X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 16 maja 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka - jak bylo na weselu? nic nie opowiadasz :)

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 16 maja 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava mi w tamtym cyklu testy owulacyjne wychodziły 4 dni z rzędu pozytywnie.

    Brava lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    maximka - jak bylo na weselu? nic nie opowiadasz :)

    :)

    na weselu weeeeesoło :D Młodzi piękni - chociaż młoda w ciąży :) Orkiestra super - ta co grała na weselu , jedzonko pyszne, wódeczka zimna :D
    chociaż ja za dużo nie wypiłam - miałam taki plan ale jakoś ...odpuściłam :P no i tańce, tańce ... 2 dni bolały mnie wszystkie nogi i ręce :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam testowac 22.05 o ile ta wredota nie przyjdzie ale jakbym np jutro zrobila test to pewnie jest za wczesnie nie?

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 16 maja 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    mam testowac 22.05 o ile ta wredota nie przyjdzie ale jakbym np jutro zrobila test to pewnie jest za wczesnie nie?

    to zależy, niektórym dziewczynom test wychodzi pozytywny nawet kilka dni przed spodziewaną @, w moim przypadku (dwie ciąże), test pozytywny wychodził dopiero po dwóch dniach po spodziewanej @, wcześniej testy były negatywne, nawet cienia ni bladej drugiej kreseczki.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    mikusia wrote:
    mam testowac 22.05 o ile ta wredota nie przyjdzie ale jakbym np jutro zrobila test to pewnie jest za wczesnie nie?

    to zależy, niektórym dziewczynom test wychodzi pozytywny nawet kilka dni przed spodziewaną @, w moim przypadku (dwie ciąże), test pozytywny wychodził dopiero po dwóch dniach po spodziewanej @, wcześniej testy były negatywne, nawet cienia ni bladej drugiej kreseczki.

    miałam się nie nakręcać a tu znowu ta niepewność te czekanie.....

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 16 maja 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka- fajnie ze sie wytanczylas. oj poszlabym na jakies wesele ale na nastepne wybierzemy sie dopiero w kwietniu 2014 do znajomych!!! no chyba ze cos wczesniej wyskoczy :)
    Mikusia- za wczesnie jakbys jutro zrobila. chociaz niektorym szybciej wychodza, ja wole czekac do terminu @. w tym cyklu nawet planuje zrobic ze 2 dni po, ale watpie ze wytrzymam :)

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 16 maja 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia gdzie jest twoj wykres?

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie prowadzę wykresu... postanowiłam, że nie...

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 16 maja 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acha ok :)

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    nie prowadzę wykresu... postanowiłam, że nie...

    i tym lepiej dla naszego zdrowia psychicznego :D ja też nie prowadzę ...

    mikusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale żeście zamilkły ....

    :) babeczki i piorą i sprzątają i gotują obiady i są tez w pracy :P jak ja :) ok ... coffe tame :)

  • diablica1985 Przyjaciółka
    Postów: 82 33

    Wysłany: 16 maja 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och ja wiem, że tak sie mowi "nie doszukuję sie w bólu podbrzusza żadnej fasoli..a ciągnięcie piersi to na pewno na okres...a wogóle mdłości to pewnie jakieś zatrucie" ale poswiadomie jedna myśl ucieka w tym kierunku...a może to jednak TO!!! i mimo że ja odpychamy zakotwicza sie w umysle i drąży i drąży....no ja mam tego dość.Macam sie jak chora umysłowo po piersiach i każde ukłucie analizuję choć pewnie poprostu za mocno sie macam....wczuwam sie w organizm jak jakiś buddysta bo a nóż coś mi odpowie....i gdzieś tam z tyłu głowy słysze głosik"ty wariatko co ma być to będzie czekania nie przeskoczysz"

    więc czekam....

    testy dzis przyszły ciażowe....mam ich razem 8...nie nie jestem jeszcze tak zwariowana żeby robić wszystkie na jeden cykl..choć kto wie jak zaczne to mogę nie potrafić skończyć....jutro sobie jeden zrobie jak obiecałam.A potem w przyszłym tygodniu....widzicie ja już wiem ze jutro bedzie negatyw bo zakładam testowanie na przyszły tydzień....po co go robić w takim razie???

    a to ja odpowiem dla zdrowia psychicznego....bo skoro go sobie obiecałam to sobie zrobie żeby nie jeczeć samej sobie " no zrób...no zrób...no weźźźź"

    Panie daj mi cierpliwości do samej siebie plissssssssssss

    eunika, Nusia, carolina84, Eavonne, Reni lubią tę wiadomość

    bo miłość to bezinteresowna radość z czyjegoś istnienia...


  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 16 maja 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diablica1985 wrote:
    och ja wiem, że tak sie mowi "nie doszukuję sie w bólu podbrzusza żadnej fasoli..a ciągnięcie piersi to na pewno na okres...a wogóle mdłości to pewnie jakieś zatrucie" ale poswiadomie jedna myśl ucieka w tym kierunku...a może to jednak TO!!! i mimo że ja odpychamy zakotwicza sie w umysle i drąży i drąży....no ja mam tego dość.Macam sie jak chora umysłowo po piersiach i każde ukłucie analizuję choć pewnie poprostu za mocno sie macam....wczuwam sie w organizm jak jakiś buddysta bo a nóż coś mi odpowie....i gdzieś tam z tyłu głowy słysze głosik"ty wariatko co ma być to będzie czekania nie przeskoczysz"

    więc czekam....

    testy dzis przyszły ciażowe....mam ich razem 8...nie nie jestem jeszcze tak zwariowana żeby robić wszystkie na jeden cykl..choć kto wie jak zaczne to mogę nie potrafić skończyć....jutro sobie jeden zrobie jak obiecałam.A potem w przyszłym tygodniu....widzicie ja już wiem ze jutro bedzie negatyw bo zakładam testowanie na przyszły tydzień....po co go robić w takim razie???

    a to ja odpowiem dla zdrowia psychicznego....bo skoro go sobie obiecałam to sobie zrobie żeby nie jeczeć samej sobie " no zrób...no zrób...no weźźźź"

    Panie daj mi cierpliwości do samej siebie plissssssssssss

    jakbym słyszała siebie miesiąc temu :) miałam to samo, wszystkie możliwe objawy miałam, teraz też mam niektóre ciekawe ale się nie nakręcam i czekam... zobaczymy jak długo wytrzymam być spokojna :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diablico my dzisiaj mamy ten sam dpo :) u mnie też 9, zastanawiałam się nad zrobieniem testu jutro, ale pewnie przełożę to na sobotę, bo może warto jeszcze ten 1 dzień poczekać. Daj znać jutro jak tam u Ciebie i trzymam mocno kciuki, żeby były II kreseczki ;)

    diablica1985 lubi tę wiadomość

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 16 maja 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sobie tak mowie co miesiac nie nakręcaj sie, nie sprawdzaj, spokojnie czekaj... a potem tydzien przed @ cała latam.... heheh :) jeszcze kilka dni i zaczynam starania od nowa... :)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos dziwnego mnie dzisiaj spotkało... zjadłam konserwe-tzn. sledzie w sosie pomidorowyn a normalnie tego nigdy nie jem... moj maz mowi do mnie tak- zjadlas moje sledzie? przeciez ty tego nie lubisz? i biedny chlop znowu ma nadzieje...:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    cos dziwnego mnie dzisiaj spotkało... zjadłam konserwe-tzn. sledzie w sosie pomidorowyn a normalnie tego nigdy nie jem... moj maz mowi do mnie tak- zjadlas moje sledzie? przeciez ty tego nie lubisz? i biedny chlop znowu ma nadzieje...:(

    hehe to może rzeczywiście mikusia ;)
    a ile dni jesteś po owulacji?

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 16 maja 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia STOP!!!
    Nie nakręcaj się, bo będziesz przechodziła przez to co miesiąc temu. Czekaj na tyle, na ile się da spokojnie do terminu @, jak nie przyjdzie zrobisz test i będziesz wiedziała. Myślę, że interpretowanie każdego odstępstwa od normy jako objaw ciąży nie posłuży Ci. Mam nadzieję, że się na mnie nie pogniewasz za to, co Ci napisałam. Uważam, że im mniej wkręcania tym większa niespodzianka, a jak przyjdzie @ to rozczarowanie będzie mniej bolało.

    Eavonne, mikusia, Brava lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 16 maja 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z tym co napisala Klif!!!! Dobrze mieć taka osobe która potrafi wesprzeć w ty trudnym czasie oczekiwania..
    Ale ja tez tak mam:-))))

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ