X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU
Odpowiedz

Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU

Oceń ten wątek:
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    robił mi jedynie cytologie, usg i usg brzucha. Jest bardzo dobrym lekarzem i specjalista od niepłodniosci i in vitro. Pewnie nie chciał blokowac psychicznie i tyle. W tym cyklu taki spokój mam ze hej, pewnie zaczne sie nakrecac od 8 dpo ale jakos watpie, po ostatnim rozczarowaniu. Nic sie nie zrobi płaczem, nie przyspieszy sie czasu , lato wakacje przed nami wiec nie ma tego złego

    do gina chodze prywatnie ale do niego to termin 3 miechy naprzód


    woooo - 3 miechy czekać na prywatną wizytę, to szok B)
    Skoro jesteś jego pewna i jest dobrym lekarzem, bo czekaj.
    Ale ja bym chociaż bad nasienia zrobiła, bo to mało zachodu, a wiele mówi czy warto czekać do X czy nie...

    Mój jak tylko powiedziałam, że nam nie wychodzi, to od razu bad nasienia zlecił i moje hormony, a USG i cytologia, to norma co roku...

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 13:17

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy mój mąż by się ie obraził albo nie czuł urażony tym badaniem...

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kurcze bo wiecie jak to jest... boje sie tez zrobic badan bo potem bede schizowała na punkcie tej ciazy smucila ze coś nie tak , a teraz jeszcze beztrosko na to patrze... wiem jak to było miesiac temu - tak zaczełam myslec ze opóźniłam sobie urojoną ciążą okres o 5 dni ... może od dziecka mam blokade psychiczną bo ciągle słyszałam ze ja nie moge miec dzieci, mam nawet nie próbowac a ginekolodzy mimo ze mówią ze jednak tak to nie daja 100 % gwarancji.

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwyżej... jak nie swoje to sobie zaadoptuje jakiegos 3 latka i już... choć i to nie takie łatwe

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    no kurcze bo wiecie jak to jest... boje sie tez zrobic badan bo potem bede schizowała na punkcie tej ciazy smucila ze coś nie tak , a teraz jeszcze beztrosko na to patrze... wiem jak to było miesiac temu - tak zaczełam myslec ze opóźniłam sobie urojoną ciążą okres o 5 dni ... może od dziecka mam blokade psychiczną bo ciągle słyszałam ze ja nie moge miec dzieci, mam nawet nie próbowac a ginekolodzy mimo ze mówią ze jednak tak to nie daja 100 % gwarancji.


    No ja rozumiem, że nie chcesz świrować, ale po co zwlekać z podstawowymi badaniami, które cokolwiek pokazują?
    Tak jak Morwa napisała - potem można żałować czasu, który się zwlekało, a i tak go nie cofniesz.
    Ja czekałam z badaniami 4 m-ce i w ogóle nie uważam abym za szybko na nie poszła, bo podstawowa wiedza jednak jest potrzebna.
    A teraz jak się nie uda, to w tym albo następnym cyklu poproszę o drożność jajowodów i zobaczymy co mi na to gin powie...


    Jak widzisz nasza rada jest jasna - nie schizuj, ale czekać też nie warto ;)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jak jeszcze mogę coś dodać od siebie to ja osobiście strasznie żałuję, że nie zrobiłam podstawowych badań przed rozpoczęciem jakichkolwiek starań. Żałuję, że tyle z tym zwlekalam i będę żałować. Może gdybym zareagowała wcześniej to bym powoli myślała o kolejnym dziecku, a tak to myślę jak zrobić pierwsze. Wyszły mi choroby , z którymi nie jest łatwo zajść w ciążę , wcześniej miałam regularne cykle , piękny śluz, a potem bach dwie kreseczki (po drodze silny stres) bach okres i bach Hashimoto uaktywnione. A potem walka przez kilka miesięcy z jakimkolwiek brakiem świadomości ,że coś nie tak dzieje się z moją tarczyca. TSH oraz przeciwciała potajemnie rosną i pogłębiają mnie w bezpłodności a jak się stanie nawet jakiś cud to szybko i po cichu go eliminują bez jakiś większych ceregieli. Smutne ale prawdziwe . Staram się od Grudnia 2013 a tarczyce zaczęłam leczyć w listopadzie 2014. Po co było więc tyle czekać.? Gdybym posłuchała poprzedniego mojego lekarza i mu zaufala to zaczęłabym dopiero leczenie w listopadzie tego roku. Pewnikiem z tak rozchwiana gospodarką hormonalną , z której nie byłoby za bardzo co zbierać.
    Kochana, Ja mam Hashimoto. W poprzedniej ciaży miałam przeciwciała 102 a norma o-34. Teraz mam jeszcze wyzsze mimo brania leków. Ale tsh po roku brania leku eutyrox 50 spadło z ponad 4 do 1,95. A żeby zajść w ciążę najlepiej mieć tsh poniżej 2,5. Wczoraj Pani Doktor wszystko mi na spokojnie wytłumaczyła i już jestem spokojniejsza. Mi rok zajęło leczenie, żeby mieć dobry wynik tsh i żeby się starać o dziecko. Ale u kazdej z nas lek działa inaczej i Tobie moze mniej czasu to zajmie :) (poza tym ja się zbadałam dopiero po roku, a może już wcześniej miałam nizsze )

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że adopcja to też nie łatwa sprawa:
    ani decyzja, ani potem procedury, a wszystko się strasznie ciągnie, więc nadal wniosek: nie ma na co czekać...

    A z bad męża, to wielu facetów ma do tego negatywne nastawienie, ale w większości rozumieją, że to nie ujmuje ich męskości w żaden sposób, a tylko może pozwolić uniknąć ewentualnych przedłużających się starań.
    Tym bardziej, ze u nich to jedno badanie baaaardzo wiele wyjaśnia, nie to co u nas - miliony możliwych problemów...

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:57

    Emilia77, monika_89 lubią tę wiadomość

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze to ujęłyście. Może zapiszę sie do jakiegos innego lekarza narazie tylko po skierowanie na badania... :* uwielbiam Was wszystkie i forum bo zawsze można się czegoś dowiedziec, dostać w łeb i otrzymać wsparcie .. dzięki

    Abra lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:57

    Emilia77 lubi tę wiadomość

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Bardzo dobrze to ujęłyście. Może zapiszę sie do jakiegos innego lekarza narazie tylko po skierowanie na badania... :* uwielbiam Was wszystkie i forum bo zawsze można się czegoś dowiedziec, dostać w łeb i otrzymać wsparcie .. dzięki


    No na tym forum można w ujmujący i troskliwy sposób zostać sprowadzonym na ziemię - doświadczyłam już tego i też mi się to podoba :)
    A Ty daj znać jaka ostateczna decyzja w spr badań.
    I czy się mężulek nie zniechęcił do badania

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    Czy ja zapytałam jak wysoką mam prolaktynę? Może byś tak ze zrozumieniem czytała?
    Karolinko ty się tak nie denerwuj bo stres powoduje wzrost prolaktyny, a skoro wyczytałas że jak bolą piersi z zewnętrznej strony to prolaktyna jest za wysoka to po co ci dodatkowy wzrost?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie....moze na implantacje? Bo na. Okres za wczesnie...

    paznokietek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    U mnie plamienie....moze na implantacje? Bo na. Okres za wczesnie...
    Wykres piękny, książkowy, stawiam na implantacyjne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 12:26

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    U mnie plamienie....moze na implantacje? Bo na. Okres za wczesnie...


    Trzymam kciuki :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piernicze.. diewczyny nie umiem sie dzisiaj ogarnąć :( mam total śpiacego lenia nie chce mi sie nawet isc zapalic pod okap.. tragedia, co wy robicie zeby miec dużo energii macie jakies sposoby?

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny... jej a ja na wesele w weekend i dopiero we wtorek wracam... mam nadzieje ze.to to... bede we wtorek wiedziec...

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    ja piernicze.. diewczyny nie umiem sie dzisiaj ogarnąć :( mam total śpiacego lenia nie chce mi sie nawet isc zapalic pod okap.. tragedia, co wy robicie zeby miec dużo energii macie jakies sposoby?

    Ja odpoczywam :P

    Zgodnie z mottem, którejś z dziewczyn z forum - poleż! zasłużyłaś ;)


    PS. rzuć to palenie!!!!


    ciri22 wrote:
    Dzieki dziewczyny... jej a ja na wesele w weekend i dopiero we wtorek wracam... mam nadzieje ze.to to... bede we wtorek wiedziec...


    Czyli we wtorek testujesz?

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:58

    ciri22 lubi tę wiadomość

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ