X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam u mnie też piękne słońce. u mnie również wszystko w środku bardziej czułe przy serduszkowaniu;)ale nie nakręcamy się.przy 1 ciąży było podobnie ale może to różne wyjścia przepowiadać

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    deJzi wrote:
    HOPE83 wrote:
    Iwo123 - z tego co ja kiedyś rozmawiałam z gin to u każdej kobiety endometrium jest różne, różnej grubości i u Ciebie albo wróży ciąże ( bo jest grube) albo poprostu u Ciebie takie już jest i wróży szybki okres..szkoda,że wcześniej nie miałaś robionych takich badań wówczas byłoby wiadomo co to oznacza..
    ;oniqa- powodzenia :)

    nie wiem kochana, zerkam na twój wykresik i jest ladny :) oby to wróżyło cos dobrego :) wiem ze Macica jest rozpulchniona w ciazy :)
    a po co poszlas do ginia przed okresem ?? ja nigdy nie chodzilam po owolce.

    deJzi skoro wiesz coś o rozpulchnieniu to może zerknij w moją notatkę dzisiejszą i powiedz, czy to co napisałam ma jakiś sens? :)

    nie chce zeby bylo pozniej rozczarowanie, ale napisze co sadze o twoim wykresie mozesz byc w ciazy... widac ze szyjka wysoko, ale moze sie obnizyc... nie chce cie nakrecac trudno mi powiedziec pozostaje czekanie zeby miec pewnosc. czytalam opis moze akurat...

    eunika lubi tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    witam sie z rana skarbenki
    jak widac nocki przesypiam coraz lepiej bo wstaje później.. ale z zatyczkami :) zaciagam persjany a tam szaro buro i do pupyyyy...dis fatalna pogoda na deszcz.

    Witamy :)
    Ja muszę przyznać ,że u mnie pogoda dziś będzie fajniutka słoneczko już się przebiła i zapowiada się bardzo ładny dzień.
    Czuje się nadal fatalnie i wzięłam tydzień wolnego żeby się trochę zregenerować.
    A jak u Ciebie betka i dzidzia sobie rosną ....

    deJzi lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    eunika wrote:
    deJzi wrote:
    HOPE83 wrote:
    Iwo123 - z tego co ja kiedyś rozmawiałam z gin to u każdej kobiety endometrium jest różne, różnej grubości i u Ciebie albo wróży ciąże ( bo jest grube) albo poprostu u Ciebie takie już jest i wróży szybki okres..szkoda,że wcześniej nie miałaś robionych takich badań wówczas byłoby wiadomo co to oznacza..
    ;oniqa- powodzenia :)

    nie wiem kochana, zerkam na twój wykresik i jest ladny :) oby to wróżyło cos dobrego :) wiem ze Macica jest rozpulchniona w ciazy :)
    a po co poszlas do ginia przed okresem ?? ja nigdy nie chodzilam po owolce.

    deJzi skoro wiesz coś o rozpulchnieniu to może zerknij w moją notatkę dzisiejszą i powiedz, czy to co napisałam ma jakiś sens? :)

    nie chce zeby bylo pozniej rozczarowanie, ale napisze co sadze o twoim wykresie mozesz byc w ciazy... widac ze szyjka wysoko, ale moze sie obnizyc... nie chce cie nakrecac trudno mi powiedziec pozostaje czekanie zeby miec pewnosc. czytalam opis moze akurat...

    dzięki Kochana, nie martw się potem nie będę miała pretensji do Ciebie :) nie nakręcam się za bardzo, zanim dołączyłam do owu to dopiero świrowałam, co miesiąc byłam w ciąży, hehe. Teraz bardzo bym chciała ale na spokojnie, nie teraz to za miesiąc. Po prostu zastanowiły mnie te nadzwyczajne objawy. zobaczymy... :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca wrote:
    mamuleska wrote:
    Zauważyłam, że bawią was opowieści z moim synkiem w roli głównej. Rozruszam więc towarzystwo.
    Wieczór w kuchni. Moj mały, lat 3.5, do mnie: Mamusiu jak będę duży i piórka mi na SIUSIAKU urosną, kupisz mi takie auto?
    Zastrzelił mnie na miejscu!

    NO to faktycznie zabawne historie ;) dzieciaki sa kochane i co mu odpowiedziałaś? hihi

    ja nie moge dzieci sa fantastyczne jak zaczynaja mowic... moj narazie cos gawedzi pod nosem to nie sa wyrazy... ale jak jade autem to tak nakreca sie ze szok mam ubaw po pachy... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    deJzi wrote:
    witam sie z rana skarbenki
    jak widac nocki przesypiam coraz lepiej bo wstaje później.. ale z zatyczkami :) zaciagam persjany a tam szaro buro i do pupyyyy...dis fatalna pogoda na deszcz.

    Witamy :)
    Ja muszę przyznać ,że u mnie pogoda dziś będzie fajniutka słoneczko już się przebiła i zapowiada się bardzo ładny dzień.
    Czuje się nadal fatalnie i wzięłam tydzień wolnego żeby się trochę zregenerować.
    A jak u Ciebie betka i dzidzia sobie rosną ....

    jak widac na razie na papierze ze betka sobie rosnie ale bez entuzjazmu...

    a powiedzialam mezusiowi rano ze jestem w ciazy i wiecie co.... norma bylo "TAK" i to wszytko pokazalam mu tescik z II kreskami a on ja nie wiem co to znaczy.. co za facet... i dodal teraz ty to bedziesz żywić hahahahaha.. oczywiscie w zartach.. i wyszedl teraz go poobserwuję troche jak przyjdzie do domku napewno bedzie siedzial cicho i dumal..

    Miriam, Asi, eunika lubią tę wiadomość

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe faceci. musi do niego dojsc wszystko lece się ogarnąć trochę i do pracy miłego dnia;):)

    deJzi lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak faceci :) Przy ciąży z moją córką kiedy przyleciałam z testem podekscytowana i powiedziałam "kochanie będziemy mieli dziecko" podniósł głowe powiedział "AHA" i poszedł spać. No teraz podczas całego tego oczekiwania bardzo się angażuje :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    No tak faceci :) Przy ciąży z moją córką kiedy przyleciałam z testem podekscytowana i powiedziałam "kochanie będziemy mieli dziecko" podniósł głowe powiedział "AHA" i poszedł spać. No teraz podczas całego tego oczekiwania bardzo się angażuje :)

    kochana a ty nic się nie chwalisz ahhh :P

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    No tak faceci :) Przy ciąży z moją córką kiedy przyleciałam z testem podekscytowana i powiedziałam "kochanie będziemy mieli dziecko" podniósł głowe powiedział "AHA" i poszedł spać. No teraz podczas całego tego oczekiwania bardzo się angażuje :)

    przerażacie mnie :) inaczej sobie wyobrażałam ten moment, ale to pewnie przez te komedie romantyczne :) chyba zmienię swoje wyobrażenie bo znając mojego mężusia mogę się rozczarować jego reakcją, pewnie go zamuruje a potem zmieni temat, hehe :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój miał inaczej sam kazał robić mi test wieczorem wyszedł negatywny ale rano na nich wyskoczyły dwie kreski i ja szczęśliwa żeby szedł do apteki po następne a on że nie bo nie chce się rozczarować wiec sama pobiegłam i wyszły to skakał jak szalony ja byłam w większym szoku i nie wiedziałam co się dzieje a on po prostu jak wariat skakał i przytulał się do testów zamiast do mnie :D po prostu to komicznie wyglądało :D czułam się jakby testy miały mu urodzić dziecko :D niestety nasza radość trwała niedługo ale mam nadzieje że już w tym miesiącu zobaczę go znowu skaczącego <3 :)

    Asi, eunika, Koza lubią tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    Asi wrote:
    No tak faceci :) Przy ciąży z moją córką kiedy przyleciałam z testem podekscytowana i powiedziałam "kochanie będziemy mieli dziecko" podniósł głowe powiedział "AHA" i poszedł spać. No teraz podczas całego tego oczekiwania bardzo się angażuje :)

    przerażacie mnie :) inaczej sobie wyobrażałam ten moment, ale to pewnie przez te komedie romantyczne :) chyba zmienię swoje wyobrażenie bo znając mojego mężusia mogę się rozczarować jego reakcją, pewnie go zamuruje a potem zmieni temat, hehe :)

    Oj kochana ja też sobie inaczej to wyobrażałam ale teraz się z tego śmieję. Ja wychowana na przeminęło z wiatrem i w ogóle liczyłam na entuzjastyczną reakcję rodem z dobrego romansu a tu ....zimny kubeł na głowę :) ale moja córka teraz uczy mojego męża tego romantyzmu... biedny ma przerąbane ciągle słyszy " no a ty musisz ją pocałować i romanyczne śniadanko zrobić " "a gdzie kwiaty " to się chłopak wyrabia

    Miriam, eunika, mamuleska lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    mój miał inaczej sam kazał robić mi test wieczorem wyszedł negatywny ale rano na nich wyskoczyły dwie kreski i ja szczęśliwa żeby szedł do apteki po następne a on że nie bo nie chce się rozczarować wiec sama pobiegłam i wyszły to skakał jak szalony ja byłam w większym szoku i nie wiedziałam co się dzieje a on po prostu jak wariat skakał i przytulał się do testów zamiast do mnie :D po prostu to komicznie wyglądało :D czułam się jakby testy miały mu urodzić dziecko :D niestety nasza radość trwała niedługo ale mam nadzieje że już w tym miesiącu zobaczę go znowu skaczącego <3 :)

    No pewnie :) Mocno trzymam za to kciuki :) za małą fasolkę i zielony wykresik ;)

    Miriam lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    eunika wrote:
    Asi wrote:
    No tak faceci :) Przy ciąży z moją córką kiedy przyleciałam z testem podekscytowana i powiedziałam "kochanie będziemy mieli dziecko" podniósł głowe powiedział "AHA" i poszedł spać. No teraz podczas całego tego oczekiwania bardzo się angażuje :)

    przerażacie mnie :) inaczej sobie wyobrażałam ten moment, ale to pewnie przez te komedie romantyczne :) chyba zmienię swoje wyobrażenie bo znając mojego mężusia mogę się rozczarować jego reakcją, pewnie go zamuruje a potem zmieni temat, hehe :)

    Oj kochana ja też sobie inaczej to wyobrażałam ale teraz się z tego śmieję. Ja wychowana na przeminęło z wiatrem i w ogóle liczyłam na entuzjastyczną reakcję rodem z dobrego romansu a tu ....zimny kubeł na głowę :) ale moja córka teraz uczy mojego męża tego romantyzmu... biedny ma przerąbane ciągle słyszy " no a ty musisz ją pocałować i romanyczne śniadanko zrobić " "a gdzie kwiaty " to się chłopak wyrabia

    jak moje maleństwo będzie miało charakterem po mnie to mężuś też szybko zmięknie, bo on jest mało uczuciowy a ja wieczna romantyczka... :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Asi wrote:
    No tak faceci :) Przy ciąży z moją córką kiedy przyleciałam z testem podekscytowana i powiedziałam "kochanie będziemy mieli dziecko" podniósł głowe powiedział "AHA" i poszedł spać. No teraz podczas całego tego oczekiwania bardzo się angażuje :)

    kochana a ty nic się nie chwalisz ahhh :P

    ciszzzzza przed burza :) jeszcze 3 dni :)

    asi a co ty taka nertwowa i placzliwa jestes??? ja jak teraz zaciazylam, a jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy, to jak ogladalam telewizje o wychowywaniu dziecka plakalam lzy mi lecialy, az sie zdziwilam ze tak sie wzruszylam... a pozniej dowiedzialam sie ze jestem w ciazy.. O.o

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    Asi wrote:
    eunika wrote:
    Asi wrote:
    No tak faceci :) Przy ciąży z moją córką kiedy przyleciałam z testem podekscytowana i powiedziałam "kochanie będziemy mieli dziecko" podniósł głowe powiedział "AHA" i poszedł spać. No teraz podczas całego tego oczekiwania bardzo się angażuje :)

    przerażacie mnie :) inaczej sobie wyobrażałam ten moment, ale to pewnie przez te komedie romantyczne :) chyba zmienię swoje wyobrażenie bo znając mojego mężusia mogę się rozczarować jego reakcją, pewnie go zamuruje a potem zmieni temat, hehe :)

    Oj kochana ja też sobie inaczej to wyobrażałam ale teraz się z tego śmieję. Ja wychowana na przeminęło z wiatrem i w ogóle liczyłam na entuzjastyczną reakcję rodem z dobrego romansu a tu ....zimny kubeł na głowę :) ale moja córka teraz uczy mojego męża tego romantyzmu... biedny ma przerąbane ciągle słyszy " no a ty musisz ją pocałować i romanyczne śniadanko zrobić " "a gdzie kwiaty " to się chłopak wyrabia

    jak moje maleństwo będzie miało charakterem po mnie to mężuś też szybko zmięknie, bo on jest mało uczuciowy a ja wieczna romantyczka... :)

    hahaha... wlasnie musimy wylac na siebie kubeł z zimna woda i zejsc na ziemie.. za duzo romansow... niestety
    uzbroic sie w cierpliwosc i z testem do chlopa podchodzic z zapasem bo rozne moga byc reakcje .... hehe

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze w ogóle czuje się jakoś dziwnie i dziwnie się zachowuje . Wczoraj wpadłam w furie bo klucze od mieszkania były odczepione od tych od samochodu . Jak potem to przemyślałam to normalnie wariatka !!! Ważne ,że mam wolne bo byłoby słabo :)

    eunika, deJzi lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Kurcze w ogóle czuje się jakoś dziwnie i dziwnie się zachowuje . Wczoraj wpadłam w furie bo klucze od mieszkania były odczepione od tych od samochodu . Jak potem to przemyślałam to normalnie wariatka !!! Ważne ,że mam wolne bo byłoby słabo :)

    oj, coś te humorki podejrzane :) ale nam kobietkom wolno zawsze, a jak jesteśmy w ciąży to tym bardziej! :)

    Asi lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi Twój wykresik wygląda bardzo obiecująco :) czekamy na zieloną kropeczkę :)

    Asi lubi tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oby oby to na ciążę ale ....nie zapeszam :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ