X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 15 maja 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewuszki co tam u Was słychac ja właśnie wróciłam od rodziców z działki troszke słonka załapać no a zaraz biorę mężusia w obroty :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja siedzę i tylko czytam na "mojej różowej stronie" jak to mój M mówi miałam posprzątać w domu jak on będzie na treningu ale jakoś nie mogę się zebrać :D czekam na niego i również biorę go w obroty zaraz powinien być mój bokser :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2013, 18:50

  • Iwo123 Autorytet
    Postów: 272 234

    Wysłany: 15 maja 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeJzi a myslisz że to z tym endometrium to rzeczywiście tak moze byc??

    relg3e5ejn8hl19k.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 15 maja 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo123 - z tego co ja kiedyś rozmawiałam z gin to u każdej kobiety endometrium jest różne, różnej grubości i u Ciebie albo wróży ciąże ( bo jest grube) albo poprostu u Ciebie takie już jest i wróży szybki okres..szkoda,że wcześniej nie miałaś robionych takich badań wówczas byłoby wiadomo co to oznacza..
    ;oniqa- powodzenia :)

    82doi09kxiyf6x26.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 15 maja 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do tego termometru to można mierzyć rtęciowym czy musi być ten owulacyjny???

    atdc8iikup31msj2.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 15 maja 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine - z tego co się orientuję owulacyjny jest dokładniejszy i tyle :) Ma dwa miejsca po przecinku (np. 0.01°C)

    82doi09kxiyf6x26.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 15 maja 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    A co do tego termometru to można mierzyć rtęciowym czy musi być ten owulacyjny???

    Owulacyjny to taki dokładniejszy, z dwoma miejscami po przecinku. Może być elektroniczny, może być rtęciowy. Ja mierzyłam kiedyś najzwyklejszym rtęciowym i pomiary spokojnie pozwalały na wykonanie wykresu, wyznaczona owulacja zgadzała się z testami. Więc też się da.

    deJzi lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 15 maja 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam, że bawią was opowieści z moim synkiem w roli głównej. Rozruszam więc towarzystwo.
    Wieczór w kuchni. Moj mały, lat 3.5, do mnie: Mamusiu jak będę duży i piórka mi na SIUSIAKU urosną, kupisz mi takie auto?
    Zastrzelił mnie na miejscu!

    Iwka, Konwalia lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 maja 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Zauważyłam, że bawią was opowieści z moim synkiem w roli głównej. Rozruszam więc towarzystwo.
    Wieczór w kuchni. Moj mały, lat 3.5, do mnie: Mamusiu jak będę duży i piórka mi na SIUSIAKU urosną, kupisz mi takie auto?
    Zastrzelił mnie na miejscu!

    NO to faktycznie zabawne historie ;) dzieciaki sa kochane i co mu odpowiedziałaś? hihi

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 maja 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja mykam spać , rano do pracy ;)

    Słodkich snów ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2013, 20:27

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam w nowym dniu :) u mnie już 22dc a tempka dopiero zaczyna rosnąć... dziwne. Wczoraj wieczorem serduszkowaliśmy, miałam takie dziwne uczucie jakbym wszystko miała spuchnięte a jajniki były bardzo blisko, że wszystko czułam dużo bardziej niż zwykle. Nie wiem czy któraś też tak miała? Chociaż pewnie tak dziwnie to opisałam, że nie wiadomo o co chodzi :)

    Miriam, Asi lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki kochana żeby pieła się ku górze a o tym co pisałaś o objawach ja tak nie miałam

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    trzymam kciuki kochana żeby pieła się ku górze a o tym co pisałaś o objawach ja tak nie miałam

    dzięki, już w tym cyklu się tak bardzo nie nastawiam ale gdyby się udało to byłabym mega szczęśliwa :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam nadzieję że maj będzie dla nas szczęśliwy bo przecież "w marcu koty w kwietniu psy a w maju my " hihi mam nadzieję że tak będzie :)

    eunika, Asi, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie z rana skarbenki
    jak widac nocki przesypiam coraz lepiej bo wstaje później.. ale z zatyczkami :) zaciagam persjany a tam szaro buro i do pupyyyy...dis fatalna pogoda na deszcz.

    Miriam lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    witam sie z rana skarbenki
    jak widac nocki przesypiam coraz lepiej bo wstaje później.. ale z zatyczkami :) zaciagam persjany a tam szaro buro i do pupyyyy...dis fatalna pogoda na deszcz.

    gdzie Ty mieszkasz kobietko? u mnie piękne słoneczko i bardzo ciepło :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 wrote:
    Iwo123 - z tego co ja kiedyś rozmawiałam z gin to u każdej kobiety endometrium jest różne, różnej grubości i u Ciebie albo wróży ciąże ( bo jest grube) albo poprostu u Ciebie takie już jest i wróży szybki okres..szkoda,że wcześniej nie miałaś robionych takich badań wówczas byłoby wiadomo co to oznacza..
    ;oniqa- powodzenia :)

    nie wiem kochana, zerkam na twój wykresik i jest ladny :) oby to wróżyło cos dobrego :) wiem ze Macica jest rozpulchniona w ciazy :)
    a po co poszlas do ginia przed okresem ?? ja nigdy nie chodzilam po owolce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2013, 04:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    deJzi wrote:
    witam sie z rana skarbenki
    jak widac nocki przesypiam coraz lepiej bo wstaje później.. ale z zatyczkami :) zaciagam persjany a tam szaro buro i do pupyyyy...dis fatalna pogoda na deszcz.

    gdzie Ty mieszkasz kobietko? u mnie piękne słoneczko i bardzo ciepło :)

    wlochy w gorach.... i dzis jest pieknie a jutro pada takie uroki ale jak jest lato to potrafi nie padac nawet 3 miesiace O.o

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    HOPE83 wrote:
    Iwo123 - z tego co ja kiedyś rozmawiałam z gin to u każdej kobiety endometrium jest różne, różnej grubości i u Ciebie albo wróży ciąże ( bo jest grube) albo poprostu u Ciebie takie już jest i wróży szybki okres..szkoda,że wcześniej nie miałaś robionych takich badań wówczas byłoby wiadomo co to oznacza..
    ;oniqa- powodzenia :)

    nie wiem kochana, zerkam na twój wykresik i jest ladny :) oby to wróżyło cos dobrego :) wiem ze Macica jest rozpulchniona w ciazy :)
    a po co poszlas do ginia przed okresem ?? ja nigdy nie chodzilam po owolce.

    deJzi skoro wiesz coś o rozpulchnieniu to może zerknij w moją notatkę dzisiejszą i powiedz, czy to co napisałam ma jakiś sens? :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Ofelaine wrote:
    A co do tego termometru to można mierzyć rtęciowym czy musi być ten owulacyjny???

    Owulacyjny to taki dokładniejszy, z dwoma miejscami po przecinku. Może być elektroniczny, może być rtęciowy. Ja mierzyłam kiedyś najzwyklejszym rtęciowym i pomiary spokojnie pozwalały na wykonanie wykresu, wyznaczona owulacja zgadzała się z testami. Więc też się da.

    czy ty jak staralas sie o pierwsza dzidzie :) to robilas wykresiki ????

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ