki żeby temp. jutro odbiła :)

    Gwiazdeczka27, kwiatuszek789, chmurreczkaa, M4DZI4, rotaszek, Lila84, lulu_ovufriend, jessieq lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ