X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU
Odpowiedz

Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Dziewczyny!
    JEST !!!
    test owulacyjny pozytywny :)
    Jeszcze tylko niech OF wyznaczy owu na wykresie ;)
    Proszę o wiruski i boćki na szczęście :)

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    ce60a53f52bf5d9cmed.jpg
    Ty nie czekaj na maszyne i OF tylko bierz faceta w obroty i kilka dni intensywnej gimnastyki :)

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatekgagatek wrote:
    Edziula, zrób koniecznie jeszcze jeden test! Bo mi się też wydaje, że był wadliwy

    Paznokietek podziel się koniecznie wynikiem bety! :D

    Summerka, teraz potrzebujesz przede wszystkim spokoju :) nie stresuj się niepotrzebnie, to na pewno fasolka!
    ja sama nie chcę nic zapeszać bo się tyle naczytałam... i się stresuję przed wizytą u gina. Wolę się z nikim na razie nie dzielić wiadomością, mój mąż zaś zupełnie odwrotnie, chlapie jęzorem na prawo i lewo :/

    Kofeinko, teraz nie pozostaje nic innego tylko bałamucić :D czyli najprzyjemniejsza część :D

    Karolinka- lepiej się nie schizować, poczekać do pierwszego dnia @ i zrobić test. Wiem po sobie, że wiele objawów sobie wmawiamy. u mnie każde strzyknięcie było objawem ciąży, a koniec końców okazało się, że nie miałam żadnych konkretnych objawów poza plamieniem i jednodniową zgagą.
    Ale te piersi mnie bolą , nie mówię , że to objaw ciąży bo i tak za wcześnie... moja siostra tak miała taki ból jak zaszła w ciążę , może to od stanika albo zle spałam kurcze nie wiem :/

    Emilia77 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na wizycie u endokrynologa :) wszytko ok, wyniki dobre, zwiększona dawka leku żeby wystarczyło dla mnie o fasolki ;) za miesiąc kolejna wizyta ;)

    Jagah, Emilia77 lubią tę wiadomość

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    a co powiecie o bólu piersi po zewnętrznej stronie dziś 21 dc. dopiero
    ja mam taki bol wlasnie po zewnętrznej stronie zawsze, około tydzień przed okresem się zaczyna. Ale wiadomo, kazda kobitka inna;)
    Dzis jest mój 5 dpo i już się nakręcam kiedy to by testować wcześniej;) jak by od jutra był weekend, pewnie już bym zaraz testowala, żeby sprawdzić czy mogę się piwka napic;) dobrze ze do weekendu jeszcze trochę dni, to będzie jakiś 9, 10 dpo i wtedy wiem, ze nie wytrzymam i zatestuje ;)
    Tak piszecie o spokoju w ciąży..jestem ciekawa jak to ze mna będzie. Wydaje mi się, ze mam nerwice..do tego mam stresującą prace, stresujaca dla mnie prace..Tak sobie myslalam, mysle..ze jak okaze się, ze jestem w ciąży, to wyluzuje w pracy i nie będę chodzic taka zeschizowana, bo jak by tylko cos poszlo nie tak, nie dałabym rady pozamykać tematy w pracy, to przecież mnie zwolnic nie mogą, i z drugiej strony jak będą wiedzieć, ze jestem w ciąży, to może trochę iaczej będą na mnie patrzeć, zebym się w pewnym momencie nie wkur..i nie poszla z dnia na dzień na L4. Wiecie, ja jestem taka, ze jak by było wszystko ok, to nie chciała bym ich zostawiać w "czarnej d..", ale jeśli miało by być tak jak teraz, to nie wiem czy ten stres, nie zaszkodzil by mi..ehhh to takie moje przemyślenia co by było gdyby;)

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Edziulla Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie myślę, ze jak do piątku nie dostane tej wrednej @ to zatestuje jeszcze raz. Skoro nie bylo nic widac w poniedzialek to wole poczekac. :)

    b01f77817011a1f9a7b975fe3396a68a.png
    39f8xqpkekffarur.png
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziulla wrote:
    Tak sobie myślę, ze jak do piątku nie dostane tej wrednej @ to zatestuje jeszcze raz. Skoro nie bylo nic widac w poniedzialek to wole poczekac. :)


    znakomity plan - trzymam kciuki za sukces ;)

    paznokietek lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Edziulla Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra to chyba Ty napisałaś ze lepiej milo się zaskoczyć niż niepotrzebnie przedwcześnie rozczarowac. Wzięłam radę do serca :)

    Abra lubi tę wiadomość

    b01f77817011a1f9a7b975fe3396a68a.png
    39f8xqpkekffarur.png
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziulla wrote:
    Abra to chyba Ty napisałaś ze lepiej milo się zaskoczyć niż niepotrzebnie przedwcześnie rozczarowac. Wzięłam radę do serca :)


    cieszy mnie to ogromnie i chciałabym, żeby wszyscy mnie tak słuchali ;)
    Ależ to by było....
    Aż się rozmarzyłam :)

    Edziulla lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 13 maja 2015, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    ja mam taki bol wlasnie po zewnętrznej stronie zawsze, około tydzień przed okresem się zaczyna. Ale wiadomo, kazda kobitka inna;)
    Dzis jest mój 5 dpo i już się nakręcam kiedy to by testować wcześniej;) jak by od jutra był weekend, pewnie już bym zaraz testowala, żeby sprawdzić czy mogę się piwka napic;) dobrze ze do weekendu jeszcze trochę dni, to będzie jakiś 9, 10 dpo i wtedy wiem, ze nie wytrzymam i zatestuje ;)
    Tak piszecie o spokoju w ciąży..jestem ciekawa jak to ze mna będzie. Wydaje mi się, ze mam nerwice..do tego mam stresującą prace, stresujaca dla mnie prace..Tak sobie myslalam, mysle..ze jak okaze się, ze jestem w ciąży, to wyluzuje w pracy i nie będę chodzic taka zeschizowana, bo jak by tylko cos poszlo nie tak, nie dałabym rady pozamykać tematy w pracy, to przecież mnie zwolnic nie mogą, i z drugiej strony jak będą wiedzieć, ze jestem w ciąży, to może trochę iaczej będą na mnie patrzeć, zebym się w pewnym momencie nie wkur..i nie poszla z dnia na dzień na L4. Wiecie, ja jestem taka, ze jak by było wszystko ok, to nie chciała bym ich zostawiać w "czarnej d..", ale jeśli miało by być tak jak teraz, to nie wiem czy ten stres, nie zaszkodzil by mi..ehhh to takie moje przemyślenia co by było gdyby;)

    ja też myślałam, że w ciąży będę wyluzowana a ciągle się martwię, że coś jest nie tak :/ najchętniej to bym nikomu o tym nie mówiła jeszcze. a tak dziś wizyta u gina i już mam napinkę, że nic nie wykryje :P
    Ja też nie jestem z tych, które od razu na l4 chca pójść. Zwłaszcza, że mam zgrany zespół i nie chciałabym im tego zrobić. Zwolnienie tylko jesli będzie to konieczne, ewentualnie na końcówce ciąży kiedy już będę się toczyć ;)

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 13 maja 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziulla wrote:
    Tak sobie myślę, ze jak do piątku nie dostane tej wrednej @ to zatestuje jeszcze raz. Skoro nie bylo nic widac w poniedzialek to wole poczekac. :)


    Ja, zanim zobaczyłam dwie kreski, testowałam dwa razy;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka a moze u Ciebie byla owulacja wiele pozniej niz of wyznaczylo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 07:37

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 13 maja 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie ovu była 19. albo wladnie, jak przepowiadała Morwa, 16., bardziej 16., bo w okolicy 19 sexi nie było, ale bolały jajniki i brzuch. Tak czy siak na pewno nie 12.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ze seksiku nie bylo nie znaczy ze dziecka by nie bylo. Znajoma 3 dni czy 4 przed owu miala ostatni seks a dziecko w pierwsYm podejsciu jest ;p

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 13 maja 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie do Was. Jeżeli ma się wysoką prolaktynę to właśnie piersi tak bolą po wewnętrznej stronie? bo gdzieś tu to wyczytałam...?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 13 maja 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie do Was. Jeżeli ma się wysoką prolaktynę to właśnie piersi tak bolą po wewnętrznej stronie? bo gdzieś tu to wyczytałam...?
    Musisz kochana wyluuzowac trochę bo zwariujesz tak jak ja w tamtym roku myślałam tylko o tym w listopadzie mówiłam ze jak się nie uda to do psychiatryka mnie wywioza i się udało ale puste jajo plodowe i wiadro zimnej wody na głowę!!! Teraz ciągle szukam sobie zajęcia żeby o tym nie myśleć!!! I nie mierze temperatury bo to za bardzo o stresuje!!! A masz już dzieci??

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 13 maja 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko doprowadza. Do małej obsesji ciągle mierzUłan tempie i szyjke z 4 razy dziennie i każdy objaw był albo ciążowy albo objWem jakiś nieprWidlowosci a jak ktoś mówił żeby wyluzowala to myślałam że go zabije !!! Jestem pod kontrolą giną i stwierdził am ze on wie co robi i najlepszym lekarstwem jest czas nie ma innego!!! Wiem że jest ciężko ale innej rady nie ma bo człowiek chodzi taki niepotrzebnie nakręcony i jeszcze wyzywa cię na wszystkich!!!

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 13 maja 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio mówiłam do gina że piersi mnie tak bolą jakbym miała w nich ogień to powiedział że to dobry objaw bo znaczy że progesteron działa!!

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Wg mnie ovu była 19. albo wladnie, jak przepowiadała Morwa, 16., bardziej 16., bo w okolicy 19 sexi nie było, ale bolały jajniki i brzuch. Tak czy siak na pewno nie 12.


    Nie mogę się napatrzeć na ten Twój avatar i już zapomniałam, jak wyglądał poprzedni :P
    Bardziej trafnego chyba wybrać nie mogłaś :)

    Mnie od wczoraj pobolewa lewy jajnik, więc chyba w nim pęcherzyk urośnie - wszystko się okaże 18 na wizycie :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra trzymam kciuki za pecherzyk ;)

    Abra lubi tę wiadomość

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nie wariuje tylko pytam jak to z tą prolaktyną jest. Czy jak ma się za wysoką to czy tak piersi bolą. Nigdy tak nie miałam , że piersi mnie tak bolały po zewnętrznej stronie i dziś zaczął ból promieniować do środka i jeszcze bardziej bolą. Tym bardziej, że w okresie około owulacyjnym... raczej tydzień przed @

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ