X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 15 maja 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Dopiero wróciłam z miasta kobietki, przeczytałam zaległe strony i już odp:
    Miriam- gapa ze mnie ale nie wiązałam tego z tym ponieważ dopiero 6 dni piję siemię.
    HOPE83- też myślę że to te plamienie więc trzeba męża w obroty brać :D
    mamuleska, deJzi - raczej mam za długie cykle żeby coś już się działo : dziś 14dc ,a ja ostatnie dwa miałam równo 30 dniowe.

    Niech ten będzie 25 dniowy i niech cię zaskoczy, buziaki

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 15 maja 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja właśnie wróciłam z wycieczki po aptekach. szukałam termometru owulacyjnego bo jestem niecierpliwa i chciałam go mieć teraz :) odpowiedzi pań w aptekach mnie rozbawiły:
    "takiego czegoś nie było i nie ma"
    "ale chodzi o taki bezdotykowy?"
    "termometr to termometr, pomiar powinien być dokładny ale nie wiadomo jak to stricte jest naprawdę. A z dwoma miejscami? nie ma takich termometrów"
    I jak tu się nie załamać... :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 15 maja 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    dziewczyny ja właśnie wróciłam z wycieczki po aptekach. szukałam termometru owulacyjnego bo jestem niecierpliwa i chciałam go mieć teraz :) odpowiedzi pań w aptekach mnie rozbawiły:
    "takiego czegoś nie było i nie ma"
    "ale chodzi o taki bezdotykowy?"
    "termometr to termometr, pomiar powinien być dokładny ale nie wiadomo jak to stricte jest naprawdę. A z dwoma miejscami? nie ma takich termometrów"
    I jak tu się nie załamać... :)

    Termometry Basal :) maja nawet taka końcówkę ruchomo-gumową :)hahaha.. no cóż... :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 maja 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już mocno plamię , wieczorem lub najpózniej rano zawita jędza @ ;(

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 15 maja 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    dziewczyny ja właśnie wróciłam z wycieczki po aptekach. szukałam termometru owulacyjnego bo jestem niecierpliwa i chciałam go mieć teraz :) odpowiedzi pań w aptekach mnie rozbawiły:
    "takiego czegoś nie było i nie ma"
    "ale chodzi o taki bezdotykowy?"
    "termometr to termometr, pomiar powinien być dokładny ale nie wiadomo jak to stricte jest naprawdę. A z dwoma miejscami? nie ma takich termometrów"
    I jak tu się nie załamać... :)

    W Polsce takie rzeczy się dzieją? Nie mogę uwierzyć. Ile się tego nasprzedawałam... Najzwyklejszy rtęciowy, to miałam w łapie z tydzień temu w aptece. Szok

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka... mam bete

    2097 czy to dobra beta jak zrobilam co drugi dzien?

    a pierwsza 903

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2013, 17:09

    kasiaks lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Wyyy wszystkie w domu siedzicie a ja w robocie staram się wasze wpisy nadrobić potem w domu i nigdy nie mogę !! :( Jak już doczytam - ratami to jest tego tak dużo że nie wiem co mam napisać.

    Na wstępie cześć :)

    Byłam dzisiaj na usg owulacji:) i powiem Wam że mój pęcherzyk ma 26 mm(12 endo) w 18 dc - nie wiedziałam ze może być taaak duży!!a ogólnie w 16dc miał 19 mm, a w 13dc miał 16 mm.

    Dla porównania w zeszłym cyklu przy 21 mm była już owulacja w 14 dc....dziwne dla mnie to

    A le piękne słoneczko dzisiaj za oknem. Jeśli się nie myle dzisiaj pozytywnych testów nie było?

    Emilka, dejzi, anika i reszta modlę się za Wasze zdrówko :*

    a 26mm to chyba za duzy pechezyk....
    z tego co wiem to 18/21
    co ginek powiedzial na ten pecherzyk??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    został mi tydzień do testowania... najgorszy tydzień i najgorsze najbliższe dni....:(

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 maja 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Iwka wrote:
    Wyyy wszystkie w domu siedzicie a ja w robocie staram się wasze wpisy nadrobić potem w domu i nigdy nie mogę !! :( Jak już doczytam - ratami to jest tego tak dużo że nie wiem co mam napisać.

    Na wstępie cześć :)

    Byłam dzisiaj na usg owulacji:) i powiem Wam że mój pęcherzyk ma 26 mm(12 endo) w 18 dc - nie wiedziałam ze może być taaak duży!!a ogólnie w 16dc miał 19 mm, a w 13dc miał 16 mm.

    Dla porównania w zeszłym cyklu przy 21 mm była już owulacja w 14 dc....dziwne dla mnie to

    A le piękne słoneczko dzisiaj za oknem. Jeśli się nie myle dzisiaj pozytywnych testów nie było?

    Emilka, dejzi, anika i reszta modlę się za Wasze zdrówko :*

    a 26mm to chyba za duzy pechezyk....
    z tego co wiem to 18/21
    co ginek powiedzial na ten pecherzyk??

    Hej :)
    Nie strasz mnie...jak za duży co to może oznaczać ...juz gadam z google....to mi dałaś zagwostkę.

    A Twoja beta piękna :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to znaczy ze za stary pecherzyk i nie peknol kiedy trzeba... a jak sa mniejsze niz 18 moze byc ciaza ale mozna poronic nie utrzyma sie..

    tak mi tlumaczyl ginek ale nigdy nie wiadomo.... czasem 26mm nie wiem czy to prawda ale to sa chyba juz cysty malutkie co sie wchlaniaja a nie pekaja.. kochana nie chce sie straszyc ale poczytaj troszke o tym...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam:)
    bce6e5a06a9a636a9eb904cddf8d16db.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo jezeli on ma juz 26 a nie pękal to w ciagu doby on rosnie 2mm wyobraz to sobie??? dla tego pytam co na to ginek????? moze sie myle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    to znaczy ze za stary pecherzyk i nie peknol kiedy trzeba... a jak sa mniejsze niz 18 moze byc ciaza ale mozna poronic nie utrzyma sie..

    tak mi tlumaczyl ginek ale nigdy nie wiadomo.... czasem 26mm nie wiem czy to prawda ale to sa chyba juz cysty malutkie co sie wchlaniaja a nie pekaja.. kochana nie chce sie straszyc ale poczytaj troszke o tym...

    witam wieczornie :) deJzi piękny przyrost bety, gratulacje :) a co do pecherzyków to moja ginka mi tłumaczyła, że najlepsze są 17-20mm powyżej mogą przechodzić w torbielki jak się nie wchłoną.

    deJzi lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 maja 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    bo jezeli on ma juz 26 a nie pękal to w ciagu doby on rosnie 2mm wyobraz to sobie??? dla tego pytam co na to ginek????? moze sie myle

    Hej w poniedziałek miałam o 10 rano 19 mm a po dwóch dobach 26 to 3,5 mm na dobę !!! Od godziny mam rozciągliwy śluz. W piątek idę jeszcze na usg. A ogólnie gin powiedział że dzisiaj pewnie pęknie....hmmm...w google różnie piszą. Raz że za duży raz że idealny bo mniejsze ryzyko poronienia...
    Już sama nie wiem co mam myśleć. A ja taka dumna wyszłam od gin że on taki duuuży i tu masz babo placek.

    Cześć madzialenka :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    deJzi wrote:
    to znaczy ze za stary pecherzyk i nie peknol kiedy trzeba... a jak sa mniejsze niz 18 moze byc ciaza ale mozna poronic nie utrzyma sie..

    tak mi tlumaczyl ginek ale nigdy nie wiadomo.... czasem 26mm nie wiem czy to prawda ale to sa chyba juz cysty malutkie co sie wchlaniaja a nie pekaja.. kochana nie chce sie straszyc ale poczytaj troszke o tym...

    witam wieczornie :) deJzi piękny przyrost bety, gratulacje :) a co do pecherzyków to moja ginka mi tłumaczyła, że najlepsze są 17-20mm powyżej mogą przechodzić w torbielki jak się nie wchłoną.

    no wlasnie cos mi tam piszczalo... nie cysty tylko torbielki albo sie wchlaniaja albo jak nie to sa cysty

  • Iwo123 Autorytet
    Postów: 272 234

    Wysłany: 15 maja 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, byłam dzisiaj na dlugo wyczekiwanej wizycie u gina.
    Dała mi skierowanie na betke, badając mnie stwierdziła że mam powiekszone endometrium tzn. 17 mm podobno tak moze byc na początku ciązy??

    Więc jest jeszcze szansa, jak nie dostane @ do niedzieli to w poniedzialek robie bete.

    Iwka, Asi, mamuleska lubią tę wiadomość

    relg3e5ejn8hl19k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    deJzi wrote:
    bo jezeli on ma juz 26 a nie pękal to w ciagu doby on rosnie 2mm wyobraz to sobie??? dla tego pytam co na to ginek????? moze sie myle

    Hej w poniedziałek miałam o 10 rano 19 mm a po dwóch dobach 26 to 3,5 mm na dobę !!! Od godziny mam rozciągliwy śluz. W piątek idę jeszcze na usg. A ogólnie gin powiedział że dzisiaj pewnie pęknie....hmmm...w google różnie piszą. Raz że za duży raz że idealny bo mniejsze ryzyko poronienia...
    Już sama nie wiem co mam myśleć. A ja taka dumna wyszłam od gin że on taki duuuży i tu masz babo placek.

    Cześć madzialenka :)

    nic sie nie mart moze akurat w sam raz taki :)

  • Iwo123 Autorytet
    Postów: 272 234

    Wysłany: 15 maja 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cesska wrote:
    Insidia89 wrote:
    Hej. Dziewczyny mam skromne pytanko?? Moze glupio to zabrzmi..ale Czy mierzac tempke w ustach jest tak samo wiarygodna mierzac tempke w pochwie?? Bo tak sie zastanawiam..czy dobrze robie mierzac w ustach??

    HEJ, ja też mierzę tylko w ustach, uważam ze ten sam efekt. jeden miesiąc mierzyłam i tu i tu, różnice były takie same, tzn jak spadała tempka tam na dole to w ustach też :)

    Hej, ja tez mierze w ustach jakos bardziej mi to odpowiada.

    relg3e5ejn8hl19k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo123 wrote:
    Dziewczynki, byłam dzisiaj na dlugo wyczekiwanej wizycie u gina.
    Dała mi skierowanie na betke, badając mnie stwierdziła że mam powiekszone endometrium tzn. 17 mm podobno tak moze byc na początku ciązy??

    Więc jest jeszcze szansa, jak nie dostane @ do niedzieli to w poniedzialek robie bete.

    no to czekamy do niedzieli az sie zazieleni :D

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 maja 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Iwka wrote:
    deJzi wrote:
    bo jezeli on ma juz 26 a nie pękal to w ciagu doby on rosnie 2mm wyobraz to sobie??? dla tego pytam co na to ginek????? moze sie myle

    Hej w poniedziałek miałam o 10 rano 19 mm a po dwóch dobach 26 to 3,5 mm na dobę !!! Od godziny mam rozciągliwy śluz. W piątek idę jeszcze na usg. A ogólnie gin powiedział że dzisiaj pewnie pęknie....hmmm...w google różnie piszą. Raz że za duży raz że idealny bo mniejsze ryzyko poronienia...
    Już sama nie wiem co mam myśleć. A ja taka dumna wyszłam od gin że on taki duuuży i tu masz babo placek.

    Cześć madzialenka :)

    nic sie nie mart moze akurat w sam raz taki :)

    W piątek gina wypytam co on o tym sądzi...nie ma stresu :*

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ