X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Tempka może spasc w dniu @ ale nie musi, może np w 2dc dopiero spaść.
    a te wstązeczki chyba zmieniają sie w zaleznosci od ilosci postów. Wraz z nimi zmienia sie to, ze jesteś 'kolezanka' pozniej 'przyjaciólka', 'ekspertka', 'autorytet' czy jakos tak :)


    Oczywiscie tak doczytalam post, ze sie nie wypowiedzialam na ten temat :D
    Mua zobacz sobie w galerii jakie dziewczyny mają wykresy, zobaczysz jak ta tempka lubi platac figle - niektore z nas nawet przy spadku mają zielono na koncu :)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzupełniłyśmy sie w takim razie :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Poczytaj :)

    http://badanie-nasienia.pl/pl/o-badaniu-nasienia/leukocyty-w-nasieniu/

    Daisy, poczytałam ale tak: posiew nasienia wyszedł ujemny, nie ma żadnych bakterii, wszystkie inne przyczyny leukocytospermii (palenie papierosów, marihuany etc.) też nie występują... więc nie wiem co o tym sądzić

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Bella82 miala rano dzis druga kreseczkę, ale po kilku minutach :) Mam nadzieję że beta bedzie szczesliwa! No i zeby przyszla sie pochwalic potem :)

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Daisy, poczytałam ale tak: posiew nasienia wyszedł ujemny, nie ma żadnych bakterii, wszystkie inne przyczyny leukocytospermii (palenie papierosów, marihuany etc.) też nie występują... więc nie wiem co o tym sądzić


    A moze jakis blad lab? Macie mozliwosc powtorzyc badanie nasienia ogolne w innym labku? Mysle ze warto by bylo. Znowu wracam do kwestii oszukiwania w klinikach by zbijac kase z pacjentów. Nie twierdze, ze tak jest, ale skads sie te opinie w koncu wziely.

    Tamka lubi tę wiadomość

  • Mua Przyjaciółka
    Postów: 69 71

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo dziękuję za odpowiedzi i miłe przywitanie :)
    temp. mierzyłam od początku cyklu, ale w różnych godzinach hehe wykasowałam te bzdury już ;)
    myślałam, że te bordowe wstążki to są ciężaróweczki :D hehe, wyszło szydło z worka jaka jestem inteligentna :P
    patrzyłam na te wykresy i wszędzie widziałam tylko wysokie temperatury :/
    jeżeli chodzi o objawy to w poprzedniej ciąży pamiętam, że strasznie ale to straaaszliwie bolały mnie piersi jednak wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży bo za tydzień dostałam okres no i kto by pomyślał... :) ech daaawne dzieje

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mua patrze na Twoj wykres i mysle ze jeszcze nic straconego, kto wie moze bedziesz odbijac na implantacje.
    Mam pytanie do Ciebie odnosnie szyjki..bo u 'ródek' zazwyczaj szyjka pozostaje juz zawsze leciutko otwarta, co sprawia ze ciezko jest ocenic jej otwartosc. Nie masz z tym problemu? Bo widze masz piekne notatki, ja kompletnie nie zauwazam zeby byla zamknieta moja szyjka. Wiem tylko kiedy jest mega spuchnieta i to wszystko :D

    Ja dla pewnosci sprawdzilam tez wykresy i od razu na pierwszej stronie wyskoczyl mi wykres ze spadkiem i na zielono jest oznaczone, dopiero potem odbicie. Mysle ze za pare dni wszystko sie u Ciebie wyjasni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2014, 13:37

    Mua lubi tę wiadomość

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobitki w ten piękny dzionek :) a ja dziś głupia myslałam że mam plamienie implantacyjne ( różowy ślad na wkładce) a okazało się że u koleżanki różowy papier toaletowy farbuje he he, ale psikus, akurat teraz :p

    ewcia21k, Daisy, Rybeńka, Mua, Rubi, kierzynka, Lila84, kasiatoja, rotaszek lubią tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 wrote:
    Witam kobitki w ten piękny dzionek :) a ja dziś głupia myslałam że mam plamienie implantacyjne ( różowy ślad na wkładce) a okazało się że u koleżanki różowy papier toaletowy farbuje he he, ale psikus, akurat teraz :p
    Dobre! :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 wrote:
    Witam kobitki w ten piękny dzionek :) a ja dziś głupia myslałam że mam plamienie implantacyjne ( różowy ślad na wkładce) a okazało się że u koleżanki różowy papier toaletowy farbuje he he, ale psikus, akurat teraz :p


    Ale schizy mozna dostac :D :D :D

    kasiatoja lubi tę wiadomość

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niom, można się zeschizowac.ale dobrze że jej gacie białe też pofarbowały to przynajmniej nie muszę już o tym myslec i nie potrzebnie sobie nadzieji robic :P

    relgh371ssmqv4f3.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie, zmierzylam sobie z ciekawosci temperature i mam 37,7 !

    ( juz sie denerwuje ze zaraz spadnie na @)
    tak bardzo bym chciala:(

    Daisy lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Mua Przyjaciółka
    Postów: 69 71

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy ja miałam cesarkę to może dlatego :) ale jeżeli chodzi o szyjkę to w tym cyklu wyjątkowo miałam śluz płodny tylko raz i to w bardzo niewielkiej ilości, ale wydaje mi się ze co "zasługa" tego żelu conceive plus (nie jestem z niego zadowolona)a szyjka wyjątkowo mało otwarta, ale jajniki ojjj czułam...
    M4DZI4 - rozbawiłaś mnie okrutnie :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna mierzenie teraz tempki nic nie da bo ona zmienia sie w ciagu dnia. Nie sugeruj sie tym ze jest wysoka, rano miałas ładna wiec ciesz sie nią :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz jak to kobieta- chcialabym bardzo :)

    Mua, Anutka lubią tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczna no powiem Ci, że u mnie po słonecznej ulicy latają bociany codziennie :) Mysle ze przyniesie Ci to szczescie i mi oczywiscie tez :) No i wszystkim też rzecz jasna! Też też też :D

    Wykres masz ksiązkowy normalnie no! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2014, 14:03

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszku widze ze sledzisz moje losy!:)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Mua Przyjaciółka
    Postów: 69 71

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po południu miałam przeważnie powyżej 37 teraz wiem, że jest to niewymierne :(

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    kwiatuszku widze ze sledzisz moje losy!:)
    śledze, śledze bo tak jak Daisy pisze - wykresik masz ksiązkowy i az Ci go zazdroszcze :) ale kciuki trzymam za Was wszystkie i za piękne <3 :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Mua Przyjaciółka
    Postów: 69 71

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..ale żeby nie było 3mam mocno kciuki i pewnie nie tylko ja ;)

    Anutka lubi tę wiadomość

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ