X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks- ja byłam na usg w 6tygodniu i 4 dniu ciąży i już było widać serduszko :)Więc myślę,że u Ciebie też będzie już widać :)

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 mam nadzieje, bo jakaś zestresowana jestem :/

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez myslelismy ze nam sie nie uda..a tu prosze..M .poszedł do pracy..a tez jest bez doswiadczenia i wykształcenia ..ciezko jest..ale warto jest powalczyc :)

    Mnie dzien w dzien jest niedobrze..a co dziennie coraz gorzej :(

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    My tez myslelismy ze nam sie nie uda..a tu prosze..M .poszedł do pracy..a tez jest bez doswiadczenia i wykształcenia ..ciezko jest..ale warto jest powalczyc :)

    Mnie dzien w dzien jest niedobrze..a co dziennie coraz gorzej :(

    A co z Twoją pracą co ją miałaś zacząć ? już nieaktualne pewnie ...

    nie narzekaj na mdłości - sama chciałaś :P ciesz się ... też pewnie chciałybyśmy mieć taki problem . . .

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak we wtorek pojadę do gin to zobaczy już coś dziewczyny?

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka na pewno, bo my jesteśmy na podobnym etapie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2013, 08:50

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    Emilka na pewno, bo my jesteśmy na podobnym etapie :)

    Bardzo podobnym :) fajnie jest mieć kogoś, z kim każdy dzień sie przechodzi :) razem bedziemy rodzic :) wyznaczył ci już gin termin?

    kasiaks lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    kasiaks wrote:
    Emilka na pewno, bo my jesteśmy na podobnym etapie :)

    Bardzo podobnym :) fajnie jest mieć kogoś, z kim każdy dzień sie przechodzi :) razem bedziemy rodzic :) wyznaczył ci już gin termin?

    Nie bo jak byłam na wiycie wcześniej po tablety to tylko zerknęła i był pęcherzyk ciążowy. Zobaczymy co powie w poniedziałek. Właśnie szukam jakiegoś innego gina jeszcze ale ciężko znaleźć kogoś dobrego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny :)
    emilka- nie przejmuj sie tak bardzo, wazne ze bedzie dzidzia a z reszta sobie poradzicie, musicie byc tylko bardzo silni.
    a ja sie wybieram z mezem na weekend pod namiot, wrocimy tylko z pracy, spakujemy sie i ruszamy na łono natury oddac sie wielkiej przyjemnosci i lenistwu :) pogoda az zaprasza na taki odpoczynek...

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ tu dzisiaj cisza...

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo ale super Kaarolaa, też tak chcę :) a nie za zimne jeszcze noce pod namiot? :) baw się dobrze ;)

    a u mnie pojawił się już ból miesiączkowy, ćmi mnie w dole brzucha i mam straszne zawroty głowy :-( jutro zrobię test i zobaczymy...

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko- ja mam termin na 5 stycznia 2014r:)
    kaarolaa- ale fajnie!życzę udanego wypadu i bawcie się dobrze :*

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze i za zimno ale mozna tez sie troche cieplej ubrac i bedzie ok a poza tym maz mi nie da zmarznac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    moze i za zimno ale mozna tez sie troche cieplej ubrac i bedzie ok a poza tym maz mi nie da zmarznac ;)

    hehe no ja myślę ;) fajne są takie wyjazdy, człowiek wraca pozytywnie naładowany ;)

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia-poczekaj z testem jeszcze klika dni, przynajmniej 14 dni po owulacji..wykres sugeruje,że zagnieżdżenie mogło być 14 maja, więc najczulszy test 10 ml/l wyjdzie po 6 dniach od tego terminu..

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wiem Kochana, ale już nie mogę z tym czekaniem...w tamtym cyklu okres przyszedł w 12 dpo więc dlatego ovu wyznaczyło mi go na teraz na tą niedzielę...a jak TY się czułaś przed @ który nie przyszedł? miałaś przeczucie, że się udało?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takze do niedzieli znikam z ovu :) musze naładowac sobie baterie aby miec siły na kolejne starania to przedostatni weekend z mezem i musze ten czas wykorzystac. za tydzien komunia brata to tez bedzie taki misz masz u rodzicow a potem juz maz wyjezdza :(

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na ile mąż wyjeżdża?

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 17 maja 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrząc na swoją temp miałam ogromną nadzieję!Ale bałam się myśleć,że się w końcu udało i cały czas odganiałam te myśli..postanowiłam testować 14 dni po owulce, mimo,że test miałam kupiony dużo wcześniej..nie mogłam się doczekać tego dnia, ale z drugie strony jak se wyobrażałam,że może wyjść pozytywny,ganiłam się za to i ściągałam na ziemię,żeby się nie nakręcać..14 dnia z samego rana (cała noc nie spałam z nerwów) zrobiłam test i nie mogłam uwierzyć,że jest pozytywny :)

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    a na ile mąż wyjeżdża?

    albo wroci pod koniec czerwca albo dopiero 8 lipca dokładnie sam jeszcze nie wiem.

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ