X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU
Odpowiedz

Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU

Oceń ten wątek:
  • SophieQ Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilianka ja Ci powiem, że ten cykl od połowy mniej więcej spisałam na straty i czekam tylko na kolejny, bo w nim mam monitoring. Ale zatestować wypadałoby jeśli jutro @ sie nie pojawi, bo to będzie bodajże 15dpo :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj." Rz 12, 21
    270a9c97d521f0ac0a109d663f996a3e.png
  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze Summerka ze juz zaznaczyłas mi @. Dobrze - wlasnie mialam zglaszac :) dziś przylazla po 3 dniach plamienia i to takiego obfitego, ale to nie byla krew...ech nie wiem czemu tak..dwa razy tak mialam juz wczesniej. Jutro ide z mezem do lekarza to wypytam tez o to.

    Miłego wieczoru Dziewczyny :* :)

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że ogólnie mimo ogromnej nadziei, miałam przeczucie że znowu nic z tego cyklu nie będzie i 11 dpo po negatywnym teście odpuściłam totalnie. Ale wczoraj jak trzeci dzień miałam tylko brązowe upławy rozbudziłam w sobie odrobinę nadziei na nowo (jeszcze tyle dni nie plamiłam) Niepotrzebnie...@ oszczędziła mi już dzisiejszego porannego testowania i dalszego czekania - chociaż tyle dobrze ;)

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniusiiaa5 - gratuluję fasolki!! :)

    Ściskam te, które dostały @... :*

    A za resztę przyszłych testerek - trzymam mocno kciuki! Oby maj się jak najwięcej zażabkował! :D

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilanka wrote:
    Mi się takie rzeczy przestały śnić w tym cyklu a to oznacza chyba że pierwsz raz od 3 lat starań jestem wyluzowana :D


    to tak samo jak u mnie:D:D:D nawet mnie nie kusi wcześniejsze testowanie,czekam sobie:) a tym bardziej,że nie mam żadnych objawów, to się na nic już nie nakręcam i tak jest lepiej:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 17:55

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi. wrote:
    Powiem Wam, że ogólnie mimo ogromnej nadziei, miałam przeczucie że znowu nic z tego cyklu nie będzie i 11 dpo po negatywnym teście odpuściłam totalnie. Ale wczoraj jak trzeci dzień miałam tylko brązowe upławy rozbudziłam w sobie odrobinę nadziei na nowo (jeszcze tyle dni nie plamiłam) Niepotrzebnie...@ oszczędziła mi już dzisiejszego porannego testowania i dalszego czekania - chociaż tyle dobrze ;)


    Kochana a ty w ogóle testowałaś?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 13:21

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej a ja jak tak pokazalam swojemu to powiedzial ze ma szczescie ze go tak nie wykorzystuj... eh

    Ale dobry Morwa ten Twoj :) Im wiecej serduszek tym wiecej wygrywa :P

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 13:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahahahahaha PADLAM :) moj to by zaraz regulamin przeczytal :P

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 13:22

    anja83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie to moj wszystko robi, to byly harcerz wiec on czasem wiecej niz ja, ja swojego tez chwale i glaszcze :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 13:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo moj mam nadzieje ze nie ucieknie, ale jak to mowia jak chce to i tak pojdzie...

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 13:23

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 13:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo wiem o czym mowisz bo ja terazz mam wesele na ktorym bedzie jego byla to najchetniej bym jej oczy wydrapala :P

    A ja nie wiem mialam po odstawieniu tabletek 24,28,38 i teraz to cos...co mnie wkurza jak nnie wiem co...
    Ostatni cykl od mniej wiecej 20dc mialam kamin na zoladku i bole brzucha i jajnikow az do krwawiwnia, tak sie wymeczylam swieta mialam przerabane.
    Teraz jest w miare, cycki dzis zaczely bolec, a wczesniej mialm klucie jajnikow ala jak widac bez zmian..

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 13:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poza podstawowymi badaniami po odstawieniu nic nie mialam robionego, lekarz powiedzial zebym za 3 cykle przyszla jakbym nie zaszla w ciaze i miala dalej nieregularne cykle... dla mnnie jesli owu byla to w jakims 15dc. czyli juz 6 dni temu a skoku nie bylo, w tamtym cyklu dopiero w 29dc zaczlam temprature mierzyc to mialam w okolicy 36,8. i tak sie utrzymywala az do spadku przed okresem ktory tez byl dziwny choc lekarz mowil ze nic sie nie zlego nie dzieje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz to sie czuje na @, podbrzusze pobolewa lekko, razem z jajnikami i cycki bola w tamtym cyklu nie bolaly, wiec moze bedzie krotki i bez owulacji.

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ