X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musimy wypisac jeszcze liste zakazow :) i co dziennie po wstaniu jak paciorek na dzien dobry :)

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Byłam dzisiaj u gina. Powidziała ,że endometrium jak na ciążę ale za wcześnie żeby zobaczyć coś więcej , kazała iść na bete jutro i powtarzać co 3 dni aż do kolejnej wizyty za ok 2 tyg. Mówi ,że jak na jej nosa ciąża jest teraz tylko żeby się wszystko dobrze rozwijało :)

    Miriam, Iwka, mamuleska lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Hej dziewczyny
    Byłam dzisiaj u gina. Powidziała ,że endometrium jak na ciążę ale za wcześnie żeby zobaczyć coś więcej , kazała iść na bete jutro i powtarzać co 3 dni aż do kolejnej wizyty za ok 2 tyg. Mówi ,że jak na jej nosa ciąża jest teraz tylko żeby się wszystko dobrze rozwijało :)

    wiedzialam :) ze cos piszczy tam u ciebie :) lec na beteke sprawdzimy przeczucia i nosa babeczki....

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi cichuteńko gratuluję :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) zerkne tu jeszcze wieczorkiem bo muszę jeszcze lecieć na pocztę

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny własnie odebralam wynik bety <0,100 czyli ciąży Brak @ miała przyjsc dzisiaj też brak,jestem tak załamana że masakra Mój M nawet nie podchodzi,niech ta cholera przychodzi bo zacznę nowy cykl.

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanko.cykle mam tak ok 30 dni w kwietniu zaczał sie 25.czy jeśli zrobie teraz bete to mi wyjdzie? pytam bo mam troche dzwigania w pracy, i jak cos biore to ciągnie bardzo w podbrzuszu i sie troche strsuej

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie już po pracy i po wizycie u gin na usg i tak wszystko w porządku tak przynajmniej twierdzi owulacja z prawego jajnika wiec po poronieniu wróciła i jestem pozytywnie nastawiona :) tylko niepokoi mnie endometrium 8,38mm a norma to do 9 wiec praktycznie na granicy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    ja właśnie już po pracy i po wizycie u gin na usg i tak wszystko w porządku tak przynajmniej twierdzi owulacja z prawego jajnika wiec po poronieniu wróciła i jestem pozytywnie nastawiona :) tylko niepokoi mnie endometrium 8,38mm a norma to do 9 wiec praktycznie na granicy :(

    dobre masz endo :) w sam raz na dzidziusia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Miriam wrote:
    ja właśnie już po pracy i po wizycie u gin na usg i tak wszystko w porządku tak przynajmniej twierdzi owulacja z prawego jajnika wiec po poronieniu wróciła i jestem pozytywnie nastawiona :) tylko niepokoi mnie endometrium 8,38mm a norma to do 9 wiec praktycznie na granicy :(

    dobre masz endo :) w sam raz na dzidziusia :)

    ojej nadzieja do mnie powraca <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Miriam wrote:
    ja właśnie już po pracy i po wizycie u gin na usg i tak wszystko w porządku tak przynajmniej twierdzi owulacja z prawego jajnika wiec po poronieniu wróciła i jestem pozytywnie nastawiona :) tylko niepokoi mnie endometrium 8,38mm a norma to do 9 wiec praktycznie na granicy :(

    dobre masz endo :) w sam raz na dzidziusia :)

    mogła byś deJzi zerknąć na mój wykres tam pod wykresem napisałam opis całego badania jaki dostałam bo ja szczerze nie mam pojęcia czy to dobrze czy źle :D

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 18 maja widzę, że codziennie któraś będzie testować :) Fajnie, ciekawe u kogo się zazieleni w maju :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Od 18 maja widzę, że codziennie któraś będzie testować :) Fajnie, ciekawe u kogo się zazieleni w maju :)

    no klif my testujemy razem :) oby 30 był dla nas szczęśliwy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    deJzi wrote:
    Miriam wrote:
    ja właśnie już po pracy i po wizycie u gin na usg i tak wszystko w porządku tak przynajmniej twierdzi owulacja z prawego jajnika wiec po poronieniu wróciła i jestem pozytywnie nastawiona :) tylko niepokoi mnie endometrium 8,38mm a norma to do 9 wiec praktycznie na granicy :(

    dobre masz endo :) w sam raz na dzidziusia :)

    mogła byś deJzi zerknąć na mój wykres tam pod wykresem napisałam opis całego badania jaki dostałam bo ja szczerze nie mam pojęcia czy to dobrze czy źle :D

    dzis bylas tak ?? i co lekarz na owulke?? jaki pecherzyk ? dzis twoj 14 dzien potwierdzil pekniecie?
    dal ci dupka labo lutka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2013, 17:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Miriam wrote:
    ja właśnie już po pracy i po wizycie u gin na usg i tak wszystko w porządku tak przynajmniej twierdzi owulacja z prawego jajnika wiec po poronieniu wróciła i jestem pozytywnie nastawiona :) tylko niepokoi mnie endometrium 8,38mm a norma to do 9 wiec praktycznie na granicy :(

    dobre masz endo :) w sam raz na dzidziusia :)

    Miriam dokładnie bardzo dobre masz endo :)

    Ja myślałam, że dzis zejdę dobrze że ten dzień już się kończy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Miriam wrote:
    deJzi wrote:
    Miriam wrote:
    ja właśnie już po pracy i po wizycie u gin na usg i tak wszystko w porządku tak przynajmniej twierdzi owulacja z prawego jajnika wiec po poronieniu wróciła i jestem pozytywnie nastawiona :) tylko niepokoi mnie endometrium 8,38mm a norma to do 9 wiec praktycznie na granicy :(

    dobre masz endo :) w sam raz na dzidziusia :)

    mogła byś deJzi zerknąć na mój wykres tam pod wykresem napisałam opis całego badania jaki dostałam bo ja szczerze nie mam pojęcia czy to dobrze czy źle :D

    dzis bylas tak ?? i co lekarz na owulke?? jaki pecherzyk ? dzis twoj 14 dzien potwierdzil pekniecie?
    dal ci dupka labo lutka?

    no właśnie nic za bardzo nie powiedział tylko że owulka z prawego jajnika bo jest pęcherzyk i ogólnie to tak hmm nie wiedziałam o co chodzi bo byłam przestraszona gdyż ostatnie usg miałam robione gdy stwierdzano że ciąża moja obumarła wiec nie wiedziałam co bardzo on do mnie mówi nic mi nie dał i kazał działać i dał mi "Seksualny rozkład jazdy" zakaz serduszkowania do 10 dc i od 11dc do 28dc możemy szaleć i to tyle :/ no ale cóż byłam państwowo prywatnie mam iśc dopiero w czerwcu bo mój gin powiedział że teraz usg nie robi żeby mnie nie nakrecać bo wolał by żebym zaszła w czerwcu a nie w maju

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam bo te rozmiary jajnikow mi nic nie mowia ja chce wiedziec jaki pecherzyk jest duzy ten prawy... mi sie wydaje ze jestes po ovulce jak dobrze zanotowalas na wykresie tempka rosnie sluzik juz bialy bzykanko bylo.. kurcze boje sie zebys nie miala pecherzyka za malego... i zeby nie bylo powtorki z rozrywki... tfu tfu.... szkoda ze ci nie dal lutka..

    ale bol prawego jajnika byl wczoraj wiec juz pękł.. a dzis masz 15 dzien nie 14 :) ... wypadalo by sie jeszcze dzis poserduszkowac i jutro ostatecznie zrób sobie te testy ovu.

    szkoda ze sie nie wypytalas..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2013, 17:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde nie pamiętam co on mi mówił za chiny nie pamiętam ale dziś się dowiedziałam co najprawdopodobniej było przyczyną poronienia cytomegalia odebrałam wyniki i okazało się że przeszłam ją a jak robiłam wyniki w ciąży to jej nie miałam wiec to pewnie było przyczyną a fakt że pracuję w żłobku daje mi pewność że tam się zaraziłam a gdy byłam u mojej byłej gin i mówiłam że mam katar to ona że to ciążowy tylko ciązowy chyba nie jest w I trymestrze teraz to wiem a wtedy jej uwieżyłam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam dobrze jest trzyma kciuki :)

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie dziękuje żeby nie zapeszać :)

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ